Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 2 z 18 1 2 3 4 17 18
#209511 08/02/2003 02:09
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,043
M
old hand
old hand
M Offline
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,043
Znowu zaczyna sie dziać coś niedobrego,do meczy pozostała niecała doba a jak narazie to wyniki obstawiło 9 osób .Czyżby zanosiło sie na pierwsze walkowery w tej edycji????? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" />

#209512 08/02/2003 02:57
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
Gent - Anderlecht 1-2
Ajax - Feyenoord 3-1
Modena - AS Roma 0-1
Stuttgart - Dortmund 3-2
Panathinaikos - AEK Ateny 2-0
Barcelona - Bilbao 1-2

#209513 08/02/2003 03:35
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,997
S
Pooh-Bah
Pooh-Bah
S Offline
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,997
Quote
Oryginalnie wysłał mariusz2424:
[qb]Znowu zaczyna sie dziać coś niedobrego,do meczy pozostała niecała doba a jak narazie to wyniki obstawiło 9 osób .Czyżby zanosiło sie na pierwsze walkowery w tej edycji????? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" /> [/qb]
Spokojnie - ludzie zazwyczaj czekają do ostatniej chwili. Przypominam ze kazdy kto opusci 3 kolejki zostale zdyskwalifikowany.

#209514 08/02/2003 15:04
Dołączył: Oct 2002
Posty: 3,360
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 3,360
Witam!!!

Gent-Anderlecht 1:1
Ajax-Feyenord 1:2
Modena-Roma 0:1
Stuttgatr-Dortmund 1:0
Panathinaikos-AEK 2:0
Barcelona-Bilbao 3:0

Pozdr <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

#209515 08/02/2003 15:45
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
Gent -Anderlecht 1-2
Ajax -Feyenoord 3-1
Modenna -Roma 1-2
Stuttgart -B.Dortmund 1-1
Panathinaikos-AEK 1-1
Barcelona -Atl.Bilbao 2-1

pozdro dla rywala <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />al:

#209516 09/02/2003 00:55
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
czemu mnie nie ma ??...przecie potwierdziłem sfuj udział

#209517 09/02/2003 01:53
Dołączył: Jun 2002
Posty: 4,641
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2002
Posty: 4,641
Mihalis jestś w II lidze.

#209518 09/02/2003 18:11
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
Troche sie spoznilem ale... warto sprobowac

Modena-Roma 1-3
Stuttgart-Dortmund 1-1
Panatinaikos-AEK 2-1
Barcelona-Bilbao 4-0

#209519 10/02/2003 00:27
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,997
S
Pooh-Bah
Pooh-Bah
S Offline
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,997
Mamy nowego kolege - jest nim M_A_R_O_K_O

#209520 10/02/2003 00:56
Dołączył: Oct 2002
Posty: 4,680
pokakulka
pokakulka
Dołączył: Oct 2002
Posty: 4,680
jak w takim tempie beda sie zglaszac to niedlugo okregowke bedziemy robic <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

#209521 10/02/2003 11:40
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
Gratuluje KOIOT
Wygrales
Wysoki29 - KOIOT 11:12

#209522 10/02/2003 11:45
Dołączył: Nov 2001
Posty: 2,737
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2001
Posty: 2,737
żeby nie robić zbytniego śmietnika w temacie podawania typów, do wyników każdej ligi propnuję założyć oddzielne tematy .....

#209523 10/02/2003 12:47
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,997
S
Pooh-Bah
Pooh-Bah
S Offline
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,997
Wtedy sie zrobi balagan w tematach - i tak juz jest ich duzo. Tabele zrobie dzisiaj jak wroce ze szkoly <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#209524 10/02/2003 18:56
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,997
S
Pooh-Bah
Pooh-Bah
S Offline
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,997
Wyniki meczów:

Gent - Anderlecht 0-2
Ajax - Feyenord 1-1
Modena - Roma 1-1
Sttutgart - Dortmund 1-0
Panathinaikos - AEK 2-1
Barcelona - Atletic Bilbao 2-2

Wyniki pojedynków:

_BAX_ - _Siemers 8:10
A.S. Romek - Anthrator 14:8
apofis - DANI1927 11:6
Hazardzista$$$ - Krysti24 0:9
M@rek - mariusz2424 0:4
marjan bax-palonko - markus 0:17
radexx - Slawek 007 0:6
Wysoki29 &#8211; KOIOT 13:12
keviniq &#8211; średnia 7:9

Tabela:
1. markus 3 17-0 [+17]
2. A.S. Romek 3 14-8 [+6]
3. Wysoki29 3 13-12 [+1]
4. apofis 3 11-6 [+5]
5. _Siemers 3 10-8 [+2]
6. Krysti24 3 9-0 [+9]
7. Slawek 007 3 6-0 [+6]
8. mariusz2424 3 4-0 [+4]
9. keviniq 1 7-9 [-2]
10. KOIOT 0 12-13 [-1]
11. _BAX_ 0 8-10 [-2]
12. Anthrator 0 8-14 [-6]
13. DANI1927 0 6-11 [-5]
14. M_A_R_O_K_O 0 0-0 [0]
15. [email]M@rek[/email] 0 0-4 [-4]*
16. radexx 0 0-6 [-6]*
17. Hazardzista$$$ 0 0-9 [-9]*
18. marjan bax-palonko 0 0-17 [-17]*
19. Rosol 0 0-0 [0]

#209525 11/02/2003 02:38
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,997
S
Pooh-Bah
Pooh-Bah
S Offline
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,997
II kolejka PLK:

markus - A.S. Romek
Wysoki29 - apofis
_Siemers - Krysti24
Slawek 007 - mariusz2424
keviniq - KOIOT
_BAX_ - Anthrator
DANI1927 - M_A_R_O_K_O
M@rek - radexx
Hazardzista$$$ - marjan bax-palonko
Rosol - Plemnik
budda - średnia

#209526 11/02/2003 11:39
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
No tak - liczyc to ja nie umiem
Policzylem sobie 1 pkt za Barcelone i dlatego wyszlo mi 11:12
Ale naszczescie ktos tu rzadzi - i jest to osoba na odpowiednim miejscu.
Pozdrowionka dla wszystkich

#209527 13/02/2003 02:46
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,997
S
Pooh-Bah
Pooh-Bah
S Offline
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,997
II kolejka PLK

AC Milan-Lazio 16.02 20.30
Teplice-Sparta 15.02 14.25
Racing Club - Huracan 15.02 23:10
Bayer Leverkusen - HansaRostock 15.02 15:30
At.Madryt-Mallorca 16.02 19:00
Espanyol-Barcelona 15.02 19:00

Życze wszystkim udanych typów <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

#209528 13/02/2003 11:23
Dołączył: Aug 2002
Posty: 676
A
addict
addict
A Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 676
AC Milan-Lazio 2:1
Teplice-Sparta 1:0
Racing Club - Huracan 4:1
Bayer Leverkusen - HansaRostock 1:0
At.Madryt-Mallorca 1:1
Espanyol-Barcelona 1:2

#209529 13/02/2003 12:04
Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,064
old hand
old hand
Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,064
AC Milan-Lazio 2:0
Teplice-Sparta 2:1
Racing Club - Huracan 3:1
Bayer Leverkusen - HansaRostock 2:1
At.Madryt-Mallorca 1:1
Espanyol-Barcelona 2:2

Pozdrawiam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

#209530 13/02/2003 12:33
Dołączył: Oct 2001
Posty: 9,213
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Oct 2001
Posty: 9,213
Witam markus w 2 kolejce <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
AC Milan-Lazio 2:1
Teplice-Sparta 1:1
Racing Club - Huracan 3:1
Bayer Leverkusen - Hansa Rostock 2:1
At.Madryt-Mallorca 2:1
Espanyol-Barcelona 1:2
Powodzenia

<img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

Strona 2 z 18 1 2 3 4 17 18

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
7 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, forty, JelineK, rafal08, ANZELMO, Sensei, rymoholik), 1,553 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,707
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1