|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 3,232
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2005
Posty: 3,232 |
dokładnie i wygrał finał miesiąca To chyba za duzo sluchal tych melodii. Ja nie mam u siebie na studiach TV, nie kupuje gazet. W necie omijam polityke. A jakos przez ten czas udało mi się widziec jak wyglada Saba. Nawet jedno ujecie juz wystarczy bo wtedy wiadomo jaka rasa. Jesli ktos idzie do tego teleturnieju powinien miec pojecie o biezacych sprawach. Tu bardzo duzo pytan dotyczy jakichs glupot, TV czy filmow. Wiedza z ksiazek niewiele czasami pomoze ...
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
antimadrista
|
|
antimadrista
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258 |
I to wlasnie chodzi.
Ogladam od czasu do czasu 1 z 10, i tam tez co jakis czas jakis koles naprawde niezly, wiedza z wielu dyscyplin, wysypie sie na jakiejs pierdole.
M in dlatego to ludzie ogladaja.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 32,699
Porucznik
|
|
Porucznik
Dołączył: Apr 2005
Posty: 32,699 |
Może i wygral na 'jedynce' finał miesiąca ale to co dzis odstawił to  Dawno takiego 'gogiela' nie widziałem w tym programie  Czasami warto pooglądać, można się posmiac. Chyba tydzień temu widziałem jak gośc miażdzył przy pytaniu o samicy która jest dojna. Chciał dać .. komarzycę 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 1,842
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Dec 2004
Posty: 1,842 |
Smiechu warte 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 14,689
Oszust i... dzida!!!
|
|
Oszust i... dzida!!!
Dołączył: Dec 2005
Posty: 14,689 |
ale kolo w milionerach ,z tym pytaniem o czas  ladnie sie osmieszyl biorac kolo 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2002
Posty: 694
addict
|
|
addict
Dołączył: Nov 2002
Posty: 694 |
ludzie w studio tez dali ciala, bo kilkanascie procent uznalo, ze ten kto spoznia sie na pociag, ten przychodzi o czasie 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311 |
Bydgoszczy gratulujemy pracowników państwowych  Inteligentna, miła, sympatyczna, z niezłą wiedzą. Wreszcie jakiś ciekawy człowiek w tym teleturnieju. PS. Ciekawe ile jej dali za podniesienie kubka z logo Liptona 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2008
Posty: 3,252
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2008
Posty: 3,252 |
Babka ma teraz nieźle łatwe pytania 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2008
Posty: 3,252
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2008
Posty: 3,252 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2004
Posty: 9,577
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2004
Posty: 9,577 |
Fajne pytanie miał koleś wczoraj. Za 40 chyba albo za 20 tys. Ktorego turnieju wielkoszlemowego nie wygrał Sampras  Nie wiedzial i nie ryzykowal, ale dobrze myślał, że Paryż.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2007
Posty: 1,573
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Dec 2007
Posty: 1,573 |
<rah> w ukraińskiej wersji milionerów nie ma koła ratunkowego "pytanie do publicznośći" <rah> produceńci stwierdzili ze publiczność robi grajacych non stop w chuja podając celowo błędne odpowiedzi
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2002
Posty: 694
addict
|
|
addict
Dołączył: Nov 2002
Posty: 694 |
widzialem na You Tube, ze chyba w USA jest jeszcze wymiana pytania, jako 4 kolo, ale u nas zmniejszyli liczbe pytan,wiec pewnie to kolo pomineli.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2002
Posty: 15,195
$
|
|
$
Dołączył: Dec 2002
Posty: 15,195 |
<rah> w ukraińskiej wersji milionerów nie ma koła ratunkowego "pytanie do publicznośći" <rah> produceńci stwierdzili ze publiczność robi grajacych non stop w chuja podając celowo błędne odpowiedzi  lepiej tak napisać, a nie że są tak głupi 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2003
Posty: 1,000
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jan 2003
Posty: 1,000 |
Jakos przed nowym rokiem wyslalem im esa zeby zagrac w teleturnieju i dzis sie odezwali do mnie. Chcieli zebym odpowiedzial na trzy pytania. Pech chcial ze bylem akurat markecie, a nie przed kompem i google 1. W ktorym roku Szymborska dostala nobla 2. Nazwisko prezydenta Wloch. 3. Kto zalozyl zespol Indios Bravos (dopiero w domu sprawdzilem jak sie to pisze bo nawet nie czailem).
Ogolnie lipa, szkoda, ale przypuszczam ze pozniej pewnie jeszcze jakies eliminacje by byly.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2002
Posty: 2,961
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2002
Posty: 2,961 |
A jesteś pewny, że oni szukają tych co mają rozległą wiedzę i znają encyklopedię na pamięc? Bo mi się wydaje, że raczej takich wolą uniknąc. Moze wlasnie zadaja 3 pytania, i tych co dobrze odpowiedza nie biora 
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2003
Posty: 21,438
Tenis Trader
|
|
Tenis Trader
Dołączył: Feb 2003
Posty: 21,438 |
UWAGA ! Spojler !  Teraz gra kumpel mojego kumpla i wygra 20 tysięcy 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 14,266
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 14,266 |
UWAGA ! Spojler !  Teraz gra kumpel mojego kumpla i wygra 20 tysięcy  klamca!! bana mu 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2007
Posty: 12,060
GRILL MASTER
|
|
GRILL MASTER
Dołączył: Jan 2007
Posty: 12,060 |
UWAGA ! Spojler !  Teraz gra kumpel mojego kumpla i wygra 20 tysięcy  klamca!! bana mu  zgadzam się 
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2003
Posty: 21,438
Tenis Trader
|
|
Tenis Trader
Dołączył: Feb 2003
Posty: 21,438 |
 Yyy miało być, że wygrałby 20 tyś. jakby zaryzykował 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 4,781
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 4,781 |
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|