Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 10 z 11 1 2 8 9 10 11
#208777 17/03/2004 16:29
Dołączył: Oct 2003
Posty: 56
P
journeyman
journeyman
P Offline
Dołączył: Oct 2003
Posty: 56
witam

na dzisiejsze Trio w Bergsåker proponuje tylke jeden typ. K.G.HÅLSHULT z 12 toru.

pozdrawiam

Bonus: Unibet
#208778 18/03/2004 16:26
Dołączył: Oct 2003
Posty: 56
P
journeyman
journeyman
P Offline
Dołączył: Oct 2003
Posty: 56
witam

mam nadzieję, że kiepska passa zostanie przerwana. propozycje na dziś. Jeden zakład H2H

Behave Ås - Prestige Gelj 1.70 2.00

Na miejsce w pierwszej trójce typuję Behave Ås oraz Gigo Lloyd. Wszystkie zakłady w unibecie.

pozdrawiam
p.

#208779 18/03/2004 17:50
Dołączył: Mar 2002
Posty: 1,335
Lao
Offline
veteran
veteran
Dołączył: Mar 2002
Posty: 1,335
Dzisiejsze Aby

3. Copienne
4. Indy Moon G.
5. Gidde Palema
6. Tapioka
7. Dan H.

Powodzenia <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

#208780 21/03/2004 16:42
Dołączył: Mar 2002
Posty: 1,335
Lao
Offline
veteran
veteran
Dołączył: Mar 2002
Posty: 1,335
Dla rozruszania tematu:

Niedzielne V-65 w Dannero

3. Villeneuve
4. Zikita/Guli Yo
5. Yankee Flyer <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />
6. Victor Hebro :3gw:
7. Lappgino
8. Insight Crown <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />al:

Nie wiadomo jak z pogodą i stanem toru - sporo koni jest wycofywanych...

#208781 22/03/2004 14:45
Dołączył: Mar 2002
Posty: 1,335
Lao
Offline
veteran
veteran
Dołączył: Mar 2002
Posty: 1,335
po złym dniu przychodzi dobry

Hagmyren

Järvsöruben - wygląda na pewniaka - jest wprawdzie jeszcze Dagola - ale sądzę że specjalista od "norwegów" - Persson - poradzi sobie bez problemowo w volcie. Pozdrawiam i powodzenia !

#208782 22/03/2004 16:14
Dołączył: Oct 2003
Posty: 56
P
journeyman
journeyman
P Offline
Dołączył: Oct 2003
Posty: 56
witam

na dzisiejszy bieg w Hagmyren proponuję grać (unibet) konia JUNGNIC na miejsca 1-3. Dodatowo jeden zakład H2H

Jungnic - Fjeldars Nikita 1.70 2.00

pozdrawiam

#208783 22/03/2004 19:06
Dołączył: Jan 2002
Posty: 892
T
old hand
old hand
T Offline
Dołączył: Jan 2002
Posty: 892
witam,
gratulacje pstanik!
Jak czytam, grasz mało, ale smacznie.Dopiero teraz zobaczyłem wyniki sprzed roku /25 marca03/ na tym dystansie: 11-8-7 i 1-11-2. Poza tym 11 to moja ulubiona liczba; często grałem w środy i soboty tylko 11 we wszystkich gonitwach i wystarczało jedno trafienie, aby pokryło wszystko i to ze sporym zyskiem.
Kończę praktyczne uwagi do trotta i niedługo opublikuję, zapraszając wszystkich - także Ciebie - do wymiany doświadczeń.
Pozdrawiam

#208784 23/03/2004 15:26
Dołączył: Nov 2003
Posty: 289
A
enthusiast
enthusiast
A Offline
Dołączył: Nov 2003
Posty: 289
Szkoda że nia ma znawców tematu. Dziś na Aby mnóstwo koni wycofanych, ale faworyt pozostał ja jednak zagram V -On Off.

#208785 23/03/2004 15:50
Dołączył: Dec 2002
Posty: 109
K
member
member
K Offline
Dołączył: Dec 2002
Posty: 109
Trochę obawiam się skłonnosci do galopu On Offa dlatego pozostanę przy faworycie Solero Briljant. Warto chyba również spróbować Jeepers Greepers na pierwszą trójkę po kursie 2.1 w Unibecie

#208786 23/03/2004 15:59
Dołączył: Oct 2003
Posty: 56
P
journeyman
journeyman
P Offline
Dołączył: Oct 2003
Posty: 56
witam

Torsten, dzięki za miłe słowa...
Wymiana doświadczeń jest jak najbardziej wskazana. Co kilka głów, to nie jedna. Zawsze miło jest uszczuplić odrobinkę stan posiadania buk'ów.

Na dzis (Aby lunch) gram w unibecie ...
jeden H2H
Jeepers Creepers - Outlook Express 1.80 1.90

Outlook Express - miejsce 1-3

i (trochę bardziej sportowo)
ON OFF - zwycięstwo.

pozdrawiam

#208787 23/03/2004 16:21
Dołączył: Feb 2004
Posty: 15
K
stranger
stranger
K Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 15
moim zdaniem On Off : miejsce 1-3 mozna grac za wysoko staweczke, tak wlasnie zrobilem, kursik calkiem przyzwoity - 1.55
mam pytanie, zna ktos moze adres strony gdzie moglbym live zalookac kto wygral? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#208788 23/03/2004 17:07
Dołączył: Dec 2002
Posty: 109
K
member
member
K Offline
Dołączył: Dec 2002
Posty: 109
Cieszą mnie dzisiejsze wyniki : zwycięstwo Solero Briljant, Jeepers Creepers drugi. Dla zainteresowanych : On Off na trzecim miejscu, płatnym w Unibecie.

#208789 23/03/2004 17:29
Dołączył: Feb 2003
Posty: 878
B
old hand
old hand
B Offline
Dołączył: Feb 2003
Posty: 878
Ja sporo postawiłem na On Off, tzn. że będzie w pierwszej 3, i jestem bardzo <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> teraz, dzięki panowie za typy 3majcie tak dalej <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

#208790 23/03/2004 19:13
Dołączył: Nov 2003
Posty: 289
A
enthusiast
enthusiast
A Offline
Dołączył: Nov 2003
Posty: 289
No to większosc z nas dzisiaj upatrywała coś w On Off. Źle nie było, troszkę lepiej i było by pieknie.

#208791 24/03/2004 16:19
Dołączył: Oct 2003
Posty: 56
P
journeyman
journeyman
P Offline
Dołączył: Oct 2003
Posty: 56
witam wszystkich.

wczoraj był mój czarny dzień. miejmy nadzieję, że dziś będzie lepiej. W Bergsåker typuję Persos Annie z 10 toru do miejsca w pierwszej trójce. Gram to w unibecie.

pozdrawiam

#208792 24/03/2004 19:35
Dołączył: Mar 2002
Posty: 1,335
Lao
Offline
veteran
veteran
Dołączył: Mar 2002
Posty: 1,335
Po udanym trio - czas na danie głowne czyli V-65 w Solvalli.

Przy ocenie szans poisłkowałem się serwisem ATG, Aftonbet i typami Bjorna. I prawdę mówiąc lekko zgłupiałem. Moje pierwsze przemyślenia bardziej przypominają te Bjorna niż lepszego ostatnimi czasy Aftonbetu, który zapowiada niezłe wyniki fińskiego duetu kuska i trenerki Jorma Kontio/Kari Lähddekorpi.

Moje propozycje:
3. Four feet Runner (The Choice)
4. Felicia Q.C. /athilda Nightmare
5. Mon Amour November
6. Self Timer
7. Southwind Vernon

#208793 25/03/2004 16:18
Dołączył: Oct 2003
Posty: 56
P
journeyman
journeyman
P Offline
Dołączył: Oct 2003
Posty: 56
witam

wczoraj udało się "pocelować" konia w "trójce". Oby dziś nie było gorzej. Dwie propozycje na miejsca 1-3. Chilli Acon oraz Glamour . Pewnie to mało oryginalne. Cóż ...

Na fuksa proponuję CHILLY ROSE . Ale to już tylko dla wybitnych hmm.. sportowców.

pozdrawiam

#208794 25/03/2004 20:32
Dołączył: Mar 2002
Posty: 1,335
Lao
Offline
veteran
veteran
Dołączył: Mar 2002
Posty: 1,335
Witam,

Orebro:
3. Think Yatzee
4. Domingo D
5. Max pride
6. Kozac Race
7. Corrals Sugar

Aby (mnie wychodzą w zasadzie same jedynki <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
3. Dina Matty
4. Lacej LJ
5. Gazza Frontline
6. Magnolia River
7. Maktoub Jet

Gram równiez na "place".

Pozdrawiam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />al:

#208795 26/03/2004 16:25
Dołączył: Oct 2003
Posty: 56
P
journeyman
journeyman
P Offline
Dołączył: Oct 2003
Posty: 56
witam

dziś większa oferta w unibecie. spróbujmy.
klilka ciekawych H2H do grania.

bieg 1)
Bolets Felix - Stockholm Cam::::1.70 2.00

bieg 2)
Nathly Crown - Mastodont Sund:::: 1.80 1.90

bieg 3)
Rubin Launcher - Legacy Crown:::: 1.75 1.95

bieg 5)
Ebony Trader - Smashmallow:::: 1.55 2.30

dodatkowo gram Mastodont Sund na miejsce w pierwszej "trójce" w 2 biegu.

pozdrawiam

#208796 26/03/2004 16:27
Dołączył: Mar 2002
Posty: 1,335
Lao
Offline
veteran
veteran
Dołączył: Mar 2002
Posty: 1,335
Piątkowe trio i V-5 w jagersro

1. Rybo Celot
2. Ribston
3. Roadtrain
4. Sirocco Cane
5. Baron Winner

Strona 10 z 11 1 2 8 9 10 11

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
9 zarejestrowanych użytkowników (burbon, $-man, Lukasz111, latajaca_holenderka, ANZELMO, rafal08, Akhu, alfa, aker), 2,599 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,924
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1