Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 7 z 7 1 2 3 4 5 6 7
Dołączył: Feb 2004
Posty: 14,919
P
Live fast, die young
Live fast, die young
P Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 14,919
Post deleted by Ignorator

Bonus: Unibet
Dołączył: May 2007
Posty: 233
M
enthusiast
enthusiast
M Offline
Dołączył: May 2007
Posty: 233
Ostrzeżenie za antysemityzm, obrażanie ludzi i używanie nieparlamentarnego słownictwa. .::Think Twice::. Ignorator.

Last edited by Ignorator; 26/02/2008 03:33.
Dołączył: Feb 2004
Posty: 14,919
P
Live fast, die young
Live fast, die young
P Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 14,919
Post deleted by Ignorator

Last edited by Ignorator; 26/02/2008 03:34.
Dołączył: Dec 2007
Posty: 675
addict
addict
Dołączył: Dec 2007
Posty: 675
Wobec wznowienia rozgrywek Orange Ekstraklasy podaję 2 adresy

z ciekawie prowadzonymi statystykami także z naszą ligą:

http://www.stat-football.com/index.php?l=en

http://www.fudbalstat.net/TheBestTip.aspx

Pzdr.

Dołączył: May 2007
Posty: 233
M
enthusiast
enthusiast
M Offline
Dołączył: May 2007
Posty: 233
ale czymże jest piłka nożna bez kibiców? po co sie buduje tak piękne i nowoczesne stadiony? rzecz jasna dla kibiców, których w Legii się zdecydowanie nie szanuje. jeśli zarząd nie szanuje nas - my nie będziemy szanować zarządu. szkoda że cierpią na tym piłkarze (a jest ich w Legii niewielu, bo jest też paru piłkarzy - marionetek w rękach zarządu co nawet baliby się spojrzeć na kibiców a co dopiero mówić o podejściu do kibiców i podziękawaniu im za gorący doping ...)

wielka szkoda że z czasem ginie duch prawdziwego kibicowania, teraz "trendy" jest siedzenie na pupie na plastiku i wcinanie popcornu i dmuchanie w trąbki jak na rykowisku frown

To forum mam tematykę bukmacherską. Poruszanie tematyki stadionowej a co gorsza obrażanie ludzie jak w pierwszym poście nie powinno mieć miejsca!. Dlatego proponuję rozmawiać o piłce a nie poruszać tematy, które i tak do niczego nie prowadzą. O przepraszam prowadzą do kłótni... .::Think Twice::. Ignorator.

Last edited by Ignorator; 26/02/2008 03:37.
Dołączył: Sep 2004
Posty: 23,725
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Sep 2004
Posty: 23,725
Może ktoś określił postawę Zagłębia Lubin w meczu z GKS Bełchatów?

Dołączył: Sep 2005
Posty: 10,306
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Sep 2005
Posty: 10,306
W meczu raczej przewazal GKS. Szybko strzelona bramka do dlugim prostopadlym podaniu ustawila mecz (blad obroncow przy lapanaiu na spalony). GKS szybko mogl wyrownac, stwarzal wiecej sytuacji, Ptak pieknia wyciagnal jedna po strzale bodajze Nowaka z glowki, 2 swietna sytuacje zmarnowal Dziedzic a trzecia Costly. Zaglebie od czasu do czasu stwarzalo sytuacje ale bylo ich mniej i byly mniej grozne. Z ZagLebia na wyroznienie zasluguje Pawloski, Kolendowicz, Ptak i Sretenovic

Strona 7 z 7 1 2 3 4 5 6 7

Moderatorzy  Akhu, Biszop, Ojro 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
7 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, forty, JelineK, rafal08, ANZELMO, Sensei, rymoholik), 1,553 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,707
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1