|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 11
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Apr 2004
Posty: 11 |
Witam wszystkich, wreszcie ktos typuje nie - "prywatnie" <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> , zobaczymy, zobaczymy, może wygram więcej niż 11,60 PLN * 1/2 w 1 dniu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> , Jakby co, to przy kasach <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" /> i przy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: . Znowu niestety tylko do godz. 15, bo wiecie żużel, czyli www.wts.hg.pl [ wts.hg.pl] (reklama <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> )
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 11
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Apr 2004
Posty: 11 |
Aha, no i nie będzie niestety prawdziwego Dżokeja, czyli Pana Dula. Znowu dostanie mi się od Obiego <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" /> , że obstawiam dżokejki <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> , a nie konie. Powodzenia i miłej zabawy.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2003
Posty: 32
newbie
|
|
newbie
Dołączył: Aug 2003
Posty: 32 |
jeśli ma ktoś typy z kazet to prosił bym o podanie ich bo ja zapomniałem sprawdzic z góry dziękuje <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2003
Posty: 135
member
|
|
member
Dołączył: Jul 2003
Posty: 135 |
Tym razem typow z gazet nie posiadam, ale sam moge sprobowac cos potypowac : I:Ambrozja,Newa II:Derwish,Damokles III:Hestia,Arabia,Jemiola IV:Arkadia,Sonata V:Galerius,Dworus,Huragan III,Oster VI:Lawer,Gladiator
Powodzenia!
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2003
Posty: 135
member
|
|
member
Dołączył: Jul 2003
Posty: 135 |
Romek, a gdzie Twoje typy? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />Podziel sie z innymi informacjami.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 11
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Apr 2004
Posty: 11 |
Typować to ja za bardzo nie umiem. Mi się koniki całe życie po prostu podobają. Nigdy nie grałem,zacząłem obstawiać od niedawna (4 lata). Jak zobaczę konie przed wyścigiem i mi podpasuje któryś to obstawiam. A jeszcze jak jest pod fajną dżokejką <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> to się sugeruję czynnikami pozasportowymi. Ale spróbuję, i tak: W8 Monsun, W9 Damokles, W10 Gligenia II, W11 Marcel, W12 Oster, W13 Elandra <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 11
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Apr 2004
Posty: 11 |
No i na koniki dzisiaj nie pojechałem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> z powodu czynników pozasportowych <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> . Ale się poprawię.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2003
Posty: 135
member
|
|
member
Dołączył: Jul 2003
Posty: 135 |
Niestety pogoda nie dopisala, ludzie takze, obroty w totalizatorze marne... i wygrane (te wieksze) obok nosa...Ale 2 gonitwy trafione, troche emocji bylo, nie jest zle, choc zawsze moze byc lepiej. Czekamy na nastepny dzien, ktory zapowiada sie pasjonujaco, oby pogoda dopisala...
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2003
Posty: 135
member
|
|
member
Dołączył: Jul 2003
Posty: 135 |
Witam! Na stronie Partynic do sciagniecia program na 3 dzien wyscigowy : http://www.wtwk-partynice.pl/pdf/program2_05_internet.pdf Pierwsze majowe wyscigi uplyna pod dyktando koni II grupowych(5 gonitw, w tym 3 dla koni arabskich) do tego dwa wyscigi III grupy. Zachecam do typowania!
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2003
Posty: 135
member
|
|
member
Dołączył: Jul 2003
Posty: 135 |
Witam! Od 2 dnia wyscigowego zniesiono zaklad francuski, slyszalem takze, ze maja zniesc kwarte (kwinta II stopnia) a zaklad kwinty ma kosztowac 1 zl!
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2003
Posty: 135
member
|
|
member
Dołączył: Jul 2003
Posty: 135 |
Zachecam do udzialu w sondzie(Partynice-3 dzien wyscigowy), wytypujmy zwyciezce gonitw: arabskiej dla 4l. i 3l. klaczy polkrwi IIgr.!
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2003
Posty: 135
member
|
|
member
Dołączył: Jul 2003
Posty: 135 |
III Dzień Wyścigowy - 2 maja 2004 r. Konie wycofane: Gonitwa I - koń nr 2; Gonitwa III - koń nr 2; Gonitwa IV - koń nr 5; Gonitwa V - koń nr 2; Gonitwa VI - koń nr 3; Gonitwa VII - konie nr 5 i 7.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 11
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Apr 2004
Posty: 11 |
Maciek, a gdzie Twoje typy? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> Podziel sie z innymi informacjami.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2003
Posty: 135
member
|
|
member
Dołączył: Jul 2003
Posty: 135 |
Typy oczywiscie podaje: I:Figaro,Derewish II:Wzorzec III:Wampira,Lacrima,Sabina IV:Calderon,Farah-Batal,Karol,Epistratos V:Jemiola,Armona,Gligenia II VI:- VII:Drupi,Wiwat,Gladiator
Zycze powodzenia!
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 11
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Apr 2004
Posty: 11 |
Dzięki bardzo, no to pojadę obstawiać. Pozdrawiam wszystkich uczestników forum.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 11
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Apr 2004
Posty: 11 |
Dzięki Maćku za typy, były dobre. Czemu wg. nich nie grałem? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> No dzisiejszy dzień wyścigowy był super. Piękna pogoda, dużo publiczności. Nawet zapomniałem, że jesteśmy w Unii <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> . Aha, wygrałem 8,40 PLN, ale do spółki z Jolą i Anią <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> No i Gabrysia poszła ze mną na spacer do padoku popatrzeć na koniki. Znaczy niedziela jest udana, a jak WKS Śląsk jeszcze wygra wieczorem, to już tylko się cieszyć i pić <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: Wielka szkoda, że Obi "chory", byłoby nas więcej zadowolonych <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2003
Posty: 135
member
|
|
member
Dołączył: Jul 2003
Posty: 135 |
Oj, powiedzialbym ze bardzo, bardzo udana!Pogoda dopisala ludzie takze, mozna bylo przyjemnie spedzic popoludnie i dotego oczywiscie wygrane : trojka za 5,6 potem czworka za 110,4 i zwyczajny 5,6 nastepnie 2x porzadek 6,8 , trojka za 46,4 i czworka za 31,4. Oczywiscie trzeba odjac to za co gralem , ale niezly plusik i tak wychodzi.... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Pozdrawiam i kibicujemy dzis Slaskowi! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2003
Posty: 135
member
|
|
member
Dołączył: Jul 2003
Posty: 135 |
Gratulacje dla starszego ucznia Adama Kulikowskiego za wygrane dzis 3 gonitwy( w trzech startach!!!), tylko tak dalej do "praktykanta" coraz blizej. Zdaje sie ze rosnie nam niezly dzokej, moze wreszcie przelamie hegemonie amazonek na Partynickim torze!
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2003
Posty: 32
newbie
|
|
newbie
Dołączył: Aug 2003
Posty: 32 |
Qrcze a ja żałuje, że nie byłem ale cała sobote się obijałem i musiałem to sobie odbić <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" /> ale nastepnego dnia wyścigowego to ja już nie przepuszcze <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 11
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Apr 2004
Posty: 11 |
Och Maciek. Nie żebym Ci zazdrościł, ale... Proszę o następne typy. Szkoda że koniki dopiero za dwa tygodnie. Przypominam 16 maja, to ważny dzień. Dlaczego? No bo znów kolejny dzień wyścigowy. No i przyjeżdża do Wrocka Unia. No nie europejska, bo tą już niestety mamy, ale Tarnów. Jak ktoś nie wie o co chodzi, to już mówię. Chodzi o koniki mechaniczne. Żużel. Lord Viader - żałuj, że Cię nie było. Oj żałuj <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|