Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 11 z 14 1 2 9 10 11 12 13 14
#209412 27/03/2003 15:53
Dołączył: May 2002
Posty: 565
W
addict
addict
W Offline
Dołączył: May 2002
Posty: 565
Rumunia - Dania 1:2
Chorwacja - Belgia 1:1
Ukraina - Hiszpania 0:2
Polska - Węgry 3:0
Holandia - Czechy 2:1
Portugalia - Brazylia 0:1

#209413 27/03/2003 18:26
Dołączył: Aug 2002
Posty: 595
S
addict
addict
S Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 595
Rumunia - Dania 1:1
Chorwacja - Belgia 1:1
Ukraina - Hiszpania 1:2
Polska - Wegry 2:1
Holandia - Czechy 2:1
Portugalia - Brazylia 1:1

#209414 28/03/2003 14:19
Dołączył: Aug 2002
Posty: 724
W
old hand
old hand
W Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 724
Rumunia - Dania 2-2
Chorwacja - Belgia 1-1
Ukraina - Hiszpania 1-2
Polska - Wegry 2-1
Holandia - Czechy 2-1
Portugalia - Brazylia 1-1

#209415 28/03/2003 14:49
Dołączył: Oct 2001
Posty: 2,155
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2001
Posty: 2,155
Rumunia - Dania 1-2
Chorwacja - Belgia 2-0
Ukraina - Hiszpania 1-2
Polska - Wegry 2-1
Holandia - Czechy 2-1
Portugalia - Brazylia 2-2

#209416 28/03/2003 16:06
Dołączył: Sep 2002
Posty: 2,000
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2002
Posty: 2,000
Rumunia - Dania 2:2
Chorwacja - Belgia 1:1
Ukraina - Hiszpania 1:2
Polska - Wegry 2:1
Holandia - Czechy 3:1
Portugalia - Brazylia 1:1

<img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />al:

#209417 28/03/2003 23:54
Dołączył: Jul 2002
Posty: 1,262
veteran
veteran
Dołączył: Jul 2002
Posty: 1,262
Rumunia - Dania 0-0
Chorwacja - Belgia 1-0
Ukraina - Hiszpania 0-2
Polska - Wegry 3-0
Holandia - Czechy 2-0
Portugalia - Brazylia 2-1

pozdrawiam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

#209418 29/03/2003 02:18
Dołączył: Dec 2001
Posty: 1,041
R
old hand
old hand
R Offline
Dołączył: Dec 2001
Posty: 1,041
Od tej kolejki traktuje czysto emocjonalnie tą zabawe <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Tak więc niektóre typy mogą wydawac się dziwne <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Witam przeciwnika zobaczymy kto wygra rozum czy sentyment <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Rumunia - Dania 2-2
Chorwacja - Belgia 5-1
Ukraina - Hiszpania 0-2
Polska - Wegry 3-0
Holandia - Czechy 0-1
Portugalia - Brazylia 0-1

Może to już nie ta zachwycająca Chorwacja co dawniej, ale zawodnicy się zmianiaja a sympatia pozostaje <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Pozdrawiam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#209419 29/03/2003 03:48
Dołączył: Aug 2002
Posty: 111
M
member
member
M Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 111
Rumunia - Dania 1:1
Chorwacja - Belgia 2:2
Ukraina - Hiszpania 0:2
Polska - Wegry 2:1
Holandia - Czechy 3:1
Portugalia - Brazylia 1:1

#209420 29/03/2003 12:05
Dołączył: Feb 2002
Posty: 308
Q
enthusiast
enthusiast
Q Offline
Dołączył: Feb 2002
Posty: 308
Rumunia - Dania 1:1
Chorwacja - Belgia 0:1
Ukraina - Hiszpania 0:1
Polska - Węgry 2:1
Holandia - Czechy 2:1
Portugalia - Brazylia 1:2

#209421 29/03/2003 15:14
Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,047
old hand
old hand
Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,047
Rumunia - Dania 1-2
Chorwacja - Belgia 1-0
Ukraina - Hiszpania 1-3
Polska - Wegry 2-0
Holandia - Czechy 3-0
Portugalia - Brazylia 2-2

Pozdrawiam

#209422 29/03/2003 15:32
Dołączył: Aug 2002
Posty: 329
D
enthusiast
enthusiast
D Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 329
Rumunia - Dania 0:1
Chorwacja - Belgia 0:1
Ukraina - Hiszpania 1:3
Polska - Węgry 1:0
Holandia - Czechy 1:1
Portugalia - Brazylia 0:0

#209423 29/03/2003 16:58
Dołączył: Aug 2002
Posty: 632
O
addict
addict
O Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 632
Rumunia - Dania 1:1
Chorwacja - Belgia 1:1
Ukraina - Hiszpania 1:2
Polska - Wegry 2:1
Holandia - Czechy 1:1
Portugalia - Brazylia 1:1

#209424 29/03/2003 21:00
Dołączył: Aug 2002
Posty: 5,057
[
[ Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 5,057
Rumunia - Dania 1:1
Chorwacja - Belgia 1:1
Ukraina - Hiszpania 0:1
Polska - Wegry 2:0
Holandia - Czechy 1:0
Portugalia - Brazylia 0:1

#209425 30/03/2003 00:47
Dołączył: Dec 2001
Posty: 1,041
R
old hand
old hand
R Offline
Dołączył: Dec 2001
Posty: 1,041
Quote
Oryginalnie wysłał Raho:
[qb]
Chorwacja - Belgia 5-1

Może to już nie ta zachwycająca Chorwacja co dawniej, ale zawodnicy się zmianiaja a sympatia pozostaje <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Pozdrawiam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> [/qb]
Croatia 4 - 0 Belgium :eek:
Eche cofam te słowa to dalej ta sama zachwycająca Chorwacja !!!!!!!!! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

#209426 30/03/2003 01:03
Dołączył: Oct 2002
Posty: 4,680
pokakulka
pokakulka
Dołączył: Oct 2002
Posty: 4,680
Quote
Oryginalnie wysłał Raho:
[qb]
Quote
Oryginalnie wysłał Raho:
[qb]
Chorwacja - Belgia 5-1

Może to już nie ta zachwycająca Chorwacja co dawniej, ale zawodnicy się zmianiaja a sympatia pozostaje <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Pozdrawiam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> [/qb]
Croatia 4 - 0 Belgium :eek:
Eche cofam te słowa to dalej ta sama zachwycająca Chorwacja !!!!!!!!! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: [/qb]
nie szalej ewelinko <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

#209427 30/03/2003 15:38
Dołączył: Feb 2003
Posty: 3,447
P
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
P Offline
Dołączył: Feb 2003
Posty: 3,447
bardzo przepraszam że to tutaj pisze ale to dla mnie bardzo ważne WSZYSCY UCZESTNICY 1 LIGI PLK MAJĄ PRYWATNĄ WIADOMOŚĆ ODEMNIE jesli to sie komuś nie podoba to bardzo przepraszam:)

#209428 30/03/2003 16:11
Dołączył: Dec 2001
Posty: 1,041
R
old hand
old hand
R Offline
Dołączył: Dec 2001
Posty: 1,041
Quote
Oryginalnie wysłał pele18:
[qb]bardzo przepraszam że to tutaj pisze ale to dla mnie bardzo ważne WSZYSCY UCZESTNICY 1 LIGI PLK MAJĄ PRYWATNĄ WIADOMOŚĆ ODEMNIE jesli to sie komuś nie podoba to bardzo przepraszam:)[/qb]
Jakoś nie popieram tego sposobu rozreklamowania konkursu!!! Wręcz ganie no ale na to niestety nie mam już wpływu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Pele18 może jest inny sposób by się rozreklamować <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> a swoją droga dobry konkurs nie potrzebuje reklamy.

Pozdrawiam

#209429 30/03/2003 17:49
Dołączył: Feb 2003
Posty: 3,447
P
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
P Offline
Dołączył: Feb 2003
Posty: 3,447
hm dobry tego to nie wiem czy on jest dobry ale muszę jakoś sobie ludzi nagonić do tego konkursu:)

a jak znasz jakis inny sposób rozreklamowania tego konkursu to możesz mi go polecić???

#209430 30/03/2003 21:14
Dołączył: Oct 2002
Posty: 4,680
pokakulka
pokakulka
Dołączył: Oct 2002
Posty: 4,680
Wyniki VIII kolejki

Vodzior - pill 6-11
Wesul - Verbatimek 8-7
Raho - Woj68 8-4
FanJagi - sł@wek 10-4
Nefer - WayeThe 4-6
tw30 - owee20 4-7
Dj_Igor - Qbol 8-1
Milka - Terror 3-5
Gump - Vissers 3-3
silas - Vonseb 3-10

przyjemnosc zrobienia tabeli zostawiam innym <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

#209431 30/03/2003 22:51
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,997
S
Pooh-Bah
Pooh-Bah
S Offline
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,997
1. pill 18 99:54 [+31]
2. Wesul 18 82-74 [+8]
3. Vodzior 16 85-70 [+15]
4. Raho 16 74-70 [+4]
---------------------
5. FanJagi 15 84-65 [+19]
6. WayeThe 15 72-66 [+6]
7. Verbatimek 14 81-70 [+11]
8. owee20 14 80-50 [+30]
9. Woj68 13 68-74 [-6]
10. Dj_Igor 13 66-76 [-10]
11. Sł@wek 12 72-80 [-8]
12. Nefer 12 71-67 [+4]
13. Terror 12 71-74 [-3]
14. tw30 12 69-64 [+5]
15. Gump 10 65-66 [-1]
16. Vissers 9 76-76 [0]
---------------------
17. Vonseb 9 73-75 [-2]
18. Qbol 9 70:67 [+3]
19. Milka 9 69-71 [-2]
20. silas 6 70:67 [+3]

Strona 11 z 14 1 2 9 10 11 12 13 14

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
8 zarejestrowanych użytkowników (Sensei, latajaca_holenderka, forty, JelineK, kamel, donic, rymoholik, aker), 1,136 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,289
Posty5,835,629
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1