|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 14,919
Live fast, die young
|
|
Live fast, die young
Dołączył: Feb 2004
Posty: 14,919 |
Post deleted by Ignorator
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2007
Posty: 233
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: May 2007
Posty: 233 |
Ostrzeżenie za antysemityzm, obrażanie ludzi i używanie nieparlamentarnego słownictwa. .::Think Twice::. Ignorator.
Last edited by Ignorator; 26/02/2008 03:33.
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 14,919
Live fast, die young
|
|
Live fast, die young
Dołączył: Feb 2004
Posty: 14,919 |
Post deleted by Ignorator
Last edited by Ignorator; 26/02/2008 03:34.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2007
Posty: 233
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: May 2007
Posty: 233 |
ale czymże jest piłka nożna bez kibiców? po co sie buduje tak piękne i nowoczesne stadiony? rzecz jasna dla kibiców, których w Legii się zdecydowanie nie szanuje. jeśli zarząd nie szanuje nas - my nie będziemy szanować zarządu. szkoda że cierpią na tym piłkarze (a jest ich w Legii niewielu, bo jest też paru piłkarzy - marionetek w rękach zarządu co nawet baliby się spojrzeć na kibiców a co dopiero mówić o podejściu do kibiców i podziękawaniu im za gorący doping ...) wielka szkoda że z czasem ginie duch prawdziwego kibicowania, teraz "trendy" jest siedzenie na pupie na plastiku i wcinanie popcornu i dmuchanie w trąbki jak na rykowisku To forum mam tematykę bukmacherską. Poruszanie tematyki stadionowej a co gorsza obrażanie ludzie jak w pierwszym poście nie powinno mieć miejsca!. Dlatego proponuję rozmawiać o piłce a nie poruszać tematy, które i tak do niczego nie prowadzą. O przepraszam prowadzą do kłótni... .::Think Twice::. Ignorator.
Last edited by Ignorator; 26/02/2008 03:37.
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 23,725
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 23,725 |
Może ktoś określił postawę Zagłębia Lubin w meczu z GKS Bełchatów?
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 10,306
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2005
Posty: 10,306 |
W meczu raczej przewazal GKS. Szybko strzelona bramka do dlugim prostopadlym podaniu ustawila mecz (blad obroncow przy lapanaiu na spalony). GKS szybko mogl wyrownac, stwarzal wiecej sytuacji, Ptak pieknia wyciagnal jedna po strzale bodajze Nowaka z glowki, 2 swietna sytuacje zmarnowal Dziedzic a trzecia Costly. Zaglebie od czasu do czasu stwarzalo sytuacje ale bylo ich mniej i byly mniej grozne. Z ZagLebia na wyroznienie zasluguje Pawloski, Kolendowicz, Ptak i Sretenovic
|
|
|
Link skopiowany do schowka