|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 56
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Oct 2003
Posty: 56 |
witam
na dzisiejsze Trio w Bergsåker proponuje tylke jeden typ. K.G.HÅLSHULT z 12 toru.
pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 56
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Oct 2003
Posty: 56 |
witam
mam nadzieję, że kiepska passa zostanie przerwana. propozycje na dziś. Jeden zakład H2H
Behave Ås - Prestige Gelj 1.70 2.00
Na miejsce w pierwszej trójce typuję Behave Ås oraz Gigo Lloyd. Wszystkie zakłady w unibecie.
pozdrawiam p.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2002
Posty: 1,335
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Mar 2002
Posty: 1,335 |
Dzisiejsze Aby
3. Copienne 4. Indy Moon G. 5. Gidde Palema 6. Tapioka 7. Dan H.
Powodzenia <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2002
Posty: 1,335
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Mar 2002
Posty: 1,335 |
Dla rozruszania tematu:
Niedzielne V-65 w Dannero
3. Villeneuve 4. Zikita/Guli Yo 5. Yankee Flyer <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /> 6. Victor Hebro :3gw: 7. Lappgino 8. Insight Crown <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />al:
Nie wiadomo jak z pogodą i stanem toru - sporo koni jest wycofywanych...
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2002
Posty: 1,335
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Mar 2002
Posty: 1,335 |
po złym dniu przychodzi dobry
Hagmyren
Järvsöruben - wygląda na pewniaka - jest wprawdzie jeszcze Dagola - ale sądzę że specjalista od "norwegów" - Persson - poradzi sobie bez problemowo w volcie. Pozdrawiam i powodzenia !
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 56
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Oct 2003
Posty: 56 |
witam
na dzisiejszy bieg w Hagmyren proponuję grać (unibet) konia JUNGNIC na miejsca 1-3. Dodatowo jeden zakład H2H
Jungnic - Fjeldars Nikita 1.70 2.00
pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2002
Posty: 892
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jan 2002
Posty: 892 |
witam, gratulacje pstanik! Jak czytam, grasz mało, ale smacznie.Dopiero teraz zobaczyłem wyniki sprzed roku /25 marca03/ na tym dystansie: 11-8-7 i 1-11-2. Poza tym 11 to moja ulubiona liczba; często grałem w środy i soboty tylko 11 we wszystkich gonitwach i wystarczało jedno trafienie, aby pokryło wszystko i to ze sporym zyskiem. Kończę praktyczne uwagi do trotta i niedługo opublikuję, zapraszając wszystkich - także Ciebie - do wymiany doświadczeń. Pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 289
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Nov 2003
Posty: 289 |
Szkoda że nia ma znawców tematu. Dziś na Aby mnóstwo koni wycofanych, ale faworyt pozostał ja jednak zagram V -On Off.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2002
Posty: 109
member
|
|
member
Dołączył: Dec 2002
Posty: 109 |
Trochę obawiam się skłonnosci do galopu On Offa dlatego pozostanę przy faworycie Solero Briljant. Warto chyba również spróbować Jeepers Greepers na pierwszą trójkę po kursie 2.1 w Unibecie
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 56
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Oct 2003
Posty: 56 |
witam
Torsten, dzięki za miłe słowa... Wymiana doświadczeń jest jak najbardziej wskazana. Co kilka głów, to nie jedna. Zawsze miło jest uszczuplić odrobinkę stan posiadania buk'ów.
Na dzis (Aby lunch) gram w unibecie ... jeden H2H Jeepers Creepers - Outlook Express 1.80 1.90
Outlook Express - miejsce 1-3
i (trochę bardziej sportowo) ON OFF - zwycięstwo.
pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 15
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Feb 2004
Posty: 15 |
moim zdaniem On Off : miejsce 1-3 mozna grac za wysoko staweczke, tak wlasnie zrobilem, kursik calkiem przyzwoity - 1.55 mam pytanie, zna ktos moze adres strony gdzie moglbym live zalookac kto wygral? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2002
Posty: 109
member
|
|
member
Dołączył: Dec 2002
Posty: 109 |
Cieszą mnie dzisiejsze wyniki : zwycięstwo Solero Briljant, Jeepers Creepers drugi. Dla zainteresowanych : On Off na trzecim miejscu, płatnym w Unibecie.
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2003
Posty: 878
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Feb 2003
Posty: 878 |
Ja sporo postawiłem na On Off, tzn. że będzie w pierwszej 3, i jestem bardzo <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> teraz, dzięki panowie za typy 3majcie tak dalej <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 289
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Nov 2003
Posty: 289 |
No to większosc z nas dzisiaj upatrywała coś w On Off. Źle nie było, troszkę lepiej i było by pieknie.
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 56
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Oct 2003
Posty: 56 |
witam wszystkich.
wczoraj był mój czarny dzień. miejmy nadzieję, że dziś będzie lepiej. W Bergsåker typuję Persos Annie z 10 toru do miejsca w pierwszej trójce. Gram to w unibecie.
pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2002
Posty: 1,335
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Mar 2002
Posty: 1,335 |
Po udanym trio - czas na danie głowne czyli V-65 w Solvalli.
Przy ocenie szans poisłkowałem się serwisem ATG, Aftonbet i typami Bjorna. I prawdę mówiąc lekko zgłupiałem. Moje pierwsze przemyślenia bardziej przypominają te Bjorna niż lepszego ostatnimi czasy Aftonbetu, który zapowiada niezłe wyniki fińskiego duetu kuska i trenerki Jorma Kontio/Kari Lähddekorpi.
Moje propozycje: 3. Four feet Runner (The Choice) 4. Felicia Q.C. /athilda Nightmare 5. Mon Amour November 6. Self Timer 7. Southwind Vernon
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 56
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Oct 2003
Posty: 56 |
witam
wczoraj udało się "pocelować" konia w "trójce". Oby dziś nie było gorzej. Dwie propozycje na miejsca 1-3. Chilli Acon oraz Glamour . Pewnie to mało oryginalne. Cóż ...
Na fuksa proponuję CHILLY ROSE . Ale to już tylko dla wybitnych hmm.. sportowców.
pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2002
Posty: 1,335
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Mar 2002
Posty: 1,335 |
Witam,
Orebro: 3. Think Yatzee 4. Domingo D 5. Max pride 6. Kozac Race 7. Corrals Sugar
Aby (mnie wychodzą w zasadzie same jedynki <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> 3. Dina Matty 4. Lacej LJ 5. Gazza Frontline 6. Magnolia River 7. Maktoub Jet
Gram równiez na "place".
Pozdrawiam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />al:
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 56
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Oct 2003
Posty: 56 |
witam
dziś większa oferta w unibecie. spróbujmy. klilka ciekawych H2H do grania.
bieg 1) Bolets Felix - Stockholm Cam::::1.70 2.00
bieg 2) Nathly Crown - Mastodont Sund:::: 1.80 1.90
bieg 3) Rubin Launcher - Legacy Crown:::: 1.75 1.95
bieg 5) Ebony Trader - Smashmallow:::: 1.55 2.30
dodatkowo gram Mastodont Sund na miejsce w pierwszej "trójce" w 2 biegu.
pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2002
Posty: 1,335
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Mar 2002
Posty: 1,335 |
Piątkowe trio i V-5 w jagersro
1. Rybo Celot 2. Ribston 3. Roadtrain 4. Sirocco Cane 5. Baron Winner
|
|
|
Link skopiowany do schowka