Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 2 z 14 1 2 3 4 13 14
#210014 08/02/2003 04:00
Dołączył: Jan 2002
Posty: 1,686
P
Pooh-Bah
Pooh-Bah
P Offline
Dołączył: Jan 2002
Posty: 1,686
Quote
Oryginalnie wysłał keviniq:
[qb]Dlaczego nie ma mnie w 2 lidze przeciez w tamtym sezonie ukonczylem rozgrywki wlasnie na tym szczeblu?????????????????????????????????????????????????????????????[/qb]
Nie jestem organizatorem, ale czuje sie na silach odpowiedziec.
Byl temat 'Zapisy do II edycji PLK' , wisial dokladnie tydzien (sprawdz, jest!). I slusznie, moglo byc tak ze czesc osob nie chciala bawic sie dalej. Wszyscy poza Toba i ZAPPem w I lidze potwierdzili udzial w drugiej edycji. Niestety przespales sprawe. Teraz dopuszczono kogos z rezerwy i chyba bedziesz musial zaczynac od III..

#210015 08/02/2003 06:31
Dołączył: Mar 2001
Posty: 5,220
D
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
D Offline
Dołączył: Mar 2001
Posty: 5,220
Gent - Anderlecht /13.00 1-2
Ajax - Feyenoord /13.00 2-1
Modena - AS Roma / 15.00 0-2
Stuttgart - Dortmund /17.30 1-3
Panathinaikos - AEK Ateny /18.15 2-0
Barcelona - Bilbao /20.30 1-0

Pozdrawiam i gratuluję organizatorom II Edycji <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
DJ SOSNA

#210016 08/02/2003 11:11
Dołączył: Nov 2001
Posty: 3,332
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2001
Posty: 3,332
witam w nowej edycji:

Gent - Anderlecht 1:1
Ajax - Feyenoord 2:1
Modena - AS Roma 0:2
Stuttgart - Dortmund 1:2
Panathinaikos - AEK Ateny 1:1
Barcelona - Bilbao 3:1

pozdrawiam

#210017 08/02/2003 12:14
Dołączył: Nov 2002
Posty: 1,209
D
veteran
veteran
D Offline
Dołączył: Nov 2002
Posty: 1,209
Gent - Anderlecht /13.00 1-1
Ajax - Feyenoord /13.00 2-0
Modena - AS Roma / 15.00 1-2
Stuttgart - Dortmund /17.30 1:2
Panathinaikos - AEK Ateny /18.15 2-1
Barcelona - Bilbao /20.30 2:1

#210018 08/02/2003 13:49
Dołączył: Dec 2001
Posty: 1,041
R
old hand
old hand
R Offline
Dołączył: Dec 2001
Posty: 1,041
Quote
Oryginalnie wysłał keviniq:
[qb]Dlaczego nie ma mnie w 2 lidze przeciez w tamtym sezonie ukonczylem rozgrywki wlasnie na tym szczeblu?????????????????????????????????????????????????????????????[/qb]
Ponieważ przez prawie 2 tygodnie, które były na potwierdzenie udziału w 2 sezonie PLK nie potwierdziłeś swego udziału. Przykro mi ale mimo powiadamiania na prv także nie było odpowiedzi

piil dzięki za wytłumaczenie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

Sorka ze teraz odpowiadam ale wczoraj w momencie gdy wysyłałem ta odpowiedź padł mi net i nie byłem w stanie tego napisać wcześniej

#210019 08/02/2003 15:08
Dołączył: Dec 2002
Posty: 71
_
journeyman
journeyman
_ Offline
Dołączył: Dec 2002
Posty: 71
Gent-Anderlecht 2:1
Ajax-Feyenord 2:2
Modena-Roma 1:1
Stuttgart-Dortmund 2:2
Panathinaikos-AEK 1:0
Barcelona-Bilbao 0:1

Respect <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />al:

#210020 08/02/2003 17:39
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
cze

Gent - Anderlecht 1-2
Ajax - Feyenoord 2-2
Modena - Roma 0-1
Stuttgart - Dortmund 2-2
Panath. - AEK Ateny 2-1
Barcelona - Bilbao 3-2

#210021 08/02/2003 18:32
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
No to w takim razie czy moge chociaz jeszcze raz zaczac od III ligi??? I tak wygram cale rozgrywki!!!

Rzeczywiscie trochi przegapilem sprawe, ale wyjechalem i nie mialem niestety dostepu do sieci <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

Pozdrawiam
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />al: <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

#210022 08/02/2003 19:40
Dołączył: Aug 2002
Posty: 632
O
addict
addict
O Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 632
Gent - Anderlecht 0-1
Ajax - Feyenoord 2-1
Modena - AS Roma 0-1
Stuttgart - Dortmund 1-1
Panathinaikos - AEK Ateny 1-0
Barcelona - Bilbao 1-2

#210023 08/02/2003 19:45
Dołączył: Dec 2001
Posty: 1,041
R
old hand
old hand
R Offline
Dołączył: Dec 2001
Posty: 1,041
Quote
Oryginalnie wysłał keviniq:
[qb]No to w takim razie czy moge chociaz jeszcze raz zaczac od III ligi??? I tak wygram cale rozgrywki!!!

Rzeczywiscie trochi przegapilem sprawe, ale wyjechalem i nie mialem niestety dostepu do sieci <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

Pozdrawiam
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />al: <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> [/qb]
możesz zacząć od 3 ligi jak zdązysz zatypuj w temacie 3 liga tą kolejke grasz ze średnią !!!

Pozdrawiam

#210024 10/02/2003 17:54
Dołączył: Dec 2001
Posty: 1,041
R
old hand
old hand
R Offline
Dołączył: Dec 2001
Posty: 1,041
I kolejka PLK

Wyniki meczów:

AA Gent - Anderlecht 0:2
Ajax - Feyenoord 1:1
Modena - AS Roma 1:1
Stuttgart - Dortmund 1:0
Panathinaikos - AEK Ateny 2:1
Barcelona - Bilbao 2:2

Wyniki pojedynków:

Abohr - Ballack 8:5
Ða Bartek - Datalife 9:9
DJ SOSNA - Dymeczek 8:8
hanysek - kepucz 13:0
Lepper2003 - loca15 11:0
Mihalis Konstantinu - owee20 0:10
pajelo - pill 3:9
Qbol - Samoś 10:16
silas - Stiv 12:0
twist - volsung 13:11

Tabela:
1. Samoś 3 16:10 [+6]
2. hanysek 3 13:0 [+13]
3. twist 3 13:11 [+2]
4. silas 3 12:0 [+12]
5. Lepper2003 3 11:0 [+11]
6. owee20 3 10:0 [+10]
7. pill 3 9:3 [+6]
8. Abohr 3 8:5 [+3]
9. Ða Bartek 1 9:9 [0]
10. Datalife 1 9:9 [0]
11. DJ SOSNA 1 8:8 [0]
12. Dymeczek 1 8:8 [0]
13. volsung 0 11:13 [-2]
14. Qbol 0 10:16 [-6]
15. Ballack 0 5:8 [-3]
16. pajelo 0 3:9 [-6]
17. Mihalis Konstantinu 0 0:10 [-10] *
18. loca15 0 0:11 [-11] *
19. Stiv 0 0:12 [-12] *
20. kepucz 0 0:13 [-13] *

#210025 10/02/2003 22:19
Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,639
D
Pooh-Bah
Pooh-Bah
D Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,639
WOW :eek: 1 jestem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

#210026 10/02/2003 22:41
Dołączył: Oct 2002
Posty: 4,680
pokakulka
pokakulka
Dołączył: Oct 2002
Posty: 4,680
Quote
Oryginalnie wysłał Samoś:
[qb]WOW :eek: 1 jestem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> [/qb]
tak tak ciesz sie poki mozesz i tak ja bede gora <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />al: <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

#210027 11/02/2003 00:27
Dołączył: Aug 2002
Posty: 632
O
addict
addict
O Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 632
ech...jeśli nie liczy sie stosunek bramek , to po co są te punkty w nawiasie ???

#210028 11/02/2003 00:33
Dołączył: Dec 2001
Posty: 1,041
R
old hand
old hand
R Offline
Dołączył: Dec 2001
Posty: 1,041
Quote
Oryginalnie wysłał owee20:
[qb]ech...jeśli nie liczy sie stosunek bramek , to po co są te punkty w nawiasie ???[/qb]
Gdy zawodnicy mają tyle samo bramek strzelonych wyżej w tabeli jest ten który ma większą róznice goli.

Pozdrawiam

#210029 11/02/2003 02:48
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,997
S
Pooh-Bah
Pooh-Bah
S Offline
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,997
II kolejka PLK

Samoś - hanysek
twist - silas
Lepper2003 - owee20
pill - Abohr
Ða Bartek - Datalife
DJ SOSNA - Dymeczek
volsung - Qbol
Ballack - pajelo
Mihalis Konstantinu - loca15
Stiv - kepucz

#210030 13/02/2003 02:44
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,997
S
Pooh-Bah
Pooh-Bah
S Offline
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,997
II kolejka PLK

AC Milan-Lazio 16.02 20.30
Teplice-Sparta 15.02 14.25
Racing Club - Huracan 15.02 23:10
Bayer Leverkusen - HansaRostock 15.02 15:30
At.Madryt-Mallorca 16.02 19:00
Espanyol-Barcelona 15.02 19:00

Życze wszystkim udanych typów <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

#210031 13/02/2003 18:33
Dołączył: Jan 2002
Posty: 1,686
P
Pooh-Bah
Pooh-Bah
P Offline
Dołączył: Jan 2002
Posty: 1,686
AC Milan-Lazio 1-0
Teplice-Sparta 1-1
Racing Club - Huracan 2-0
Bayer Leverkusen - HansaRostock 2-1
At.Madryt-Mallorca 2-0
Espanyol-Barcelona 1-2

#210032 14/02/2003 03:07
Dołączył: Oct 2002
Posty: 4,680
pokakulka
pokakulka
Dołączył: Oct 2002
Posty: 4,680
Witam all!!!

AC Milan-Lazio 2-0
Teplice-Sparta 1-2
Racing Club - Huracan 2-1
Bayer Leverkusen - HansaRostock 2-1
At.Madryt-Mallorca 1-0
Espanyol-Barcelona 1-3

powodzenia <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

#210033 14/02/2003 03:20
Dołączył: Aug 2002
Posty: 632
O
addict
addict
O Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 632
AC Milan-Lazio 2-2
Teplice-Sparta 0-1
Racing Club - Huracan 2-1
Bayer Leverkusen - HansaRostock 1-0
At.Madryt-Mallorca 1-0
Espanyol-Barcelona 1-1

Strona 2 z 14 1 2 3 4 13 14

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
9 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, $-man, burbon, rymoholik, latajaca_holenderka, alfa, forty, Sensei, Akhu), 1,310 gości, oraz 8 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,698
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1