|
|
Dołączył: Dec 2001
Posty: 1,041
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Dec 2001
Posty: 1,041 |
Rozpoczynamy II sezon PLK. W tym temacie należy potwierdzić chęć udziału w Konkursie. Zgłaszać się muszą wszyscy zarówno osoby grające w I edycji jak i nowi gracze. Zgłoszenia przyjomwane są do dnia 2.02.2003r.
Podział na ligi obowiązujący w II sezonie PLK
1 Liga PLK
Dj_Igor Djmuskla FanJagi Gump Malina111 Milka Nefer Raho SheTee silver Sł@wek Terror Verbatimek Vissers Vodzior Vonseb WayeThe Wesul Woj68 ZAPP
2 Liga PLK
Ballack Ða Bartek Datalife DJ SOSNA Dymeczek hanysek kepucz keviniq loca15 Mihalis Konstantinu owee20 pajelo pill Qbol Samoś silas Stiv tw30 twist volsung
3 Liga PLK
Abohr dj.wronek JAJO KOIOT Lepper2003 _Siemers
Nowi
[email]M@rek<br[/email] /> Slawek 007 Krysti24 mariusz2424 radexx Hazardzista$$$ Wysoki29 _BAX_ A.S. Romek Anthrator markus apofis DANI1927 marjan bax-palonko
BOLD - osoby które potwierdziły swój udział
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,997
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,997 |
Dla formalności zgłaszam chęc udziału w 2 edycji.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 20,044
I see dead people
|
|
I see dead people
Dołączył: Aug 2001
Posty: 20,044 |
Oł jeee <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" /> Jestem z wami <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2002
Posty: 1,686
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2002
Posty: 1,686 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 194
member
|
|
member
Dołączył: Oct 2002
Posty: 194 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 4,680
pokakulka
|
|
pokakulka
Dołączył: Oct 2002
Posty: 4,680 |
to chyba jasne ze gram dalej <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 5,057
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 5,057 |
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2002
Posty: 565
addict
|
|
addict
Dołączył: May 2002
Posty: 565 |
no i ja tez potwierdxzam wkoncu awansowalem do 1 ligi <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2002
Posty: 3,767
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2002
Posty: 3,767 |
mnie tu nie moze zabraknac w 2 sezonie ide na MISTRZA <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> pozdrawiam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2002
Posty: 1,209
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Nov 2002
Posty: 1,209 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 3,332
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2001
Posty: 3,332 |
oczywiscie ze sie zglaszam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2002
Posty: 170
member
|
|
member
Dołączył: Sep 2002
Posty: 170 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2002
Posty: 1,281
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Apr 2002
Posty: 1,281 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2002
Posty: 1,262
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jul 2002
Posty: 1,262 |
Gram i ...WYGRAM! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" /> Mam nadzieję, że w tym sezonie organizacja będzie o niebo lepsza niż w zeszłym <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2002
Posty: 1,615
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jul 2002
Posty: 1,615 |
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
Zgłaszam sie 1 raz !!!! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2001
Posty: 1,041
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Dec 2001
Posty: 1,041 |
Oryginalnie wysłał FanJagi: [qb] <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" /> Mam nadzieję, że w tym sezonie organizacja będzie o niebo lepsza niż w zeszłym <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> [/qb] hmmmm staramy się <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> dziś pojawi się dokładny regulamin i mamy nadzieje że 2 edycja będzie przeprowadzona w sposób profesjonalny <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 111
member
|
|
member
Dołączył: Aug 2002
Posty: 111 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2002
Posty: 1,461
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Feb 2002
Posty: 1,461 |
bede z wami <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
Link skopiowany do schowka