Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 4 z 18 1 2 3 4 5 6 17 18
Dołączył: Apr 2005
Posty: 3,232
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2005
Posty: 3,232
Originally Posted by boricas
dokładnie i wygrał finał miesiąca


To chyba za duzo sluchal tych melodii.

Ja nie mam u siebie na studiach TV, nie kupuje gazet. W necie omijam polityke. A jakos przez ten czas udało mi się widziec jak wyglada Saba. Nawet jedno ujecie juz wystarczy bo wtedy wiadomo jaka rasa.

Jesli ktos idzie do tego teleturnieju powinien miec pojecie o biezacych sprawach. Tu bardzo duzo pytan dotyczy jakichs glupot, TV czy filmow. Wiedza z ksiazek niewiele czasami pomoze ...

Bonus: Unibet
rivex #2048355 11/02/2008 04:14
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
L
antimadrista
antimadrista
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
I to wlasnie chodzi.

Ogladam od czasu do czasu 1 z 10, i tam tez co jakis czas jakis koles naprawde niezly, wiedza z wielu dyscyplin, wysypie sie na jakiejs pierdole.

M in dlatego to ludzie ogladaja.

lupus #2049127 11/02/2008 07:10
Dołączył: Apr 2005
Posty: 32,699
Porucznik
Porucznik
Dołączył: Apr 2005
Posty: 32,699
Może i wygral na 'jedynce' finał miesiąca ale to co dzis odstawił to laugh

Dawno takiego 'gogiela' nie widziałem w tym programie cool

Czasami warto pooglądać, można się posmiac.

Chyba tydzień temu widziałem jak gośc miażdzył przy pytaniu o samicy która jest dojna.
Chciał dać .. komarzycę grin laugh

Dołączył: Dec 2004
Posty: 1,842
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Dec 2004
Posty: 1,842

Smiechu warte laugh

Dołączył: Dec 2005
Posty: 14,689
Oszust i... dzida!!!
Oszust i... dzida!!!
Dołączył: Dec 2005
Posty: 14,689
ale kolo w milionerach ,z tym pytaniem o czas laugh ladnie sie osmieszyl biorac kolo shocked

Dołączył: Nov 2002
Posty: 694
W
addict
addict
W Offline
Dołączył: Nov 2002
Posty: 694
ludzie w studio tez dali ciala, bo kilkanascie procent uznalo, ze ten kto spoznia sie na pociag, ten przychodzi o czasie wink

wOJOK #2097765 25/02/2008 02:53
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311
Bydgoszczy gratulujemy pracowników państwowych smile
Inteligentna, miła, sympatyczna, z niezłą wiedzą. Wreszcie jakiś ciekawy człowiek w tym teleturnieju.

PS. Ciekawe ile jej dali za podniesienie kubka z logo Liptona wink

Dołączył: Jan 2008
Posty: 3,252
F
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
F Offline
Dołączył: Jan 2008
Posty: 3,252
Babka ma teraz nieźle łatwe pytania wink

Dołączył: Jan 2008
Posty: 3,252
F
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
F Offline
Dołączył: Jan 2008
Posty: 3,252
osioł kobieto :boks;

Dołączył: Jul 2004
Posty: 9,577
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2004
Posty: 9,577
Fajne pytanie miał koleś wczoraj. Za 40 chyba albo za 20 tys. Ktorego turnieju wielkoszlemowego nie wygrał Sampras smile Nie wiedzial i nie ryzykowal, ale dobrze myślał, że Paryż.

Dołączył: Dec 2007
Posty: 1,573
R
veteran
veteran
R Offline
Dołączył: Dec 2007
Posty: 1,573
<rah> w ukraińskiej wersji milionerów nie ma koła ratunkowego "pytanie do publicznośći"
<rah> produceńci stwierdzili ze publiczność robi grajacych non stop w chuja podając celowo błędne odpowiedzi

RiKi #2109718 28/02/2008 07:40
Dołączył: Nov 2002
Posty: 694
W
addict
addict
W Offline
Dołączył: Nov 2002
Posty: 694
widzialem na You Tube, ze chyba w USA jest jeszcze wymiana pytania, jako 4 kolo, ale u nas zmniejszyli liczbe pytan,wiec pewnie to kolo pomineli.

RiKi #2110051 28/02/2008 13:43
Dołączył: Dec 2002
Posty: 15,195
H
$
$
H Offline
Dołączył: Dec 2002
Posty: 15,195
Originally Posted by RiKi
<rah> w ukraińskiej wersji milionerów nie ma koła ratunkowego "pytanie do publicznośći"
<rah> produceńci stwierdzili ze publiczność robi grajacych non stop w chuja podając celowo błędne odpowiedzi

grin

lepiej tak napisać, a nie że są tak głupi wink

Haz$ #2113026 29/02/2008 05:42
Dołączył: Jan 2003
Posty: 1,000
D
old hand
old hand
D Offline
Dołączył: Jan 2003
Posty: 1,000
Jakos przed nowym rokiem wyslalem im esa zeby zagrac w teleturnieju i dzis sie odezwali do mnie. Chcieli zebym odpowiedzial na trzy pytania. Pech chcial ze bylem akurat markecie, a nie przed kompem i google
1. W ktorym roku Szymborska dostala nobla
2. Nazwisko prezydenta Wloch.
3. Kto zalozyl zespol Indios Bravos (dopiero w domu sprawdzilem jak sie to pisze bo nawet nie czailem).

Ogolnie lipa, szkoda, ale przypuszczam ze pozniej pewnie jeszcze jakies eliminacje by byly.

DannY #2113040 29/02/2008 05:44
Dołączył: May 2002
Posty: 2,961
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: May 2002
Posty: 2,961
A jesteś pewny, że oni szukają tych co mają rozległą wiedzę i znają encyklopedię na pamięc? Bo mi się wydaje, że raczej takich wolą uniknąc. Moze wlasnie zadaja 3 pytania, i tych co dobrze odpowiedza nie biora tongue

Dołączył: Feb 2003
Posty: 21,438
Tenis Trader
Tenis Trader
Dołączył: Feb 2003
Posty: 21,438
UWAGA ! Spojler ! laugh

Teraz gra kumpel mojego kumpla i wygra 20 tysięcy wink

Goget #2119545 02/03/2008 02:58
Dołączył: Aug 2005
Posty: 14,266
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 14,266
Originally Posted by Goget
UWAGA ! Spojler ! laugh

Teraz gra kumpel mojego kumpla i wygra 20 tysięcy wink

klamca!! bana mu laugh

Dołączył: Jan 2007
Posty: 12,060
GRILL MASTER
GRILL MASTER
Dołączył: Jan 2007
Posty: 12,060
Originally Posted by Dziabor
Originally Posted by Goget
UWAGA ! Spojler ! laugh

Teraz gra kumpel mojego kumpla i wygra 20 tysięcy wink

klamca!! bana mu laugh
zgadzam się laugh

Dołączył: Feb 2003
Posty: 21,438
Tenis Trader
Tenis Trader
Dołączył: Feb 2003
Posty: 21,438
laugh

Yyy miało być, że wygrałby 20 tyś. jakby zaryzykował smile

Goget #2119566 02/03/2008 03:00
Dołączył: Apr 2006
Posty: 4,781
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 4,781
Ikar łapał raki...

Strona 4 z 18 1 2 3 4 5 6 17 18

Moderatorzy  Biszop, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
9 zarejestrowanych użytkowników (aker, burbon, Sensei, Lukasz111, latajaca_holenderka, alfa, betowiec, 11kera11, Szuman), 3,091 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,795
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1