|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 5,057
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 5,057 |
FC Barcelona - Inter Mediolan 2-1 AS Roma - Valencia 1-1 Real Madryt - Borussia Dortmund 2-0 Manchester Utd - Juventus Turyn 1-1 Anderlecht Bruksela - Panathinaikos Ateny 0-2 Lazio Rzym - Wisła Kraków 1-1
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 329
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Aug 2002
Posty: 329 |
Hello markus! FC Barcelona - Inter Mediolan odpada bo sie spóźniłem --> 0 pkt. ;-( AS Roma - Valencia odpada bo sie spóźniłem --> 0 pkt. ;-( Anderlecht Bruksela - Panathinaikos Ateny ma być zdjęty, ale na wszelki wypadek dam 0:2 wiec zostaja: Real Madryt - Borussia Dortmund 2:1 Manchester Utd - Juventus Turyn 2:1 Lazio Rzym - Wisła Kraków 3:1
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2002
Posty: 170
member
|
|
member
Dołączył: Sep 2002
Posty: 170 |
witam !! umnie niestety to samo co u DJ IGORA ale moze sie uda he.he REAL-BORUSSIA 2:0 MU-JUVE 1:1 LAZIO-WISŁA 2:0
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
Witaj [email]Sl@wek.<br[/email] />Pewnie jest to moj ostatni mecz w Pucharze PLK. Ale jak na lidera 1 ligi przystalo (Sl@wek) ogrywa mnie z kretesem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> Po pierwszej tercji Sl@wek - Wysoki29 5:2
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2002
Posty: 2,000
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2002
Posty: 2,000 |
Hej Wysoki jeszcze nic nie jest przesądzone, wszystko się może zdarzyć, zostało jeszcze 3 mecze, więc może wygrasz, chociaż po dzisiaejszych meczach powinno być wiadomo czy wygrałem , czy decydującym meczem będzie mecz Wisły.
Pozdrawiam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />al:
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2002
Posty: 2,802
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2002
Posty: 2,802 |
Moglby ktos podliczyc aktualny stan rywalizacji pomiedzy mnom a pillem tzn. pill-Slawek 007 probowalem sam ale cos mi to nie wychodzi z gory dzieki
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2002
Posty: 1,686
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2002
Posty: 1,686 |
wedlug moich danych
I WIN THIS GAME !!!
3-0 Barca -Inter pi 2 (2-1), sl 0 (1-1) 0-1 AS R. - Val. pi 1 (1-1), sl 1 (0-0) 2-1 Real - Dortm. pi 3 (2-0), sl 2 (3-0) 2-1 MU - Juve. pi 5 (2-1), sl 3 (1-0) pi 11 - sl 6
Ostatni mecz Lazio-Wisla typowales 2-0, nawet jak bedzie 2-0, to ja 1 punkt dostane za 0-0, wiec.. Chyba ze gdzies sie pomylilem.
Dzieki <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
No to ja juz na 100 % zegnam sie z PUCHAREM. No coz daleko nie zaszedlem. Gratuluje [email]Sla@wek<br[/email] /> Wysoki29 - [email]Sl@wek[/email] 4:9 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
Lazio - Wisla 2:1 (Wysoki29) 1:1 (Sl@wek)
W przypadku gdy ja za 5 pkt to [email]Sl@wek[/email] za 1. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 20,044
I see dead people
|
|
I see dead people
Dołączył: Aug 2001
Posty: 20,044 |
Prośba do Raho, lub SheTee o policzenie wyników. Niestety nie mam teraz czasu i nie chcę robić na wariata, ani popełnić gdzieś błędu. Pozdrawiam i z góry dziękuję.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2003
Posty: 213
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Jan 2003
Posty: 213 |
spoko chłopaki coście tacy nerwowi jeszcze wyniki nie ostygły a wy już chcecie podliczenia,
to jedno a drugie to czy w pucharach nie obowiązuje zasada mecz i rewanż więc ze spokojem oczekuje od moderatorów wyznaczenia meczów rewanżowej kolejki I rundy Pucharu PLK ....... i ale to do Wysokiego29 przyłóż sie do rewanżu to może przejdziesz do drugiej rundy
Pozdry <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />al: <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2002
Posty: 2,802
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2002
Posty: 2,802 |
Dzieki za Walke Gratuluje awansu:pill <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2001
Posty: 1,041
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Dec 2001
Posty: 1,041 |
Oryginalnie wysłał Terror: [qb]Prośba do Raho, lub SheTee o policzenie wyników. Niestety nie mam teraz czasu i nie chcę robić na wariata, ani popełnić gdzieś błędu. Pozdrawiam i z góry dziękuję.[/qb] OK juz sie biore za podliczanie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2001
Posty: 1,041
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Dec 2001
Posty: 1,041 |
[email]M@rek[/email] (3) - owee20 (2) 0:5 KOIOT (3) - hanysek (2) 14:13 Samoś (2) - Fan Jagi (1) 11:13 Lepper2003 (2) - _BAX_ (3) 12:13 kepucz (2) - Mariusz2424 (3) 6:11 markus (3) - DJ IGOR (1) 6:11 volsung (2) - AS Romek (3) 4:7 DANI1927 (3) - WayThe (1) 11:4 Slawek007 (3) - pill (2) 6:14 SheTee (1) - STIV (2) 11:13 vissers (1) - krysti24 (3) 6:7 loca15 (2) - _Siemers (3) 0:10 silas (2) - tw30 (1) 15:7 Datalife (2) - Qbol (2) 12:0 Sł@wek (1) - wysoki29 (3) 12:4 Michalis Konstantinou (2) - Anthrator (3) 0:7 Silver (1) - marjan bax-palonko (3) 5:0 Malina111 (1) - radexx (3) 0:0 pajelo (2) - Hazardzista$$$ (3) 9:0 DJ Sosna (2) - Ballack (2) 8:10 Gump (1) - twist (2) 10:15 apofis (3) - Da Bartek (2) 12:11 djmuskla (1) - Dymeczek (2) 13:14 Abohr (2) - verbatimek (1) 16:12
Błędy sa niezamierzone * 0 pkt. - zawodnik nie podał typów
Pozdrawim
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2001
Posty: 5,220
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2001
Posty: 5,220 |
Proszę jeszcze raz sprawdzić rezultat mojej rywalizacji z Blallack'iem :rolleyes:
DJ SOSNA FC Barcelona - Inter Mediolan 18.02 1-1 AS Roma - Valencia 18.02 1-2 Real Madryt - Borussia Dortmund 19.02 2-0 Manchester Utd - Juventus Turyn 19.02 1-1 Anderlecht Bruksela - Panathinaikos Ateny 20.02 2-0 Lazio Rzym - Wisła Kraków 20.02 3-1
Ballack FC Barcelona - Inter Mediolan 2-1 AS Roma - Valencia 1-2 Real Madryt - Borussia Dortmund 1-1 Manchester Utd - Juventus Turyn 1-1 Anderlecht Bruksela - Panathinaikos Ateny 0-0 Lazio Rzym - Wisła Kraków 1-1
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2001
Posty: 1,041
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Dec 2001
Posty: 1,041 |
Wszystko się zgadza zgodnie z tym, że mecz Anderlecht Bruksela - Panathinaikos Ateny nie zostaje wliczany do punktacji ponieważ błędnie zostało podane miejsce rozgrywania meczu, mecz grano w Grecji nie w Belgi
DJ SOSNA FC Barcelona - Inter Mediolan 18.02 1-1 ( 0 pkt.) AS Roma - Valencia 18.02 1-2 ( 3 pkt.) Real Madryt - Borussia Dortmund 19.02 2-0 (3 pkt.) Manchester Utd - Juventus Turyn 19.02 1-1 (1 pkt.) Anderlecht Bruksela - Panathinaikos Ateny 20.02 2-0 ( 0 pkt.) Lazio Rzym - Wisła Kraków 20.02 3-1 (1 pkt.)
Łącznie pkt. 8
Ballack FC Barcelona - Inter Mediolan 2-1 (2 pkt.) AS Roma - Valencia 1-2 (3 pkt.) Real Madryt - Borussia Dortmund 1-1 (1 pkt.) Manchester Utd - Juventus Turyn 1-1 (1 pkt.) Anderlecht Bruksela - Panathinaikos Ateny 0-0 ( 0 pkt.) Lazio Rzym - Wisła Kraków 1-1 (3 pkt.)
Łącznie pkt. 10
Organizator zadecydował, że w związku z pomyłkowo podanym meczem nie liczy on się w typowaniu, o czym poinformował w tym temacie pod koniec 1 strony Pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2001
Posty: 9,213
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2001
Posty: 9,213 |
A jakie pary będą w 2 rundzie?
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2001
Posty: 1,041
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Dec 2001
Posty: 1,041 |
Wysłał TERROR
A widzisz .... .... nie ma drabinki, losowanie zrobiła moja córka, w następnej fazie też to zrobi:) Nie ma tu żadnego kunktatorstwa, tylko ślepy los. Trochę to inaczej niż w Playoff`ach ... może ciekawiej, może nie?
Pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 20,044
I see dead people
|
|
I see dead people
Dołączył: Aug 2001
Posty: 20,044 |
Awans do II rundy Pucharu PLK: owee20(2), KOIOT(3), Fan Jagi(1), _BAX_(3), Mariusz2424(3), DJIGOR(1), AS Romek(3), Dani1927(3), piil(2), STIV(2), krysti24(3),_Siemers(3), silas(2), Datalife(2), Sł@wek(1), Anthrator(3), Silver(1), pajelo(2), Ballack(2), twist(2), apofis(3), Dymeczek(2), Abohr(2)
Bezpośredni awans do II rundy Pucharu PLK - nefer, terror, Milka, vonseb, vodzior, wesul, woj68
Z uwagi, że w meczu Malina111-radex, żaden z nich nie podał typów i wskutek tego w II rundzie stworzyło się 1 wolne miejsce; decyzją organizatora <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" /> przyznaje się wolny los do III rundy zwycięzcy 1 edycji Ligi PLK - Raho.
Dziękuję wszystkim graczom którzy wzięli udział w I rundzie Pucharu PLK.
PS. Dzięki Raho za podliczenie wyników.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2001
Posty: 1,041
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Dec 2001
Posty: 1,041 |
Oryginalnie wysłał Terror: [qb]
Z uwagi, że w meczu Malina111-radex, żaden z nich nie podał typów i wskutek tego w II rundzie stworzyło się 1 wolne miejsce; decyzją organizatora <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" /> przyznaje się wolny los do III rundy zwycięzcy 1 edycji Ligi PLK - Raho. .[/qb] a ile jest wszystkich Rund ??? Jestem juz w 3, moze teraz ktos nie zagra tez <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> to będe w 4 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> hehe żart Dzięki za awans do 3 rundy i pale sie juz do gry wiec mój przeciwnik zostanie zmieciony z pola bitwy. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: Pozdrawiam
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|