Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 6 z 9 1 2 3 4 5 6 7 8 9
#207562 08/05/2003 17:52
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
ma już ktos typy na najbliższy weekend ????

pozdrawiam
dunja

Bonus: Unibet
#207563 08/05/2003 20:05
Dołączył: Apr 2003
Posty: 190
F
member
member
F Offline
Dołączył: Apr 2003
Posty: 190
Dobre pytanie Dunja!!! Są już gdzieś typy??

#207564 08/05/2003 21:27
Dołączył: Jul 2001
Posty: 4,740
H
hpc
Offline
H Offline
Dołączył: Jul 2001
Posty: 4,740
witam
Kirilov
Gent
nie wiem
Dominik
brak pomysłu
Sancho-Pavilon
Kiara

Nie polecam, bo jak to na początku, pierwsze sliwki, robaczywki
pozdrawiam
hpc

#207565 10/05/2003 00:20
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
1.Kirilow, San Luis i Terminal wycofany wycofany więc w tej sytuacji Secam powinien wygrać.
2.Gent mimo, iż Hipodrom w swoich typach nie daje go nawet do trójki. Chrznowski twierdzi, że to jego najlepszy Arab.
3.też nie wiem - Doncaster niska waga i forma stajni Nowakowskiego. Działon w pierwszym starcie zawiódł ale może w drugim poprawi? A może Surinam?
4.Dominik a za nim Avin, Piano i Elnino
5.Znów debiuty arabów. Jak wygra Gent to będzie znaczyło, że i Dargin dobrze oceniany w stajni ma szanse. Może Diament Mazurka.
6.Pavilon-Fidelity
7. Kiara i może w końcu DeoGratis?

#207566 12/05/2003 20:42
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
Czyżby forum zamierało? Ani analiż HPC, ani Figtera. Czy naprawdę tak mało osób interesowało się tym co się dzieje na Służewcu? Czy może brak odwagi do formuowania swojego zdania, a może brak chęci dzielenia się swoimi wiadmościami?

#207567 12/05/2003 21:33
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
Z mojej strony trochę brak czasu. Nie ukrywam, że także trochę zniechęcenia, bo jakoś mało osób zechciało dotychczas zamieścić swoje analizy. Zresztą na początku obiecywałem, że będe się produkował okazjonalnie.
Pozdrawiam

#207568 12/05/2003 22:13
Dołączył: Jul 2001
Posty: 4,740
H
hpc
Offline
H Offline
Dołączył: Jul 2001
Posty: 4,740
witam
Ja jeszcze tak naprawdę nie zacząłem
Na zaprawki <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> nie lubie grać, i nie gram, tak więc dotychczas tylko raz byłem na torze.
Niech młodzież trochę pobiega, ja sobie to wszystko policzam, dodam własne wspólczynniki, odrzucę skrajne, zmiksuję i zagram.
Na razie leciutko należę do zagrań moich przyjaciół, ale jeszcze bez sukcesów.
Od 17.05 już jakieś porządne stawki i może któras z gonitw mi przypasuje.
pozdrawiam
hpc

#207569 13/05/2003 01:06
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
Dziwi mnie, że np. do podawania typów do ligi typwerów jest tylu chętnych a nie ma odważnych, żeby swoje typy skomentować. Nawet typujący do takich gazet jak ZW, PS, Trybuna nie omawia swoich typów.

#207570 15/05/2003 01:34
Dołączył: Mar 2003
Posty: 96
T
journeyman
journeyman
T Offline
Dołączył: Mar 2003
Posty: 96
witam
byliście może na dzisiejszym przeglądzie anglików
prośba o info
pozdr.

#207571 17/05/2003 15:18
Dołączył: Jan 2002
Posty: 892
T
old hand
old hand
T Offline
Dołączył: Jan 2002
Posty: 892
Witam,
nie mogę znależć listy koni wycofanych z dzisiejszych biegów.Czy mógłby mi ktoś pomóc?
Dziękuję i pozdrawiam

#207572 17/05/2003 15:41
Dołączył: Aug 2002
Posty: 4,627
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2002
Posty: 4,627
IV Jaga
V Palixodia, Ranissimo

#207573 19/05/2003 14:19
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
czy ktoś może mi opisac przebieg gonitwy 3 w sobote (17 maj)? ciekawa jestem co się stało z Dionizym... bardzo go liczyłam w tym wyscigu... a tu takie rozczarowanie

i jeszcze jedno - nie wiecie kiedy i w jakich godzinach są relacje z wyścigów w tvp3? wczoraj cały wieczór czekałam. i nic. moze dzisiaj będą ?

pozdrawiam
dunja

#207574 19/05/2003 14:30
Dołączył: Jan 2002
Posty: 892
T
old hand
old hand
T Offline
Dołączył: Jan 2002
Posty: 892
Witam,
relacja była wczoraj / niedziela/ o godz. 21:15 w trójce.
Co do biegu Dionizego. Chyba jednak w czasie startu zrzucił Zaharieva, który jeszcze chwilę biegł obok próbując wskoczyć, ale bez skutku.
Dionizy biegł pięknie, nieco przeszkadzając innym koniom, ale do mety dobiegł w czubie.
Był zwrot za niego. Szkoda też na niego liczyłem.

#207575 19/05/2003 14:40
Dołączył: Jul 2001
Posty: 4,740
H
hpc
Offline
H Offline
Dołączył: Jul 2001
Posty: 4,740
witam dunja
pan Emil Zahariev spadł niestety z Dionizego przed minięciem chorągiewki kontrstartera.
Były zwroty w grze i masa komplikacji z nowym systemem, który takiej mozliwości nie przewidział.
Są odwołania do komisji, jak najbardziej zasadne.
Na miejsce Dionizego w wysłanych kuponach, system dopisywał zupełnie nieokreślone konie i może się okazać, że część wyrzuconych przez graczy biletów była wygrana.
To skandal, ale pozwolę sobie przemilczeć.
Myślę, że ktoś po prostu był lekko pijany.

Na tę okoliczność bardzo szybko ktoś decyzyjny zareagował.
Otóż w niedzielę przywitali nas pod bramą potężne mężczizny (jakby to powiedziała hrabina Koniecpolska z Kariery Nikodema Dyzmy), sprawdzając zawartość toreb i pakunków na okoliczność napojów wyskokowych, głeboko patrząc przy tem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> w nasze niewinne oczęta.
Teren sportowy - całkowity zakaz sprzedaży ankoholu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Teraz po trafieniu kwinty w granicach nowego ferrari (wszak maja wzrosnąć obroty) zaproszę całą naszą paczkę na przysłowiową herbatkę.

Postanowiłem sobie, że co jakiś czas bedę zaglądał do pokojów komisji i tych zamykanych barków <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> dla wybrańców. Niby przez przypadek, zerknę co tam się pija, a może uda mi się i powąchać te napoje parujące we flaszkach po Coca-coli.

Na razie tyle.
Opis wyscigów niebawem, bo jako się rzekło od 17.05 zacząłem swoją tegoroczną przygodę z końmi.
I w sobotę i w niedzielę udało mi się utrafić kwinty a jak do tego doszło, opowiem.

pozdrawiam
pawel
hpc (gradus)

#207576 19/05/2003 15:12
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
zaraz zaraz... jak to zakaz sprzedaży alkoholu? to na wyścigach nie będzie można już pic piwka?
nie za bardoz rozumiem Twojego postu... ale przeczytam jeszcze kilka razy i może do mnie trafi <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

nie wiecie czy jest dzisiaj relacja ?

czy ktos mogłby opisać (wiem, pracochłonne) pokrótce chociażg gonitwy ? ech, to pytanie lekko beznadziejne hehehe... ale nei byłam na wyscigach i troche brak mi tego... chociaż bym poczytałą...

a moze ktoś chodizc opowie o Nowogródku i Cykorii? jak to przebiegło? Tim wygrał... hm..

pozdrawawiam

ps. z utesknieniem wypatruję choć półsłowka na temat wyscigów !!!

dunja

#207577 19/05/2003 15:17
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
zupełnie w innym temacie...

co z ta telewizją hippica? będzie to dostepne w kablówce????

ostatnio wpadł mi pomysł do głowy - jakby ta telewizja ruszyła i byłą dostępne - to moze by sie pokusic o projekt obstawiania zakłądów przez sms ? ale fajnie by było. siedizsz w domku, oglądasz koniki - i wysyłasz sms'a z kwintą hehehehe... kłopot z odbiorem wygranych tylko - ale mysle ze do roziwazania...

ale mi sie marzy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

pozdrawiam
dunja

#207578 19/05/2003 15:39
Dołączył: Apr 2001
Posty: 820
B
old hand
old hand
B Offline
Dołączył: Apr 2001
Posty: 820
Kuszenie magnum już niedługo.Będzie niezły wypas. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />al:

#207579 19/05/2003 16:01
Dołączył: Jul 2001
Posty: 4,740
H
hpc
Offline
H Offline
Dołączył: Jul 2001
Posty: 4,740
witam
dunja, jak zakaz to zakaz.
Normalna sprawa <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Mam już parę pomysłó dla tych którzy maja nieodparta potrzebę <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Dla okularników <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> płyn "Kryształ" do przecierania szkieł ze zdumienia, co się tutaj dzieje.
"Gin z tonikiem" w puszce razem z książką La Fontaina, co by udowodnić, że to gin do podpowiadania wyników gonitw.
Czekam na inne ciekawe pomysły <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
hpc

#207580 19/05/2003 16:15
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
rany, skad pomysł zakazu picia piwka przy oglądaniu kuni? myślicie że to na stałe? o rany....

herbatka w termosie dobra będize chyba ....

pozdrawiam
dunja

#207581 19/05/2003 17:01
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
Witam,
Znowu pytanie ignoranta <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Czy możecie mi podać algorytm możliwych kombinacji kwinty/tipli? Czy dla tripli jest to:
a1 x a2 x a3 (gdzie a liczba koni w gonitwie?)
A jak w takim razie obliczyć ilość kombinacji w kwarcie?
Poza tym od której gonitwy jest grana tripla (od 4 od końca?)
Pozdrawiam

Strona 6 z 9 1 2 3 4 5 6 7 8 9

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
8 zarejestrowanych użytkowników (forty, ANZELMO, betowiec, rafal08, Sensei, Akhu, burbon, Lukasz111), 1,724 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,289
Posty5,835,319
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1