|
|
Dołączył: Jul 2002
Posty: 1,262
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jul 2002
Posty: 1,262 |
Witam WayeThe. Mam nadzieję, że po czatowej znajomości <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: podłożysz się, ale nawet jeśli nie- i tak Cię zniszczę. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />al: A oto moje typy: Southampton- Fulham 1-1 Kaiserslautern- Bochum 1-2 Lazio- Roma 1-1 Real Sociedad- Racing Santander 2-0
Pozdrawiam i powodzenia <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />al:
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2002
Posty: 1,281
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Apr 2002
Posty: 1,281 |
Witam [email]Sl@wek.<br[/email] /> Southampton - Fulham 1-1 Lautern - Bochum 3-1 Lazio - Roma 2-2 San Sebastian -Santander 2-0
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 185
member
|
|
member
Dołączył: Aug 2002
Posty: 185 |
JUZ JESTEM. SORKI ZE TAK DLUGO TO TRWAŁO. DZIEKUJE OSOBOM KTÓRE PILNOWAŁY NASZEJ LIGI A W SZCZEGÓLNOSCI ZAPPOWI.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2002
Posty: 3,767
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2002
Posty: 3,767 |
witam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Southampton - Fulham 1-1 Lautern - Bochum 1-1 Lazio - Roma 2-1 San Sebastian -Santander 2-1
pozdrawiam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2002
Posty: 565
addict
|
|
addict
Dołączył: May 2002
Posty: 565 |
Czesc Fanie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Jak milo cie widziec tu na czacie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Oj mylisz sie ze tak latwo ci pojdzie ze mna <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> Southampton- Fulham 1-1 Kaiserslautern- Bochum 2:3 Lazio- Roma 2:2 Real Sociedad- Racing Santander 2-1
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 19
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Nov 2001
Posty: 19 |
mecze: 1.SOUTHAMPTON - FULHAM 1-1 2.K'LAUTERN - BOCHUM 3-0 3.LAZIO - ROMA 1-1 4.SAN SEBASTIAN - SANTANDER 2-0
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2002
Posty: 50
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Jul 2002
Posty: 50 |
Witam 1.SOUTHAMPTON - FULHAM 1-1 2.K'LAUTERN - BOCHUM 1-0 3.LAZIO - ROMA 1-1 4.SAN SEBASTIAN - SANTANDER 2-1
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2002
Posty: 235
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Mar 2002
Posty: 235 |
Cześć Mack Southampton - Fulham 2-1 K'lautern - Bochum 2-3 San Sebastian - Santander 2-1 Lazio - Roma 2-2
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,772
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,772 |
Witam przeciwnika i zycze powodzenia. - Southampton - Fulham 2-1
- K'lautern - Bochum 1-1
- San Sebastian - Santander 2-1
- Lazio - Roma 2-2
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2001
Posty: 527
addict
|
|
addict
Dołączył: Jan 2001
Posty: 527 |
1.SOUTHAMPTON - FULHAM 1-1 2.K'LAUTERN - BOCHUM 2-1 3.LAZIO - ROMA 2-1 4.SAN SEBASTIAN - SANTANDER 2-0
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 595
addict
|
|
addict
Dołączył: Aug 2002
Posty: 595 |
Pozdrawiam DJ Sosna i mam nadzieję,że pójdzie mi lepiej z Tobą niż Widzewowi z Legią <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
Southampton-Fulham 1-2 Kaiserslautern-Bochum 3-1 Lazio-Roma 2-1 San Sebastian-Santander 1-1
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2001
Posty: 5,220
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2001
Posty: 5,220 |
Southampton-Fulham 1-0 Kaiserslautern-Bochum 2-0 Lazio-Roma 1-1 San Sebastian-Santander 2-1
na pewno bedzie ciekawie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2002
Posty: 2,000
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2002
Posty: 2,000 |
Witam djmuskla!
Southampton-Fulham 1:1 Kaiserslautern-Bochum 2:1 Lazio-Roma 2:1 San Sebastian-Santander 2:2
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />al:
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
1.SOUTHAMPTON - FULHAM 2:2 2.K'LAUTERN - BOCHUM 0:1 3.LAZIO - ROMA 1:0 4.SAN SEBASTIAN - SANTANDER 2:2
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
Southam-Fulham 1:2 Kaiserla-Bochum 3:1 Lazio-Roma 2:0 S.Sebastian-Santander 2:1
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,047
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,047 |
Witam lino oto moje typy:
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,047
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,047 |
Witam lino oto moje typy:
Southampton - Fulham 2-1 K'lautern - Bochum 2-1 San Sebastian - Santander 2-1 Lazio - Roma 2-1
Pozdrawiam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 632
addict
|
|
addict
Dołączył: Aug 2002
Posty: 632 |
siema Southampton-Fulham 1:1 Kaiserslautern-Bochum 1:0 Lazio-Roma 1:1 San Sebastian-Santander 2:1 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
WIDZE ZE SA DUZE PROBLEMY Z TERMINARZEM DLATEGO POSTANOWILEM ZE ZOSTANIE ZMIENIONA FORMUŁA LIGI(JESLI SIE NA TO ZGODZICIE). MYSLE ZE NAJLEPIEJ BEDZIE JAK POWSTANIE JEDNA LIGA ZŁOZONA ZE WSZYSTKICH ZAWODNIKÓW. NIE BEDZIE JUZ BEZPOSREDNICH POJEDYNKÓW. LICZYC BEDZIE SIE TYLKO SUMA PUNKTÓW ZDOBYTYCH ZA MECZE. KOLEJNOSC ZOSTANIE W DUZYM STOPNIU ZMIENIONA (DLA JEDNYCH TO DOBRZE DLA INNYCH NIE).CO WY NA TO? PROSZE O OPINIE. (MOJ NOWY NUMER GG 4444256)
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
CHYBA ZE pan ROSOL SIE NIE ZGODZI. A TAK NAPRAWDE ORGANIZATOR ZACZAŁ CHYBA TO SOBIE OLEWAC? MOZE SIE MYLE???
|
|
|
Link skopiowany do schowka