Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 1 z 18 1 2 3 17 18
#209491 06/02/2003 02:18
Dołączył: Dec 2001
Posty: 1,041
R
old hand
old hand
R Offline
Dołączył: Dec 2001
Posty: 1,041
Podział na ligi obowiązujący w II sezonie PLK

3 Liga PLK

_BAX_
_Siemers
A.S. Romek
Anthrator
apofis
DANI1927
Hazardzista$$$
KOIOT
Krysti24
M@rek
mariusz2424
marjan bax-palonko
markus
radexx
Slawek 007
Wysoki29
keviniq
M_A_R_O_K_O
Plemnik

#209492 06/02/2003 03:48
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,043
M
old hand
old hand
M Offline
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,043
Witam mam pytanie , a mianowicie chciałbym sie dowiedzieć keidy zacznie sie ten konkurs??

#209493 06/02/2003 14:17
Dołączył: Oct 2002
Posty: 4,680
pokakulka
pokakulka
Dołączył: Oct 2002
Posty: 4,680
Quote
Oryginalnie wysłał mariusz2424:
[qb]Witam mam pytanie , a mianowicie chciałbym sie dowiedzieć keidy zacznie sie ten konkurs??[/qb]
podobno dzisiaj najpozneij beda podane mecze

#209494 06/02/2003 14:23
Dołączył: Dec 2001
Posty: 1,041
R
old hand
old hand
R Offline
Dołączył: Dec 2001
Posty: 1,041
1 kolejka PLK

Zestaw Par na dzień 09.02.2003 (wg. Profesionala )

Gent - Anderlecht /13.00
Ajax - Feyenoord /13.00
Modena - AS Roma / 15.00
Stuttgart - Dortmund /17.30
Panathinaikos - AEK Ateny /18.15
Barcelona - Bilbao /20.30

Pozdrawiam życze trafnych typów.

#209495 06/02/2003 14:29
Dołączył: Dec 2001
Posty: 1,041
R
old hand
old hand
R Offline
Dołączył: Dec 2001
Posty: 1,041
_BAX_ - _Siemers
A.S. Romek - Anthrator
apofis - DANI1927
Hazardzista$$$ - Krysti24
M@rek - mariusz2424
marjan bax-palonko - markus
radexx - Slawek 007
Wysoki29 - KOIOT
keviniq - średnia

Powodzenia w nowym sezonie

#209496 06/02/2003 17:17
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
To tak na poczatek,gram ze srednia - wiedz 1 pkt mam juz w kieszeni

Gent - Anderlecht 2:0
Ajax - Feyenoord 2:1
Modena - AS Roma 1:2
Stuttgart - Dortmund 3:2
Panathinaikos - AEK Ateny 2:1
Barcelona - Bilbao 1:1

Zycze szczescia kazdemu graczowi z naszej ligi i szybkiego awansu wyzej

#209497 06/02/2003 17:52
Dołączył: Oct 2001
Posty: 9,213
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Oct 2001
Posty: 9,213
Witam Anthrator <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
Gent - Anderlecht 2-2
Ajax - Feyenoord 3-1
Modena - AS Roma 1-1
Stuttgart - Dortmund 1-2
Panathinaikos - AEK Ateny 2-1
Barcelona - Bilbao 2-1
Powodzenia <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

#209498 06/02/2003 18:42
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,043
M
old hand
old hand
M Offline
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,043
Witam [email]M@rek[/email] jestem nowy i pozwól że zaczne
Gent - Anderlecht 1-0
Ajax - Feyenoord 3-1
Modena - AS Roma 0-2
Stuttgart - Dortmund 1-3
Panathinaikos - AEK Ateny 1-1
Barcelona - Bilbao 2-1

#209499 06/02/2003 20:29
Dołączył: Feb 2002
Posty: 2,802
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Feb 2002
Posty: 2,802
radexx-Slawek 007

Gent - Anderlecht /13.00 0-0
Ajax - Feyenoord /13.00 3-1
Modena - AS Roma / 15.00 0-3
Stuttgart - Dortmund /17.30 1-1
Panathinaikos - AEK Ateny /18.15 3-2
Barcelona - Bilbao /20.30 1-0

#209500 07/02/2003 00:17
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
dlaczego mnie nie ma przeciez potwierdzilem ze chce grac dalej

#209501 07/02/2003 00:26
Dołączył: Dec 2001
Posty: 1,041
R
old hand
old hand
R Offline
Dołączył: Dec 2001
Posty: 1,041
Quote
Oryginalnie wysłał KOIOT:
[qb]dlaczego mnie nie ma przeciez potwierdzilem ze chce grac dalej[/qb]
Sorki za pomyłke błąd został naprawiony jeszcze raz przepraszam i powodzenia. Zagrasz w tej kolejce z graczem Wysoki29 zamiast średniej.
Jednocześnie inforumje gracza WYSOKI29 , że ma w tej kolejce żywego przeciwnika.

Za zamieszanie Sorka

#209502 07/02/2003 00:33
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
nie ma za co teraz jest ok <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#209503 07/02/2003 02:14
Dołączył: Nov 2002
Posty: 1,787
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Nov 2002
Posty: 1,787
O To moje typki <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />al: !!!
1)Gent - Anderlecht 1:3
2)Ajax - Feyenoord 3:2
3)Modena - AS Roma 0:2
4)Stuttgart - Dortmund 0:2
5)Panathinaikos - AEK Ateny 1:0
6)Barcelona - Bilbao 3:0
Pozdrawiam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: przeciwnika:)

#209504 07/02/2003 12:33
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
Witaj KOIOT i zycze Ci powodzenia w meczyku

Moze i lepiej, ze gram z kims niz z srednia

#209505 07/02/2003 17:15
Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,064
old hand
old hand
Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,064
Oto moje typy:
Gent - Anderlecht 1:1
Ajax - Feyenoord 2:1
Modena - AS Roma 0:1
Stuttgart - Dortmund 1:1
Panathinaikos - AEK Ateny 2:1
Barcelona - Bilbao 2:0

Pozdrawiam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

#209506 07/02/2003 20:48
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
dzieki wysoki29 lepiej by ci bylo ze srednia bo tak to przegrasz <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> a tak na powznie to tez ci zycze powodzenia i duze <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

#209507 08/02/2003 00:35
Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,064
old hand
old hand
Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,064
Stawiaj stawiaj Hazardzista $$$.
Zycze ci powodzenia heeheh <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

#209508 08/02/2003 00:40
Dołączył: Nov 2001
Posty: 2,737
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2001
Posty: 2,737
witam DANI1927
moja odpowiedź na twoje propozycje wyglada:
1)Gent-Amderlecht 1:1
2)Ajax-Feyenord 1:1
3)Modena-AS Roma 0:1
4)Stutgard-Dortmund 2:1
5)Panathinaikos-AEK 5:0
6)Barcelona-Bilbao 0:1

pozdry Białystok
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />al: <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

#209509 08/02/2003 01:21
Dołączył: Aug 2002
Posty: 676
A
addict
addict
A Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 676
Gent - Anderlecht 0:2
Ajax - Feyenoord 1:0
Modena - AS Roma 0:2
Stuttgart - Dortmund 0:0
Panathinaikos - AEK Ateny 1:1
Barcelona - Bilbao 1:0

#209510 08/02/2003 01:35
Dołączył: Jan 2003
Posty: 213
M
enthusiast
enthusiast
M Offline
Dołączył: Jan 2003
Posty: 213
1)Gent-Anderlecht 2:1
2)Ajax-Feyenord 1:1
3)Modena-AS Roma 1:1
4)Stutgarg-Dortmund 2:1
5)Panathinaikos-AEK 4:1
6)Barcelona-Bilbao 1:2

no
MX KOLNKO jak wygram to albo oberwiesz do zera albo ja będę trzymał czerwoną latarnię po pierwszej kolejce
pozdry
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />al:

Strona 1 z 18 1 2 3 17 18

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
4 zarejestrowanych użytkowników (aker, rafal08, forty, Lukasz111), 1,658 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,285
Posty5,834,844
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1