Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 8 z 13 1 2 6 7 8 9 10 12 13
Dołączył: Feb 2005
Posty: 1,792
E
Pooh-Bah
Pooh-Bah
E Offline
Dołączył: Feb 2005
Posty: 1,792
Mi sie zawsze tez zdawalo ze jak wyplacam z bankomatu to tylko place 3 euro za wyplate i nic wiecej. Oczywiscie kurs przeliczaja.

Troche ciezko sie polapac z ta hisotria na firstpay bo nawet nie udane transakcje wpisuja jedno na czerwono inne na czarno. Cos poschemacone. Ale ja tam nie wnikam bo tak czy siak musze wyplacic kase a zawsze lepiej niz wplacac na konto z buka

Bonus: Unibet
Eska #2046709 10/02/2008 23:22
Dołączył: Feb 2008
Posty: 14
R
stranger
stranger
R Offline
Dołączył: Feb 2008
Posty: 14
czy ktos moze okreslic jakie beda calkowite koszty jezeli wyplace np 2000 euro karta nettelera z bankomatu zlotowkowego, a jakie gdy dokonam nia zakupow( prowizje, przewalutowania, itp)
1)wlasnie zalozylem sobie tam konto w euro i nie wiem czy nie lepiej byloby zmienic na zlotowkowe- czy to jest mozliwe i jak to zrobic
2)czy do podniesienia statusu rachunku wymagane jest wczesniejsze jego zasilenie, bo jak na razie nie mam takiej mozliwosci

z gory dzk za krotkie wyjasnienie moich watpliwosci

reni #2047017 11/02/2008 00:04
Dołączył: Mar 2004
Posty: 910
S
old hand
old hand
S Offline
Dołączył: Mar 2004
Posty: 910
Originally Posted by reni
czy ktos moze okreslic jakie beda calkowite koszty jezeli wyplace np 2000 euro karta nettelera z bankomatu zlotowkowego, a jakie gdy dokonam nia zakupow( prowizje, przewalutowania, itp)
1)wlasnie zalozylem sobie tam konto w euro i nie wiem czy nie lepiej byloby zmienic na zlotowkowe- czy to jest mozliwe i jak to zrobic
2)czy do podniesienia statusu rachunku wymagane jest wczesniejsze jego zasilenie, bo jak na razie nie mam takiej mozliwosci

z gory dzk za krotkie wyjasnienie moich watpliwosci


Wyplata 2000 EUR z bankomatu zajmie Ci 3 dni, bo maxymalnie dziennie wyplacic mozesz 750 EUR, upraszczajac kurs w granicach 3,5 zl przy wyplacie z bankomatu, przy transakcjach w sklepie 3,6 zl
Wiec:
1 dzien - (750EUR-3EUR)(oplata za wyplate z bankomatu)*3,5= 2614zl
2 dzien - (750EUR-3EUR)(oplata za wyplate z bankomatu)*3,5= 2614zl
3 dzien - (500EUR-3EUR)(oplata za wyplate z bankomatu)*3,5= 1740 zl

Lacznie otrzymasz 6968 zl.

Przy zakupie za 2000 EUR przeliczajac na zlotowki to: 7200 zl
Roznica miedzy obydwiema metodami to 232 zl.
Oczywiscie wyliczenia uproszczone jednakze w duzym stopniu odzwierciedlaja istote rzeczy

Co do pytania nr 1 - karty nie mozna miec w zlotowkach, z tego co pamietam konta neteller tez nie.
Co do pytanie nr 2 ktos inny musi CI pomoc, ja nie pamietam etapow weryfikacji. Pozdr

SyKo #2047080 11/02/2008 00:14
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
C
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
C Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
Czemu upraszczasz kurs euro? Tj. zanizasz.

connor #2047171 11/02/2008 00:30
Dołączył: Mar 2004
Posty: 910
S
old hand
old hand
S Offline
Dołączył: Mar 2004
Posty: 910
Originally Posted by Experto
Czemu upraszczasz kurs euro? Tj. zanizasz.


Z moich obserwacji wynika ze przy zakupach w sklepie dostajemy kurs w granicach sredniego NBP czyli 3,6 zl na dzien dzisiejszy, natomiast przy wyplacie z bankomatu po przewalutowaniu dostajemy ok. 10 groszy mniej, dlatego liczylem 3,5 zl. Jesli cos nie tak policzylem lub ktos ma dokladniejsze obliczenia bazujace na danych skupu waluty w poszczegolnych bankomatach to prosze o sprostowanie smile

SyKo #2047747 11/02/2008 01:59
Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,530
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,530
wszystko dobrze policzyles tak wlasnie jest

Dołączył: Feb 2005
Posty: 1,792
E
Pooh-Bah
Pooh-Bah
E Offline
Dołączył: Feb 2005
Posty: 1,792
czyli jest jak myslalem, nie ma zadnej prowizji tylko te 3 euro i przeliczanie kursu?

Eska #2057947 14/02/2008 01:26
Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,530
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,530
tak wlasnie jest

Dołączył: Oct 2007
Posty: 273
C
enthusiast
enthusiast
C Offline
Dołączył: Oct 2007
Posty: 273
Witam,
gdzie na kocie Neteller znajdę informacje na temat wysokości kwoty jaką otrzymałem. Chodzi mi to , że ostatnio dostałem kaskę z Cariba ( mam u nich konto w $) na konto w Neteller( mam w €).
Kwota została zaksiegowana w euro, jednak chciałbym sprawdzić, czy Carib przysłał tyle ile miał przysłać...

Dołączył: Oct 2003
Posty: 785
S
old hand
old hand
S Offline
Dołączył: Oct 2003
Posty: 785
Czy wam też ostatnio muli tak strasznie?

Sensej #2098074 25/02/2008 04:19
Dołączył: Apr 2004
Posty: 3,942
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 3,942
mi smiga

Dołączył: Jan 2006
Posty: 338
D
ds Offline
enthusiast
enthusiast
D Offline
Dołączył: Jan 2006
Posty: 338
Powiem tylko jedno - support maja na zenujaco niskim poziomie. Moja przygoda z ta hybryda jest dosc dluga i ciekawa. Wszystko bylo ok. do czasu gdy nagle doszli do wniosku ze nalezy mi zablokowac konto. Ot tak ,akurat po wplywie kaski od buka - kwota gowniana cos kolo 50$ (w ktorym dziala automat) po zalogowaniu mam haslo 'Security validation required'. Dosc ciekawe, ze nagle po kilku latach doszli do wniosku ze trzeba mnie zweryfikowac. Rzecz miala miejsce jakies 1,5 roku temu. Troche sie wtedy wk... bo na czacie sa same glaby ktore gadaja w dodatku szablonami, na maila trzeba czekac miesiacami a jak dzwonilem to sorry ale akurat nie odpowiedniego pajaca bo akurat ma wazne spotkanie albo gdzies wyszedl. Totalna kpina. Pscilem soczystego maila na do widzenia i final.
3 tygodnie temu cos oswiecilo i sprobowalem od nowa powalczyc o re-open konta. Co do przyczyn zamkniecia dalej nabrali wody w usta, ale zarzadali kilku scanow wiec je dostali. Za kazdym razem gdy pytalem na czacie ile to potrwa to szablonowa formulka w stylu - sory ze tak dlugo ale mamy w h.. roboty i przedluzy sie to do 5 business days (poczatkowo), potem 5-10, do 12 ... Dzisiaj to gostek na czacie zwyczajnie zawiesil rozmowe - napisal ze sie rozlacza bo nie wykazuje zadnej aktywnosci, a bylem w trakcie ciekawego wypracowania. Jednym slowem stracilem dzisiaj nerwy i nie mam zamiaru juz prosic tych tlustych amerykanow o laske. W koncu to kto komu robi lache. Jak pobierali prowizje to bylo dobrze. Jak kiedys zrobilem wyplate na karte, oni ja zaksiegowali a kasy bankomat nie wyplul to bylo git. Ale gdy jakis tam Polaczek ze wsi domaga sie o swoje to maja go serdecznie w dupie.
Dla porownania w mb mam konto tez od kilku lat i nigdy nie blokady ani zadnego problemu, tylko limit tranzakcji sie zwieksza.
Wiec to tylko dla rozwagi - ladnych pare lat siedze juz w tym interesie, ale z takim chamstwem jakim popisal sie neteller w stosunku do mnie to jeszcze sie spotkalem. Userzy mecz.pl uwazajcie, bo nie wiadomo kogo nastepnego zrobia w h...

ds #2098923 25/02/2008 08:03
Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,504
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,504
ds, ja mam identycznie

konto od 3 lat z hakiem, mialem juz kiedys blokniete ale wtedy wystarczyla rozmowa na czacie i odblokowane
miesiac temu zablokowali, nie bylo potrzebne to odpuscilem, dopiero w czwartek sobie przypomnialem o zamknietym koncie, mysle sobie pewnie podobna sytuacja jak kiedys, to na czat, na czacie po serii pytan, w sumie standardowych, dowiedzialem sie, ze zeby odblokowac to musza do mnie zadzownic, zadnych dokumentow nie chcieli, dalem numer domowy, dalem na komorke i czekam
i tak czekalem do piatku, w piatek rano na czat czemu nie dzwonia, ok, koles obiecal ze pogoni jeszcze zapytal sie czy chce moze po polsku pogadac, dalej cisza, w piatek popoludniu czekalem na polaczenie z czatem 1,5 godziny, koles zdziwiony czemu nie bylo telefonu znowu powiedzial ze zaraz ktos zadzwoni, pytam sie czy moze to zrobic poki jeszcze siedze na czacie, jakos to wytlumaczyl, ze nie, no ok, ale telefonu nie bylo
przez weekend nie mialem czasu, ale jutro bede probowac


i teraz pytanie, bo juz naprawde zaczalem sie zastanawiac czemu nie dzownia, moze ja zle podaje numer?
domowy 48 085xxxxxxx
komorka 48 500xxxxxx

albo inaczej, jak sie dodzownic na ten: 00.800.7767.6343 bo mi daje ze nie mozna polaczyc

Dołączył: Oct 2007
Posty: 273
C
enthusiast
enthusiast
C Offline
Dołączył: Oct 2007
Posty: 273
ponawiam pytanie...
Originally Posted by cinek1234
Witam,
gdzie na kocie Neteller znajdę informacje na temat wysokości kwoty jaką otrzymałem. Chodzi mi to , że ostatnio dostałem kaskę z Cariba ( mam u nich konto w $) na konto w Neteller( mam w €).
Kwota została zaksiegowana w euro, jednak chciałbym sprawdzić, czy Carib przysłał tyle ile miał przysłać...
...i dorzucam jeszcze jedno: czy można przesłać kasę innemu użytkownikowi NT, bez wcześniej przeprowadzonej rozmowy telefonicznej z supportem NT( w celu potwierdzenia danych), czyli bez pełnej weryfikacji konta ?
Mam już wszystko zweryfikowane ( mikro przelew, scany dokumentów) ale do tej pory do mnie nie zadzwonili ( otworzyłem konto przeszło 3 tygodnie temu).Myślicie że telefon do nich coś pomoże ?

Dołączył: Apr 2004
Posty: 3,942
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 3,942
jesli masz status Extended to mozesz robic wszystko i moze nie zadzwonia tongue

Dołączył: Oct 2007
Posty: 273
C
enthusiast
enthusiast
C Offline
Dołączył: Oct 2007
Posty: 273
Originally Posted by andrzejek_84
jesli masz status Extended to mozesz robic wszystko i moze nie zadzwonia tongue
Witam, no właśnie w tym problem,że nie mogę zrobić przelewu P2P. Wchodząc w zakładkę PRZELEW na moim koncie NT mam do wyboru dwie opcje :PRZELEWANIE ŚRODKÓW DO PARTNERÓW HANDLOWYCH I ODBIERANIE PRZELWÓW i PRZELEWY P2P. Pod tą drug a opcją mam informacje: Przesyłanie środków do użytkowników serwisu NETELLER za pomocą usługi NETELLER Peer-to-Peer. Aby wykonać przelew P2P, musisz bezpłatnie podnieść status rachunku na rachunek NETELLER Extended. Po kliknięciu a nią przenosi mnie na stronę z informacją że mam rachunek Neteller Express i mogę podnieść ststus na Extended, po kliknięciu w kolejny link otwiera sie informacja o etapach weryfikacji ( wszystkie mam już za sobą oprócz rozmowy telefonicznej) . Wychodzi na to że nie zrobię przelewu P2P bez tej rozmowy telefonicznej.

Dołączył: Sep 2006
Posty: 874
C
old hand
old hand
C Offline
Dołączył: Sep 2006
Posty: 874
Originally Posted by cinek1234
Originally Posted by andrzejek_84
jesli masz status Extended to mozesz robic wszystko i moze nie zadzwonia tongue
Witam, no właśnie w tym problem,że nie mogę zrobić przelewu P2P. Wchodząc w zakładkę PRZELEW na moim koncie NT mam do wyboru dwie opcje :PRZELEWANIE ŚRODKÓW DO PARTNERÓW HANDLOWYCH I ODBIERANIE PRZELWÓW i PRZELEWY P2P. Pod tą drug a opcją mam informacje: Przesyłanie środków do użytkowników serwisu NETELLER za pomocą usługi NETELLER Peer-to-Peer. Aby wykonać przelew P2P, musisz bezpłatnie podnieść status rachunku na rachunek NETELLER Extended. Po kliknięciu a nią przenosi mnie na stronę z informacją że mam rachunek Neteller Express i mogę podnieść ststus na Extended, po kliknięciu w kolejny link otwiera sie informacja o etapach weryfikacji ( wszystkie mam już za sobą oprócz rozmowy telefonicznej) . Wychodzi na to że nie zrobię przelewu P2P bez tej rozmowy telefonicznej.

Rozmowa jest konieczna.

Dołączył: Aug 2004
Posty: 382
V
enthusiast
enthusiast
V Offline
Dołączył: Aug 2004
Posty: 382
Wystąpił błąd

Twój rachunek został zamknięty.

Zadzwoń do Działu zabezpieczeń NETELLER pod numer 00.800.7767.6343 i naciśnij 0, a następnie opcję 2 lub wyślij wiadomość e-mail na adres [email protected].

Przepraszamy za niedogodność.


Powyższy komunikat, widnieje gdy chcę się zalogować do konta. Czy ktoś już tak miał i dlaczego?


Pozdrawiam




Vega1 #2104746 27/02/2008 03:16
Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165
O
Na pełnejjj kurrr...
Na pełnejjj kurrr...
O Offline
Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165
Originally Posted by Vega1
Wystąpił błąd

Twój rachunek został zamknięty.

Zadzwoń do Działu zabezpieczeń NETELLER pod numer 00.800.7767.6343 i naciśnij 0, a następnie opcję 2 lub wyślij wiadomość e-mail na adres [email protected].
Przepraszamy za niedogodność.
Powyższy komunikat, widnieje gdy chcę się zalogować do konta. Czy ktoś już tak miał i dlaczego?
Pozdrawiam
ekspertem nie jestem i pewnie juz sie domysliles ale wydaje mi sie ze ktos probowal zalogowac sie na Twoje konto i Neteller zablokowal je dla bezpieczenstwa. Przypomne ze z konta Neteller mozna korzystac tylko z domowego IP. Najlepiej zadzwonic i nawet teraz.

Ojro #2104874 27/02/2008 03:37
Dołączył: Feb 2005
Posty: 1,792
E
Pooh-Bah
Pooh-Bah
E Offline
Dołączył: Feb 2005
Posty: 1,792
Co to znaczy ze mozna korzystac tylko z domowego IP? Czyli jak chce sie zalogowac z innego kompa w innym miescie albo w innym lokalu to nie bede mogl tego zrobic?

Pytam bo sie przeprowadzam niedlugo i chce dalej korzystac z netellera...

Strona 8 z 13 1 2 6 7 8 9 10 12 13

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
6 zarejestrowanych użytkowników (Sensei, betowiec, aker, JelineK, latajaca_holenderka, Lukasz111), 2,523 gości, oraz 9 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,143
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1