|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,772
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,772 |
Verbatimek podal prawie wszystkie takie same typy jak ja, jest to chyba w brew regulaminowi <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2002
Posty: 235
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Mar 2002
Posty: 235 |
VII kolejka II Ligi PLK mecze: 1. Southampton - Fulham 4-2 2. K'lautern - Bochum odw. 3. Lazio - Roma 2-2 4. San Sebastian - Santander 2-1
wyniki:
ZAPP - Mack 12-0 [walk over] djmuska - Sł@wek 8-2 DJ SOSNA - silas 10-3 Stiv - Speedo99 [obustronny walk over 20:0] FanJagi - WayeThe 6-10 orient - Skanek 4-7 jabber - wwwoland 6-8 Tomex23 - owee20 0-8 [walk over] Verbatimek - lino 8-12 marekjacy - vodzior 2-6
TABELA:
1. ZAPP 16 54-26 [+28] 2. djmuska 15 65-52 [+13] 3. Mack 13 41-59 [-18] 4. DJ SOSNA 12 64-56 [+8] ============================== 5. Sł@wek 10 60-42 [+18] 6. WayeThe 10 59-46 [+13] 7. Skanek 9 47-34 [+13] 8. wwwoland 9 42-47 [-5] 9. silas 9 39-45 [-6] 10. Stiv 9 56-76 [-20] 11. Spedoo99 9 39-64 [-25] 12. owee20 8 56-38 [+18] 13. lino 8 44-43 [+1] 14. FanJagi 8 49-52 [-3] 15. orient 7 37-53 [-16] 16. vodzior 6 49-53 [-4] ============================ 17. jabber 6 47-56 [-9] 18. Tomex23 6 37-56 [-19] 19. Verbatimek 5 52-54 [-2] 20. marekjacy 5 32-42 [-10]
za wszelkie pomyłki sorry. Proszę zgłaszac ew.korekty.
14.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2002
Posty: 1,262
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jul 2002
Posty: 1,262 |
Oryginalnie wysłał marekjacy: [qb]WIDZE ZE SA DUZE PROBLEMY Z TERMINARZEM DLATEGO POSTANOWILEM ZE ZOSTANIE ZMIENIONA FORMUŁA LIGI(JESLI SIE NA TO ZGODZICIE). MYSLE ZE NAJLEPIEJ BEDZIE JAK POWSTANIE JEDNA LIGA ZŁOZONA ZE WSZYSTKICH ZAWODNIKÓW. NIE BEDZIE JUZ BEZPOSREDNICH POJEDYNKÓW. LICZYC BEDZIE SIE TYLKO SUMA PUNKTÓW ZDOBYTYCH ZA MECZE. KOLEJNOSC ZOSTANIE W DUZYM STOPNIU ZMIENIONA (DLA JEDNYCH TO DOBRZE DLA INNYCH NIE).CO WY NA TO? PROSZE O OPINIE. (MOJ NOWY NUMER GG 4444256)[/qb] Nie chce mi się liczyć czy takie wyjście opłaciłoby mi się, czy nie, ale jestem przeciwny wszelkim zmianom regulaminu w trakcie sezonu. Pozdrawiam. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,997
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,997 |
Co mam z naczyc ten obustronny walkower 20:0 ?? Tego chyba nie ma w regulaminie. Zabieram głos w tej sprawie poniewaz Stiv jest moim kumplem i wiem ze pojechal do holandii i nie mial czasu obstawic meczy. Uwazam ze zawodnikom powinno byc zaliczone 0 punktow oraz po 0 bramek strzelonych i straconych. Mam nadzieje ze zostanie to zmienione.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2002
Posty: 235
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Mar 2002
Posty: 235 |
SheTee Gracz który nie podjął walki nie może być w korzystniejszej sytuacji od tego który walczył lecz przegrał. Obaj mieliby po O pkt. lecz ten co grał pogorszyłby swój stosunek małych punktów a ten co nie grał zachowałby go. 20 to możliwa ilość punktów do zdobycia w kolejce więc wirtualnie trzeba przyjąć ten rezultat. Szkoda że twój kolega nie poprosił Cię o podanie typów w jego imieniu. Obaj mieli pecha bo taka sytuacja zdarza się rzadko.
Pozdrawiam.
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,997
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,997 |
Z tym 0 pkt to mowilem tylko o konkretnym przypadku Stiva. Nie kumam troche tego co napisales <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> . Przeciez ten co gral zdobyl by 3pkt i polepszyl se bilans a ten co nie gral mialby 0 pkt i pogorszyl se bilans.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,772
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,772 |
Moze ktos mi powei czy mozan pdoawal tsakie same typy co przeciwnik, bo jesli tak to jest taka klauzola bez sensu, poniewaz moge pdoac wszystkie typki takie same co moj rywal i byc przekonanymi ze takiego pojedynku nie przegram - bezsens. (W tej kolejce Verbatimek podal bodajze dwa typki takie same)
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2002
Posty: 235
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Mar 2002
Posty: 235 |
lino odsyłam Cie do postów w temacie Iliga PLK. Tanm jest to omówione.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 185
member
|
|
member
Dołączył: Aug 2002
Posty: 185 |
no to kolejne mecze do typowania: Cottbus - Schalke Twente - PSV Arka - Tloki Marsylia - Montpellier
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 595
addict
|
|
addict
Dołączył: Aug 2002
Posty: 595 |
Chyba jestem pechowy.Znowu mała pomyłka,tym razem na moją korzyść.Mój stosunek "bramkowy" powinien wynosić 39-45.
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2002
Posty: 156
member
|
|
member
Dołączył: Sep 2002
Posty: 156 |
No i z tego co widze to miałem pecha z typowaniem. Faktycznie wyjechałem w czwartek i mnie nie moglem podac wyników no niestety tylko dostałem 20 pkt w plecy szkoda ale taki jest regulamin. Dzienki SheTee za wstawiennictwo! A wyniki kazałem obstawic bratu tylko że on nie mógł znaleźć odpowiedniego tematu. No nic mam tylko nadzieje, że nadrobie punkty w kolejnych meczach! pozdrawiam! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2002
Posty: 235
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Mar 2002
Posty: 235 |
Silas Tabela już skorygowana. W nagrodę grasz z teoretycznie słabszym przeciwnikiem.
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2002
Posty: 156
member
|
|
member
Dołączył: Sep 2002
Posty: 156 |
ha wiec ja zaczne typowanie! ostatnio to mnie ominelo wiec dzis jestem pierwszy Cottbus - Schalke 1:1 Twente - PSV 0:2 Arka - Tloki 0:0 Marsylia - Montpellier 2:1 pozdrawiam!
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2002
Posty: 2,325
a.k.a. "croydoncabman"
|
|
a.k.a. "croydoncabman"
Dołączył: Jul 2002
Posty: 2,325 |
Cottbus - Schalke 1:1 Twente - PSV 1:2 Arka - Tloki 1:0 Marsylia - Montpellier 2:0
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2002
Posty: 235
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Mar 2002
Posty: 235 |
Witaj djmuska Cottbus - Schalke 1-2 Twente - PSV 1-4 Arka - Tłoki 2-1 Marsylia - Montpellier 2-1
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2002
Posty: 3,767
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2002
Posty: 3,767 |
witam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> czs na moje typy:
Cottbus - Schalke 0-2 Twente - PSV 1-2 Arka - Tloki 2-0 Marsylia - Montpellier 2-1
pozdrawiam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2002
Posty: 565
addict
|
|
addict
Dołączył: May 2002
Posty: 565 |
oto moje typki:
Cottbus - Schalke 0-2 Twente - PSV 1-3 Arka - Tloki 3-0 Marsylia - Montpellier 2-1 pozdrawiam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2001
Posty: 5,220
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2001
Posty: 5,220 |
Cottbus - Schalke 1-2 Twente - PSV 0-2 Arka - Tloki 2-0 Marsylia - Montpellier 2-1
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2002
Posty: 1,262
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jul 2002
Posty: 1,262 |
Chyba gram ze Skankiem. Do dzieła: Cottbus- Schalke 04 1-3 Twente- PSV Eindhoven 0-2 Arka Gdynia- Tłoki Gorzyce 2-0 Marseille- Montpellier 3-1 Pozdrawiam i zycze wszystkim powodzenia <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2002
Posty: 2,000
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2002
Posty: 2,000 |
Cottbus - Schalke 1:2 Twente - PSV 1:2 Arka - Tloki 2:1 Marsylia - Montpellier 1:0
Pozdrawiam przeciwnika <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />al:
|
|
|
Link skopiowany do schowka