|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 2,961
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 2,961 |
Osobną kwestią są typy na strzeli/nie strzeli, gdyż o nich regulamin nie wspomina i znowu muszę podać rozstrzygnięcie, które będzie obowiązywało do końca rywalizacji. Zaraz o tym słów kilka.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 4,725
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2006
Posty: 4,725 |
co do typow na strzeli nie strzeli to ja jak i parę innych osob podawało chocby w nawiasie (90') co za problem jest dopisać ? #1 nivet 05,03,08/20:45 Chelsea - Olympiakos Chelsea zachowa czyste konto bramkowe (90') @ 1.50 Gamebookers Pozdrawiam i mam nadzieje ze rozstrzygniecie bedzie sluszne...
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 2,961
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 2,961 |
Typy "strzeli/nie strzeli" czy też "drużyna X zachowa czyste konto bramkowe" nie zostały jasno sprecyzowane w regulaminie, stąd konieczność zajęcia stanowiska przez organizatora.
Wielokrotnie w dyskusjach na temat punktu 12 Regulaminu podkreślałem intencje, które spowodowały wprowadzenie podanych tam wymogów dotyczących podawania typów.
Przypomnę naczelną zasadę: "Tam, gdzie może być zarządzona dogrywka, typ ma być opisany jednoznacznie", czy dotyczy czasu regulaminowego, czy też łącznie z dogrywką.
Tą zasadę wielokrotnie powtarzałem ja i niektórzy uczestnicy Grand Prix, i według niej rozstrzygam kwestię powyższych typów. Typy trafione są do powtórki.
Jednocześnie ogłaszam, że punkt 12 Regulaminu z chwilą podania tej informacji do wiadomości obejmuje wszystkie zdarzenia związane z meczem lub pojedynkiem w dowolnej dyscyplinie, w której może zostać zarządzona dogrywka.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 2,961
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 2,961 |
Wszystkie typy, które zostały poprawione/uzupełnione na co najmniej 1 godzinę przed rozpoczęciem meczów zostają zaliczone jako ważne.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 2,961
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 2,961 |
W meczu Valerengi zmieniono godzinę z 18:30 na 20:00, co mogło zaskoczyć uczestników Konkursu i nie każdy mógł zdążyć poprawić typ. Proszę do wyniku pojedynku zaliczyć typ z godziną 18:30 jako ważny, o ile oczywiście jest on opisany zgodnie z pkt 12 regulaminu. Tym razem "masówka", jak w masełko. 
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 4,113
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 4,113 |
nie wiem czy coś nie tak jest z czasem serwera mecz.pl, ale wysłałem typ na skoki o 12:31, a na forum post zaznaczony jest jako wysany o 01:31... Taki zapis jest przecież niemożliwy gdyż jeśli wysłałbym typ 20 minut temu to czas to nie byłoby podanej godziny wysłania typu tylko informacja, że wysłano typ 20 minut temu...
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733
Marcos Baghdatis
|
|
Marcos Baghdatis
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733 |
masz rację coś jest z czasem, rano to zauważyłem
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 4,113
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 4,113 |
Tylko, że trzeba to szybko wyjaśnić, bo typy trzeba podawać na conajmniej godzinę przed meczem, a tu sporo będzie anulowanych typów... Jarkow wyjaśnij kwestię czasu :-)
A tak na marginesie, to przydałby się jakiś zegar serwera mecz.pl widoczny dla użytkowników...
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 2,961
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 2,961 |
Tylko, że trzeba to szybko wyjaśnić, bo typy trzeba podawać na conajmniej godzinę przed meczem, a tu sporo będzie anulowanych typów... Jarkow wyjaśnij kwestię czasu :-)
A tak na marginesie, to przydałby się jakiś zegar serwera mecz.pl widoczny dla użytkowników... Macie rację Panowie, coś jest nie tak. Potwierdzam, że podane dotąd typy są ważne pod względem czasu ich podania. Kurczę, chyba będę musiał siedzieć przy kompie i "filować", kto i kiedy podaje typy. Wygląda na to, że niedziela będzie pod znakiem Grand Prix. Pozdrawiam i życzę trafnych typów. 
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 4,113
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 4,113 |
Chyba serwer przestawił się na czas letni dzisiejszej nocy. Tak więc jarkow mam swoje dzisiejsze typy poprawiać, czy są zaliczone jako ważne?? Bo widzę, że mój typ na biathlon który wysyłałem na ponad godzinę przed rozpoczęciem biegu, pojawił się jako wysłany 2 minuty przed biegiem...
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 2,961
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 2,961 |
Chyba serwer przestawił się na czas letni dzisiejszej nocy. Tak więc jarkow mam swoje dzisiejsze typy poprawiać, czy są zaliczone jako ważne?? Bo widzę, że mój typ na biathlon który wysyłałem na ponad godzinę przed rozpoczęciem biegu, pojawił się jako wysłany 2 minuty przed biegiem... Tak, jak powiedziałem wszystkie dotąd wysłane typy są ważne, jeżeli chodzi o czas ich podania.
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2007
Posty: 3,103
Luc Nilis
|
|
Luc Nilis
Dołączył: Oct 2007
Posty: 3,103 |
jak mam traktowac typ na win crveny zvezdy z besiktasem ? było tylko do obstawiania 1 badz 2 bez remisu bo zawsze w expekt jest z dogrywką... tymczasem w ULEB sa remisy... skonczyło sie 80-80... mam typ zastepczy ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 2,961
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 2,961 |
Witam, nie wiem, czy zagrałeś ten typ. Bo ja tak i jestem rozczarowany, gdyż mam go rozliczony jako przegrany. Mam nadzieję, że to pomyłka buka, gdyż w ofercie remisu nie widziałem. Traktuj typ jako przegrany. Jeżeli dostanę zwrot, niezwłocznie o tym poinformuję i wtedy będziesz mógł podać typ zastępczy, jak za zwrot. Pozdrawiam.
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2007
Posty: 3,103
Luc Nilis
|
|
Luc Nilis
Dołączył: Oct 2007
Posty: 3,103 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 2,961
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 2,961 |
jak mam traktowac typ na win crveny zvezdy z besiktasem ? było tylko do obstawiania 1 badz 2 bez remisu bo zawsze w expekt jest z dogrywką... tymczasem w ULEB sa remisy... skonczyło sie 80-80... mam typ zastepczy ? Właśnie przed chwilą stało się to, czego należało się spodziewać. Zwrot stawki, zakład anulowany. Tak więc możesz podać typ zastępczy za typ #1. Powodzonka. 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 25,342
Łódzki Klub Sportowy
|
|
Łódzki Klub Sportowy
Dołączył: Jun 2005
Posty: 25,342 |
Jarkow przy równej ilości punktów co jest liczone najpierw?
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 2,961
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 2,961 |
Jarkow przy równej ilości punktów co jest liczone najpierw? Czy pytanie dotyczy tabeli? Jeżeli tak, to uprzejmie informuję, że przy równej ilości punktów w pierwszej kolejności brana jest pod uwagę kolumna "LTT" a w drugiej kolumna "STK". 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 25,342
Łódzki Klub Sportowy
|
|
Łódzki Klub Sportowy
Dołączył: Jun 2005
Posty: 25,342 |
Jarkow przy równej ilości punktów co jest liczone najpierw? Czy pytanie dotyczy tabeli? Jeżeli tak, to uprzejmie informuję, że przy równej ilości punktów w pierwszej kolejności brana jest pod uwagę kolumna "LTT" a w drugiej kolumna "STK".  Tak dokładnie o to mi chodziło 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 25,342
Łódzki Klub Sportowy
|
|
Łódzki Klub Sportowy
Dołączył: Jun 2005
Posty: 25,342 |
Jeszcze jedno teraz ile osób awansuje dalej?
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 2,961
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 2,961 |
Jeszcze jedno teraz ile osób awansuje dalej? Te, które po ostatniej kolejce utrzymają się na zielonych polach. 
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|