|
|
Dołączył: Feb 2003
Posty: 21,438
Tenis Trader
|
|
Tenis Trader
Dołączył: Feb 2003
Posty: 21,438 |
Banda debili krzyczących o 2 w nocy CHWDP na całe osiedle 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172 |
Odechciewa mi się żyć. Gdyby nie rodzice i Astoria to już dawno bym ze sobą skończył... 
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2005
Posty: 3,666
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2005
Posty: 3,666 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2007
Posty: 12,060
GRILL MASTER
|
|
GRILL MASTER
Dołączył: Jan 2007
Posty: 12,060 |
nie panuje ani trochę nad swoimi emocjami, dzisiaj przez to zrobiłem wiele złego, ale jak można panować nad sobą kiedy nie masz komu się wygadać ? 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041
Knockin' On Heaven's Door
|
|
Knockin' On Heaven's Door
Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041 |
 Mattek  i tak przy okazji na wszystkie twoje gówniane sukienki 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,842
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,842 |
nie panuje ani trochę nad swoimi emocjami, dzisiaj przez to zrobiłem wiele złego, ale jak można panować nad sobą kiedy nie masz komu się wygadać ?  Zawsze mozesz isc do ksiedza.
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 7,049
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2004
Posty: 7,049 |
Odechciewa mi się żyć. Gdyby nie rodzice i Astoria to już dawno bym ze sobą skończył...  sorry shane ale to co piszesz to zwykle pierdo_lenie - za przeproszeniem
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2007
Posty: 1,573
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Dec 2007
Posty: 1,573 |
dodaj kredytna 50000 alimenty za dziecko wyrok w zawieszeniu to nocny nie do konca pierdolen.. hehe
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2007
Posty: 1,573
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Dec 2007
Posty: 1,573 |
p.s to nie o mnie  mnie tylko wkurwil dzis panatinaikos pol wyplaty mi poszlllo z pylem , swiezutka kasa echh h
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2007
Posty: 1,573
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Dec 2007
Posty: 1,573 |
**** zabraly ze posty 2x powyzej to nie o mnie jakby kto pomyslal hehe
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 14,266
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 14,266 |
prof. dr hab. W. Kamińska !!!!!!!!
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2006
Posty: 6,503
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2006
Posty: 6,503 |
wszytsko  nędzny żywot, sie najebało 
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 7,049
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2004
Posty: 7,049 |
dodaj kredytna 50000 alimenty za dziecko wyrok w zawieszeniu to nocny nie do konca pierdolen.. hehe  kolego u mnie na wydziale nie ma zadnych dziewczyn - to jest dopiero przejeba_ne mowi sie brzydka, brzydsza i z elektroniki 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2007
Posty: 12,060
GRILL MASTER
|
|
GRILL MASTER
Dołączył: Jan 2007
Posty: 12,060 |
nie panuje ani trochę nad swoimi emocjami, dzisiaj przez to zrobiłem wiele złego, ale jak można panować nad sobą kiedy nie masz komu się wygadać ?  Zawsze mozesz isc do ksiedza. dzieki za rade, zajebiscie mi pomogles...
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,990
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,990 |
[Linked Image] [ img126.imagevenue.com] [Linked Image] [ img237.imagevenue.com] fajnie kurva jest, naprawde... ;] ledwo dzisiaj wplacilem kasiorke na expekta zeby pograc rekreacyjnie, skleilem takie kuponiki, za male pieniazki bo ciezko tutaj bylo sie spodziewac wygranej.. a tu prosze taki cyrk bladź!
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 10,869
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 10,869 |
nie mam pomysla na typy na dzisiaj, pilka puchary, towarzyskie nie ruszam, tenis to nie moja specjalnosc nie tykam, siatka , reczna tez jakies puchary a dzien bez odrobiny adrenaliny jest dniem straconym 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 10,869
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 10,869 |
nie mam pomysla na typy na dzisiaj, pilka puchary, towarzyskie nie ruszam, tenis to nie moja specjalnosc nie tykam, siatka , reczna tez jakies puchary a dzien bez odrobiny adrenaliny jest dniem straconym  zapomnialem dodac hokej PO tu sie moze wszystko zdarzyc i kosz puchary 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 4,300
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 4,300 |
A mojemu przyszłemu pracodawcy (?) znowu tygodnie się pomyliły :] Najpierw miał zadzwonić do piątku. Zadzwonił w piątek, ale tydzień później. Teraz miał zadzwonić do czwartku. Ale nie powiedział do którego :] Także dalej czekam 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 4,718
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 4,718 |
eee tam wszyscy gadacie głupoty, bo cos wam chwilowo nie wychodzi  mi też sie wali wszystko, ale jakoś sobie radze, zaraz zamawiam pizze i będzie spoko  potem jakis kupon all in i beda emocje  hehehehe
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311 |
Ja jebię, jaki wyscig szczurów na tych jebanych studiach... Wczoraj rzucili tematy prac mgr, ale większości nie było (bo tylko wykłady były) i dzisiaj wszyscy flugali na siebie nawzajem, że nie zadzwonili, żeby łaskawie poinformować o tym fakcie. No i większość tematów już zajęta i jeszcze większe flugi... Kvrwa, z tymi ludźmi naprawdę jest coś nie tak... Przez 4 lata się nie zorientowałem...
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|