|
|
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,997
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,997 |
Do naszej ligi doszedł nowy zawodnik o xywce Dymeczek.
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,997
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,997 |
W związku z tym iż z 2 ligi wycofał sie jeden z zawodników to na jego miejsce awansuje 1 zawodnik z 3 ligi. Według tabeli jest to Twist.
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,997
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,997 |
I kolejny zawodnik: Ballack.
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,997
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,997 |
Tym razem do grona 3ligowców dołączył Abohr.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2002
Posty: 1,686
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2002
Posty: 1,686 |
nie wiem co na to organizator i regulamin.. ale.. uruchamiam maszyne losującą <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />
mecz nr 1 - 2:0 mecz nr 2 - 2:1 mecz nr 3 - 0:0 mecz nr 4 - 1:0
pewne 20 punktow <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
niestety do konca tygodnia nie bede mial kontaktu z siecia.. meczy do obstawiania wciaz nie ma.. sprobuje w ciemno <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 185
member
|
|
member
Dołączył: Aug 2002
Posty: 185 |
a oto mecze. zobaczymy jak zakonczy sie runda jesienna w polsce: Katowice - Polonia Legia - Lubin Wisla - Lech Odra - Plock
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2002
Posty: 1,209
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Nov 2002
Posty: 1,209 |
Katowice - Polonia 1:1 Legia - Lubin 1:0 Wisla - Lech 2:0 Odra - Plock 1:0
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
Pill nawet niezle ci te typy wyszly!!! Masz dobra maszyne losujaca!!! Ja to mam farta <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> ! Tydzien temu moj przeciwnik zapomnial o typach a w tej kolejce rywal sie pospieszyl <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Ciekawe czy bede umial to wykorzystac <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
Katowice-Polonia 2-0 Legia-Zaglebie 2-0 Wisla-Lech 3-1 Odra-Plock 1-1
Pozdrawiam Pilla i cala reszte wasze zdrowko <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 194
member
|
|
member
Dołączył: Oct 2002
Posty: 194 |
Siema oto moje pierwsze typy. Może coś trafię :-)
Dospel - Polonia 2 : 0 Legia - Zaglebie 1 : 0 Wisla - Lech 4 : 1 Odra - Plock 2 : 1
Pozdrawiam wszystkich i życzę powodzenia.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 3,332
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2001
Posty: 3,332 |
witam mojego przeciwnika i pozdrawiam: Oto moje typy Katowice - Polonia 2:1 Legia - Lubin 1:1 Wisla - Lech 2:1 Odra - Plock 2:0 pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2002
Posty: 4,641
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2002
Posty: 4,641 |
Witam
Katowice - Polonia 0-0 Legia - Lubin 1-0 Wisla - Lech 4-0 Odra - Plock 1-1
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2002
Posty: 157
member
|
|
member
Dołączył: Feb 2002
Posty: 157 |
Katowice - Polonia 1:1 Legia - Lubin 3:0 Wisla - Lech 2:0 Odra - Plock 0:0
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
Oto moje typy:
GKS - Polonia 1:0 Legia - Lubin 2:0 Wisła - Lech 2:0 Odra - Płock 2:0
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
Katowice - Polonia 1-2 Legia - Lubin 3-1 Wisla - Lech 2-0 Odra - Plock 2-1
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 3,360
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 3,360 |
Legia-Zaglebie 2:1 Wisla-Lech P. 3:1 Odra W.-Wisla P. 1:0 Katowice-Polonia 2:0
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,997
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,997 |
13:00 Odra Wodzislaw - Wisla 18:00 Katowice - Polonia 18:15 Legia - Zaglebie Lubin 18:15 Wisla Krakow - Lech Poznan
Typy prosze podawac do 13.00
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
Katowice - Polonia 2-0 Legia - Zaglebie 2-0 Wisla - Lech 3-1 Odra - Plock 1-1
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 4,680
pokakulka
|
|
pokakulka
Dołączył: Oct 2002
Posty: 4,680 |
Ej to ja Ale_nie_o_to_chodzi <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> formatowalem kompa i zapomnialem hasla (kurde) wiec mam nadzieje ze moj ,,kontrakt" w tej grze <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" /> zostanie przedluzony oto typki:
Katowice - Polonia 2-0 Legia - Zaglebie 3-0 Wisla - Lech 1-0 Odra - Plock 1-0
Pozdrowienia <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,047
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,047 |
Witam !!!!
Nio i znow zapomnialem ;(
Katowice - Polonia 2-0 Legia - Zaglebie 2-1 Wisla - Lech 2-0
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2002
Posty: 98
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: May 2002
Posty: 98 |
Witam !!!!
Nio i znow zapomnialem ;(
Katowice - Polonia 2-0 Legia - Zaglebie 2-1 Wisla - Lech 2-0
A co gorzsze zapomnialem sie zalogowac. Sorry
Pozdrawiam Datalife
|
|
|
Link skopiowany do schowka