Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 4 z 8 1 2 3 4 5 6 7 8
Dołączył: Jul 2002
Posty: 284
R
enthusiast
enthusiast
R Offline
Dołączył: Jul 2002
Posty: 284
Panowie śledziłem dokładnie wasze "rozmowy" i to mnie stysfakcjonuje co uzgodniliście.

Choć przepraszam ale zadam jedno pytanie odnośnie regulaminu. Trzy mecze mogą być zgodne a jeden musi się różnić od mojego przeciwnika. Ok nie ma sprawy. Załóżmy jednak że pomyliłem się (niezauważyłem ) jego typów i wysłąłem wszystkie takie same jak On ale po nim. Co wtedy? Czy ustalamy że pierwszy mecz został nie podany?

Bo może się zdarzyć że pierwsze trzy mecze wejdą i tylko czwarty nie wejdzie. (znów jest remis) i grający będzie się mógł upomnieć o to aby nie uznać mu tego meczu który nie wszedł.

Dlatego proponuję aby po wysłaniu takich samych meczy She Tee anulował z urzędu pierwszy mecz. ,

Panowie więcej zastrzeżeń nie mam i oczywiście jutro pojawią się moje typy. Przepraszam że nie dziś ale jeszcze mam troszkę pracy.

Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,997
S
Pooh-Bah
Pooh-Bah
S Offline
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,997
Jeśli ktoś poda typy identyczne jak przeciwnik to to samo jakby wogle nie obstawil meczy, czyli dostaje 0 pkt. Identyczne obstawienie przez przypadek jest praktycznie nie mozliwie wiec watpie zeby ktos mial pretensje w wyniku dania mu 0 pkt.

Dołączył: Mar 2002
Posty: 235
Z
enthusiast
enthusiast
Z Offline
Dołączył: Mar 2002
Posty: 235
SheTee
Odnośnie Twojego postu w temacie II ligi, że po wykluczeniu walkowerowiczów po 10 kolejce awansują do II ligi tylko 3 osoby [ tak to rozumiem] i w lidze pozostanie np. 15 osób mam sugestię aby I i II liga liczyła jednak 20 osób, aktywnie biorących udział w konkursie.
Dlaczego?
Cały czas do trzeciej ligi przystępują chętni. Nie może byc tak aby w II lidze było 15 osób a w III np. 22. Z czasem w lidze pozostaną tylko aktywni uczestnicy. Dajmy więc im szanse szybkiego awansu. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Pozdrawiam

Dołączył: Dec 2001
Posty: 1,041
R
old hand
old hand
R Offline
Dołączył: Dec 2001
Posty: 1,041
ZAPP źle zrozumiałeś 2 liga bedzie liczyła 15 osób ale tylko do 10 kolejki kiedy to nastąpią awanse i awansuje około 9 druzyn z ligi 3

Pozdrawiam

Dołączył: Mar 2002
Posty: 235
Z
enthusiast
enthusiast
Z Offline
Dołączył: Mar 2002
Posty: 235
Cześć RAHO
Jeżeli tak to jest OK.
Gońcie Rogów
Pozdrawiam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Dołączył: Aug 2002
Posty: 632
O
addict
addict
O Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 632
Hej
Jesli chodzi o padawanie takich samych typów jak przeciwnik , wsumie to nie wiadomo do konca z kim się gra...
Szkoda ze proponowane mecze z reguły polegaja na tym aby zgadnąc ile goli strzeli faworyt słbaszemu przeciwnikowi , nie ciekawiej bylo by gdyby meczami do typowania byly HITY WEEKENDU ?

Dołączył: Dec 2001
Posty: 1,041
R
old hand
old hand
R Offline
Dołączył: Dec 2001
Posty: 1,041
wsumie to nie wiadomo do konca z kim się gra...

hmmmm zawsze grasz z osoba z która sąsiadujesz w tabeli tzn. 1-2, 3-4, 5-6 itd. więc jak spojrzysz na tabele wiesz z kim grasz (apeluje to ludzi tworzących 2 lige by podawali terminarz spotkań)
silas - owee20

Co do wyboru meczy to dokonuje ich Rosol , więc nie wiem czym się kieruje w doborze spotkań.

pozdrawiam

Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,772
B
Pooh-Bah
Pooh-Bah
B Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,772
Do organizatorow i asystentow,

Przydaloby sie gdybyscie podawali godziny rozpoczecia poszczegolnych spotkan (oraz dzien - so/ne), z wiadomych przyczyn, np dzisiaj derby Manchesteru.

Pozdrwawiam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

Dołączył: Jul 2002
Posty: 284
R
enthusiast
enthusiast
R Offline
Dołączył: Jul 2002
Posty: 284
ok She Tee mnie to pasuje jeżeli ktoś poda takie same mecze jak przeciwnik traktujemy jako niepodane. I teraz ta sprawa jest jasna.

Choć nie do końca. Przepraszam że wyjdzie na to że się czepiam ale nie o to mi chodzi. Chcę abyśmy stworzyli naprawdę dobry regulamin.
Jeżeli ktoś poda takie same typy czy traktujemy to jako walkower czy tylko dajemy 0 pkt. Chodzi o to aby dana osoba nie była wykluczona za walkowery z rozgrywek. Proponuję aby było to tylko 0 pkt.

I jeszcze jedna sprawa chodzi mi o mecze do typowania. Może byłyby z określonych lig. Nie chcę podawać i propnować tych lig aby nie było zaraz dyskusji z jakich. Po prostu z najlebszych lig Europy, a nie jak kiedyś było że nawet niewiedziałem z jakiego kraju były drużyny (i nie ja jeden).

Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,997
S
Pooh-Bah
Pooh-Bah
S Offline
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,997
Co do godzin meczów to okiej - zajme sie tym. Przyda sie to bardzo poniewaz sam sie dzisiaj przejechalem na mecze Menchesteru. Co do podawania ciekawszysch meczów to nie do mnie tylko do Rosola - ja sie tym niee zajmuje , ale rowniez chcialbym zeby byly bardziej interesujace mecze. Robert, podanie identycznych wyniików nie bedzie traktowane jako walkower tylko po prstu bedzie liczone 0 pkt.

Dołączył: Dec 2001
Posty: 1,041
R
old hand
old hand
R Offline
Dołączył: Dec 2001
Posty: 1,041
Zauważył owee20
kto spadnie z 2 ligi to bedzie mial w 3 lidze ok 12 pkt...
przykladowo
1. xxx 13 pkt
2. vvv 12 pkt
3. ccc 11 pkt
4. vvv 10 kt
i nziej zwodnicy z miejsc 11 ,12 .. z 3 ligi
5. bbb 6 pkt
6. ddd 6 pkt
7, qqq 5 pkt
wiec mozliwe ze pierwsze 4 miejsca po 15 kolejkach będa takie same

Trzeba się nad tym zastanowić Prezesie co ty na to?????

Dołączył: Jan 2002
Posty: 1,686
P
Pooh-Bah
Pooh-Bah
P Offline
Dołączył: Jan 2002
Posty: 1,686
Raho - wyslalem Ci privem moja opinie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

PS. Kopie do Rosola i SheTee poszly.. nalezy im sie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

Dołączył: Aug 2002
Posty: 185
R
member
member
R Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 185
mysle ze nie jest to az tak duzy problem. mam nadzieje ze poziom w 3 lidze bedzie wyrównany wszytko to spowodowane jest tym ze czesc zawodnikow dopiero teraz dołączyła do ligi. nie mozemy zmieniac po raz kolejny regulaminu obecne zasady sa dobre

Dołączył: Dec 2001
Posty: 1,041
R
old hand
old hand
R Offline
Dołączył: Dec 2001
Posty: 1,041
Oczywiscie zgodze sie z Rosolem ale prosze o powiadomienie ile pkt. zostanie odjete 25%????? Czy stały klucz proponowany przez Zappa czyli co 5 kolejek to większy minus????

Dołączył: Aug 2002
Posty: 185
R
member
member
R Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 185
tym co awansowali zaliczamy 75% a spadkowiczom 100

Dołączył: Aug 2002
Posty: 185
R
member
member
R Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 185
musimy zapełnic luki po tych których wyrzucilismy(albo sami zrezygnowali) dodatkowo tak jak zawsze spadają po 4 osoby z 1 i 2 ligi mam nadzieje ze nie bedzie zadnych problemów
(MOJ NUMER GG 4510014)Z KAZDY POGADAM NA TEMAT LIGI

Dołączył: Mar 2002
Posty: 235
Z
enthusiast
enthusiast
Z Offline
Dołączył: Mar 2002
Posty: 235
Witam Rosol i RAHO
Czy troche nie przesadzacie z tymi spadkami [szanujmy tych co zostali wierni lidze i grają.
Wy proponujecie aby gość z 11 miejsca w II lidze spadał. Zasada powinna być niezmienna spadają gracze z miejsc 17-20. Jeżeli w lidze gra 15 zawodników to awansuje 5 ciu, a nikt nie spada.

Pozdrawiam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,997
S
Pooh-Bah
Pooh-Bah
S Offline
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,997
O nie pomyslalem o tym. Ja jestem za. Bardzo dobry pomysł. I zniknie praktycznie problem z tym ze zawodnicy z 3 ligi beda mieli za malo punktów,bo czołówka 3 ligi ma wystarczająco dużo. A wiec ja sie przychylam do propozycji ZAPP. Jesli Rosol i Raho sie zgodza (lub sam Raho jak Rosola nie będzie) to "ustawa wejdzie w życie" <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> .

Dołączył: Mar 2002
Posty: 235
Z
enthusiast
enthusiast
Z Offline
Dołączył: Mar 2002
Posty: 235
SheTee
Wysłałem Tobie wiadomość omyłkowo do I Ligi
Pozdrawiam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,997
S
Pooh-Bah
Pooh-Bah
S Offline
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,997
Okej.A więc jeśli nie bedzie sprzeciwu Rosola i Raha no to nie ma w tej kolejce spadków z 2 ligi.

Strona 4 z 8 1 2 3 4 5 6 7 8

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
7 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, latajaca_holenderka, bukma, Sensei, betowiec, forty, burbon), 1,333 gości, oraz 11 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,289
Posty5,835,743
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1