|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 31
newbie
|
|
newbie
Dołączył: Nov 2003
Posty: 31 |
To Dubelek
Gjerdeblesa - Eldhusflya 2 1,4 Norwegia Bergen/7
Storm Vinter - Nebbenes Lyn 2 1,4 Norwegia Bergen/8
Całość 5/10 pierwsze to asekuracyjnie
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 31
newbie
|
|
newbie
Dołączył: Nov 2003
Posty: 31 |
Singiel
Superman Ås - Master Silas 1 1,55 Szwecja Jägersro/1
Dwóch faworytów u Booków do wygrania, tracąc czas na myślenie ucikł mi kurs a było 1,65 ....pech ja daje :5gw: 10/10
Na dzisiaj 3 typy wykożystałem do statystyk oby było tak <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2003
Posty: 970
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Aug 2003
Posty: 970 |
Superman Ås - Master Silas 1 kurs 1.55 Stawka 8/10 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2003
Posty: 19
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Jul 2003
Posty: 19 |
Ja tez podam pare typkow na dzis, dla odmiany Szwecja i Jagersro.Strona toru w Jagersro: www.jagersro.m.se [ jagersro.m.se] Go Places-Mr Goodman 1 1.75 5/10 Jagersro/1 Master Silas-Prima Da 1 1.65 8/10 Jagersro/1 Superman As-Sugar Donna 1 1.25 10/10 Jagersro/1 Powodzenia
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2003
Posty: 970
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Aug 2003
Posty: 970 |
Lady Lobell - Prima Då 1 kurs 1.55 Jägersro/1 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />uke: masakra stawka 8/10
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 31
newbie
|
|
newbie
Dołączył: Nov 2003
Posty: 31 |
Oryginalnie wysłał domino786: [qb]Singiel
Superman Ås - Master Silas 1 1,55 Szwecja Jägersro/1
Dwóch faworytów u Booków do wygrania, tracąc czas na myślenie ucikł mi kurs a było 1,65 ....pech ja daje :5gw: 10/10 było tak <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> [/qb] No i wygrał w całym wyścigu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> Narazie mam 1 : 0 w celności i czekam do 19 na Norwegię
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2001
Posty: 2,125
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2001
Posty: 2,125 |
A ta Lady wygrala swa pare?
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 31
newbie
|
|
newbie
Dołączył: Nov 2003
Posty: 31 |
Pierwsza trójka
SUPERMAN ÅS* HOT TROT MAGIC* (DK)
GO PLACES
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 12
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Jan 2004
Posty: 12 |
jak Lady Lobell???-sprawdzil to ktos gdzies?bo nie barzdo sie orientuje:(
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2003
Posty: 19
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Jul 2003
Posty: 19 |
Oryginalnie wysłał rifat: [qb]Ja tez podam pare typkow na dzis, dla odmiany Szwecja i Jagersro.Strona toru w Jagersro: www.jagersro.m.se [ jagersro.m.se] Go Places-Mr Goodman 1 1.75 5/10 Jagersro/1 Master Silas-Prima Da 1 1.65 8/10 Jagersro/1 Superman As-Sugar Donna 1 1.25 10/10 Jagersro/1 Powodzenia[/qb] Jak na poczatek to poszlo nawet niezle 2 trafione na 3 typy tylko Master Silar z Prima Di nie weszlo.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 31
newbie
|
|
newbie
Dołączył: Nov 2003
Posty: 31 |
1 SUPERMAN ÅS* 2 HOT TROT MAGIC* (DK) 3 GO PLACES 4 MILLENNIUM S.T. 5 PRIMA DÅ 6 LINN EBNER 7 ROYAL SPEED 8 ONYX R.L. 9 MASTER SILAS 10 BIG BEN DIJON 11 SUGAR DONNA 12 PRIDE OF YOU 13 LADY LOBELL (DE) 14 MR GOODMAN 15 SNAPPE CROWN
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2003
Posty: 19
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Jul 2003
Posty: 19 |
Oryginalnie wysłał darkside: [qb]jak Lady Lobell???-sprawdzil to ktos gdzies?bo nie barzdo sie orientuje:([/qb] Jesli chodzi Ci o pare Lady Lobel- Prima Di to zwyciezca jest Prima Di, który(a) byl(a) 5 w tym wyscigu.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2003
Posty: 970
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Aug 2003
Posty: 970 |
Alba Rex - Gaby D.K. 2 kurs 1.65 7/10 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2003
Posty: 970
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Aug 2003
Posty: 970 |
Quattro Qui - Micmac 1 1.40 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> 9/10
Matchbox - Symfoni ExpressÅby/6 1 1.65 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> 8/10
Sue Ellen Tuna - Min Europe 2 1.65 8/10 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 550
addict
|
|
addict
Dołączył: Dec 2003
Posty: 550 |
typy na gonitwy Aby
GLOBAL AIR-STEPPENWOLF- 2 2,1 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> 4/10
SIMB SALABIM-QUEEN OF SOMATIC- 1 1,5 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> 9/10
ALBA REX-GABY D.K.- 2 1,65 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> 6/10
TAHAYS BLUE GINZA-PARADIS HORNLINE- 1 1,6 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> 6/10
Pierwsze dwa typy z gonitwy 5 a następne dwa z 7 Zobaczymy co wejdzie!
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2003
Posty: 970
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Aug 2003
Posty: 970 |
Dzisiejszy dzien 4-2 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />
nie jest zle ale musi byc lepiej <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 31
newbie
|
|
newbie
Dołączył: Nov 2003
Posty: 31 |
Oryginalnie wysłał domino786: [qb]To Dubelek
Gjerdeblesa - Eldhusflya 2 1,4 Norwegia Bergen/7
Storm Vinter - Nebbenes Lyn 2 1,4 Norwegia Bergen/8
Całość 5/10 pierwsze to asekuracyjnie[/qb] Gjerdeblesa - Eldhusflya 2 1,4 Norwegia <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> Storm Vinter - Nebbenes Lyn 2 1,4 Norwegia <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 31
newbie
|
|
newbie
Dołączył: Nov 2003
Posty: 31 |
Viktor På Äng - Super Man Vision 1 1.65 8/10
Örehus Exclusive - Mr Magoo 2 1.70 8/10
Batistota Bob - Per Emil Fame 1 1.60 10/10
Ville Bore - Markis Index 2 1.50 10/10
Po wczorajszym <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> 2 - 1 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 31
newbie
|
|
newbie
Dołączył: Nov 2003
Posty: 31 |
To oczywiście typy na dzisiaj. jest dobrze ale bedzie jeszcze lepiej wspólnymi siłami
|
|
|
Link skopiowany do schowka