|
|
Dołączył: Feb 2001
Posty: 2,287
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Feb 2001
Posty: 2,287 |
Oryginalnie wysłał hpc: [qb] Nie mam konta w Ladbrokes, a chciałbym zagrac jutro w Arlington w USA. Moi milusińscy przyjmują tylko anglię.
Pozdrawiam[/qb] Nie ma jeszcze kursow. Co polecasz ? PS. Dzis Shami dodal 16 punktow <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2001
Posty: 4,740
|
|
Dołączył: Jul 2001
Posty: 4,740 |
cześć Ufo, chciałem zagrać Anasheed w 3 gonitwie (niedziela) Arlington Park - July 28th, 2002 - Race 3 Estimated Local Post Time: 2:00 PM Race Type: Maiden Special Weight Breed: Thoroughbred race Age Restriction: Two Year Old Purse: $33,000 Distance:One Mile Surface: Dirt Post Horse Jockey Owner Age Sex Weight Trainer Breeder Odds 1 Walk the Walk (KY) Christopher A. Emigh Lazy Lane Farms, Inc. 2 Colt 120 Frank L. Brothers Mrs. James B. Moseley 5/1 2 Anasheed (KY) Robby Albarado Godolphin Racing, Inc. 2 Colt 120 Eoin G. Harty Darley Stud Management LLC 3/1 3 Christmas Away (KY) Rene R. Douglas Carl Bowling & Charles Thompson 2 Colt 120 Patrick B. Byrne Hargus Sexton & Sandra Sexton & SkipAway Syndicate 5/2 4 American Vision (KY) Frank Lovato, Jr. James Cassels & Bob Zollars 2 Colt 120 Steven M. Asmussen Lavin Bloodstock and & Indian Creek 5/1 5 Ski Away (KY) Shane Laviolette Winstar Farm LLC 2 Colt 120 W. Elliott Walden WinStar Farm, LLC 7/2 6 Wild Tiger (IL) Eusebio Razo, Jr. Virginia Tarra Trust 2 Colt 120 Gene A. Cilio Virginia H. Tarra Trust 9/2 strona http://equibase.churchilldowns.com/...;CY=USA&DATE=07/28/2002&STYLE=AP stoi wstepnie 3/1 czyli nasze 4,00 Taki pewny tego nie jestem bo w pierwszym wystepie zawiódł, ale mam go w konkursie. Dziś trafiłem grubo Nayeef (each way) płacili 17/1 jak grałem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> )) Pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2001
Posty: 4,740
|
|
Dołączył: Jul 2001
Posty: 4,740 |
witam ciekawostka na Godolphin od dziś mozna zobaczyć co grają przeciwnicy na "leaderboard" Pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2002
Posty: 181
member
|
|
member
Dołączył: May 2002
Posty: 181 |
witam fanatyków koni...az wstyd ze przypadkiem zobaczyłem że jest na www.mecz.pl miejsce dla miłoscików koników!... ja zwykle gram w betako..czy sa tu tacy?..mam pytanie..jakiego bookmachera mozecie polecic dla grania na koniki on line?...hej pozdro
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2001
Posty: 4,740
|
|
Dołączył: Jul 2001
Posty: 4,740 |
Witam rondel, Ja gram w Sportingbet, ale najlepszy jest Ladbrokes, Hill i Viktor Chandler. Najlepiej przejrzyj http://www.tbwsport.com/bookmakers.html , klikajac na kontynent który Cie interesuje. W Betako grałem namietnie przez kilka lat, ale odkąd skośnoocy robią tam szum gorszy niz w ulu, przestało mi się to podobać. Natomiast na Służewiec chodzę 30 lat <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> )))) Pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2002
Posty: 181
member
|
|
member
Dołączył: May 2002
Posty: 181 |
hej dzieki ...przeczytałem pare wczesniejszych news ów i widze że fachowiec jestes...ja w konie wpadłem jak kilka lat temu byłem u kolegi w londynie...wciagnał mnie w yscigi...a że pracuje w tej branzy pod londynem przez kilka lat podrzyuvcał mi newsy i tipsy kiedy chodziłem na live do betako...z widzenia na pewno cie znam jak tam chodzi łes.....za to sluzewiec?..kilka razy...jakos mnie tam nie ciagnie...teraz mi i betako przeszło ale na biezaco sledze co i jak...pozdro!
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2001
Posty: 4,740
|
|
Dołączył: Jul 2001
Posty: 4,740 |
NINTH RACE - Saratoga - Saturday, August 3, 2002 Approx Post 5:32 Race Type: $750,000 (Up To $65,500 NYSBFOA). 3 & Up Handicap. The 75th Running of THE WHITNEY (GRADE I) $750,000 (Up To $65,500 NYSBFOA) Distance: One Mile and One Furlong PP Horse Sex/Age Wt. Jockey Owner Trainer Equip 1 Left Bank(L) Ch.h.5 118 Velazquez, John R Michael Tabor Pletcher, Todd ***** 2 Saint Verre(L) B.c.4 113 Samyn, Jean-Luc Joseph Allen Jerkens, H Allen ***** 3 Unshaded(L) B.g.5 114 Court, Jon Jim Tafel Nafzger, Carl A ***** 4 Lido Palace (CHI)(L) Ch.h.5 119 Chavez, Jorge F John W. Amerman Frankel, Robert J ***** 5 Macho Uno(L) Gr/Rn.c.4 118 Day, Pat Stronach Stables Orseno, Joseph F ***** 6 Street Cry (IRE)(L) Dk.B./Br.c.4 123 Bailey, Jerry D Godolphin Stable bin Suroor, Saeed *****
za 30pkt
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2001
Posty: 4,740
|
|
Dołączył: Jul 2001
Posty: 4,740 |
NINTH RACE - Saratoga - Sunday, August 4, 2002 Approx Post 5:20 Race Type: $500,000 (Up To $57,000 NYSBFOA). 3 YO Stake. The 39th Running of THE JIM DANDY (GRADE II) $500,000 (Up To $57,000 NYSBFOA) Distance: One Mile and One Furlong PP Horse Sex/Age Wt. Jockey Owner Trainer Equip 1 Nothing Flat(L1) Ch.c.3 117 Prado, Edgar William J. Condren Zito, Nicholas P ***** 2 Stephentown(L) B.c.3 115 Perret, Craig Willmott Stables Reinstedler, Anthony Blk on 3 Essence of Dubai(L) Dk.B./Br.c.3 121 Velazquez, John R Godolphin Stable bin Suroor, Saeed ***** 4 Iron Deputy(L1) B.c.3 117 Migliore, Richard Susan Moore Jerkens, James A. ***** 5 Peekskill(L) Ch.c.3 115 Davis, Robbie Guy B. Snowden Reinstedler, Anthony ***** 6 Medaglia d'Oro(L) Dk.B./Br.c.3 121 Bailey, Jerry D Edmund A. Gann Frankel, Robert J ***** 7 Easyfromthegitgo(L) B.c.3 117 Meche, Donnie James Cassels Asmussen, Steven ***** 8 Gold Dollar(L) B.c.3 115 Chavez, Jorge F Overbrook Farm (William T. Young) Lukas, D. Wayne ***** 9 Quest(L) Ch.c.3 115 Castellano, Javier Arthur B. Hancock III Zito, Nicholas P ***** za 25pkt
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2001
Posty: 4,740
|
|
Dołączył: Jul 2001
Posty: 4,740 |
witam street cry za 18pkt II miejsce Essence of Dubai za 10pkt III miejsce. Z Esencją było trochę fartu. Stała w notowaniach 14/1 jako 5 gra, ale z jednego spadł jeździec a drugi za crossing został przesunięty na miejsce ostatnie. Tak czy owak, do 50 w competitions było ostatnio 169/220 a teraz już 179/225. Coraz bliżej Pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
|
|
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081 |
Hpc, czy sprawdziłeś już może ofertę Totalbet'u [ totalbet.com]? Jest to chyba najpopularniejszy buk w Anglii do obstawiania koni tak więc powinni być nieźli.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2001
Posty: 4,740
|
|
Dołączył: Jul 2001
Posty: 4,740 |
witam Conrad gram w sportingbet na razie, który ma właściwie pełną angielską ofertę ze wszystkimi systemami gry. od dłuzszego czasu nie daję się ograć <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> ) a kursy SP są u wszyskich w zasadzie takie same. teraz zacznie się angielska, to pewnie z zarabianiem bedzie gorzej <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> ), chociaz w tym sezonie zamierzam przerzucic się na stawianie wyłącznie singli. To zreszta i w konikach przynosi lepsze efekty. Wolniej ale pewniej. gratuluje długiego liderowania. tak jak w tour de france spróbuję zmienić Cię na prowadzeniu 10.08 Pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2001
Posty: 1,679
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2001
Posty: 1,679 |
Oryginalnie wysłał hpc: [qb] teraz zacznie się angielska, to pewnie z zarabianiem bedzie gorzej <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> ), chociaz w tym sezonie zamierzam przerzucic się na stawianie wyłącznie singli. [/qb] Mysle hpc, ze to dobry pomysl. W zeszlym sezonie przez pierwsza runde stawialem duble, a przez druga single w angielskiej (Premiership i 3rd Div) i znacznie lepiej wyszedlem na singlach (ok 50% lepiej) Takze w tym sezonie, ja rowniez jade tylko single pozdrawiam McKracken
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
|
|
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081 |
Dzięki Hpc - zauważyłem, że moja przewaga zmalała do 10 punktów tak więc powoli moje konie tracą impet.
Jeśli grasz w Sportingbet.com i masz konto w Netellerze to może warto sprawdzić Sportingbetusa.com? Ponieważ Pay Pal przestaje obsługiwać bukmacherów, zaczną zapewne przyjmować Neteller. A z tego co wiem to oferta w S'bet.com i S'betusa.com jest identyczna. Można też w ten sposób zwiększyć swoje limity (jeśli chcemy postawić więcej niż pozwala któraś ze stron).
Hpc, jeśli sądzisz, że warto otworzyć osobny dział dla koni to daj znać proszę. Moderatorem był byś oczywiście Ty.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2001
Posty: 4,740
|
|
Dołączył: Jul 2001
Posty: 4,740 |
witam 5ème : PRIX GONTAUT-BIRON Distance : 2000 m. 66.000-( 33.000, 13.200, 9.900, 6.600, 3.300) Pour chevaux entiers, hongres et juments de 4 ans et au-dessus, n'ayant pas, cette année, gagné une course du groupe I. Poids : 56 k. Le gagnant, cette année, d'une course du groupe III portera 1 k.1/2; de deux courses du groupe III ou d'une course du groupe II, 3 k. Les chevaux n'ayant pas, cette année, été classés dans les trois premiers d'une course de groupe recevront 1 k. Versement à la poule des propriétaires : 500 à l'engagement ou 3.960 à l'engagement le 7 aout. Un souvenir sera offert au Propriétaire du cheval gagnant par FRANCE GALOP.
CHANCELLOR (IRE) M. 4 ans 57,5 kg POTEMKIN (IRE) M. 4 ans 57,5 kg HANNON RM KING OF TARA (IRE) H. 4 ans 56 kg DOUMEN F POUSSIN (IRE) M. 4 ans 56 kg LELLOUCHE E SAKHEE (USA) M. 5 ans 56 kg BIN SUROOR S SUNSTRACH (IRE) M. 4 ans 56 kg BORROMEO E SANGREAL (NZ) M. 4 ans 55,5 kg FABRE A MONT ROCHER H. 7 ans 55 kg HAMMOND JE RED SNAKE (IRE) M. 4 ans 55 kg CHOUBERSKY JM SYDENHAM (USA) M. 4 ans 55 kg BIN SUROOR S WELLBEING (GB) M. 5 ans 55 kg BARY (S) P
za 20pkt próba generalna przed występem 20.08 w Grade 1. Moze nie byc jechany na maxa, ale coś powinien uciułać. pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2001
Posty: 4,740
|
|
Dołączył: Jul 2001
Posty: 4,740 |
witam Brawo Conrad właśnie przed chwilą w Deauville, Best of the bests zdobył Tobie 12pkt i znów przewodzisz stawce w naszym competition. Odgryzę sie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> za 7 godzin, i może ta rywalizacja doprowadzi nas do 50-ki. A zwolennicy Noverre, tez niedługo bedą mieli powody do radości. pozdrawiam tu masz foto z wyścigu, http://www.france-galop.com/photos/18080204.jpg na celowniku.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2001
Posty: 4,740
|
|
Dołączył: Jul 2001
Posty: 4,740 |
Tak jak zapodałem powyżej, 7 godzin <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Anasheed (vel Flagbird) wygrał w Arlington i już mamy po 191 (41pkt do 50-ki) pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
|
|
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081 |
Witaj HPC! Gratulacje za objęcie prowadzenia w tabeli. Jeśteś według mnie najlepszym ekspertem w tej dziedzinie (i pewnie nie tylko) i cieszę się, że przewodzisz w tabeli. Nie posłuchałem się Ciebie i niepotrzebnie wybrałem klaczkę - jest to pewna nauczka na przyszłość. Nie wiem czy jesteś klientem Betfair, ale napisali do mnie dzisiaj w sprawie nowego konkursu, który dotyczy właśnie koni. Może zechcesz spróbować? ---------- Dear Conrad, Back by popular demand – the Betfair Tipping Competition ! The winner gets Ł1000, and the runner up Ł500. See your position on the league table and chat with the other entrants on the most popular betting chat room on the web. The rules are simple - pick one horse to win, one not to win, and one not to be placed on each day of the York Ebor meeting. The competition will run from Tuesday 20th to Thursday 22nd August inclusive, and you can select from any York race. Entry is free - all you stand to lose is your credibility as a tipster ! All Betfair users who have made at least one deposit are eligible to enter and your entry will appear under your chat room nickname. Opening or funding an account takes just a couple of minutes, and if you have not yet acquired a nickname you will be asked to do so before you make your selections. Full details of competition rules are available via a homepage link at : www.betfair.com [ betfair.com].
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2001
Posty: 4,740
|
|
Dołączył: Jul 2001
Posty: 4,740 |
witam dzięki Conrad, no to mam co robic bo do jutra do chyba 13 muszę dać typy, jak je przyjmą (mam puste konto). Zalogowałem się tam, tylko szkoda że nie podałeś swojego ID, bo mógłbym Cię przecież wpisać jako polecającego.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2001
Posty: 4,740
|
|
Dołączył: Jul 2001
Posty: 4,740 |
dziwny ten konkurs jeśli dobrze zrozumiałem zasady musze podać na 20/21/22 po trzy konie w York, w różnych gonitwach z których: 1. ma wygrac 2. ma nie wygrac 3. ma byc bez miejsca co do 1, to sprawa względna, trzeba trafic, ale 2 i 3 to chyba jakaś łatwizna chyba że coś źle rozumiem. Jutro spróbuję podać typy do wyboru, ale juz teraz moge powiedzieć , ze o 2'55 jest wyscig siedmiokonny z udziałem Noverre pod Franco Dettorim, który nie jest faworytem. Ale kto wie. Nayef - tez szejka, tylko innego jest tam chyba głównym faworytem. i Bandari 3'30. pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2001
Posty: 4,740
|
|
Dołączył: Jul 2001
Posty: 4,740 |
No tak restricted to funded accounts only. jesli chcesz sie pobawic to wyslij 1. 3'30 Bandari 2. 2'55 Noverre ( ten z powodu ze jest wyjatkowo groźny w godolphin)- nie wygra 3. najłatwiej napisać wyjątkowego trupa, ale nie wiem czy tam będzie ponieważ nie moge wejść do tabelek i nie znam sposobu liczenia (czy tylko punkty, czy też uzależnienie od kursu) tak więc no place 2'20 Movie King, a jeśli go nie będzie to 5'05 Taras Emperor. To na jutro do 13GMT chyba (piszę z pamieci) Chyba nie trzeba wysyłać od razu na wszystkie trzy dni bo jeśli tak to muszę jeszcze popracować. pozdrawiam wyślij, 1000 baksów piechotą nie chodzi <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|