|
|
Dołączył: Mar 2001
Posty: 939
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Mar 2001
Posty: 939 |
...o beri witaj.W koncu sie pojawiles.Wiec duzo wyjasniles a raczej uratowales skore z tymi jednostkami.Jesli mowisz ze to byla zabawa to ok.Zreszta nie dziwie sie temu bo powaznie to nie wygladalo i males racje ze zuciles "singles" bo widac ze nie masz pojecia o singlach.Ale do rzeczy jesli mowisz abym udowodnil sam co potrafie a nie krytykowac innych to mam dla ciebie i innych dobra nowine.Ja kiedys pare zeczy udowadnialem,ale mniejsza z historia przeczytaj "jahu progresja rafter" tam jest szczegolowo napisane co zamierzam zrobic .Bedzie to wielki final w moim wykonaniu i wasze wielkie zdumienie,ale to dopiero w krotce.Natomiast ciebie mam tu za jednego z tych ktorzy "cos wiedza" wiec dla tego cie krytykuje bo cie lubie i z tad ta krytyka.Mysle sobie"cholera chlopak cos niecos wie ale czemu popelnia takie bledy badz czemu idzie nie ta droga> i slysze u siebie w glowie taki glos"musisz mu cos powiedziec naprowadz go badz daj mu do zrozumienia ze nietedy droga' wiedz ze moja ostra krytyka jest przewaznie kierowana do tych ktorych zaliczam do"moze z nich cos byc"ale oczywiscie prowadze rowniez dysputy z idiotami ktorym juz nic nie pomoze.Beri ale te 300% to marzenie i lepiej niech tak pozostanie.A skad wezme oskara"kaze go sobie zamowic dokladnie takiego samego" A czemu pisze tak jak to widac juz kiedys mowilem "bo tak mi sie podoba i litery wydaja mi sie bardziej przyjazne".ja przestaje juz krytykowac zaczne robic to co powinienem udowodnie to i owo i tyle.Wtedy bede siedzial cicho ale za to wy sie rozgadacie.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2001
Posty: 1,342
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jul 2001
Posty: 1,342 |
Oryginalnie wysłał RAFTER: [qb]...i slysze u siebie w glowie taki glos...[/qb] Niedobrze z Tobą, oj niedobrze... :rolleyes:
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 413
addict
|
|
addict
Dołączył: Aug 2002
Posty: 413 |
Przeczytałem wypowiedź RAFTER'a i... SZOK! Taką kumulację błędów nie często się spotyka <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Ja rozumiem że gość jest tak bardzo zajęty dobieraniem strategii, stawek i wreszcie trzepaniem kapuchy iż w całej tej gonitwie nie znalazł już czasu na podstawy nauki o języku, ale te błędy... drażnią! zuciles, zeczy, w krotce... a ten mnie rozwalił: z tad. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> Czytając tego posta ja też usłyszałem głos <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> (siostry zza pleców hehe): "Ten gość potrzebuje pomocy, ten gość potrzebuje słownika ortograficznego!" Dlatego chcąc mu pomóc, nie narażając go na staty finansowe polecam np. stronę onetu, czy wp, gdzie można sobie sprawdzić jak dane słowo powinno wyglądać <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Pozdrawiam.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2001
Posty: 3,640
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2001
Posty: 3,640 |
Oryginalnie wysłał wuzz: [qb] Oryginalnie wysłał RAFTER: [qb]...i slysze u siebie w glowie taki glos...[/qb] Niedobrze z Tobą, oj niedobrze... :rolleyes: [/qb] <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2001
Posty: 765
|
|
Dołączył: Jul 2001
Posty: 765 |
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 605
addict
|
|
addict
Dołączył: May 2001
Posty: 605 |
Podsumowanie po 32 tygodniach : "300% zysku" W tym tygodniu –12% twojego kapitalu Po 32 tygodniach 12,52% twojego kapitalu
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 605
addict
|
|
addict
Dołączył: May 2001
Posty: 605 |
Southampton – Chelsea X2 Newcastle-Zeljenicar 1
Kurs 1,69*60 jedn. w Expekt
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 605
addict
|
|
addict
Dołączył: May 2001
Posty: 605 |
Mons-Standard Liege 2
Kurs 2,15*60 jedn. w Expekt
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 111
member
|
|
member
Dołączył: Aug 2002
Posty: 111 |
Beri lepsza jest chyba progresja.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 605
addict
|
|
addict
Dołączył: May 2001
Posty: 605 |
Zaglebie-Odra 1 Kurs 1,85*60 jedn. w Expekt
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2002
Posty: 1,096
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Feb 2002
Posty: 1,096 |
Oryginalnie wysłał Beri: [qb]Zaglebie-Odra 1 Kurs 1,85*60 jedn. w Expekt[/qb] Beri - jestem z Toba! Szanse dla Zaglebia moim zdaniem ogromne, musza to wykorzystac...
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
BERI,BERI,BERI,BERI.......... GOOD LUCK!!!!!!!!
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2002
Posty: 294
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: May 2002
Posty: 294 |
Beri w 1 z tematów podałeś stronę powerbet, ale to jest strona buka, a nie typera ?
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 605
addict
|
|
addict
Dołączył: May 2001
Posty: 605 |
Po ostatnim ciagu niepowodzen nadszedl czas na pare zmian, które umieszcze na stronce najdalej pod wieczor. Zwroccie uwage na dziesiejsze jednostki.
Lithuania – Germany 2 Sampras – Schalken 1 Netherlands – Belarus 1 Argentina – Germany 1
Kurs 2,45*10 jedn. w Expekt
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2001
Posty: 159
member
|
|
member
Dołączył: Dec 2001
Posty: 159 |
Oryginalnie wysłał RAFTER: [qb]... male ,lub wieksze to zalezy oczywiscie od typow ktore bedziesz puszczal.[/qb] ja gapa, nie mialem pojecia o zaleznosciach rzadzacych bukmacherstwem... :eek: [qb]Dalszy scenariusz mogl byc tylko jeden wyjscie na zero ,lub na minus duzy badz maly [/qb] lub na bardzo duzy, albo bardzo maly, albo troche duzy, albo.... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" /> faktycznie jeden <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" /> Dziekujemy Ci ze jestes <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 605
addict
|
|
addict
Dołączył: May 2001
Posty: 605 |
Acasuso-Norman Dick 1 Safin-Carraz Gregory 1 AZ-PSV X2
Kurs 1,65*24,5 jedn. w Expekt
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 605
addict
|
|
addict
Dołączył: May 2001
Posty: 605 |
TICKET 1
GKS-Zaglebie X2 Wisla-Pogon 1
Kurs 2,04*40,43 jedn. w Expekt
TICKET 2
Charlton – Arsenal 2 FC Nürnberg - Bayern München 2 PSG – Strasbourg 1
Kurs 3,84*10 jedn. w Expekt
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
w imieniu Beriego:
Goztepe-Besiktas 2 FC Porto-Gil Vicente 1 At. Madrid-Sevilla 1
Kurs 3,17*38,4 jedn w Expekt
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,772
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,772 |
Ladny kuponik. Co jest najsmiesniejsze? O to te statsy: Zobaczymy kto sie bedzie smial po przegranej/remise Porto! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> FC Porto - Gil Vicente www.footyforecast.com [ footyforecast.com] 2 - 2 X [zaskakujacy typ, jak dal mnie!]soccerstats.com 39% 35% 25% 1-0 Soccer Winners Preditions Tips Home%/Draw%/Away% H'cap 1 - 0 71% 22% 7% +1 +
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 605
addict
|
|
addict
Dołączył: May 2001
Posty: 605 |
Barcelona - Club Brugge 1 FC Porto-Polonia 1 Leeds-Metalurh Z. 1
Kurs 1,79*10 jedn. w Expekt
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|