|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,047
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,047 |
Witam!!!
Cottbus- Schalke 04 1-2 Twente- PSV Eindhoven 1-3 Arka Gdynia- Tłoki Gorzyce 2-0 Marseille- Montpellier 2-1
Pozdrawiam rywala <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />al:
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,772
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,772 |
Yo! - Cottbus - Schalke ~> 1-2
- Twente - PSV ~> 0-3
- Arka - Tloki ~> 2-0
- Marsylia - Montpellier ~> 2-0
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 595
addict
|
|
addict
Dołączył: Aug 2002
Posty: 595 |
Cottbus-Schalke 1-2 Twente-PSV 1-3 Arka-Tłoki 2-0 Marsylia-Montpellier 2-1
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2002
Posty: 1,281
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Apr 2002
Posty: 1,281 |
Witam ZAPP.
Cottbus - Schalke 0-2 Twente - PSV 1-2 Arka - Tłoki 3-1 Marseille - Montpellier 3-1
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
cotbus-Schalke 1:2 Twente-PSV 0:2 Arka_Tloki 2:1 Marsylia-Monpeil 3:1
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 632
addict
|
|
addict
Dołączył: Aug 2002
Posty: 632 |
Cottbus- Schalke 04 0-2 Twente- PSV Eindhoven 1-3 Arka Gdynia- Tłoki Gorzyce 3-0 Marseille- Montpellier 2-0
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,997
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,997 |
Widze ze nie ma chetnych zeby zrobic tabelke w 2 lidze. Wiec ja ja zrobie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> . Moge to nazwac praca spoleczna <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> .
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,772
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,772 |
Oryginalnie wysłał SheTee: [qb]Widze ze nie ma chetnych zeby zrobic tabelke w 2 lidze. Wiec ja ja zrobie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> . Moge to nazwac praca spoleczna <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> .[/qb] Hehe, Powinno to nalezec do obowiazku moderatorow, ale coz co tydzien to samo.. [ Linked Image]
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,997
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,997 |
No niestety. Moim zdaniem rosol powinien wyjasnic wszystkim swoja nieobecnosc oraz w wypadku dluzszej nieobecnosci przekazac prowadzenie ligi w rece osob ktore tak naprawde ja tworza (czyli ja, raho i ZAPP).
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,997
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,997 |
No to jedziemy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> .
Wyniki meczów: Cottbus - Schalke 0:1 Twente - PSV 0:0 Arka - Tłoki 1:0 Marsylia - Montpeiler 2:0
Wyniki pojedynków: ZAPP - DjMuska 9:8 Mack13 - DJSOSNA 0:10 Sł@wek - WayeThe 9:9 Skanek - Wwwoland 10:0 Silas - Stiv 9:6 Speddo99 - owwe20 0:11 lino - FanJagi 12:9 Orient - Vodzior 0:9 Jabber - Tomex23 0:11 Verbatimek - Marekjacy 9:0
Bardzo mi przykro z powodu iż aż 6 zawodników oddało walkowery <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> .
Tabelka: 1.ZAPP 19 63-34 [+29] 2.DJ SOSNA 15 74-56 [+18] 3.djmuska 15 73-60 [+12] 4.Mack 13 41-69 [-28] ** ===================================== 5.Skanek 12 57-34 [+23] 6.lino 12 56-52 [+4] 7.silas 12 48-41 [-3] 8.owee20 11 67-38 [+29] 9.Sł@wek 11 69-51 [+18] 10.WayeThe 11 67-55 [+13] 11.vodzior 9 58-53 [+5] 12.Tomex23 9 48-56 [-8]* 13.wwwoland 9 42-57 [-15]** 14.Stiv 9 62-85 [-23]* 15.Spedoo99 9 39-75 [-36] ** 16Verbatimek 8 61-54 [+7] ======================================= 17.FanJagi 8 58-64 [-6] 18.orient 7 37-62 [-25] * 19.jabber 6 47-67 [-20] ** 20.marekjacy 5 32-51 [-19] **
* = 1 walkower
W związku z tym iz duza ilosc zawodnikow ma 2 walkowery, a jak wiadomo po 3 walkowerach jest sie wykluczonym z ligi, mozna sie spodziewac ze ci zawodnicy w nastepnej kolejce rowniez nie obstawia wynikow. CO z nimi zrobic ?? czy przedwczesnie usunac z ligi?? czy tez zostawic do konca rundy??. Nie chcem sam decydować wieć prosze o propozycje w teamcie PLK - sprawy organizacyjne. No i oczywiscie wszystkie błędy nie zostały zrobione specjalnie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> .
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,997
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,997 |
W związku z tym iż lino i Qbol byli najlepszymi typerami kolejki dodaje im jeden duży punkt do tabelki.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2002
Posty: 1,262
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jul 2002
Posty: 1,262 |
Jaki był klucz dobierania par w tej kolejce ??? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,997
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,997 |
Mamy stały klucz dobierania par ktory jest taki sam caly czas czyli : 1-2,3-4,5-6....itd.Ten sposob powoduje ze rozgrywki sa o wiele ciekawsze.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2002
Posty: 235
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Mar 2002
Posty: 235 |
Wszystkich II-ligowców zapraszam do zapoznania się z propozycją obstawiania meczy w temacie PLK - sprawy organizacyjne , a następnie do tematu PLK - zakłady konkursowe w celu złożenia stosownej deklaracji <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 185
member
|
|
member
Dołączył: Aug 2002
Posty: 185 |
panowie miałem klopoty z netem ale to nie powód aby od razu wprowadzac jakies zamieszanie. uwazam ze zasady są proste. mam nadzieje ze juz nic sie nie zmieni w regulaminie. dziekuje wszystkim którzy mi pomagali. w najbliższy weekend spróbuje wszystko uporządkowac.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 185
member
|
|
member
Dołączył: Aug 2002
Posty: 185 |
panowie uwazam ze nie moze byc stu organizatorów i każdy bedzie wymyslał swoje zasady. jezeli sa chetni do współpracy to zapraszam. podzielimy sie praca. mysle ze sheete zapp raho napewno sie przyłączą jesli bedą inni chetni to zapraszam. moj kontakt pawelnysa@gazeta.pl
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 185
member
|
|
member
Dołączył: Aug 2002
Posty: 185 |
w tym tygodniu nastepujące mecze:
Adana – Galatasaray Nowy Dwor – Stomil Manch.City - Manch.Utd Bielefeld - Nuernberg
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,047
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,047 |
Witam, moze tym razem zaczne jako pierwszy:
Adana – Galatasaray 0:2 Nowy Dwor – Stomil 2:0 Manch.City - Manch.Utd 1:2 Bielefeld - Nuernberg 3-1
Pozdrawiam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 19
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Nov 2001
Posty: 19 |
Bardzo mi przykro ale nie będę w stanie dłużej typować i muszę wycofać się z ligi :-( Przepraszam za zamieszanie.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2002
Posty: 1,262
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jul 2002
Posty: 1,262 |
Oryginalnie wysłał Rosol: [qb]w tym tygodniu nastepujące mecze:
Adana – Galatasaray Nowy Dwor – Stomil Manch.City - Manch.Utd Bielefeld - Nuernberg[/qb] Witam mojego przeciwnika orienta. Moje typy: Adana- Galatasaray 0-2 (totolotek dla mnie) Świt- Stomil 2-1 Manchester City- Manchester United 0-1 Arminia Bielefeld- Nurnberg 3-0 Życzę wszystkim powodzenia i pozdrawiam. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
|
|
|
Link skopiowany do schowka