|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 632
addict
|
|
addict
Dołączył: Aug 2002
Posty: 632 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2002
Posty: 6,258
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2002
Posty: 6,258 |
gram <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 676
addict
|
|
addict
Dołączył: Aug 2002
Posty: 676 |
zapisuję się <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />al: [ Linked Image]
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 595
addict
|
|
addict
Dołączył: Aug 2002
Posty: 595 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2002
Posty: 393
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Jun 2002
Posty: 393 |
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
Oczywiscie ze gram dalej <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2002
Posty: 98
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: May 2002
Posty: 98 |
Witam !!!
Potwierdzam udzial w II edycji konkursu
Pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 724
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Aug 2002
Posty: 724 |
Potwierdzam udział i mam propozycję aby do chwili rozbicia banku w TOTO-GOLU (670 872 zł 98 gr) obowiązywał zestaw par z TOTO-GOLA. Może przyczynilibyśmy się do zgarnięcia tej kasy. Co o tym myślicie ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2002
Posty: 308
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Feb 2002
Posty: 308 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 20,044
I see dead people
|
|
I see dead people
Dołączył: Aug 2001
Posty: 20,044 |
Oryginalnie wysłał woj68: [qb]Potwierdzam udział i mam propozycję aby do chwili rozbicia banku w TOTO-GOLU (670 872 zł 98 gr) obowiązywał zestaw par z TOTO-MIXA. Może przyczynilibyśmy się do zgarnięcia tej kasy. Co o tym myślicie ?[/qb] Nie widzę wyraźnych przeciwwskazań, ale niech Raho i SheTee się wypowiedzą. Mi tam pasi ... te 670 872 zł 98 gr <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 3,360
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 3,360 |
oczywiscie tez gram...
zglaszam tez udzial za Lepper2003, bo on lezy w szpitalu i na razie nie ma dostepu do interka.
Pozdr <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
uprzejmie potwierdzam swój dalszy udział <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2003
Posty: 213
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Jan 2003
Posty: 213 |
Quens Park Rangers też by się zgłosił....?????
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2001
Posty: 1,041
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Dec 2001
Posty: 1,041 |
Oryginalnie wysłał markus: [qb]Quens Park Rangers też by się zgłosił....?????[/qb] Markus pomyliłeś tematy?? czy chcesz się zgłosić do konkursu?? Jeśli tak to tutaj nie wybiera się nazwy swojej drużyny tylko grasz Ty na swoim nicku. UWAGADla uczestników I edycji przedłuzamy termin zgłoszeń do środy do godziny 23 Jeśli osoba z 1 lub 2 Ligi nie potwierdzi swojego udziału w grze jej miejsce zajmie osoba najwyżej sklasyfikowana w poprzednim sezonie z ligi niższej Pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 2,737
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2001
Posty: 2,737 |
jak nie zo późno to zgłaszam również Wolverhampton dzieki ale dopiero zajrzałem na stronkę jak nie to trudno
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2001
Posty: 1,041
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Dec 2001
Posty: 1,041 |
Oryginalnie wysłał apofis: [qb]jak nie zo późno to zgłaszam również Wolverhampton dzieki ale dopiero zajrzałem na stronkę jak nie to trudno[/qb] Kolejna pomyłka EEL z PLK???? Informuję że to zapisy do 2 edycji konkursu PLKProsze o odpowiedź czy napewno chcesz wziąść udział w tym Konkursie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> ))) Tutaj nazw drużyny się nie wybiera <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2002
Posty: 1,787
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Nov 2002
Posty: 1,787 |
Ja bym chciał walnąc w ten turniejek za odpowiedz tnx Pozdrawiam!!! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2001
Posty: 1,041
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Dec 2001
Posty: 1,041 |
Oryginalnie wysłał DANI1927: [qb]Ja bym chciał walnąc w ten turniejek za odpowiedz tnx Pozdrawiam!!! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: [/qb] Zostałes przyjęty, jako nowy zaczniesz sezon od 3 ligi. Mecze do typowania zostana podane w środe późnym wieczorem. 1 kolejka PLK będzie w najbliższy weekend. Zachęcam do lektury Regulaminu PLK REGULAMIN - PLK Pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 2,737
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2001
Posty: 2,737 |
witam dzięki za pozytywną odpowiedź, tak zarówno ja Tj "apofis" jak i mój kolega "markus" chcielibyśmy wziąć u dział w waszym konkursie dzięki pozdrawiam cześć
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2002
Posty: 488
addict
|
|
addict
Dołączył: May 2002
Posty: 488 |
|
|
|
Link skopiowany do schowka