|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 3,942
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 3,942 |
Trzeba napisac do bukmachera ze sie zmienilo konto Netellera. Np. w expekcie nie moglem zrobic wyplaty bo byl wklepany z automatu stary numer i po mailu pozmieniali mi.
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 1,792
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Feb 2005
Posty: 1,792 |
Z tego co wiem to mozesz wyplacic na tego netellera ktorym wplacales do buka
Najlepiej napisz do buka i zobaczysz do powie...
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 1,792
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Feb 2005
Posty: 1,792 |
a sorka cos mi sie forum zwalilo i nie widzialem ze jest 21 strona juz napisana odp. Sorka
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 975
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Nov 2005
Posty: 975 |
Mam pytanie, z jakich bankomatów wypłacaliście kartą netellera i nie było zadnych problemow?
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 910
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Mar 2004
Posty: 910 |
Euronet, BZWBK, PKO, Nordea - ogolnie z jakiego bym nie wyplacal, zawsze bylo ok. Raz tylko mi z Euronetu nie wyplacili, ale to wina bankomatu, bo mial chwilowa awarie. Czekalem na zwrot pieniedzy dosc dlugo, ale sie doczekalem. Pozdr
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2008
Posty: 30
newbie
|
|
newbie
Dołączył: Mar 2008
Posty: 30 |
wyplacal ktos moze ostatnio euraki z bankomatu na balicach, jakie sa koszty z tym zwiazane dla nieklientow bph bo ze taki tam stoi to caly czas aktualne????
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2002
Posty: 1,726
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2002
Posty: 1,726 |
Wlasnie zamowilem sobie karte netka. Na stronie jest napisane, ze jest $10, ale babka na czacie powiedziala mi, ze nie ma zanej activation fee - place tylko za ladowanie karty, wyplate w bankomatach i prowizje za przewalutowanie. Czy tak jest? Placiliscie ta activation fee?
I jeszcze jedna sprawa. Czy ta karta mozna placic normalnie w sklepach? Bo widze, ze za wyplate z bankomatu jest oplata 4$ a za platnosci nie ma zadnej (poza oplata za przewalutowanie). Czy wiec moge ta karta placic rano za bulki i mleko w sklepie? Probowal ktos z was tego czy tylko robicie wyplaty w bankomatach?
pozdr.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 3,942
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 3,942 |
za aktywacje jest jakas promocja ze jest za friko, i za bulki tez powinienes zaplacic bo jet to zwykla karta przeciez. ale osobiscie nie probowalem 
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 1,792
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Feb 2005
Posty: 1,792 |
Co do placenia w sklepie to roznie bywa. Moze ja mam cos zwalana karte ale raz przyjmuje transakcje raz nie. Ogolnie czesciej nie przyjuje niz przyjmuje... Takze radze miec przy sobie inna karte albo pieniadze bo dosc czesto przynajmniej u mnie nie mozna ta karta zaplacic.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2008
Posty: 275
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Mar 2008
Posty: 275 |
Trzeba jakos aktywowac swoje konto jak to ma miejsce w MB??
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 2,218
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Dec 2003
Posty: 2,218 |
Przypuscmy, ze na Netku mam 300 euro. W jaki sposob obliczyc najwieksza mozliwa sume w PLN do wyplaty w bankomacie? Po jakim kursie jest przewalutowanie? Po kursie banku (bankomatu) z ktorego sie wyplaca czy po kursie z Netka?
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 340
a.k.a. "IcE22"
|
|
a.k.a. "IcE22"
Dołączył: Aug 2004
Posty: 340 |
Witam Mam pytanko dotyczace karty neteller.Czy za zakupy jest pobierana prowizja? Czy lepiej wypłacic kase z bankomatu? Pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2001
Posty: 5,220
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2001
Posty: 5,220 |
Witam Mam pytanko dotyczace karty neteller.Czy za zakupy jest pobierana prowizja? Czy lepiej wypłacic kase z bankomatu? Pozdrawiam Lepiej to pierwsze. Osobiście się jeszcze z prowizją przy płaceniu kartą Netellera nie spotkałem (i dlatego ją lubię  )
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 340
a.k.a. "IcE22"
|
|
a.k.a. "IcE22"
Dołączył: Aug 2004
Posty: 340 |
Witam Mam pytanko dotyczace karty neteller.Czy za zakupy jest pobierana prowizja? Czy lepiej wypłacic kase z bankomatu? Pozdrawiam Lepiej to pierwsze. Osobiście się jeszcze z prowizją przy płaceniu kartą Netellera nie spotkałem (i dlatego ją lubię  ) Pieknie dziekuje za odpowiedz
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 340
a.k.a. "IcE22"
|
|
a.k.a. "IcE22"
Dołączył: Aug 2004
Posty: 340 |
A czy mozna robic zwrot na karte neteller wiekszy od zrobionego depozytu?
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,530
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,530 |
Przypuscmy, ze na Netku mam 300 euro. W jaki sposob obliczyc najwieksza mozliwa sume w PLN do wyplaty w bankomacie? Po jakim kursie jest przewalutowanie? Po kursie banku (bankomatu) z ktorego sie wyplaca czy po kursie z Netka? 300e - 3e (oplata) czyli 297e x kurs kupna (3.4pln) = 1010 pln
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,530
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,530 |
Witam Mam pytanko dotyczace karty neteller.Czy za zakupy jest pobierana prowizja? Czy lepiej wypłacic kase z bankomatu? Pozdrawiam kasa z bankomatu to oplata 3e i przelicznik po kursie kupna (3.4pln) zas zakupy licza po kursie srednim (3.5pln) wiec zdecydowanie zakupy, pozatym juz kilka razy zdarzylo sie, ze w bankomacie zabraklo kasy a sciagli z karty po takiej akcji troche czekania pisania etc w sklepie to sie nie zdarzy owszem czasami maja jakies problemy wiec robiac zakupy w razie czego wez kase ze soba
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,530
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,530 |
A czy mozna robic zwrot na karte neteller wiekszy od zrobionego depozytu? mozna
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 340
a.k.a. "IcE22"
|
|
a.k.a. "IcE22"
Dołączył: Aug 2004
Posty: 340 |
A czy mozna robic zwrot na karte neteller wiekszy od zrobionego depozytu? mozna Widze ze ta karta to full wypas Pozdro Ps Ciekawe kiedy moneybookers wprowadzi swoje
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2001
Posty: 5,220
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2001
Posty: 5,220 |
Tak, taka karta to full wypas. Zamów sobie ją już dzisiaj a dostaniesz pocztą i tam będą wszystkie potrzebne szczegóły. Dzięki Neteller możemy jak cywilizowani ludzie korzystać z uczciwie wygranych przez Nas piniążków! Co do karty MB to będzie podobno jakoś na nowy sezon ligowy 2008/09 
|
|
|
Link skopiowany do schowka