Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 1 z 6 1 2 3 4 5 6
#2081033 20/02/2008 09:43
Dołączył: Sep 2003
Posty: 3,930
W
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
W Offline
Dołączył: Sep 2003
Posty: 3,930
W dziale polityka bylo wspomniane co nieco, ale mysle, ze watek zasluguje na swoj, osobny temat.
szczerze mowiac dziwie sie, ze nikt tego nie zalozyl, biorac pod uwage fakt, ze w TiO chyba mozna znalezc wszystko laugh

No wiec jakie sa Wasze opinie na ten temat? Za, przeciw i dlaczego? Ja sie wypowiem jutro, bo spac mi sie chce. Dzis powiem tylko, ze jestem przeciw tongue

Bonus: Unibet
Wahi #2081113 20/02/2008 12:33
Dołączył: Dec 2006
Posty: 1,735
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Dec 2006
Posty: 1,735
Robert L. Lansing, sekretarz stanu u W. Wilsona powiedział kiedyś prorocze słowa: „(...) czy samostanowienie nie zrodzi niezadowolenia, nieporządku i buntu? Samo to słowo jest wprost naładowane dynamitem. Da początek nadziejom, których nigdy nie będzie można urzeczywistnić. Obawiam się, że tysiące ludzi zapłaci za to życiem. Jakież to nieszczęście, że słowo takie zostało w ogóle wypowiedziane! Jakież niedole przyniesie!”

Po której stronie bym się nie opowiedział byłbym hipokrytą. Powiem "za" to pominę olbrzymi problem jakim są separatyzmy. Powiem "przeciw" to tak jakbym zapomniał o historii Polski. Niech więc ten cytat odda to co myślę. smile

Misza_SB #2081149 20/02/2008 17:11
Dołączył: Dec 2003
Posty: 3,297
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 3,297
Jestem zdecydowanie przeciw.

Oczywiscie popieram niepodleglosciowe dazenia narodow, ale nie mniejszosci narodowych. Albanczycy stanowia w Kosowie zdecydowana wiekszosc, nie po drodze im z Serbami, wiec sobie postanowili proklamowac wlasne panstwo i odlaczyc Kosowo od Serbskiej macierzy. Jak mozna w ogole takie cos popierac? Analogicznie mozna sobie wyobrazic sytuacje Niemiachow w Opolu, ktorych mogloby byc coraz wiecej i w pewnym momencie postanowili sobie utworzyc wlasne panstwo na Slasku Opolskim.

Fakt, ze Serbowie wybijali Alabnczykow w pien podczas wojny nie ma tu zadnego znaczenia.

Dołączył: Dec 2007
Posty: 741
old hand
old hand
Dołączył: Dec 2007
Posty: 741
Kosovo is Serbia !

Dołączył: Dec 2004
Posty: 6,382
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 6,382
Nie znam historii Kosowa i nie zagłebialem sie w szczegóły ale nie kumam jednej rzeczy , skoro nie ma narodu kosowskiego to po kiego nowe panstwo ;-) na zdrowy rozum najlepiej byłoby podzielic ten kawałek ziemi miedzy Serbow a Albanczykow i z czapki . Całe szczescie ze mam remont i nie musze podejmowac tak waznych decyzji laugh

Dołączył: Feb 2006
Posty: 10,252
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2006
Posty: 10,252
Originally Posted by Wychowany_Na_Nalewce
Jestem zdecydowanie przeciw.

Oczywiscie popieram niepodleglosciowe dazenia narodow, ale nie mniejszosci narodowych. Albanczycy stanowia w Kosowie zdecydowana wiekszosc, nie po drodze im z Serbami, wiec sobie postanowili proklamowac wlasne panstwo i odlaczyc Kosowo od Serbskiej macierzy. Jak mozna w ogole takie cos popierac? Analogicznie mozna sobie wyobrazic sytuacje Niemiachow w Opolu, ktorych mogloby byc coraz wiecej i w pewnym momencie postanowili sobie utworzyc wlasne panstwo na Slasku Opolskim.

Fakt, ze Serbowie wybijali Alabnczykow w pien podczas wojny nie ma tu zadnego znaczenia.


piwo

mura #2081438 20/02/2008 20:30
Dołączył: Dec 2002
Posty: 15,195
H
$
$
H Offline
Dołączył: Dec 2002
Posty: 15,195
bla bla, ciekawe jak wam by się żyło tak i to samo byście pisali smile dla nie znających historii http://pl.wikipedia.org/wiki/Kosowo

Kosowo (alb. Kosova / Kosovë, serb. Косово / Kosovo) - terytorium sporne w południowej Europie ze stolicą w Prisztinie; de facto jest to państwo, które jednostronnie ogłosiło swoją niepodległość 17 lutego 2008 jako Republika Kosowa

piwo

Haz$ #2081491 20/02/2008 20:46
Dołączył: Dec 2004
Posty: 6,382
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 6,382
teraz za to bedzie sie zajebiscie zylo Serbom mieszkajacym w Kosowie ;-)) Osobiscie uwazam ze juz mozemy przyjmowac zaklady kiedy dojdzie do kolejnego rozlewu krwi .

Haz$ #2081492 20/02/2008 20:47
Dołączył: Dec 2004
Posty: 2,796
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 2,796
Państwo które ekonomicznie nie ma prawa bytu wink
o przepraszam zapomniałem o dobrze rozwiniętych byyznesach : handel bronią ,koksem i dziwkami laugh

Panowie jaką typujecie nazwę kolejnego klona Albanii?? ,który niebawem będą chcieli proklamować w Macedonii cool

Dołączył: Dec 2002
Posty: 15,195
H
$
$
H Offline
Dołączył: Dec 2002
Posty: 15,195
taa gospodarka u nich kwitnie grin

ktos widział jak ksiądz serbski na kazaniu w kościele mówił żeby ruski przysyłali im broń i odbić Kosowo ? ratunku laugh
To czasem jakby ruski pomogły, to USA by pomoglo Kosowie ?
jak tak to wojna światowa tongue a kto naszym wrogiem ? smile ruskie i serbskie itd.

Haz$ #2081578 20/02/2008 21:06
Dołączył: Dec 2004
Posty: 2,796
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 2,796
Jeżeli albańscy puke "demokraci" będą wyzywać sie na mniejszości serbskiej to nie obędzie sie bez dymu wink

Dołączył: Dec 2004
Posty: 6,382
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 6,382
Originally Posted by Rysio Ochudzki
Jeżeli albańscy puke "demokraci" będą wyzywać sie na mniejszości serbskiej to nie obędzie sie bez dymu wink
mysle ze sie nie odwaza .Serbowie (niekoniecznie ci z Kosowa) pewnie tylko czekaja na taką akcje . Nie mozna wykluczyc paru prowokacji .
A wie ktos moze jak sie zapatruje na to nowe panstwo Chorwacja i Czarnogora ? Bywalem w Chorwacji w 94'95' i 96' i pamietam ze chorwaci nie trawili albanczykow i traktowali ich jak ludzi 2 kategorii ale moze w sprawie Kosowa maja inne zdanie ?

bolo_lacznik #2082282 20/02/2008 23:30
Dołączył: Dec 2007
Posty: 741
old hand
old hand
Dołączył: Dec 2007
Posty: 741

a ...psik1905 #2082288 20/02/2008 23:31
Dołączył: Feb 2003
Posty: 21,438
Tenis Trader
Tenis Trader
Dołączył: Feb 2003
Posty: 21,438
Miejsce Albańczyków jest w Albanii.

Kto wie może my się na Wyspach Brytyjskich też doczekamy własnego państwa wink

Goget #2082293 20/02/2008 23:33
Dołączył: Jun 2005
Posty: 20,425
Ana <3
Ana <3
Dołączył: Jun 2005
Posty: 20,425
Originally Posted by Goget
Miejsce Albańczyków jest w Albanii.

Kto wie może my się na Wyspach Brytyjskich też doczekamy własnego państwa wink

tam była siedziba naszego rządu. w Edynburgu był nawet polski wydział lekarski.

Goget #2082296 20/02/2008 23:33
Dołączył: Jun 2003
Posty: 15,179
F
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
F Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 15,179
Kosowo jest Serbskie.

Fro_Lech #2082319 20/02/2008 23:38
Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529
H
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
H Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529
ja jezdze na ryby, ale do Kusowa laugh
Kosowo mi nie po drodze frown

Fro_Lech #2082757 21/02/2008 00:38
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812
Originally Posted by Fro_Lech
Kosowo jest Serbskie.
A Wileńszczyzna polska.

z o ® r o #2082936 21/02/2008 01:12
Dołączył: Feb 2008
Posty: 3,444
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2008
Posty: 3,444
Originally Posted by z o R r o
Originally Posted by Fro_Lech
Kosowo jest Serbskie.
A Wileńszczyzna polska.

a Śląsk niemiecki?

HenkSiracius #2082948 21/02/2008 01:17
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
C
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
C Offline
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
Mnie tam Bałkany mało interesują, ale czy w Kosowie mieszkają głównie... Albańczycy... których to Serbowie jeszcze nie tak dawno mordowali?

Według mnie to jest porażka świata, że pozwolił na te barbarzyństwo zamiast interweniować wcześniej.

Strona 1 z 6 1 2 3 4 5 6

Moderatorzy  Biszop, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
11 zarejestrowanych użytkowników (burbon, rafal08, betowiec, latajaca_holenderka, rymoholik, Sensei, alfa, $-man, bukma, poozon, aker), 2,334 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,078
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1