Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 4 z 4 1 2 3 4
Dołączył: Jul 2003
Posty: 135
M
member
member
M Offline
Dołączył: Jul 2003
Posty: 135
Na stronie Partynic pojawily sie zapisy do 4 dnia wyscigowego!!! :
http://www.wtwk-partynice.pl/dzien4-04.asp

Bonus: Unibet
Dołączył: Jul 2003
Posty: 135
M
member
member
M Offline
Dołączył: Jul 2003
Posty: 135
Jest juz takze program na 4 dzien wyscigowy.
http://www.wtwk-partynice.pl/pdf/program16_05_internet.pdf

W programie 6 gonitw:
2 dla koni III gr.
2 dla koni II gr.
1 dla arabow 3l.
1 plotowa dla 4l i st.

Dołączył: Jul 2003
Posty: 135
M
member
member
M Offline
Dołączył: Jul 2003
Posty: 135
Znamy juz zapis do 5 dnia wyscigowego (23.05)
Dzien uplynie pod dyktando koni pelnej krwi arabskiej. A 5 gonitwa dla oo 4l.i st. ma identyczna obsade jak podczas pierwszego dnia wyscigowego, bedzie wiec szansa do rewanzu dla koni i jezdzcow.
Tymczasem 4 dzien wyscigowy juz coraz blizej, wkrotce typy!

Dołączył: Jul 2003
Posty: 135
M
member
member
M Offline
Dołączył: Jul 2003
Posty: 135
I:Ambrozja, Arabia, Jemiola
II:Roksana, Wygrana
III:-
IV:Elandra, Drupi
V:Jowisz, Huragan III
VI:Figaro, Derkano

Powodzenia! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Dołączył: Jul 2003
Posty: 135
M
member
member
M Offline
Dołączył: Jul 2003
Posty: 135
Quote
Oryginalnie wysłał M.B.:
[qb]Znamy juz zapis do 5 dnia wyscigowego (23.05)
Dzien uplynie pod dyktando koni pelnej krwi arabskiej. A 5 gonitwa dla oo 4l.i st. ma identyczna obsade jak podczas pierwszego dnia wyscigowego, bedzie wiec szansa do rewanzu dla koni i jezdzcow.
Tymczasem 4 dzien wyscigowy juz coraz blizej, wkrotce typy![/qb]
A jednak jest malo prawdopodobne, zebysmy zobaczyli na starcie identycza gonitwe jak w dniu otwarcia, bowiem Fedain T.Debowskiego zostal zgloszony ,w tym samym czasie, do gonitwy w Warszawie.

Dołączył: Jul 2003
Posty: 135
M
member
member
M Offline
Dołączył: Jul 2003
Posty: 135
Co do dzisiejszych wyscigow to byly mile jak zwykle, zwlaszcza ze dopisala pogoda! Tym razem bez wielkich wygranych, ale za to przednia zabawa! Czekamy na nastepne gonitwy!

Dołączył: Apr 2004
Posty: 11
R
stranger
stranger
R Offline
Dołączył: Apr 2004
Posty: 11
Dzień wyścigowy doprawdy udany. Co prawda musiałem odpuścić ostatnią gonitwę, [bo pojechałem na mecz żużlowy z Unią Tarnów (WYGRALIŚMY)] ale konie biegały świetnie. Jakie wypłaty? Eee... Tylko trzy trafione typy. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Czyli super. Maćku czekam na typy na 5 dzień wyścigowy. Do zobaczenia.

Dołączył: Jul 2003
Posty: 135
M
member
member
M Offline
Dołączył: Jul 2003
Posty: 135
Wycofane konie: Gonitwa II - koń nr 6; Gonitwa III - konie nr 3,4,6; Gonitwa V - koń nr 6; Gonitwa VI - koń nr 6

Dołączył: Jul 2003
Posty: 135
M
member
member
M Offline
Dołączył: Jul 2003
Posty: 135
Ze wzgledu na male zainteresowanie, proponuje przeniesienie forum, na strone www.finisz.pl [finisz.pl] do dzialu : Partynice - http://www.finisz.pl/forum/viewforum.php?f=30

Strona 4 z 4 1 2 3 4

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
6 zarejestrowanych użytkowników (JelineK, latajaca_holenderka, betowiec, rymoholik, burbon, Sensei), 2,051 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,289
Posty5,835,443
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1