|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
I love mecz.pl
|
|
I love mecz.pl
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174 |
siemano.chcialbym wejsc do gry. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 4,680
pokakulka
|
|
pokakulka
Dołączył: Oct 2002
Posty: 4,680 |
Oryginalnie wysłał fechnerinho: [qb]siemano.chcialbym wejsc do gry. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: [/qb] jestes przyjety typuj w temcie 3 liga PLK powodzenia
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
CZE CHCIAŁBYM PRZYŁĄCZYĆ SIE DO GRY
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 4,680
pokakulka
|
|
pokakulka
Dołączył: Oct 2002
Posty: 4,680 |
podobnie jak wyzej <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
Hey. Jak można się jeszcze zapisać to chętnie zgłaszam swój udział.
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 4,680
pokakulka
|
|
pokakulka
Dołączył: Oct 2002
Posty: 4,680 |
Oryginalnie wysłał Adrianna: [qb]Hey. Jak można się jeszcze zapisać to chętnie zgłaszam swój udział.[/qb] jestes przyjeta <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> przeczytaj regulamin, typoj w temacie 3 liga PLK
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 124
member
|
|
member
Dołączył: Mar 2003
Posty: 124 |
Zgłaszam się <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 4,680
pokakulka
|
|
pokakulka
Dołączył: Oct 2002
Posty: 4,680 |
jestes przyjety przeczytaj regulamin, typuj w temacie 3 liga PLK
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,997
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,997 |
Oryginalnie wysłał Ða Bartek: [qb]jestes przyjety przeczytaj regulamin, typuj w temacie 3 liga PLK[/qb] Bartek kazdy wie za jak sie zapisze to jest przyjęty, nie musisz pisac <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 4,680
pokakulka
|
|
pokakulka
Dołączył: Oct 2002
Posty: 4,680 |
Oryginalnie wysłał SheTee: [qb] Oryginalnie wysłał Ða Bartek: [qb]jestes przyjety przeczytaj regulamin, typuj w temacie 3 liga PLK[/qb] Bartek kazdy wie za jak sie zapisze to jest przyjęty, nie musisz pisac <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> [/qb] ale wiesh, trzeba pokazac kto tu rzadzi <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
chce sie dopisać <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> jak można
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 4,680
pokakulka
|
|
pokakulka
Dołączył: Oct 2002
Posty: 4,680 |
Oryginalnie wysłał dziko6: [qb]chce sie dopisać <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> jak można[/qb] nie można <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" /> zart jestes przyjety przeczytaj regulamin a typuj w temacie 3 liga PLK!!!
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
chce sie dopisać <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 4,680
pokakulka
|
|
pokakulka
Dołączył: Oct 2002
Posty: 4,680 |
Oryginalnie wysłał Kamil Wójcik: [qb]chce sie dopisać <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" /> [/qb] tradycyjnie jestes przyjety typuj w temacie 3 liga PLK
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2001
Posty: 46
newbie
|
|
newbie
Dołączył: Feb 2001
Posty: 46 |
czolem!!!
wracam do nalogu...
czy mozna sie jeszcze zapisac??
pzdr
comora
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 4,680
pokakulka
|
|
pokakulka
Dołączył: Oct 2002
Posty: 4,680 |
comora...oczywiście, że można typuj w temacie 3 liga PLK, zacznij od razu, dzisiaj pierwsze mecze
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
Hey. Jak można się jeszcze zapisać to chętnie zgłaszam swój udział. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 4,680
pokakulka
|
|
pokakulka
Dołączył: Oct 2002
Posty: 4,680 |
Oryginalnie wysłał Silver'ek: [qb]Hey. Jak można się jeszcze zapisać to chętnie zgłaszam swój udział. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> [/qb] można świderku <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" /> typuj w temacie 3 liga PLK
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
Czy jest jeszcze miejsce na tej łajbie? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2001
Posty: 1,041
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Dec 2001
Posty: 1,041 |
Kadavhal Miejsce jest na tym prężnie rozwijającym się okręcie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Typuj w temacie 4 liga
Pozdrawiam
|
|
|
Link skopiowany do schowka