, zobaczymy, zobaczymy, może wygr..."> , zobaczymy, zobaczymy, może wygr...">
Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 3 z 4 1 2 3 4
Dołączył: Apr 2004
Posty: 11
R
stranger
stranger
R Offline
Dołączył: Apr 2004
Posty: 11
Witam wszystkich, wreszcie ktos typuje nie - "prywatnie" <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> , zobaczymy, zobaczymy, może wygram więcej niż 11,60 PLN * 1/2 w 1 dniu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> , Jakby co, to przy kasach <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" /> i przy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: . Znowu niestety tylko do godz. 15, bo wiecie żużel, czyli www.wts.hg.pl [wts.hg.pl] (reklama <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> )

Bonus: Unibet
Dołączył: Apr 2004
Posty: 11
R
stranger
stranger
R Offline
Dołączył: Apr 2004
Posty: 11
Aha, no i nie będzie niestety prawdziwego Dżokeja, czyli Pana Dula. Znowu dostanie mi się od Obiego <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" /> , że obstawiam dżokejki <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> , a nie konie. Powodzenia i miłej zabawy.

Dołączył: Aug 2003
Posty: 32
L
newbie
newbie
L Offline
Dołączył: Aug 2003
Posty: 32
jeśli ma ktoś typy z kazet to prosił bym o podanie ich bo ja zapomniałem sprawdzic z góry dziękuje <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Dołączył: Jul 2003
Posty: 135
M
member
member
M Offline
Dołączył: Jul 2003
Posty: 135
Tym razem typow z gazet nie posiadam, ale sam moge sprobowac cos potypowac :
I:Ambrozja,Newa
II:Derwish,Damokles
III:Hestia,Arabia,Jemiola
IV:Arkadia,Sonata
V:Galerius,Dworus,Huragan III,Oster
VI:Lawer,Gladiator

Powodzenia!

Dołączył: Jul 2003
Posty: 135
M
member
member
M Offline
Dołączył: Jul 2003
Posty: 135
Romek, a gdzie Twoje typy? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />Podziel sie z innymi informacjami.

Dołączył: Apr 2004
Posty: 11
R
stranger
stranger
R Offline
Dołączył: Apr 2004
Posty: 11
Typować to ja za bardzo nie umiem. Mi się koniki całe życie po prostu podobają. Nigdy nie grałem,zacząłem obstawiać od niedawna (4 lata). Jak zobaczę konie przed wyścigiem i mi podpasuje któryś to obstawiam. A jeszcze jak jest pod fajną dżokejką <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> to się sugeruję czynnikami pozasportowymi. Ale spróbuję, i tak: W8 Monsun, W9 Damokles, W10 Gligenia II, W11 Marcel, W12 Oster, W13 Elandra <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Dołączył: Apr 2004
Posty: 11
R
stranger
stranger
R Offline
Dołączył: Apr 2004
Posty: 11
No i na koniki dzisiaj nie pojechałem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> z powodu czynników pozasportowych <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> . Ale się poprawię.

Dołączył: Jul 2003
Posty: 135
M
member
member
M Offline
Dołączył: Jul 2003
Posty: 135
Niestety pogoda nie dopisala, ludzie takze, obroty w totalizatorze marne... i wygrane (te wieksze) obok nosa...Ale 2 gonitwy trafione, troche emocji bylo, nie jest zle, choc zawsze moze byc lepiej. Czekamy na nastepny dzien, ktory zapowiada sie pasjonujaco, oby pogoda dopisala...

Dołączył: Jul 2003
Posty: 135
M
member
member
M Offline
Dołączył: Jul 2003
Posty: 135
Witam! Na stronie Partynic do sciagniecia program na 3 dzien wyscigowy : http://www.wtwk-partynice.pl/pdf/program2_05_internet.pdf
Pierwsze majowe wyscigi uplyna pod dyktando koni II grupowych(5 gonitw, w tym 3 dla koni arabskich) do tego dwa wyscigi III grupy. Zachecam do typowania!

Dołączył: Jul 2003
Posty: 135
M
member
member
M Offline
Dołączył: Jul 2003
Posty: 135
Witam! Od 2 dnia wyscigowego zniesiono zaklad francuski, slyszalem takze, ze maja zniesc kwarte (kwinta II stopnia) a zaklad kwinty ma kosztowac 1 zl!

Dołączył: Jul 2003
Posty: 135
M
member
member
M Offline
Dołączył: Jul 2003
Posty: 135
Zachecam do udzialu w sondzie(Partynice-3 dzien wyscigowy), wytypujmy zwyciezce gonitw: arabskiej dla 4l. i 3l. klaczy polkrwi IIgr.!

Dołączył: Jul 2003
Posty: 135
M
member
member
M Offline
Dołączył: Jul 2003
Posty: 135
III Dzień Wyścigowy - 2 maja 2004 r.
Konie wycofane: Gonitwa I - koń nr 2; Gonitwa III - koń nr 2; Gonitwa IV - koń nr 5; Gonitwa V - koń nr 2; Gonitwa VI - koń nr 3; Gonitwa VII - konie nr 5 i 7.

Dołączył: Apr 2004
Posty: 11
R
stranger
stranger
R Offline
Dołączył: Apr 2004
Posty: 11
Maciek, a gdzie Twoje typy? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> Podziel sie z innymi informacjami.

Dołączył: Jul 2003
Posty: 135
M
member
member
M Offline
Dołączył: Jul 2003
Posty: 135
Typy oczywiscie podaje:
I:Figaro,Derewish
II:Wzorzec
III:Wampira,Lacrima,Sabina
IV:Calderon,Farah-Batal,Karol,Epistratos
V:Jemiola,Armona,Gligenia II
VI:-
VII:Drupi,Wiwat,Gladiator

Zycze powodzenia!

Dołączył: Apr 2004
Posty: 11
R
stranger
stranger
R Offline
Dołączył: Apr 2004
Posty: 11
Dzięki bardzo, no to pojadę obstawiać. Pozdrawiam wszystkich uczestników forum.

Dołączył: Apr 2004
Posty: 11
R
stranger
stranger
R Offline
Dołączył: Apr 2004
Posty: 11
Dzięki Maćku za typy, były dobre. Czemu wg. nich nie grałem? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> No dzisiejszy dzień wyścigowy był super. Piękna pogoda, dużo publiczności. Nawet zapomniałem, że jesteśmy w Unii <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> . Aha, wygrałem 8,40 PLN, ale do spółki z Jolą i Anią <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> No i Gabrysia poszła ze mną na spacer do padoku popatrzeć na koniki. Znaczy niedziela jest udana, a jak WKS Śląsk jeszcze wygra wieczorem, to już tylko się cieszyć i pić <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: Wielka szkoda, że Obi "chory", byłoby nas więcej zadowolonych <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />

Dołączył: Jul 2003
Posty: 135
M
member
member
M Offline
Dołączył: Jul 2003
Posty: 135
Oj, powiedzialbym ze bardzo, bardzo udana!Pogoda dopisala ludzie takze, mozna bylo przyjemnie spedzic popoludnie i dotego oczywiscie wygrane : trojka za 5,6 potem czworka za 110,4 i zwyczajny 5,6 nastepnie 2x porzadek 6,8 , trojka za 46,4 i czworka za 31,4. Oczywiscie trzeba odjac to za co gralem , ale niezly plusik i tak wychodzi.... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Pozdrawiam i kibicujemy dzis Slaskowi! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

Dołączył: Jul 2003
Posty: 135
M
member
member
M Offline
Dołączył: Jul 2003
Posty: 135
Gratulacje dla starszego ucznia Adama Kulikowskiego za wygrane dzis 3 gonitwy( w trzech startach!!!), tylko tak dalej do "praktykanta" coraz blizej. Zdaje sie ze rosnie nam niezly dzokej, moze wreszcie przelamie hegemonie amazonek na Partynickim torze!

Dołączył: Aug 2003
Posty: 32
L
newbie
newbie
L Offline
Dołączył: Aug 2003
Posty: 32
Qrcze a ja żałuje, że nie byłem ale cała sobote się obijałem i musiałem to sobie odbić <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" /> ale nastepnego dnia wyścigowego to ja już nie przepuszcze <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Dołączył: Apr 2004
Posty: 11
R
stranger
stranger
R Offline
Dołączył: Apr 2004
Posty: 11
Och Maciek. Nie żebym Ci zazdrościł, ale... Proszę o następne typy. Szkoda że koniki dopiero za dwa tygodnie. Przypominam 16 maja, to ważny dzień. Dlaczego? No bo znów kolejny dzień wyścigowy. No i przyjeżdża do Wrocka Unia. No nie europejska, bo tą już niestety mamy, ale Tarnów. Jak ktoś nie wie o co chodzi, to już mówię. Chodzi o koniki mechaniczne. Żużel. Lord Viader - żałuj, że Cię nie było. Oj żałuj <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Strona 3 z 4 1 2 3 4

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
8 zarejestrowanych użytkowników (burbon, $-man, latajaca_holenderka, aker, Sensei, Lukasz111, rymoholik, alfa), 1,017 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,285
Posty5,835,154
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1