Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 13 z 14 1 2 11 12 13 14
Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,047
old hand
old hand
Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,047
Witam!!!

Cottbus- Schalke 04 1-2
Twente- PSV Eindhoven 1-3
Arka Gdynia- Tłoki Gorzyce 2-0
Marseille- Montpellier 2-1

Pozdrawiam rywala <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />al:

Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,772
B
Pooh-Bah
Pooh-Bah
B Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,772
Yo!

  • Cottbus - Schalke ~> 1-2
  • Twente - PSV ~> 0-3
  • Arka - Tloki ~> 2-0
  • Marsylia - Montpellier ~> 2-0

Dołączył: Aug 2002
Posty: 595
S
addict
addict
S Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 595
Cottbus-Schalke 1-2
Twente-PSV 1-3
Arka-Tłoki 2-0
Marsylia-Montpellier 2-1

Dołączył: Apr 2002
Posty: 1,281
D
veteran
veteran
D Offline
Dołączył: Apr 2002
Posty: 1,281
Witam ZAPP.

Cottbus - Schalke 0-2
Twente - PSV 1-2
Arka - Tłoki 3-1
Marseille - Montpellier 3-1

A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
cotbus-Schalke 1:2
Twente-PSV 0:2
Arka_Tloki 2:1
Marsylia-Monpeil 3:1

Dołączył: Aug 2002
Posty: 632
O
addict
addict
O Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 632
Cottbus- Schalke 04 0-2
Twente- PSV Eindhoven 1-3
Arka Gdynia- Tłoki Gorzyce 3-0
Marseille- Montpellier 2-0

Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,997
S
Pooh-Bah
Pooh-Bah
S Offline
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,997
Widze ze nie ma chetnych zeby zrobic tabelke w 2 lidze. Wiec ja ja zrobie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> . Moge to nazwac praca spoleczna <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> .

Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,772
B
Pooh-Bah
Pooh-Bah
B Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,772
Quote
Oryginalnie wysłał SheTee:
[qb]Widze ze nie ma chetnych zeby zrobic tabelke w 2 lidze. Wiec ja ja zrobie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> . Moge to nazwac praca spoleczna <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> .[/qb]
Hehe,

Powinno to nalezec do obowiazku moderatorow, ale coz co tydzien to samo.. [Linked Image]

Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,997
S
Pooh-Bah
Pooh-Bah
S Offline
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,997
No niestety. Moim zdaniem rosol powinien wyjasnic wszystkim swoja nieobecnosc oraz w wypadku dluzszej nieobecnosci przekazac prowadzenie ligi w rece osob ktore tak naprawde ja tworza (czyli ja, raho i ZAPP).

Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,997
S
Pooh-Bah
Pooh-Bah
S Offline
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,997
No to jedziemy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> .

Wyniki meczów:
Cottbus - Schalke 0:1
Twente - PSV 0:0
Arka - Tłoki 1:0
Marsylia - Montpeiler 2:0

Wyniki pojedynków:
ZAPP - DjMuska 9:8
Mack13 - DJSOSNA 0:10
Sł@wek - WayeThe 9:9
Skanek - Wwwoland 10:0
Silas - Stiv 9:6
Speddo99 - owwe20 0:11
lino - FanJagi 12:9
Orient - Vodzior 0:9
Jabber - Tomex23 0:11
Verbatimek - Marekjacy 9:0

Bardzo mi przykro z powodu iż aż 6 zawodników oddało walkowery <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> .

Tabelka:
1.ZAPP 19 63-34 [+29]
2.DJ SOSNA 15 74-56 [+18]
3.djmuska 15 73-60 [+12]
4.Mack 13 41-69 [-28] **
=====================================
5.Skanek 12 57-34 [+23]
6.lino 12 56-52 [+4]
7.silas 12 48-41 [-3]
8.owee20 11 67-38 [+29]
9.Sł@wek 11 69-51 [+18]
10.WayeThe 11 67-55 [+13]
11.vodzior 9 58-53 [+5]
12.Tomex23 9 48-56 [-8]*
13.wwwoland 9 42-57 [-15]**
14.Stiv 9 62-85 [-23]*
15.Spedoo99 9 39-75 [-36] **
16Verbatimek 8 61-54 [+7]
=======================================
17.FanJagi 8 58-64 [-6]
18.orient 7 37-62 [-25] *
19.jabber 6 47-67 [-20] **
20.marekjacy 5 32-51 [-19] **

* = 1 walkower

W związku z tym iz duza ilosc zawodnikow ma 2 walkowery, a jak wiadomo po 3 walkowerach jest sie wykluczonym z ligi, mozna sie spodziewac ze ci zawodnicy w nastepnej kolejce rowniez nie obstawia wynikow. CO z nimi zrobic ?? czy przedwczesnie usunac z ligi?? czy tez zostawic do konca rundy??. Nie chcem sam decydować wieć prosze o propozycje w teamcie PLK - sprawy organizacyjne.
No i oczywiscie wszystkie błędy nie zostały zrobione specjalnie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> .

Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,997
S
Pooh-Bah
Pooh-Bah
S Offline
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,997
W związku z tym iż lino i Qbol byli najlepszymi typerami kolejki dodaje im jeden duży punkt do tabelki.

Dołączył: Jul 2002
Posty: 1,262
veteran
veteran
Dołączył: Jul 2002
Posty: 1,262
Jaki był klucz dobierania par w tej kolejce ??? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />

Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,997
S
Pooh-Bah
Pooh-Bah
S Offline
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,997
Mamy stały klucz dobierania par ktory jest taki sam caly czas czyli : 1-2,3-4,5-6....itd.Ten sposob powoduje ze rozgrywki sa o wiele ciekawsze.

Dołączył: Mar 2002
Posty: 235
Z
enthusiast
enthusiast
Z Offline
Dołączył: Mar 2002
Posty: 235
Wszystkich II-ligowców zapraszam do zapoznania się z propozycją obstawiania meczy w temacie PLK - sprawy organizacyjne , a następnie do tematu PLK - zakłady konkursowe w celu złożenia stosownej deklaracji <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Dołączył: Aug 2002
Posty: 185
R
member
member
R Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 185
panowie miałem klopoty z netem ale to nie powód aby od razu wprowadzac jakies zamieszanie. uwazam ze zasady są proste. mam nadzieje ze juz nic sie nie zmieni w regulaminie. dziekuje wszystkim którzy mi pomagali. w najbliższy weekend spróbuje wszystko uporządkowac.

Dołączył: Aug 2002
Posty: 185
R
member
member
R Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 185
panowie uwazam ze nie moze byc stu organizatorów i każdy bedzie wymyslał swoje zasady. jezeli sa chetni do współpracy to zapraszam. podzielimy sie praca. mysle ze sheete zapp raho napewno sie przyłączą jesli bedą inni chetni to zapraszam. moj kontakt pawelnysa@gazeta.pl

Dołączył: Aug 2002
Posty: 185
R
member
member
R Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 185
w tym tygodniu nastepujące mecze:

Adana &#8211; Galatasaray
Nowy Dwor &#8211; Stomil
Manch.City - Manch.Utd
Bielefeld - Nuernberg

Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,047
old hand
old hand
Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,047
Witam, moze tym razem zaczne jako pierwszy:

Adana &#8211; Galatasaray 0:2
Nowy Dwor &#8211; Stomil 2:0
Manch.City - Manch.Utd 1:2
Bielefeld - Nuernberg 3-1

Pozdrawiam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

Dołączył: Nov 2001
Posty: 19
J
stranger
stranger
J Offline
Dołączył: Nov 2001
Posty: 19
Bardzo mi przykro ale nie będę w stanie dłużej typować i muszę wycofać się z ligi :-(
Przepraszam za zamieszanie.

Dołączył: Jul 2002
Posty: 1,262
veteran
veteran
Dołączył: Jul 2002
Posty: 1,262
Quote
Oryginalnie wysłał Rosol:
[qb]w tym tygodniu nastepujące mecze:

Adana &#8211; Galatasaray
Nowy Dwor &#8211; Stomil
Manch.City - Manch.Utd
Bielefeld - Nuernberg[/qb]
Witam mojego przeciwnika orienta.
Moje typy:
Adana- Galatasaray 0-2 (totolotek dla mnie)
Świt- Stomil 2-1
Manchester City- Manchester United 0-1
Arminia Bielefeld- Nurnberg 3-0

Życzę wszystkim powodzenia i pozdrawiam. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

Strona 13 z 14 1 2 11 12 13 14

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
12 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, Sensei, latajaca_holenderka, betowiec, alfa, Lukasz111, aker, Akhu, Kretol, rymoholik, bukma, Green Arrow), 770 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,285
Posty5,835,108
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1