Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 3 z 3 1 2 3
#209975 19/02/2003 00:46
Dołączył: Aug 2002
Posty: 5,057
[
[ Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 5,057
FC Barcelona - Inter Mediolan 2-1
AS Roma - Valencia 1-1
Real Madryt - Borussia Dortmund 2-0
Manchester Utd - Juventus Turyn 1-1
Anderlecht Bruksela - Panathinaikos Ateny 0-2
Lazio Rzym - Wisła Kraków 1-1

#209976 19/02/2003 04:24
Dołączył: Aug 2002
Posty: 329
D
enthusiast
enthusiast
D Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 329
Hello markus!
FC Barcelona - Inter Mediolan odpada bo sie spóźniłem --> 0 pkt. ;-(
AS Roma - Valencia odpada bo sie spóźniłem --> 0 pkt. ;-(
Anderlecht Bruksela - Panathinaikos Ateny ma być zdjęty, ale na wszelki wypadek dam 0:2
wiec zostaja:
Real Madryt - Borussia Dortmund 2:1
Manchester Utd - Juventus Turyn 2:1
Lazio Rzym - Wisła Kraków 3:1

#209977 19/02/2003 11:03
Dołączył: Sep 2002
Posty: 170
V
member
member
V Offline
Dołączył: Sep 2002
Posty: 170
witam !! umnie niestety to samo co u DJ IGORA ale moze sie uda he.he
REAL-BORUSSIA 2:0
MU-JUVE 1:1
LAZIO-WISŁA 2:0

#209978 19/02/2003 11:49
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
Witaj [email]Sl@wek.<br[/email] />Pewnie jest to moj ostatni mecz w Pucharze PLK. Ale jak na lidera 1 ligi przystalo (Sl@wek) ogrywa mnie z kretesem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
Po pierwszej tercji
Sl@wek - Wysoki29 5:2

#209979 19/02/2003 15:49
Dołączył: Sep 2002
Posty: 2,000
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2002
Posty: 2,000
Hej Wysoki jeszcze nic nie jest przesądzone, wszystko się może zdarzyć, zostało jeszcze 3 mecze, więc może wygrasz, chociaż po dzisiaejszych meczach powinno być wiadomo czy wygrałem , czy decydującym meczem będzie mecz Wisły.

Pozdrawiam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

<img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />al:

#209980 20/02/2003 02:34
Dołączył: Feb 2002
Posty: 2,802
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Feb 2002
Posty: 2,802
Moglby ktos podliczyc aktualny stan rywalizacji pomiedzy mnom a pillem
tzn. pill-Slawek 007 probowalem sam ale cos mi to nie wychodzi z gory dzieki

#209981 20/02/2003 03:02
Dołączył: Jan 2002
Posty: 1,686
P
Pooh-Bah
Pooh-Bah
P Offline
Dołączył: Jan 2002
Posty: 1,686
wedlug moich danych

I WIN THIS GAME !!!

3-0 Barca -Inter pi 2 (2-1), sl 0 (1-1)
0-1 AS R. - Val. pi 1 (1-1), sl 1 (0-0)
2-1 Real - Dortm. pi 3 (2-0), sl 2 (3-0)
2-1 MU - Juve. pi 5 (2-1), sl 3 (1-0)

pi 11 - sl 6

Ostatni mecz Lazio-Wisla typowales 2-0, nawet jak bedzie 2-0, to ja 1 punkt dostane za 0-0, wiec.. Chyba ze gdzies sie pomylilem.

Dzieki <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

#209982 20/02/2003 11:44
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
No to ja juz na 100 % zegnam sie z PUCHAREM. No coz daleko nie zaszedlem. Gratuluje [email]Sla@wek<br[/email] />
Wysoki29 - [email]Sl@wek[/email] 4:9 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />

Lazio - Wisla
2:1 (Wysoki29)
1:1 (Sl@wek)

W przypadku gdy ja za 5 pkt to [email]Sl@wek[/email] za 1.
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />

#209983 21/02/2003 03:45
Dołączył: Aug 2001
Posty: 20,044
I see dead people
I see dead people
Dołączył: Aug 2001
Posty: 20,044
Prośba do Raho, lub SheTee o policzenie wyników.
Niestety nie mam teraz czasu i nie chcę robić na wariata, ani popełnić gdzieś błędu.
Pozdrawiam i z góry dziękuję.

#209984 21/02/2003 12:13
Dołączył: Jan 2003
Posty: 213
M
enthusiast
enthusiast
M Offline
Dołączył: Jan 2003
Posty: 213
spoko chłopaki coście tacy nerwowi jeszcze wyniki nie ostygły a wy już chcecie podliczenia,

to jedno

a drugie to czy w pucharach nie obowiązuje zasada mecz i rewanż więc ze spokojem oczekuje od moderatorów wyznaczenia meczów rewanżowej kolejki I rundy Pucharu PLK ....... i ale to do Wysokiego29 przyłóż sie do rewanżu to może przejdziesz do drugiej rundy

Pozdry
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />al: <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" />

#209985 21/02/2003 12:42
Dołączył: Feb 2002
Posty: 2,802
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Feb 2002
Posty: 2,802
Dzieki za Walke Gratuluje awansu:pill <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

#209986 21/02/2003 13:10
Dołączył: Dec 2001
Posty: 1,041
R
old hand
old hand
R Offline
Dołączył: Dec 2001
Posty: 1,041
Quote
Oryginalnie wysłał Terror:
[qb]Prośba do Raho, lub SheTee o policzenie wyników.
Niestety nie mam teraz czasu i nie chcę robić na wariata, ani popełnić gdzieś błędu.
Pozdrawiam i z góry dziękuję.[/qb]
OK juz sie biore za podliczanie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#209987 21/02/2003 13:35
Dołączył: Dec 2001
Posty: 1,041
R
old hand
old hand
R Offline
Dołączył: Dec 2001
Posty: 1,041
[email]M@rek[/email] (3) - owee20 (2) 0:5
KOIOT (3) - hanysek (2) 14:13
Samoś (2) - Fan Jagi (1) 11:13
Lepper2003 (2) - _BAX_ (3) 12:13
kepucz (2) - Mariusz2424 (3) 6:11
markus (3) - DJ IGOR (1) 6:11
volsung (2) - AS Romek (3) 4:7
DANI1927 (3) - WayThe (1) 11:4
Slawek007 (3) - pill (2) 6:14
SheTee (1) - STIV (2) 11:13
vissers (1) - krysti24 (3) 6:7
loca15 (2) - _Siemers (3) 0:10
silas (2) - tw30 (1) 15:7
Datalife (2) - Qbol (2) 12:0
Sł@wek (1) - wysoki29 (3) 12:4
Michalis Konstantinou (2) - Anthrator (3) 0:7
Silver (1) - marjan bax-palonko (3) 5:0
Malina111 (1) - radexx (3) 0:0
pajelo (2) - Hazardzista$$$ (3) 9:0
DJ Sosna (2) - Ballack (2) 8:10
Gump (1) - twist (2) 10:15
apofis (3) - Da Bartek (2) 12:11
djmuskla (1) - Dymeczek (2) 13:14
Abohr (2) - verbatimek (1) 16:12

Błędy sa niezamierzone
* 0 pkt. - zawodnik nie podał typów

Pozdrawim

#209988 21/02/2003 13:58
Dołączył: Mar 2001
Posty: 5,220
D
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
D Offline
Dołączył: Mar 2001
Posty: 5,220
Proszę jeszcze raz sprawdzić rezultat mojej rywalizacji z Blallack'iem :rolleyes:

DJ SOSNA
FC Barcelona - Inter Mediolan 18.02 1-1
AS Roma - Valencia 18.02 1-2
Real Madryt - Borussia Dortmund 19.02 2-0
Manchester Utd - Juventus Turyn 19.02 1-1
Anderlecht Bruksela - Panathinaikos Ateny 20.02 2-0
Lazio Rzym - Wisła Kraków 20.02 3-1


Ballack
FC Barcelona - Inter Mediolan 2-1
AS Roma - Valencia 1-2
Real Madryt - Borussia Dortmund 1-1
Manchester Utd - Juventus Turyn 1-1
Anderlecht Bruksela - Panathinaikos Ateny 0-0
Lazio Rzym - Wisła Kraków 1-1

#209989 21/02/2003 14:05
Dołączył: Dec 2001
Posty: 1,041
R
old hand
old hand
R Offline
Dołączył: Dec 2001
Posty: 1,041
Wszystko się zgadza zgodnie z tym, że mecz Anderlecht Bruksela - Panathinaikos Ateny nie zostaje wliczany do punktacji ponieważ błędnie zostało podane miejsce rozgrywania meczu, mecz grano w Grecji nie w Belgi

DJ SOSNA
FC Barcelona - Inter Mediolan 18.02 1-1 ( 0 pkt.)
AS Roma - Valencia 18.02 1-2 ( 3 pkt.)
Real Madryt - Borussia Dortmund 19.02 2-0 (3 pkt.)
Manchester Utd - Juventus Turyn 19.02 1-1 (1 pkt.)
Anderlecht Bruksela - Panathinaikos Ateny 20.02 2-0 ( 0 pkt.)
Lazio Rzym - Wisła Kraków 20.02 3-1 (1 pkt.)

Łącznie pkt. 8

Ballack
FC Barcelona - Inter Mediolan 2-1 (2 pkt.)
AS Roma - Valencia 1-2 (3 pkt.)
Real Madryt - Borussia Dortmund 1-1 (1 pkt.)
Manchester Utd - Juventus Turyn 1-1 (1 pkt.)
Anderlecht Bruksela - Panathinaikos Ateny 0-0 ( 0 pkt.)
Lazio Rzym - Wisła Kraków 1-1 (3 pkt.)

Łącznie pkt. 10

Organizator zadecydował, że w związku z pomyłkowo podanym meczem nie liczy on się w typowaniu, o czym poinformował w tym temacie pod koniec 1 strony
Pozdrawiam

#209990 21/02/2003 14:29
Dołączył: Oct 2001
Posty: 9,213
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Oct 2001
Posty: 9,213
A jakie pary będą w 2 rundzie?

#209991 21/02/2003 14:33
Dołączył: Dec 2001
Posty: 1,041
R
old hand
old hand
R Offline
Dołączył: Dec 2001
Posty: 1,041
Wysłał TERROR

A widzisz .... .... nie ma drabinki, losowanie zrobiła moja córka, w następnej fazie też to zrobi:) Nie ma tu żadnego kunktatorstwa, tylko ślepy los.
Trochę to inaczej niż w Playoff`ach ... może ciekawiej, może nie?

Pozdrawiam

#209992 21/02/2003 19:12
Dołączył: Aug 2001
Posty: 20,044
I see dead people
I see dead people
Dołączył: Aug 2001
Posty: 20,044
Awans do II rundy Pucharu PLK:
owee20(2), KOIOT(3), Fan Jagi(1), _BAX_(3), Mariusz2424(3), DJIGOR(1), AS Romek(3), Dani1927(3), piil(2), STIV(2), krysti24(3),_Siemers(3), silas(2), Datalife(2), Sł@wek(1), Anthrator(3), Silver(1), pajelo(2), Ballack(2), twist(2), apofis(3), Dymeczek(2), Abohr(2)

Bezpośredni awans do II rundy Pucharu PLK - nefer, terror, Milka, vonseb, vodzior, wesul, woj68

Z uwagi, że w meczu Malina111-radex, żaden z nich nie podał typów i wskutek tego w II rundzie stworzyło się 1 wolne miejsce; decyzją organizatora <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" /> przyznaje się wolny los do III rundy zwycięzcy 1 edycji Ligi PLK - Raho.

Dziękuję wszystkim graczom którzy wzięli udział w I rundzie Pucharu PLK.

PS. Dzięki Raho za podliczenie wyników.

#209993 21/02/2003 23:35
Dołączył: Dec 2001
Posty: 1,041
R
old hand
old hand
R Offline
Dołączył: Dec 2001
Posty: 1,041
Quote
Oryginalnie wysłał Terror:
[qb]

Z uwagi, że w meczu Malina111-radex, żaden z nich nie podał typów i wskutek tego w II rundzie stworzyło się 1 wolne miejsce; decyzją organizatora <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" /> przyznaje się wolny los do III rundy zwycięzcy 1 edycji Ligi PLK - Raho.
.[/qb]
a ile jest wszystkich Rund ??? Jestem juz w 3, moze teraz ktos nie zagra tez <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> to będe w 4 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
hehe żart

Dzięki za awans do 3 rundy i pale sie juz do gry wiec mój przeciwnik zostanie zmieciony z pola bitwy. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

Pozdrawiam

Strona 3 z 3 1 2 3

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
3 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, aker, burbon), 1,209 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,559
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1