|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489 |
Ja jebię, jaki wyscig szczurów na tych jebanych studiach... Wczoraj rzucili tematy prac mgr, ale większości nie było (bo tylko wykłady były) i dzisiaj wszyscy flugali na siebie nawzajem, że nie zadzwonili, żeby łaskawie poinformować o tym fakcie. No i większość tematów już zajęta i jeszcze większe flugi... Kvrwa, z tymi ludźmi naprawdę jest coś nie tak... Przez 4 lata się nie zorientowałem... A ja zawsze myślałem, że samemu wybiera się (wymyśla) temat pracy magisterskiej 
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2005
Posty: 3,666
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2005
Posty: 3,666 |
Ja jebię, jaki wyscig szczurów na tych jebanych studiach... Wczoraj rzucili tematy prac mgr, ale większości nie było (bo tylko wykłady były) i dzisiaj wszyscy flugali na siebie nawzajem, że nie zadzwonili, żeby łaskawie poinformować o tym fakcie. No i większość tematów już zajęta i jeszcze większe flugi... Kvrwa, z tymi ludźmi naprawdę jest coś nie tak... Przez 4 lata się nie zorientowałem... A ja zawsze myślałem, że samemu wybiera się (wymyśla) temat pracy magisterskiej  U mnie tak jest, dziwne jak trzeba wybierac z jakiejs puli i na koniec zostaja same badziewie bezsensu...
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311 |
Można sobie wymyśleć temat, tyle, że u takich promotorów, którzy z matmą finansową bądź ubezpieczeniową niewiele mają wspólnego. A nie po to studiuję właśnie MFiU, żeby pisać np. o algebrach Boole'a czy "Postać kanoniczna Jordana endomorfizm przestrzeni liniowej i jej zastosowanie w teorii równań różniczkowych".
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 7,049
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2004
Posty: 7,049 |
Można sobie wymyśleć temat, tyle, że u takich promotorów, którzy z matmą finansową bądź ubezpieczeniową niewiele mają wspólnego. A nie po to studiuję właśnie MFiU, żeby pisać np. o algebrach Boole'a czy "Postać kanoniczna Jordana endomorfizm przestrzeni liniowej i jej zastosowanie w teorii równań różniczkowych". no co chcesz od algebry boole'a? 1 + 1 = 0 i jest pieknie 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
antimadrista
|
|
antimadrista
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258 |
Można sobie wymyśleć temat, tyle, że u takich promotorów, którzy z matmą finansową bądź ubezpieczeniową niewiele mają wspólnego. A nie po to studiuję właśnie MFiU, żeby pisać np. o algebrach Boole'a czy "Postać kanoniczna Jordana endomorfizm przestrzeni liniowej i jej zastosowanie w teorii równań różniczkowych". U nas za kazdym razem kazdy musial to zrobic samemu. Promotor co najwyzej zmodyfikuje troche temat lub zaciesni przedmiot badan  Naprawde dziwne jest to, ze tematy sa narzucone z gory.
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2007
Posty: 3,103
Luc Nilis
|
|
Luc Nilis
Dołączył: Oct 2007
Posty: 3,103 |
TVN i jego tendencyjna ocena dzisiejszego wypadku... gosc jechał 2 stówy a oni piernicza o złej drodze... a jak w uwaga pirat ktos 20 przekroczy to majacza o zasadach... ale tu dziennikarz czyli swój wiec trzeba zmanipulowac fakty... na szczescie te setki wpisów na onecie pod artykułem swiadcza ze ludzie widza komizm sytuacji i obłudy dziennikarzy z tvn... stop piratom - mordercą
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 7,049
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2004
Posty: 7,049 |
TVN i jego tendencyjna ocena dzisiejszego wypadku... gosc jechał 2 stówy a oni piernicza o złej drodze... a jak w uwaga pirat ktos 20 przekroczy to majacza o zasadach... ale tu dziennikarz czyli swój wiec trzeba zmanipulowac fakty... na szczescie te setki wpisów na onecie pod artykułem swiadcza ze ludzie widza komizm sytuacji i obłudy dziennikarzy z tvn... stop piratom - mordercą ciekawe czy wykupil sobie ubezpieczenie z reklamowanej przez siebie firmy
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
antimadrista
|
|
antimadrista
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258 |
Nie wiem czy uwaznie sluchales, ale tam nie po raz pierwszy doszlo do wypadku smiertelnego.
Nawet byl cytat wklejany z 2006, gdzie zarzadca drog obeical poprawic ta czesc jezdni.
Wiadomo, taniej postawic znak z ograniczeniem predkosci niz rownoac i klasc nowa nawierzchnie
I tak jest w calej Polsce.
Swego czasu jak otworzyli obwodnice mojego miasta, to na skrzyzowaniu drogi z Cieszyna i z Katowic mialo miejsce sporo wypadkow.
Nawet w mojego ojca wtedy wjechala jakas krowa (wymusila pierszenstwo)
Ludzie pisali do zarzadcy drog o postawnienie swiatel nic, miasto pisalo nic, gazety lokalne ciagle o tym trabily nic, bylo coraz wiecej wypadkow, bo to droga ktora tna Hanysy ze Slaska.
Dopiero jak zaczeli ludzie ginac to zrobili swiatla.
I tak jest w calym kraju od X lat, walnac znak a dzialac dopiero jak tuzin ludzi zginie
Wyborcy Pisu myslec!
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 7,049
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2004
Posty: 7,049 |
ale drogi kolego to, ze drogi sa u nas w fatalnym stanie to chyba kazdy wie - poza tym po dziennikarzu, ktory siedzi w branzy motoryzacyjnej mozna sie spodziewac, ze jest on realista i wie, ze tam gdzie jest znak do 50 nie powinno sie jezdzic 100/150/250 - troche wyobrazni, zwlaszcza, ze zientarski ma/mial jakies doswiadczenia z rajdow
moim zdaniem okazal sie zwyklym klaunem bez wyobrazni - jezeli to on siedzial za kolkiem tej ferraki
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2007
Posty: 3,103
Luc Nilis
|
|
Luc Nilis
Dołączył: Oct 2007
Posty: 3,103 |
lupus - gosc jechał ok 200 na godzine  cza mu było dac miga to by smigał jeszcze szybciej 300, 400... zero wyobrazni... tyle dobrego ze postronnym osobom nic sie nie stało... a z tym PiSem to mnie rozbawiłes  pełowcy widac ze jak cos w tvnie usłysza to świete 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
antimadrista
|
|
antimadrista
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258 |
Drogi kolego masz racje. Ale wina lezy po obu stronach. Zreszta tak jak mowie, wypadki zdarzaly sie tam wczesniej i ludzie rozwalali sie przy innych predkosciach. Z tego co widzialem to to prosty odcinek drogi. Zreszta kto w tym kraju nie przekracza predkosci? ;] Ja znam tylko jedna osobe, moja ciotka, zawsze 20km/h ponizej dopuszczalnej 
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 7,049
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2004
Posty: 7,049 |
wina lezy tylko i wylacznie po stronie kierowcy ferrarki
ktos po to ustawil te znaki zeby kierowcom uswiadomic, ze na tym odcinku nie mozna szybciej jechac - z jakis przyczyn, ze nawierzchnia jest tam do pupy to pewnie tez wiedzial skoro tak jak piszesz, nie pierwszy wypadek mial tam miejsce
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041
Knockin' On Heaven's Door
|
|
Knockin' On Heaven's Door
Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041 |
lupus - gosc jechał ok 200 na godzine  cza mu było dac miga to by smigał jeszcze szybciej 300, 400... zero wyobrazni... tyle dobrego ze postronnym osobom nic sie nie stało... a z tym PiSem to mnie rozbawiłes  pełowcy widac ze jak cos w tvnie usłysza to świete  nie przejmuj się wyborco PIS-u bo to za Ziobry upiekło się Otylii a za taki sam wypadek Ty mimo,że jesteś wyborcą PIS siedział byś w pierdlu za nieumyślne spowodowanie śmierci....zasady PIS : wszyscy równi wobec prawa.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 4,725
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2006
Posty: 4,725 |
Treneiro 
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2007
Posty: 3,103
Luc Nilis
|
|
Luc Nilis
Dołączył: Oct 2007
Posty: 3,103 |
lupus - gosc jechał ok 200 na godzine  cza mu było dac miga to by smigał jeszcze szybciej 300, 400... zero wyobrazni... tyle dobrego ze postronnym osobom nic sie nie stało... a z tym PiSem to mnie rozbawiłes  pełowcy widac ze jak cos w tvnie usłysza to świete  nie przejmuj się wyborco PIS-u bo to za Ziobry upiekło się Otylii a za taki sam wypadek Ty mimo,że jesteś wyborcą PIS siedział byś w pierdlu za nieumyślne spowodowanie śmierci....zasady PIS : wszyscy równi wobec prawa. co to za przykład z tym PiSem ? macie jakas obsesje ? a za PO jest równosc prawa ? mam cie za madrego i sprytnego goscia wiec chyba nie wyskoczysz z taka tezą ? a moze jednak ???
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
antimadrista
|
|
antimadrista
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258 |
wina lezy tylko i wylacznie po stronie kierowcy ferrarki
ktos po to ustawil te znaki zeby kierowcom uswiadomic, ze na tym odcinku nie mozna szybciej jechac - z jakis przyczyn, ze nawierzchnia jest tam do pupy to pewnie tez wiedzial skoro tak jak piszesz, nie pierwszy wypadek mial tam miejsce Masz idendtyczna sytuacje jak z Otylia (ktora kocha tu wiele osob). Ona i Zientarski zlamali przepisy, ona i on kogos zabili. Roznica jest taka, ze wypadek Otylii to tylko jej wina, a tu dolozyla sie ta nierownosc na drodze (w tym miejscu dochodzilo juz do wypadkow, i gineli tez ludzie). Jedno jest pewne, o sprawie cala Polska slyszala, i pewnie poprawia teraz ta nawierzchnie 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041
Knockin' On Heaven's Door
|
|
Knockin' On Heaven's Door
Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041 |
Dołóżmy do tego grona Jansona z Varius Manx....
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969 |
[ Linked Image] Jak szybko trzeba jechać żeby wylecieć ferrari na prostej drodze? I tak wyrok będzie taki jak w sprawie Otylii.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311 |
lupus juz ustalił, że to Zientarski prowadził. A policja wciąż nie wie nOcnY zgodziłbym się z tobą gdyby nie kwestia, że wszędzie stoi 50, nawet na świeżo wyremontowanej trzypasmowej jezdni (w Łodzi). Jeżeli człowiek wszędzie widzi 50 to nie zwraca uwagi na inne zagrożenia typu hopka, bo nie jest przyzwyczajony.
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 7,049
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2004
Posty: 7,049 |
bo pewnie uzyli farb bez atestow i droga hamowania zwieksza sie o polowe 
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|