Oryginalnie wysłał Akratitos:
[qb]
------------------------------------------
W Wodzisławiu wielki mecz wygrać może tylko ODRA, Legia to szmata...polegnie tak jak Wisła!!! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: [/qb]
Kiedy przed chwilą wszedłem na FORUM i przeczytałem ten post to po prostu "pióra opadają".
Akratitos, ja też nie jestem fanem Legii , ale to nie znaczy , że mogę ich mieszać z błotem.
A wogóle to ten temat nie po to powstał , żeby kogoś obrażać , tylko się dobrze bawić i przy okazji wyciągnąć wnioski z pozostałych typów.
Przepraszam za przydługawy post.
Życzę wszystkim Wesołych Świąt.
Pozdr. BUDDA.