|
|
Dołączył: Jan 2002
Posty: 1,686
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2002
Posty: 1,686 |
Oryginalnie wysłał keviniq: [qb]Dlaczego nie ma mnie w 2 lidze przeciez w tamtym sezonie ukonczylem rozgrywki wlasnie na tym szczeblu?????????????????????????????????????????????????????????????[/qb] Nie jestem organizatorem, ale czuje sie na silach odpowiedziec. Byl temat 'Zapisy do II edycji PLK' , wisial dokladnie tydzien (sprawdz, jest!). I slusznie, moglo byc tak ze czesc osob nie chciala bawic sie dalej. Wszyscy poza Toba i ZAPPem w I lidze potwierdzili udzial w drugiej edycji. Niestety przespales sprawe. Teraz dopuszczono kogos z rezerwy i chyba bedziesz musial zaczynac od III..
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2001
Posty: 5,220
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2001
Posty: 5,220 |
Gent - Anderlecht /13.00 1-2 Ajax - Feyenoord /13.00 2-1 Modena - AS Roma / 15.00 0-2 Stuttgart - Dortmund /17.30 1-3 Panathinaikos - AEK Ateny /18.15 2-0 Barcelona - Bilbao /20.30 1-0
Pozdrawiam i gratuluję organizatorom II Edycji <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: DJ SOSNA
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 3,332
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2001
Posty: 3,332 |
witam w nowej edycji:
Gent - Anderlecht 1:1 Ajax - Feyenoord 2:1 Modena - AS Roma 0:2 Stuttgart - Dortmund 1:2 Panathinaikos - AEK Ateny 1:1 Barcelona - Bilbao 3:1
pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2002
Posty: 1,209
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Nov 2002
Posty: 1,209 |
Gent - Anderlecht /13.00 1-1 Ajax - Feyenoord /13.00 2-0 Modena - AS Roma / 15.00 1-2 Stuttgart - Dortmund /17.30 1:2 Panathinaikos - AEK Ateny /18.15 2-1 Barcelona - Bilbao /20.30 2:1
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2001
Posty: 1,041
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Dec 2001
Posty: 1,041 |
Oryginalnie wysłał keviniq: [qb]Dlaczego nie ma mnie w 2 lidze przeciez w tamtym sezonie ukonczylem rozgrywki wlasnie na tym szczeblu?????????????????????????????????????????????????????????????[/qb] Ponieważ przez prawie 2 tygodnie, które były na potwierdzenie udziału w 2 sezonie PLK nie potwierdziłeś swego udziału. Przykro mi ale mimo powiadamiania na prv także nie było odpowiedzi piil dzięki za wytłumaczenie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: Sorka ze teraz odpowiadam ale wczoraj w momencie gdy wysyłałem ta odpowiedź padł mi net i nie byłem w stanie tego napisać wcześniej
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2002
Posty: 71
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Dec 2002
Posty: 71 |
Gent-Anderlecht 2:1 Ajax-Feyenord 2:2 Modena-Roma 1:1 Stuttgart-Dortmund 2:2 Panathinaikos-AEK 1:0 Barcelona-Bilbao 0:1
Respect <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />al:
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
cze
Gent - Anderlecht 1-2 Ajax - Feyenoord 2-2 Modena - Roma 0-1 Stuttgart - Dortmund 2-2 Panath. - AEK Ateny 2-1 Barcelona - Bilbao 3-2
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
No to w takim razie czy moge chociaz jeszcze raz zaczac od III ligi??? I tak wygram cale rozgrywki!!!
Rzeczywiscie trochi przegapilem sprawe, ale wyjechalem i nie mialem niestety dostepu do sieci <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
Pozdrawiam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />al: <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 632
addict
|
|
addict
Dołączył: Aug 2002
Posty: 632 |
Gent - Anderlecht 0-1 Ajax - Feyenoord 2-1 Modena - AS Roma 0-1 Stuttgart - Dortmund 1-1 Panathinaikos - AEK Ateny 1-0 Barcelona - Bilbao 1-2
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2001
Posty: 1,041
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Dec 2001
Posty: 1,041 |
Oryginalnie wysłał keviniq: [qb]No to w takim razie czy moge chociaz jeszcze raz zaczac od III ligi??? I tak wygram cale rozgrywki!!!
Rzeczywiscie trochi przegapilem sprawe, ale wyjechalem i nie mialem niestety dostepu do sieci <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
Pozdrawiam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />al: <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> [/qb] możesz zacząć od 3 ligi jak zdązysz zatypuj w temacie 3 liga tą kolejke grasz ze średnią !!! Pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2001
Posty: 1,041
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Dec 2001
Posty: 1,041 |
I kolejka PLK
Wyniki meczów:
AA Gent - Anderlecht 0:2 Ajax - Feyenoord 1:1 Modena - AS Roma 1:1 Stuttgart - Dortmund 1:0 Panathinaikos - AEK Ateny 2:1 Barcelona - Bilbao 2:2
Wyniki pojedynków:
Abohr - Ballack 8:5 Ða Bartek - Datalife 9:9 DJ SOSNA - Dymeczek 8:8 hanysek - kepucz 13:0 Lepper2003 - loca15 11:0 Mihalis Konstantinu - owee20 0:10 pajelo - pill 3:9 Qbol - Samoś 10:16 silas - Stiv 12:0 twist - volsung 13:11
Tabela: 1. Samoś 3 16:10 [+6] 2. hanysek 3 13:0 [+13] 3. twist 3 13:11 [+2] 4. silas 3 12:0 [+12] 5. Lepper2003 3 11:0 [+11] 6. owee20 3 10:0 [+10] 7. pill 3 9:3 [+6] 8. Abohr 3 8:5 [+3] 9. Ða Bartek 1 9:9 [0] 10. Datalife 1 9:9 [0] 11. DJ SOSNA 1 8:8 [0] 12. Dymeczek 1 8:8 [0] 13. volsung 0 11:13 [-2] 14. Qbol 0 10:16 [-6] 15. Ballack 0 5:8 [-3] 16. pajelo 0 3:9 [-6] 17. Mihalis Konstantinu 0 0:10 [-10] * 18. loca15 0 0:11 [-11] * 19. Stiv 0 0:12 [-12] * 20. kepucz 0 0:13 [-13] *
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,639
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,639 |
WOW :eek: 1 jestem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 4,680
pokakulka
|
|
pokakulka
Dołączył: Oct 2002
Posty: 4,680 |
Oryginalnie wysłał Samoś: [qb]WOW :eek: 1 jestem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> [/qb] tak tak ciesz sie poki mozesz i tak ja bede gora <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />al: <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 632
addict
|
|
addict
Dołączył: Aug 2002
Posty: 632 |
ech...jeśli nie liczy sie stosunek bramek , to po co są te punkty w nawiasie ???
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2001
Posty: 1,041
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Dec 2001
Posty: 1,041 |
Oryginalnie wysłał owee20: [qb]ech...jeśli nie liczy sie stosunek bramek , to po co są te punkty w nawiasie ???[/qb] Gdy zawodnicy mają tyle samo bramek strzelonych wyżej w tabeli jest ten który ma większą róznice goli. Pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,997
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,997 |
II kolejka PLK
Samoś - hanysek twist - silas Lepper2003 - owee20 pill - Abohr Ða Bartek - Datalife DJ SOSNA - Dymeczek volsung - Qbol Ballack - pajelo Mihalis Konstantinu - loca15 Stiv - kepucz
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,997
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,997 |
II kolejka PLK
AC Milan-Lazio 16.02 20.30 Teplice-Sparta 15.02 14.25 Racing Club - Huracan 15.02 23:10 Bayer Leverkusen - HansaRostock 15.02 15:30 At.Madryt-Mallorca 16.02 19:00 Espanyol-Barcelona 15.02 19:00
Życze wszystkim udanych typów <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2002
Posty: 1,686
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2002
Posty: 1,686 |
AC Milan-Lazio 1-0 Teplice-Sparta 1-1 Racing Club - Huracan 2-0 Bayer Leverkusen - HansaRostock 2-1 At.Madryt-Mallorca 2-0 Espanyol-Barcelona 1-2
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 4,680
pokakulka
|
|
pokakulka
Dołączył: Oct 2002
Posty: 4,680 |
Witam all!!!
AC Milan-Lazio 2-0 Teplice-Sparta 1-2 Racing Club - Huracan 2-1 Bayer Leverkusen - HansaRostock 2-1 At.Madryt-Mallorca 1-0 Espanyol-Barcelona 1-3
powodzenia <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 632
addict
|
|
addict
Dołączył: Aug 2002
Posty: 632 |
AC Milan-Lazio 2-2 Teplice-Sparta 0-1 Racing Club - Huracan 2-1 Bayer Leverkusen - HansaRostock 1-0 At.Madryt-Mallorca 1-0 Espanyol-Barcelona 1-1
|
|
|
Link skopiowany do schowka