Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 8 z 8 1 2 3 4 5 6 7 8
#207853 13/11/2002 20:12
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
C
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
C Offline
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
Jeju, Hpc, co się z nami dzieje w tabeli Godolphin Sever Stars? :rolleyes:

Bonus: Unibet
#207854 14/11/2002 22:17
Dołączył: Jul 2001
Posty: 4,740
H
hpc
Offline
H Offline
Dołączył: Jul 2001
Posty: 4,740
witam Conrad
W tabeli seven stars faktycznie słabiutko.
Nasze konie odeszły do stadniny, młode nie spełniły oczekiwań.
Trudno. Może za rok.
Musze bardziej rozstrzelić swoje typy.

Na Służewcu bywam, ale ostatnio nieregularnie.
Jesień jest dość smutna <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> na torze.
Za tydzień ostatni weekend wyscigowy w tym roku, więc pewnie będę.
Ten rok miałem niewątpliwie słabszy (finansowo) na torze, ale jak obliczyłem byłem tam w sumie około 2000 razy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

pozdrawiam

#207855 25/11/2002 15:22
Dołączył: Jul 2001
Posty: 4,740
H
hpc
Offline
H Offline
Dołączył: Jul 2001
Posty: 4,740
witam
Wczoraj zakończył się kolejny sezon Wyscigów Konnych na Służewcu w Warszawie.
Miło mi poinformować, że godnie reprezentowałem uczestników forum mecz.pl
W dwóch konkursach w których uczestnikami byli tylko "starzy wyjadacze" w tym znani redaktorzy sportowi wiekszości gazet oraz wyścigowi "guru", jak co roku <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> nie dałem sobie "w kaszę dmuchać".
Pierwszy z konkursów, organizowany na zasadzie szejkowskiego "godolphin", tylko z nieco mniejszymi nagrodami <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> był zacięty i emocjonujacy.
Drugi konkurs w którym stawiało się konie we wszystkich gonitwach sezonu przyniósł mi w skali roku ok. 17% zysku.
Wyniki obu konkursów są tutaj.
Pierwszy pod nazwą - Traf w 10
Drugi pod nazwą Liga Typerów.
http://www.wrc.alpha.pl/

pozdrawiam.
A nowa edycja godolphin jak zawsze w marcu.
Trzeba się przez zimę psychicznie przygotować do odbioru 150.000$ nagrody.
Bo kurcze, do trzech razy sztuka.

#207856 25/11/2002 18:09
Dołączył: Jul 2001
Posty: 4,740
H
hpc
Offline
H Offline
Dołączył: Jul 2001
Posty: 4,740
witam
Conrad
Pytałeś swego czasu czy zasadnym byłoby otworzyć dział "Wyscigi Konne".
Teraz, kiedy zakończył sie sezon na Słuzewcu, myslę, ze byłoby to wskazane.
Wszyscy angielscy bukmacherzy u których gra sie na tym forum przyjmują oddsy na wyścigi w przeróznych konfiguracjach. Od singli i each-way"ów po double, triple itp.
Wypłaty w tych grach są bardzo atrakcyjne a opisy koni i gonitw w sieci są moze nawet i bardziej doskonałe niz piłki.
Live z rozgrywanych w Anglii gonitw też dodaje atrakcyjności.
Myślę, że docelowo zebrałaby sie w takim temacie setka nowych użytkowników www.mecz.pl z samej Warszawy.
Pozdrawiam

#207857 27/11/2002 19:24
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
C
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
C Offline
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
Witaj Hpc!

Byłem na Służewcu w niedzielę i pierwszą gonitwę jaką widziałem wygrał Taj Mahal. Nie mogłem zostać do końca dnia ponieważ nie byłem sam, ale od przyszłego sezonu zamierzam coraz częściej przychodzić na Wyścigi.

Nowy dział otworzę jeszcze dzisiaj i od razu ustawie Ci status Moderators.

PS Szkoda, że znajomy Hindus nie był w niedzielę ze mną bo z pewnością rzuciłby stówę na Taj Mahal. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Strona 8 z 8 1 2 3 4 5 6 7 8

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
8 zarejestrowanych użytkowników (alfa, betowiec, Sensei, Lukasz111, aker, JelineK, latajaca_holenderka, burbon), 2,533 gości, oraz 8 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,111
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1