Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 7 z 18 1 2 5 6 7 8 9 17 18
#209611 03/03/2003 14:27
Dołączył: Aug 2002
Posty: 4,624
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2002
Posty: 4,624
zgadza się
gratuluję i życzę powodzenia w następnych pojedynkach

#209612 03/03/2003 18:55
Dołączył: Feb 2002
Posty: 2,802
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Feb 2002
Posty: 2,802
A.S Romek dzieki za walke byles bliski dobry pojedynek nalezy sie nam po <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#209613 04/03/2003 16:43
Dołączył: Dec 2001
Posty: 1,041
R
old hand
old hand
R Offline
Dołączył: Dec 2001
Posty: 1,041
IV kolejka PLK

Wyniki meczów:
Fulham - Sunderland 1:0
Strasborg - Marseille 0:0
Auxerre - Lyon 1:2
Juventus - Inter Mediolan 3:0
Sturm Graz - Grazer AK 0:5
Celta Vigo - Valencia 1:1

Wyniki pojedynków:
A.S. Romek - Slawek 10:14
keviniq - Wysoki29 15:5
apofis - mariusz2424 10:8
_Siemers - Rosol 6:11
budda - markus 6:8
Anthrator - Krysti24 16:10
_BAX_ - DANI1927 9:17
cigar - hysio 10:12
Matti - KOIOT 12:11
Plemnik - jati 12:5
pele18 - Kociu 8:0
Akratitos - Pacyniok 10:13

#209614 04/03/2003 17:45
Dołączył: Dec 2001
Posty: 1,041
R
old hand
old hand
R Offline
Dołączył: Dec 2001
Posty: 1,041
Tabela:

1. Slawek 007 12 42-29 [+13]
2. keviniq 10 42-25 [+17]
3. A.S. Romek 9 50-38 [+12]
4. apofis 9 38-31 [+7]
5. Rosol 9 35-22 [+13]
6. Anthrator 6 45-38 [+7]
7. markus 6 38-29 [+9]
8. mariusz2424 6 36-34 [+2]
9. DANI1927 6 34-31 [+3]
10. Wysoki29 6 34-48 [-14]
11. _Siemers 6 33-35 [-2]
12. hysio 6 23-17 [+6]
13. Matti 01 6 20-11 [+9]
14. budda 4 23-23 [0]
15. Krysti24 3 37-38 [-1]
16. _BAX_ 3 31-46 [-15]
17. Plemnik 3 28-28[0]
18. cigar 3 23-12 [+11]
19. Pacyniok 3 13:10 [+3]
20. pele18 3 8-0 [+8]
21. KOIOT 0 36-43 [-7]
22. jati 0 12-23 [-11]
23. Akratitos 0 10-13 [-3]
24. Kociu 0 0-16 [-16]**

#209615 05/03/2003 19:03
Dołączył: Oct 2001
Posty: 9,213
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Oct 2001
Posty: 9,213
Quote
Oryginalnie wysłał Slawek 007:
[qb]A.S Romek dzieki za walke byles bliski dobry pojedynek nalezy sie nam po <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> [/qb]
Nawzajem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
1 porażka <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> :4gw:

#209616 06/03/2003 23:03
Dołączył: Oct 2001
Posty: 9,213
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Oct 2001
Posty: 9,213
Co z następną koolejką??

#209617 06/03/2003 23:05
Dołączył: Nov 2001
Posty: 2,737
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2001
Posty: 2,737
Wlaśnie

jak wam brakuje konceptu to zaraz coś wymyślę

......... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />

#209618 06/03/2003 23:47
Dołączył: Nov 2001
Posty: 2,737
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2001
Posty: 2,737
Podry
AS Romek gramy ze sobą znaczy sie mamy zagrać ale nie wiem czy znajdę neta żeby wysłać typy a dłużej nie mogę czekać, jestem czwarty więc awans o krok a poza tym chciałem ci się zrewanżować za puchar........ <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

<img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

#209619 07/03/2003 00:30
Dołączył: Dec 2001
Posty: 1,041
R
old hand
old hand
R Offline
Dołączył: Dec 2001
Posty: 1,041
Sorki a za opóźnienia ale SheTee nadal niema netu a dłużej już nie można czekać :

Celtic-Gl.Rangers 08/13.30
Bayern-Leverkusen 08/15.30
Udinese-Juventus 09/15.00
O.Pireus-AEK Ateny 09/18.00
Genk-Anderlecht 09/20.00
Marseille-ParisSG 09/20.45

Pozdrawiam

#209620 07/03/2003 00:35
Dołączył: Dec 2001
Posty: 1,041
R
old hand
old hand
R Offline
Dołączył: Dec 2001
Posty: 1,041
Zestaw Par V Kolejki:

Slawek 007 - keviniq
A.S. Romek - apofis
Rosol - Anthrator
markus - mariusz2424
DANI1927 - Wysoki29
_Siemers - hysio
Matti 01 - budda
Krysti24 - _BAX_
Plemnik - cigar
Pacyniok - pele18
KOIOT - jati
Akratitos - Kociu

Po tej kolejce odbęda się Awanse !!!

#209621 07/03/2003 00:42
Dołączył: Dec 2001
Posty: 831
H
old hand
old hand
H Offline
Dołączył: Dec 2001
Posty: 831
witaj siemers
CELTIC - RANGERS 3:2
BAYERN - LEVERKUSEN 2:0
UDINESE - JUVENTUS 1:3
OLYMPIAKOS - AEK 2:1
GENK - ANDERLECHT 1:1
MARSYLIE - PSG 0:0

#209622 07/03/2003 00:54
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
Cze wszystkim...
Oto moje typy :
Celtic - Rangers 2:0
Bayern - Leverkusen 3:1
Udinese - Juventus 0:2
Ol.Pireus - AEK Ateny 2:1
Genk - Anderlecht 1:1
Marseille - PSG 1:0

#209623 07/03/2003 01:32
Dołączył: Feb 2003
Posty: 3,447
P
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
P Offline
Dołączył: Feb 2003
Posty: 3,447
Celtic - Rangers 3 - 2
Bayern - Leverkusen 2 - 0
Udinese - Juventus 1 - 2
Ol.Pireus - AEK Ateny 2 - 2
Genk - Anderlecht 1 - 2
Marseille - PSG 2 - 2

ciekawe czy dalej będe niepokonany???? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

#209624 07/03/2003 12:11
Dołączył: Feb 2002
Posty: 2,802
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Feb 2002
Posty: 2,802
Witam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />al:
Celtic-Gl.Rangers 08/13.30 1-2 :2gw:
Bayern-Leverkusen 08/15.30 3-0 :4gw:
Udinese-Juventus 09/15.00 1-2 :3gw:
O.Pireus-AEK Ateny 09/18.00 2-0 :5gw:
Genk-Anderlecht 09/20.00 1-1 :3gw:
Marseille-ParisSG 09/20.45 2-1 :4gw:

Oto moje typy Pozdrawiam przeciwnika <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
Ciekawe czy bede jedyny bez porazki w 3 lidze
Dzieki panowie z 3 ligi za gre ide wyzej Jeszcze raz dzieki za gre i pa 2 liga czeka

#209625 07/03/2003 14:20
Dołączył: Aug 2002
Posty: 676
A
addict
addict
A Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 676
Celtic-Gl.Rangers 2:2
Bayern-Leverkusen 1:1
Udinese-Juventus 2:1
O.Pireus-AEK Ateny 2:1
Genk-Anderlecht 2:1
Marseille-ParisSG 1:1

#209626 07/03/2003 14:28
Dołączył: Oct 2001
Posty: 9,213
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Oct 2001
Posty: 9,213
Witaj apofis znowu sie spotykamy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Celtic-Gl.Rangers 1-1
Bayern-Leverkusen 2-0
Udinese-Juventus 1-2
O.Pireus-AEK Ateny 2-1
Genk-Anderlecht 2-1
Marseille-ParisSG 1-1
Powodzenia <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

#209627 07/03/2003 15:59
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
Celtic-Gl.Rangers 2-1
Bayern-Leverkusen 2-0
Udinese-Juventus 1-1
O.Pireus-AEK Ateny 2-1
Genk-Anderlecht 1-1
Marseille-ParisSG 1-0
To byloby na tyle

#209628 07/03/2003 16:04
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
Celtic-Gl.Rangers 3:1 :5gw:
Bayern-Leverkusen 3:1 :5gw:
Udinese-Juventus 0:3 :5gw:
O.Pireus-AEK Ateny 2:2 :5gw:
Genk-Anderlecht 1:1 :5gw:
Marseille-ParisSG 2:1 :5gw:

Powodzenia życzę przeciwnikowi !!!!!

#209629 07/03/2003 19:25
Dołączył: Feb 2003
Posty: 421
A
addict
addict
A Offline
Dołączył: Feb 2003
Posty: 421
Celtic-Gl.Rangers 1:1
Bayern-Leverkusen 2:0
Udinese-Juventus 1:1
O.Pireus-AEK Ateny 3:1
Genk-Anderlecht 2:2
Marseille-ParisSG 2:1

<img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />al:

#209630 07/03/2003 20:54
Dołączył: Aug 2002
Posty: 4,624
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2002
Posty: 4,624
witaj Plemnik

Celtic-Gl.Rangers 1-1
Bayern-Leverkusen 2-1
Udinese-Juventus 1-1
O.Pireus-AEK Ateny 2-2
Genk-Anderlecht 1-1
Marseille-ParisSG 2-1

niech moc będzie z tobą....

Strona 7 z 18 1 2 5 6 7 8 9 17 18

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
8 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, Sensei, alfa, Lukasz111, burbon, $-man, latajaca_holenderka, aker), 1,930 gości, oraz 11 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,750
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1