|
|
Dołączył: Jul 2003
Posty: 135
member
|
|
member
Dołączył: Jul 2003
Posty: 135 |
Znamy juz zapis do 5 dnia wyscigowego (23.05) Dzien uplynie pod dyktando koni pelnej krwi arabskiej. A 5 gonitwa dla oo 4l.i st. ma identyczna obsade jak podczas pierwszego dnia wyscigowego, bedzie wiec szansa do rewanzu dla koni i jezdzcow. Tymczasem 4 dzien wyscigowy juz coraz blizej, wkrotce typy!
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2003
Posty: 135
member
|
|
member
Dołączył: Jul 2003
Posty: 135 |
I:Ambrozja, Arabia, Jemiola II:Roksana, Wygrana III:- IV:Elandra, Drupi V:Jowisz, Huragan III VI:Figaro, Derkano
Powodzenia! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2003
Posty: 135
member
|
|
member
Dołączył: Jul 2003
Posty: 135 |
Oryginalnie wysłał M.B.: [qb]Znamy juz zapis do 5 dnia wyscigowego (23.05) Dzien uplynie pod dyktando koni pelnej krwi arabskiej. A 5 gonitwa dla oo 4l.i st. ma identyczna obsade jak podczas pierwszego dnia wyscigowego, bedzie wiec szansa do rewanzu dla koni i jezdzcow. Tymczasem 4 dzien wyscigowy juz coraz blizej, wkrotce typy![/qb] A jednak jest malo prawdopodobne, zebysmy zobaczyli na starcie identycza gonitwe jak w dniu otwarcia, bowiem Fedain T.Debowskiego zostal zgloszony ,w tym samym czasie, do gonitwy w Warszawie.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2003
Posty: 135
member
|
|
member
Dołączył: Jul 2003
Posty: 135 |
Co do dzisiejszych wyscigow to byly mile jak zwykle, zwlaszcza ze dopisala pogoda! Tym razem bez wielkich wygranych, ale za to przednia zabawa! Czekamy na nastepne gonitwy!
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 11
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Apr 2004
Posty: 11 |
Dzień wyścigowy doprawdy udany. Co prawda musiałem odpuścić ostatnią gonitwę, [bo pojechałem na mecz żużlowy z Unią Tarnów (WYGRALIŚMY)] ale konie biegały świetnie. Jakie wypłaty? Eee... Tylko trzy trafione typy. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Czyli super. Maćku czekam na typy na 5 dzień wyścigowy. Do zobaczenia.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2003
Posty: 135
member
|
|
member
Dołączył: Jul 2003
Posty: 135 |
Wycofane konie: Gonitwa II - koń nr 6; Gonitwa III - konie nr 3,4,6; Gonitwa V - koń nr 6; Gonitwa VI - koń nr 6
|
|
|
Link skopiowany do schowka