Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 4 z 14 1 2 3 4 5 6 13 14
#211118 18/11/2002 00:43
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,997
S
Pooh-Bah
Pooh-Bah
S Offline
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,997
Do naszej ligi doszedł nowy zawodnik o xywce Dymeczek.

#211119 18/11/2002 01:25
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,997
S
Pooh-Bah
Pooh-Bah
S Offline
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,997
W związku z tym iż z 2 ligi wycofał sie jeden z zawodników to na jego miejsce awansuje 1 zawodnik z 3 ligi. Według tabeli jest to Twist.

#211120 19/11/2002 01:28
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,997
S
Pooh-Bah
Pooh-Bah
S Offline
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,997
I kolejny zawodnik: Ballack.

#211121 19/11/2002 23:56
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,997
S
Pooh-Bah
Pooh-Bah
S Offline
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,997
Tym razem do grona 3ligowców dołączył Abohr.

#211122 21/11/2002 16:46
Dołączył: Jan 2002
Posty: 1,686
P
Pooh-Bah
Pooh-Bah
P Offline
Dołączył: Jan 2002
Posty: 1,686
nie wiem co na to organizator i regulamin.. ale..
uruchamiam maszyne losującą <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />

mecz nr 1 - 2:0
mecz nr 2 - 2:1
mecz nr 3 - 0:0
mecz nr 4 - 1:0

pewne 20 punktow <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

niestety do konca tygodnia nie bede mial kontaktu z siecia.. meczy do obstawiania wciaz nie ma.. sprobuje w ciemno <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#211123 21/11/2002 20:55
Dołączył: Aug 2002
Posty: 185
R
member
member
R Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 185
a oto mecze. zobaczymy jak zakonczy sie runda jesienna w polsce:
Katowice - Polonia
Legia - Lubin
Wisla - Lech
Odra - Plock

#211124 22/11/2002 00:33
Dołączył: Nov 2002
Posty: 1,209
D
veteran
veteran
D Offline
Dołączył: Nov 2002
Posty: 1,209
Katowice - Polonia 1:1
Legia - Lubin 1:0
Wisla - Lech 2:0
Odra - Plock 1:0

#211125 22/11/2002 01:53
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
Pill nawet niezle ci te typy wyszly!!! Masz dobra maszyne losujaca!!! Ja to mam farta <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> ! Tydzien temu moj przeciwnik zapomnial o typach a w tej kolejce rywal sie pospieszyl <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Ciekawe czy bede umial to wykorzystac <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Katowice-Polonia 2-0
Legia-Zaglebie 2-0
Wisla-Lech 3-1
Odra-Plock 1-1

Pozdrawiam Pilla i cala reszte
wasze zdrowko <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

#211126 22/11/2002 02:15
Dołączył: Oct 2002
Posty: 194
A
member
member
A Offline
Dołączył: Oct 2002
Posty: 194
Siema oto moje pierwsze typy. Może coś trafię :-)

Dospel - Polonia 2 : 0
Legia - Zaglebie 1 : 0
Wisla - Lech 4 : 1
Odra - Plock 2 : 1

Pozdrawiam wszystkich i życzę powodzenia.

#211127 22/11/2002 18:24
Dołączył: Nov 2001
Posty: 3,332
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2001
Posty: 3,332
witam mojego przeciwnika i pozdrawiam:
Oto moje typy
Katowice - Polonia 2:1
Legia - Lubin 1:1
Wisla - Lech 2:1
Odra - Plock 2:0
pozdrawiam

#211128 22/11/2002 18:53
Dołączył: Jun 2002
Posty: 4,641
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2002
Posty: 4,641
Witam

Katowice - Polonia 0-0
Legia - Lubin 1-0
Wisla - Lech 4-0
Odra - Plock 1-1

#211129 23/11/2002 00:30
Dołączył: Feb 2002
Posty: 157
J
member
member
J Offline
Dołączył: Feb 2002
Posty: 157
Katowice - Polonia 1:1
Legia - Lubin 3:0
Wisla - Lech 2:0
Odra - Plock 0:0

#211130 23/11/2002 02:14
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
Oto moje typy:

GKS - Polonia 1:0
Legia - Lubin 2:0
Wisła - Lech 2:0
Odra - Płock 2:0

#211131 23/11/2002 02:17
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
Katowice - Polonia 1-2
Legia - Lubin 3-1
Wisla - Lech 2-0
Odra - Plock 2-1

#211132 23/11/2002 13:35
Dołączył: Oct 2002
Posty: 3,360
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 3,360
Legia-Zaglebie 2:1
Wisla-Lech P. 3:1
Odra W.-Wisla P. 1:0
Katowice-Polonia 2:0

#211133 23/11/2002 15:03
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,997
S
Pooh-Bah
Pooh-Bah
S Offline
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,997
13:00 Odra Wodzislaw - Wisla
18:00 Katowice - Polonia
18:15 Legia - Zaglebie Lubin
18:15 Wisla Krakow - Lech Poznan

Typy prosze podawac do 13.00

#211134 23/11/2002 15:11
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
Katowice - Polonia 2-0
Legia - Zaglebie 2-0
Wisla - Lech 3-1
Odra - Plock 1-1

#211135 23/11/2002 15:32
Dołączył: Oct 2002
Posty: 4,680
pokakulka
pokakulka
Dołączył: Oct 2002
Posty: 4,680
Ej to ja Ale_nie_o_to_chodzi <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> formatowalem kompa i zapomnialem hasla (kurde) wiec mam nadzieje ze moj ,,kontrakt" w tej grze <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" /> zostanie przedluzony oto typki:

Katowice - Polonia 2-0
Legia - Zaglebie 3-0
Wisla - Lech 1-0
Odra - Plock 1-0

Pozdrowienia <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

#211136 23/11/2002 17:11
Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,047
old hand
old hand
Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,047
Witam !!!!

Nio i znow zapomnialem ;(

Katowice - Polonia 2-0
Legia - Zaglebie 2-1
Wisla - Lech 2-0

#211137 23/11/2002 17:13
Dołączył: May 2002
Posty: 98
D
journeyman
journeyman
D Offline
Dołączył: May 2002
Posty: 98
Witam !!!!

Nio i znow zapomnialem ;(

Katowice - Polonia 2-0
Legia - Zaglebie 2-1
Wisla - Lech 2-0

A co gorzsze zapomnialem sie zalogowac. Sorry

Pozdrawiam Datalife

Strona 4 z 14 1 2 3 4 5 6 13 14

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
4 zarejestrowanych użytkowników (burbon, rafal08, 11kera11, aker), 2,325 gości, oraz 8 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,196
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1