iwo: podłożysz się, ale nawet..."> iwo: podłożysz się, ale nawet...">
Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 11 z 14 1 2 9 10 11 12 13 14
Dołączył: Jul 2002
Posty: 1,262
veteran
veteran
Dołączył: Jul 2002
Posty: 1,262
Witam WayeThe. Mam nadzieję, że po czatowej znajomości <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: podłożysz się, ale nawet jeśli nie- i tak Cię zniszczę. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />al:
A oto moje typy:
Southampton- Fulham 1-1
Kaiserslautern- Bochum 1-2
Lazio- Roma 1-1
Real Sociedad- Racing Santander 2-0

Pozdrawiam i powodzenia <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />al:

Dołączył: Apr 2002
Posty: 1,281
D
veteran
veteran
D Offline
Dołączył: Apr 2002
Posty: 1,281
Witam [email]Sl@wek.<br[/email] />
Southampton - Fulham 1-1
Lautern - Bochum 3-1
Lazio - Roma 2-2
San Sebastian -Santander 2-0

Dołączył: Aug 2002
Posty: 185
R
member
member
R Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 185
JUZ JESTEM. SORKI ZE TAK DLUGO TO TRWAŁO. DZIEKUJE OSOBOM KTÓRE PILNOWAŁY NASZEJ LIGI A W SZCZEGÓLNOSCI ZAPPOWI.

Dołączył: May 2002
Posty: 3,767
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2002
Posty: 3,767
witam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Southampton - Fulham 1-1
Lautern - Bochum 1-1
Lazio - Roma 2-1
San Sebastian -Santander 2-1

pozdrawiam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

Dołączył: May 2002
Posty: 565
W
addict
addict
W Offline
Dołączył: May 2002
Posty: 565
Czesc Fanie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Jak milo cie widziec tu na czacie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Oj mylisz sie ze tak latwo ci pojdzie ze mna <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
Southampton- Fulham 1-1
Kaiserslautern- Bochum 2:3
Lazio- Roma 2:2
Real Sociedad- Racing Santander 2-1

Dołączył: Nov 2001
Posty: 19
J
stranger
stranger
J Offline
Dołączył: Nov 2001
Posty: 19
mecze:
1.SOUTHAMPTON - FULHAM 1-1
2.K'LAUTERN - BOCHUM 3-0
3.LAZIO - ROMA 1-1
4.SAN SEBASTIAN - SANTANDER 2-0

Dołączył: Jul 2002
Posty: 50
W
journeyman
journeyman
W Offline
Dołączył: Jul 2002
Posty: 50
Witam
1.SOUTHAMPTON - FULHAM 1-1
2.K'LAUTERN - BOCHUM 1-0
3.LAZIO - ROMA 1-1
4.SAN SEBASTIAN - SANTANDER 2-1

Dołączył: Mar 2002
Posty: 235
Z
enthusiast
enthusiast
Z Offline
Dołączył: Mar 2002
Posty: 235
Cześć Mack
Southampton - Fulham 2-1
K'lautern - Bochum 2-3
San Sebastian - Santander 2-1
Lazio - Roma 2-2

Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,772
B
Pooh-Bah
Pooh-Bah
B Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,772
Witam przeciwnika i zycze powodzenia.

  • Southampton - Fulham 2-1
  • K'lautern - Bochum 1-1
  • San Sebastian - Santander 2-1
  • Lazio - Roma 2-2

Dołączył: Jan 2001
Posty: 527
O
addict
addict
O Offline
Dołączył: Jan 2001
Posty: 527
1.SOUTHAMPTON - FULHAM 1-1
2.K'LAUTERN - BOCHUM 2-1
3.LAZIO - ROMA 2-1
4.SAN SEBASTIAN - SANTANDER 2-0

Dołączył: Aug 2002
Posty: 595
S
addict
addict
S Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 595
Pozdrawiam DJ Sosna i mam nadzieję,że pójdzie mi lepiej z Tobą niż Widzewowi z Legią <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Southampton-Fulham 1-2
Kaiserslautern-Bochum 3-1
Lazio-Roma 2-1
San Sebastian-Santander 1-1

Dołączył: Mar 2001
Posty: 5,220
D
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
D Offline
Dołączył: Mar 2001
Posty: 5,220
Southampton-Fulham 1-0
Kaiserslautern-Bochum 2-0
Lazio-Roma 1-1
San Sebastian-Santander 2-1

na pewno bedzie ciekawie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

Dołączył: Sep 2002
Posty: 2,000
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2002
Posty: 2,000
Witam djmuskla!

Southampton-Fulham 1:1
Kaiserslautern-Bochum 2:1
Lazio-Roma 2:1
San Sebastian-Santander 2:2

<img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />al:

A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
1.SOUTHAMPTON - FULHAM 2:2
2.K'LAUTERN - BOCHUM 0:1
3.LAZIO - ROMA 1:0
4.SAN SEBASTIAN - SANTANDER 2:2

A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
Southam-Fulham 1:2
Kaiserla-Bochum 3:1
Lazio-Roma 2:0
S.Sebastian-Santander 2:1

Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,047
old hand
old hand
Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,047
Witam lino oto moje typy:

Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,047
old hand
old hand
Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,047
Witam lino oto moje typy:

Southampton - Fulham 2-1
K'lautern - Bochum 2-1
San Sebastian - Santander 2-1
Lazio - Roma 2-1

Pozdrawiam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

Dołączył: Aug 2002
Posty: 632
O
addict
addict
O Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 632
siema
Southampton-Fulham 1:1
Kaiserslautern-Bochum 1:0
Lazio-Roma 1:1
San Sebastian-Santander 2:1
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
WIDZE ZE SA DUZE PROBLEMY Z TERMINARZEM DLATEGO POSTANOWILEM ZE ZOSTANIE ZMIENIONA FORMUŁA LIGI(JESLI SIE NA TO ZGODZICIE). MYSLE ZE NAJLEPIEJ BEDZIE JAK POWSTANIE JEDNA LIGA ZŁOZONA ZE WSZYSTKICH ZAWODNIKÓW. NIE BEDZIE JUZ BEZPOSREDNICH POJEDYNKÓW. LICZYC BEDZIE SIE TYLKO SUMA PUNKTÓW ZDOBYTYCH ZA MECZE. KOLEJNOSC ZOSTANIE W DUZYM STOPNIU ZMIENIONA (DLA JEDNYCH TO DOBRZE DLA INNYCH NIE).CO WY NA TO? PROSZE O OPINIE. (MOJ NOWY NUMER GG 4444256)

A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
CHYBA ZE pan ROSOL SIE NIE ZGODZI. A TAK NAPRAWDE ORGANIZATOR ZACZAŁ CHYBA TO SOBIE OLEWAC? MOZE SIE MYLE???

Strona 11 z 14 1 2 9 10 11 12 13 14

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
5 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, rymoholik, aker, burbon, forty), 2,030 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,289
Posty5,835,573
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1