|
|
Dołączył: Dec 2001
Posty: 1,041
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Dec 2001
Posty: 1,041 |
Podział na ligi obowiązujący w II sezonie PLK
3 Liga PLK
_BAX_ _Siemers A.S. Romek Anthrator apofis DANI1927 Hazardzista$$$ KOIOT Krysti24 M@rek mariusz2424 marjan bax-palonko markus radexx Slawek 007 Wysoki29 keviniq M_A_R_O_K_O Plemnik
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,043
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,043 |
Witam mam pytanie , a mianowicie chciałbym sie dowiedzieć keidy zacznie sie ten konkurs??
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 4,680
pokakulka
|
|
pokakulka
Dołączył: Oct 2002
Posty: 4,680 |
Oryginalnie wysłał mariusz2424: [qb]Witam mam pytanie , a mianowicie chciałbym sie dowiedzieć keidy zacznie sie ten konkurs??[/qb] podobno dzisiaj najpozneij beda podane mecze
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2001
Posty: 1,041
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Dec 2001
Posty: 1,041 |
1 kolejka PLK
Zestaw Par na dzień 09.02.2003 (wg. Profesionala )
Gent - Anderlecht /13.00 Ajax - Feyenoord /13.00 Modena - AS Roma / 15.00 Stuttgart - Dortmund /17.30 Panathinaikos - AEK Ateny /18.15 Barcelona - Bilbao /20.30
Pozdrawiam życze trafnych typów.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2001
Posty: 1,041
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Dec 2001
Posty: 1,041 |
_BAX_ - _Siemers A.S. Romek - Anthrator apofis - DANI1927 Hazardzista$$$ - Krysti24 M@rek - mariusz2424 marjan bax-palonko - markus radexx - Slawek 007 Wysoki29 - KOIOT keviniq - średnia
Powodzenia w nowym sezonie
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
To tak na poczatek,gram ze srednia - wiedz 1 pkt mam juz w kieszeni
Gent - Anderlecht 2:0 Ajax - Feyenoord 2:1 Modena - AS Roma 1:2 Stuttgart - Dortmund 3:2 Panathinaikos - AEK Ateny 2:1 Barcelona - Bilbao 1:1
Zycze szczescia kazdemu graczowi z naszej ligi i szybkiego awansu wyzej
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2001
Posty: 9,213
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2001
Posty: 9,213 |
Witam Anthrator <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: Gent - Anderlecht 2-2 Ajax - Feyenoord 3-1 Modena - AS Roma 1-1 Stuttgart - Dortmund 1-2 Panathinaikos - AEK Ateny 2-1 Barcelona - Bilbao 2-1 Powodzenia <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,043
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,043 |
Witam [email]M@rek[/email] jestem nowy i pozwól że zaczne Gent - Anderlecht 1-0 Ajax - Feyenoord 3-1 Modena - AS Roma 0-2 Stuttgart - Dortmund 1-3 Panathinaikos - AEK Ateny 1-1 Barcelona - Bilbao 2-1
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2002
Posty: 2,802
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2002
Posty: 2,802 |
radexx-Slawek 007
Gent - Anderlecht /13.00 0-0 Ajax - Feyenoord /13.00 3-1 Modena - AS Roma / 15.00 0-3 Stuttgart - Dortmund /17.30 1-1 Panathinaikos - AEK Ateny /18.15 3-2 Barcelona - Bilbao /20.30 1-0
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
dlaczego mnie nie ma przeciez potwierdzilem ze chce grac dalej
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2001
Posty: 1,041
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Dec 2001
Posty: 1,041 |
Oryginalnie wysłał KOIOT: [qb]dlaczego mnie nie ma przeciez potwierdzilem ze chce grac dalej[/qb] Sorki za pomyłke błąd został naprawiony jeszcze raz przepraszam i powodzenia. Zagrasz w tej kolejce z graczem Wysoki29 zamiast średniej. Jednocześnie inforumje gracza WYSOKI29 , że ma w tej kolejce żywego przeciwnika.Za zamieszanie Sorka
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
nie ma za co teraz jest ok <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2002
Posty: 1,787
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Nov 2002
Posty: 1,787 |
O To moje typki <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />al: !!! 1)Gent - Anderlecht 1:3 2)Ajax - Feyenoord 3:2 3)Modena - AS Roma 0:2 4)Stuttgart - Dortmund 0:2 5)Panathinaikos - AEK Ateny 1:0 6)Barcelona - Bilbao 3:0 Pozdrawiam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: przeciwnika:)
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
Witaj KOIOT i zycze Ci powodzenia w meczyku
Moze i lepiej, ze gram z kims niz z srednia
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,064
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,064 |
Oto moje typy: Gent - Anderlecht 1:1 Ajax - Feyenoord 2:1 Modena - AS Roma 0:1 Stuttgart - Dortmund 1:1 Panathinaikos - AEK Ateny 2:1 Barcelona - Bilbao 2:0
Pozdrawiam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
dzieki wysoki29 lepiej by ci bylo ze srednia bo tak to przegrasz <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> a tak na powznie to tez ci zycze powodzenia i duze <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,064
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,064 |
Stawiaj stawiaj Hazardzista $$$. Zycze ci powodzenia heeheh <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 2,737
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2001
Posty: 2,737 |
witam DANI1927 moja odpowiedź na twoje propozycje wyglada: 1)Gent-Amderlecht 1:1 2)Ajax-Feyenord 1:1 3)Modena-AS Roma 0:1 4)Stutgard-Dortmund 2:1 5)Panathinaikos-AEK 5:0 6)Barcelona-Bilbao 0:1 pozdry Białystok <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />al: <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 676
addict
|
|
addict
Dołączył: Aug 2002
Posty: 676 |
Gent - Anderlecht 0:2 Ajax - Feyenoord 1:0 Modena - AS Roma 0:2 Stuttgart - Dortmund 0:0 Panathinaikos - AEK Ateny 1:1 Barcelona - Bilbao 1:0
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2003
Posty: 213
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Jan 2003
Posty: 213 |
1)Gent-Anderlecht 2:1 2)Ajax-Feyenord 1:1 3)Modena-AS Roma 1:1 4)Stutgarg-Dortmund 2:1 5)Panathinaikos-AEK 4:1 6)Barcelona-Bilbao 1:2
no MX KOLNKO jak wygram to albo oberwiesz do zera albo ja będę trzymał czerwoną latarnię po pierwszej kolejce pozdry <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />al:
|
|
|
Link skopiowany do schowka