iwo:"> iwo:">
Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 3 z 5 1 2 3 4 5
#209092 31/03/2003 14:32
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
F
I love mecz.pl
I love mecz.pl
F Offline
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
siemano.chcialbym wejsc do gry. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

#209093 31/03/2003 16:20
Dołączył: Oct 2002
Posty: 4,680
pokakulka
pokakulka
Dołączył: Oct 2002
Posty: 4,680
Quote
Oryginalnie wysłał fechnerinho:
[qb]siemano.chcialbym wejsc do gry. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: [/qb]
jestes przyjety typuj w temcie 3 liga PLK powodzenia

#209094 31/03/2003 16:45
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
CZE CHCIAŁBYM PRZYŁĄCZYĆ SIE DO GRY

#209095 31/03/2003 16:48
Dołączył: Oct 2002
Posty: 4,680
pokakulka
pokakulka
Dołączył: Oct 2002
Posty: 4,680
podobnie jak wyzej <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#209096 31/03/2003 17:25
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
Hey. Jak można się jeszcze zapisać to chętnie zgłaszam swój udział.

#209097 01/04/2003 00:54
Dołączył: Oct 2002
Posty: 4,680
pokakulka
pokakulka
Dołączył: Oct 2002
Posty: 4,680
Quote
Oryginalnie wysłał Adrianna:
[qb]Hey. Jak można się jeszcze zapisać to chętnie zgłaszam swój udział.[/qb]
jestes przyjeta <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> przeczytaj regulamin, typoj w temacie 3 liga PLK

#209098 01/04/2003 19:10
Dołączył: Mar 2003
Posty: 124
R
member
member
R Offline
Dołączył: Mar 2003
Posty: 124
Zgłaszam się <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#209099 01/04/2003 22:26
Dołączył: Oct 2002
Posty: 4,680
pokakulka
pokakulka
Dołączył: Oct 2002
Posty: 4,680
jestes przyjety przeczytaj regulamin, typuj w temacie 3 liga PLK

#209100 02/04/2003 01:47
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,997
S
Pooh-Bah
Pooh-Bah
S Offline
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,997
Quote
Oryginalnie wysłał Ða Bartek:
[qb]jestes przyjety przeczytaj regulamin, typuj w temacie 3 liga PLK[/qb]
Bartek kazdy wie za jak sie zapisze to jest przyjęty, nie musisz pisac <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

#209101 02/04/2003 02:15
Dołączył: Oct 2002
Posty: 4,680
pokakulka
pokakulka
Dołączył: Oct 2002
Posty: 4,680
Quote
Oryginalnie wysłał SheTee:
[qb]
Quote
Oryginalnie wysłał Ða Bartek:
[qb]jestes przyjety przeczytaj regulamin, typuj w temacie 3 liga PLK[/qb]
Bartek kazdy wie za jak sie zapisze to jest przyjęty, nie musisz pisac <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> [/qb]
ale wiesh, trzeba pokazac kto tu rzadzi <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

#209102 02/04/2003 13:16
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
chce sie dopisać <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> jak można

#209103 02/04/2003 13:50
Dołączył: Oct 2002
Posty: 4,680
pokakulka
pokakulka
Dołączył: Oct 2002
Posty: 4,680
Quote
Oryginalnie wysłał dziko6:
[qb]chce sie dopisać <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> jak można[/qb]
nie można <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" /> zart jestes przyjety przeczytaj regulamin a typuj w temacie 3 liga PLK!!!

#209104 02/04/2003 20:53
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
chce sie dopisać <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />

#209105 02/04/2003 21:00
Dołączył: Oct 2002
Posty: 4,680
pokakulka
pokakulka
Dołączył: Oct 2002
Posty: 4,680
Quote
Oryginalnie wysłał Kamil Wójcik:
[qb]chce sie dopisać <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" /> [/qb]
tradycyjnie jestes przyjety typuj w temacie 3 liga PLK

#209106 05/04/2003 05:30
Dołączył: Feb 2001
Posty: 46
C
newbie
newbie
C Offline
Dołączył: Feb 2001
Posty: 46
czolem!!!

wracam do nalogu...

czy mozna sie jeszcze zapisac??

pzdr

comora

#209107 05/04/2003 13:33
Dołączył: Oct 2002
Posty: 4,680
pokakulka
pokakulka
Dołączył: Oct 2002
Posty: 4,680
comora...oczywiście, że można typuj w temacie 3 liga PLK, zacznij od razu, dzisiaj pierwsze mecze

#209108 11/04/2003 13:14
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
Hey. Jak można się jeszcze zapisać to chętnie zgłaszam swój udział. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#209109 11/04/2003 13:16
Dołączył: Oct 2002
Posty: 4,680
pokakulka
pokakulka
Dołączył: Oct 2002
Posty: 4,680
Quote
Oryginalnie wysłał Silver'ek:
[qb]Hey. Jak można się jeszcze zapisać to chętnie zgłaszam swój udział. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> [/qb]
można świderku <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" /> typuj w temacie 3 liga PLK

#209110 15/04/2003 12:37
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
Czy jest jeszcze miejsce na tej łajbie? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

#209111 15/04/2003 12:55
Dołączył: Dec 2001
Posty: 1,041
R
old hand
old hand
R Offline
Dołączył: Dec 2001
Posty: 1,041
Kadavhal
Miejsce jest na tym prężnie rozwijającym się okręcie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Typuj w temacie 4 liga

Pozdrawiam

Strona 3 z 5 1 2 3 4 5

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
11 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, Lukasz111, Sensei, rymoholik, forty, latajaca_holenderka, Akhu, JelineK, aker, ElNinho[mmdea], burbon), 929 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,677
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1