iwo: Podam jeszcze kilka linków WYNIKI NA ŻYWO: • www.atg.se/Kalen..."> iwo: Podam jeszcze kilka linków WYNIKI NA ŻYWO: • www.atg.se/Kalen...">
Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 1 z 3 1 2 3
#208546 15/01/2004 13:58
Dołączył: Aug 2003
Posty: 970
old hand
old hand
Dołączył: Aug 2003
Posty: 970
No to zaczynamy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

Podam jeszcze kilka linków

WYNIKI NA ŻYWO:
&#8226; www.atg.se/KalenderServlet?result=true [atg.se] - Szwecja

ORGANIZACJE
&#8226; www.travsport.se [travsport.se] - Szwecja
&#8226; www.atg.se [atg.se] - Szwecja
&#8226; www.rikstoto.no [rikstoto.no] - Norwegia
&#8226; www.dantoto.dk [dantoto.dk] - Dania
&#8226; www.hippos.fi [hippos.fi] - Finlandia
&#8226; www.suissetrot.ch [suissetrot.ch] - Szwajcaria
&#8226; www.intertrot.org/memberlist.htm [intertrot.org] - inne organizacje

TORY
&#8226; www.bjerke.no [bjerke.no] - tor w Norwegii
&#8226; www.momarken.no [momarken.no] - tor w Norwegii
&#8226; www.jarlsberg-travbane.no [jarlsberg-travbane.no] - tor w Norwegii

Bonus: Unibet
#208547 15/01/2004 14:45
Dołączył: Nov 2003
Posty: 31
D
newbie
newbie
D Offline
Dołączył: Nov 2003
Posty: 31
To Dubelek

Gjerdeblesa - Eldhusflya 2 1,4 Norwegia
Bergen/7

Storm Vinter - Nebbenes Lyn 2 1,4 Norwegia
Bergen/8

Całość 5/10 pierwsze to asekuracyjnie

#208548 15/01/2004 14:59
Dołączył: Nov 2003
Posty: 31
D
newbie
newbie
D Offline
Dołączył: Nov 2003
Posty: 31
Singiel

Superman Ås - Master Silas 1 1,55 Szwecja
Jägersro/1

Dwóch faworytów u Booków do wygrania, tracąc czas na myślenie ucikł mi kurs a było 1,65 ....pech
ja daje :5gw:
10/10

Na dzisiaj 3 typy wykożystałem do statystyk oby było tak <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

#208549 15/01/2004 15:22
Dołączył: Aug 2003
Posty: 970
old hand
old hand
Dołączył: Aug 2003
Posty: 970
Superman Ås - Master Silas 1 kurs 1.55
Stawka 8/10 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

#208550 15/01/2004 15:27
Dołączył: Jul 2003
Posty: 19
R
stranger
stranger
R Offline
Dołączył: Jul 2003
Posty: 19
Ja tez podam pare typkow na dzis, dla odmiany Szwecja i Jagersro.Strona toru w Jagersro: www.jagersro.m.se [jagersro.m.se]
Go Places-Mr Goodman 1 1.75 5/10 Jagersro/1
Master Silas-Prima Da 1 1.65 8/10 Jagersro/1
Superman As-Sugar Donna 1 1.25 10/10 Jagersro/1
Powodzenia

#208551 15/01/2004 15:32
Dołączył: Aug 2003
Posty: 970
old hand
old hand
Dołączył: Aug 2003
Posty: 970
Lady Lobell - Prima Då 1 kurs 1.55
Jägersro/1 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />uke: masakra
stawka 8/10

#208552 15/01/2004 17:08
Dołączył: Nov 2003
Posty: 31
D
newbie
newbie
D Offline
Dołączył: Nov 2003
Posty: 31
Quote
Oryginalnie wysłał domino786:
[qb]Singiel

Superman Ås - Master Silas 1 1,55 Szwecja
Jägersro/1

Dwóch faworytów u Booków do wygrania, tracąc czas na myślenie ucikł mi kurs a było 1,65 ....pech
ja daje :5gw:
10/10
było tak <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> [/qb]
No i wygrał w całym wyścigu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Narazie mam 1 : 0 w celności i czekam do 19 na Norwegię

#208553 15/01/2004 17:14
Dołączył: Jan 2001
Posty: 2,125
L
Pooh-Bah
Pooh-Bah
L Offline
Dołączył: Jan 2001
Posty: 2,125
A ta Lady wygrala swa pare?

#208554 15/01/2004 17:16
Dołączył: Nov 2003
Posty: 31
D
newbie
newbie
D Offline
Dołączył: Nov 2003
Posty: 31
Pierwsza trójka

SUPERMAN ÅS*

HOT TROT MAGIC* (DK)

GO PLACES

#208555 15/01/2004 17:20
Dołączył: Jan 2004
Posty: 12
D
stranger
stranger
D Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 12
jak Lady Lobell???-sprawdzil to ktos gdzies?bo nie barzdo sie orientuje:(

#208556 15/01/2004 17:30
Dołączył: Jul 2003
Posty: 19
R
stranger
stranger
R Offline
Dołączył: Jul 2003
Posty: 19
Quote
Oryginalnie wysłał rifat:
[qb]Ja tez podam pare typkow na dzis, dla odmiany Szwecja i Jagersro.Strona toru w Jagersro: www.jagersro.m.se [jagersro.m.se]
Go Places-Mr Goodman 1 1.75 5/10 Jagersro/1
Master Silas-Prima Da 1 1.65 8/10 Jagersro/1
Superman As-Sugar Donna 1 1.25 10/10 Jagersro/1
Powodzenia[/qb]
Jak na poczatek to poszlo nawet niezle 2 trafione na 3 typy tylko Master Silar z Prima Di nie weszlo.

#208557 15/01/2004 17:32
Dołączył: Nov 2003
Posty: 31
D
newbie
newbie
D Offline
Dołączył: Nov 2003
Posty: 31
1 SUPERMAN ÅS*

2 HOT TROT MAGIC* (DK)

3 GO PLACES

4 MILLENNIUM S.T.

5 PRIMA DÅ

6 LINN EBNER

7 ROYAL SPEED

8 ONYX R.L.

9 MASTER SILAS

10 BIG BEN DIJON

11 SUGAR DONNA

12 PRIDE OF YOU

13 LADY LOBELL (DE)

14 MR GOODMAN

15 SNAPPE CROWN

#208558 15/01/2004 17:34
Dołączył: Jul 2003
Posty: 19
R
stranger
stranger
R Offline
Dołączył: Jul 2003
Posty: 19
Quote
Oryginalnie wysłał darkside:
[qb]jak Lady Lobell???-sprawdzil to ktos gdzies?bo nie barzdo sie orientuje:([/qb]
Jesli chodzi Ci o pare Lady Lobel- Prima Di to zwyciezca jest Prima Di, który(a) byl(a) 5 w tym wyscigu.

#208559 15/01/2004 21:53
Dołączył: Aug 2003
Posty: 970
old hand
old hand
Dołączył: Aug 2003
Posty: 970
Alba Rex - Gaby D.K. 2 kurs 1.65
7/10 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

#208560 15/01/2004 22:13
Dołączył: Aug 2003
Posty: 970
old hand
old hand
Dołączył: Aug 2003
Posty: 970
Quattro Qui - Micmac 1 1.40 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
9/10

Matchbox - Symfoni ExpressÅby/6 1 1.65 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
8/10

Sue Ellen Tuna - Min Europe 2 1.65
8/10 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

#208561 15/01/2004 23:05
Dołączył: Dec 2003
Posty: 550
addict
addict
Dołączył: Dec 2003
Posty: 550
typy na gonitwy Aby

GLOBAL AIR-STEPPENWOLF- 2 2,1 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
4/10

SIMB SALABIM-QUEEN OF SOMATIC- 1 1,5 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
9/10

ALBA REX-GABY D.K.- 2 1,65 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
6/10

TAHAYS BLUE GINZA-PARADIS HORNLINE- 1 1,6 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
6/10

Pierwsze dwa typy z gonitwy 5 a następne dwa z 7
Zobaczymy co wejdzie!

#208562 16/01/2004 01:50
Dołączył: Aug 2003
Posty: 970
old hand
old hand
Dołączył: Aug 2003
Posty: 970
Dzisiejszy dzien 4-2 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />

nie jest zle ale musi byc lepiej <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

#208563 16/01/2004 11:15
Dołączył: Nov 2003
Posty: 31
D
newbie
newbie
D Offline
Dołączył: Nov 2003
Posty: 31
Quote
Oryginalnie wysłał domino786:
[qb]To Dubelek

Gjerdeblesa - Eldhusflya 2 1,4 Norwegia
Bergen/7

Storm Vinter - Nebbenes Lyn 2 1,4 Norwegia
Bergen/8

Całość 5/10 pierwsze to asekuracyjnie[/qb]
Gjerdeblesa - Eldhusflya 2 1,4 Norwegia <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
Storm Vinter - Nebbenes Lyn 2 1,4 Norwegia <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

#208564 16/01/2004 15:28
Dołączył: Nov 2003
Posty: 31
D
newbie
newbie
D Offline
Dołączył: Nov 2003
Posty: 31
Viktor På Äng - Super Man Vision 1 1.65 8/10

Örehus Exclusive - Mr Magoo 2 1.70 8/10

Batistota Bob - Per Emil Fame 1 1.60 10/10

Ville Bore - Markis Index 2 1.50 10/10

Po wczorajszym <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> 2 - 1 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />

#208565 16/01/2004 15:30
Dołączył: Nov 2003
Posty: 31
D
newbie
newbie
D Offline
Dołączył: Nov 2003
Posty: 31
To oczywiście typy na dzisiaj. jest dobrze ale bedzie jeszcze lepiej wspólnymi siłami

Strona 1 z 3 1 2 3

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
2 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, forty), 2,503 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,179
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1