|
|
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,043
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,043 |
Znowu zaczyna sie dziać coś niedobrego,do meczy pozostała niecała doba a jak narazie to wyniki obstawiło 9 osób .Czyżby zanosiło sie na pierwsze walkowery w tej edycji????? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
Gent - Anderlecht 1-2 Ajax - Feyenoord 3-1 Modena - AS Roma 0-1 Stuttgart - Dortmund 3-2 Panathinaikos - AEK Ateny 2-0 Barcelona - Bilbao 1-2
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,997
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,997 |
Oryginalnie wysłał mariusz2424: [qb]Znowu zaczyna sie dziać coś niedobrego,do meczy pozostała niecała doba a jak narazie to wyniki obstawiło 9 osób .Czyżby zanosiło sie na pierwsze walkowery w tej edycji????? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" /> [/qb] Spokojnie - ludzie zazwyczaj czekają do ostatniej chwili. Przypominam ze kazdy kto opusci 3 kolejki zostale zdyskwalifikowany.
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 3,360
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 3,360 |
Witam!!!
Gent-Anderlecht 1:1 Ajax-Feyenord 1:2 Modena-Roma 0:1 Stuttgatr-Dortmund 1:0 Panathinaikos-AEK 2:0 Barcelona-Bilbao 3:0
Pozdr <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
Gent -Anderlecht 1-2 Ajax -Feyenoord 3-1 Modenna -Roma 1-2 Stuttgart -B.Dortmund 1-1 Panathinaikos-AEK 1-1 Barcelona -Atl.Bilbao 2-1
pozdro dla rywala <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />al:
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
czemu mnie nie ma ??...przecie potwierdziłem sfuj udział
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2002
Posty: 4,641
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2002
Posty: 4,641 |
Mihalis jestś w II lidze.
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
Troche sie spoznilem ale... warto sprobowac
Modena-Roma 1-3 Stuttgart-Dortmund 1-1 Panatinaikos-AEK 2-1 Barcelona-Bilbao 4-0
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,997
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,997 |
Mamy nowego kolege - jest nim M_A_R_O_K_O
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 4,680
pokakulka
|
|
pokakulka
Dołączył: Oct 2002
Posty: 4,680 |
jak w takim tempie beda sie zglaszac to niedlugo okregowke bedziemy robic <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
Gratuluje KOIOT Wygrales Wysoki29 - KOIOT 11:12
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 2,737
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2001
Posty: 2,737 |
żeby nie robić zbytniego śmietnika w temacie podawania typów, do wyników każdej ligi propnuję założyć oddzielne tematy .....
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,997
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,997 |
Wtedy sie zrobi balagan w tematach - i tak juz jest ich duzo. Tabele zrobie dzisiaj jak wroce ze szkoly <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,997
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,997 |
Wyniki meczów: Gent - Anderlecht 0-2 Ajax - Feyenord 1-1 Modena - Roma 1-1 Sttutgart - Dortmund 1-0 Panathinaikos - AEK 2-1 Barcelona - Atletic Bilbao 2-2
Wyniki pojedynków:
_BAX_ - _Siemers 8:10 A.S. Romek - Anthrator 14:8 apofis - DANI1927 11:6 Hazardzista$$$ - Krysti24 0:9 M@rek - mariusz2424 0:4 marjan bax-palonko - markus 0:17 radexx - Slawek 007 0:6 Wysoki29 – KOIOT 13:12 keviniq – średnia 7:9
Tabela: 1. markus 3 17-0 [+17] 2. A.S. Romek 3 14-8 [+6] 3. Wysoki29 3 13-12 [+1] 4. apofis 3 11-6 [+5] 5. _Siemers 3 10-8 [+2] 6. Krysti24 3 9-0 [+9] 7. Slawek 007 3 6-0 [+6] 8. mariusz2424 3 4-0 [+4] 9. keviniq 1 7-9 [-2] 10. KOIOT 0 12-13 [-1] 11. _BAX_ 0 8-10 [-2] 12. Anthrator 0 8-14 [-6] 13. DANI1927 0 6-11 [-5] 14. M_A_R_O_K_O 0 0-0 [0] 15. [email]M@rek[/email] 0 0-4 [-4]* 16. radexx 0 0-6 [-6]* 17. Hazardzista$$$ 0 0-9 [-9]* 18. marjan bax-palonko 0 0-17 [-17]* 19. Rosol 0 0-0 [0]
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,997
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,997 |
II kolejka PLK:
markus - A.S. Romek Wysoki29 - apofis _Siemers - Krysti24 Slawek 007 - mariusz2424 keviniq - KOIOT _BAX_ - Anthrator DANI1927 - M_A_R_O_K_O M@rek - radexx Hazardzista$$$ - marjan bax-palonko Rosol - Plemnik budda - średnia
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
No tak - liczyc to ja nie umiem Policzylem sobie 1 pkt za Barcelone i dlatego wyszlo mi 11:12 Ale naszczescie ktos tu rzadzi - i jest to osoba na odpowiednim miejscu. Pozdrowionka dla wszystkich
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,997
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,997 |
II kolejka PLK
AC Milan-Lazio 16.02 20.30 Teplice-Sparta 15.02 14.25 Racing Club - Huracan 15.02 23:10 Bayer Leverkusen - HansaRostock 15.02 15:30 At.Madryt-Mallorca 16.02 19:00 Espanyol-Barcelona 15.02 19:00
Życze wszystkim udanych typów <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 676
addict
|
|
addict
Dołączył: Aug 2002
Posty: 676 |
AC Milan-Lazio 2:1 Teplice-Sparta 1:0 Racing Club - Huracan 4:1 Bayer Leverkusen - HansaRostock 1:0 At.Madryt-Mallorca 1:1 Espanyol-Barcelona 1:2
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,064
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,064 |
AC Milan-Lazio 2:0 Teplice-Sparta 2:1 Racing Club - Huracan 3:1 Bayer Leverkusen - HansaRostock 2:1 At.Madryt-Mallorca 1:1 Espanyol-Barcelona 2:2
Pozdrawiam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2001
Posty: 9,213
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2001
Posty: 9,213 |
Witam markus w 2 kolejce <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> AC Milan-Lazio 2:1 Teplice-Sparta 1:1 Racing Club - Huracan 3:1 Bayer Leverkusen - Hansa Rostock 2:1 At.Madryt-Mallorca 2:1 Espanyol-Barcelona 1:2 Powodzenia
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
|
|
|
Link skopiowany do schowka