Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 11 z 13 1 2 9 10 11 12 13
Dołączył: Apr 2004
Posty: 3,942
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 3,942
Trzeba napisac do bukmachera ze sie zmienilo konto Netellera. Np. w expekcie nie moglem zrobic wyplaty bo byl wklepany z automatu stary numer i po mailu pozmieniali mi.

Bonus: Unibet
Dołączył: Feb 2005
Posty: 1,792
E
Pooh-Bah
Pooh-Bah
E Offline
Dołączył: Feb 2005
Posty: 1,792
Z tego co wiem to mozesz wyplacic na tego netellera ktorym wplacales do buka

Najlepiej napisz do buka i zobaczysz do powie...

Eska #2188443 22/03/2008 19:46
Dołączył: Feb 2005
Posty: 1,792
E
Pooh-Bah
Pooh-Bah
E Offline
Dołączył: Feb 2005
Posty: 1,792
a sorka cos mi sie forum zwalilo i nie widzialem ze jest 21 strona juz napisana odp. Sorka

Eska #2221364 02/04/2008 01:29
Dołączył: Nov 2005
Posty: 975
A
old hand
old hand
A Offline
Dołączył: Nov 2005
Posty: 975
Mam pytanie, z jakich bankomatów wypłacaliście kartą netellera i nie było zadnych problemow?

Dołączył: Mar 2004
Posty: 910
S
old hand
old hand
S Offline
Dołączył: Mar 2004
Posty: 910
Euronet, BZWBK, PKO, Nordea - ogolnie z jakiego bym nie wyplacal, zawsze bylo ok. Raz tylko mi z Euronetu nie wyplacili, ale to wina bankomatu, bo mial chwilowa awarie. Czekalem na zwrot pieniedzy dosc dlugo, ale sie doczekalem. Pozdr

SyKo #2222835 02/04/2008 06:58
Dołączył: Mar 2008
Posty: 30
Z
newbie
newbie
Z Offline
Dołączył: Mar 2008
Posty: 30
wyplacal ktos moze ostatnio euraki z bankomatu na balicach, jakie sa koszty z tym zwiazane dla nieklientow bph bo ze taki tam stoi to caly czas aktualne????

ziuta #2222860 02/04/2008 07:09
Dołączył: Jan 2002
Posty: 1,726
P
Pooh-Bah
Pooh-Bah
P Offline
Dołączył: Jan 2002
Posty: 1,726
Wlasnie zamowilem sobie karte netka. Na stronie jest napisane, ze jest $10, ale babka na czacie powiedziala mi, ze nie ma zanej activation fee - place tylko za ladowanie karty, wyplate w bankomatach i prowizje za przewalutowanie. Czy tak jest? Placiliscie ta activation fee?

I jeszcze jedna sprawa. Czy ta karta mozna placic normalnie w sklepach? Bo widze, ze za wyplate z bankomatu jest oplata 4$ a za platnosci nie ma zadnej (poza oplata za przewalutowanie). Czy wiec moge ta karta placic rano za bulki i mleko w sklepie? Probowal ktos z was tego czy tylko robicie wyplaty w bankomatach?

pozdr.

padik #2222872 02/04/2008 07:13
Dołączył: Apr 2004
Posty: 3,942
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 3,942
za aktywacje jest jakas promocja ze jest za friko, i za bulki tez powinienes zaplacic bo jet to zwykla karta przeciez. ale osobiscie nie probowalem smile

Dołączył: Feb 2005
Posty: 1,792
E
Pooh-Bah
Pooh-Bah
E Offline
Dołączył: Feb 2005
Posty: 1,792
Co do placenia w sklepie to roznie bywa. Moze ja mam cos zwalana karte ale raz przyjmuje transakcje raz nie. Ogolnie czesciej nie przyjuje niz przyjmuje... Takze radze miec przy sobie inna karte albo pieniadze bo dosc czesto przynajmniej u mnie nie mozna ta karta zaplacic.

Eska #2226298 04/04/2008 00:54
Dołączył: Mar 2008
Posty: 275
M
enthusiast
enthusiast
M Offline
Dołączył: Mar 2008
Posty: 275
Trzeba jakos aktywowac swoje konto jak to ma miejsce w MB??

metoda #2237318 07/04/2008 16:05
Dołączył: Dec 2003
Posty: 2,218
S
Pooh-Bah
Pooh-Bah
S Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 2,218
Przypuscmy, ze na Netku mam 300 euro. W jaki sposob obliczyc najwieksza mozliwa sume w PLN do wyplaty w bankomacie? Po jakim kursie jest przewalutowanie? Po kursie banku (bankomatu) z ktorego sie wyplaca czy po kursie z Netka?

Scobas #2238728 08/04/2008 03:19
Dołączył: Aug 2004
Posty: 340
Z
a.k.a. "IcE22"
a.k.a. "IcE22"
Z Offline
Dołączył: Aug 2004
Posty: 340
Witam
Mam pytanko dotyczace karty neteller.Czy za zakupy jest pobierana prowizja? Czy lepiej wypłacic kase z bankomatu?
Pozdrawiam

Zielony #2238890 08/04/2008 04:19
Dołączył: Mar 2001
Posty: 5,220
D
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
D Offline
Dołączył: Mar 2001
Posty: 5,220
Originally Posted by IcE22
Witam
Mam pytanko dotyczace karty neteller.Czy za zakupy jest pobierana prowizja? Czy lepiej wypłacic kase z bankomatu?
Pozdrawiam

Lepiej to pierwsze. Osobiście się jeszcze z prowizją przy płaceniu kartą Netellera nie spotkałem (i dlatego ją lubię smile )

Dołączył: Aug 2004
Posty: 340
Z
a.k.a. "IcE22"
a.k.a. "IcE22"
Z Offline
Dołączył: Aug 2004
Posty: 340
Originally Posted by DJ SOSNA
Originally Posted by IcE22
Witam
Mam pytanko dotyczace karty neteller.Czy za zakupy jest pobierana prowizja? Czy lepiej wypłacic kase z bankomatu?
Pozdrawiam

Lepiej to pierwsze. Osobiście się jeszcze z prowizją przy płaceniu kartą Netellera nie spotkałem (i dlatego ją lubię smile )
Pieknie dziekuje za odpowiedz

Zielony #2239115 08/04/2008 06:05
Dołączył: Aug 2004
Posty: 340
Z
a.k.a. "IcE22"
a.k.a. "IcE22"
Z Offline
Dołączył: Aug 2004
Posty: 340
A czy mozna robic zwrot na karte neteller wiekszy od zrobionego depozytu?

Scobas #2239129 08/04/2008 06:12
Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,530
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,530
Originally Posted by Scobas
Przypuscmy, ze na Netku mam 300 euro. W jaki sposob obliczyc najwieksza mozliwa sume w PLN do wyplaty w bankomacie? Po jakim kursie jest przewalutowanie? Po kursie banku (bankomatu) z ktorego sie wyplaca czy po kursie z Netka?

300e - 3e (oplata) czyli 297e x kurs kupna (3.4pln) = 1010 pln

Zielony #2239139 08/04/2008 06:18
Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,530
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,530
Originally Posted by IcE22
Witam
Mam pytanko dotyczace karty neteller.Czy za zakupy jest pobierana prowizja? Czy lepiej wypłacic kase z bankomatu?
Pozdrawiam

kasa z bankomatu to oplata 3e i przelicznik po kursie kupna (3.4pln) zas zakupy licza po kursie srednim (3.5pln) wiec zdecydowanie zakupy, pozatym juz kilka razy zdarzylo sie, ze w bankomacie zabraklo kasy a sciagli z karty po takiej akcji troche czekania pisania etc w sklepie to sie nie zdarzy owszem czasami maja jakies problemy wiec robiac zakupy w razie czego wez kase ze soba

Zielony #2239142 08/04/2008 06:18
Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,530
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,530
Originally Posted by IcE22
A czy mozna robic zwrot na karte neteller wiekszy od zrobionego depozytu?


mozna

Dołączył: Aug 2004
Posty: 340
Z
a.k.a. "IcE22"
a.k.a. "IcE22"
Z Offline
Dołączył: Aug 2004
Posty: 340
Originally Posted by KUERTEN.
Originally Posted by IcE22
A czy mozna robic zwrot na karte neteller wiekszy od zrobionego depozytu?


mozna
Widze ze ta karta to full wypas

Pozdro
Ps
Ciekawe kiedy moneybookers wprowadzi swoje

Zielony #2239176 08/04/2008 06:38
Dołączył: Mar 2001
Posty: 5,220
D
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
D Offline
Dołączył: Mar 2001
Posty: 5,220
Tak, taka karta to full wypas. Zamów sobie ją już dzisiaj a dostaniesz pocztą i tam będą wszystkie potrzebne szczegóły. Dzięki Neteller możemy jak cywilizowani ludzie korzystać z uczciwie wygranych przez Nas piniążków!

Co do karty MB to będzie podobno jakoś na nowy sezon ligowy 2008/09 kasa

Strona 11 z 13 1 2 9 10 11 12 13

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
6 zarejestrowanych użytkowników (ElNinho[mmdea], rafal08, Sensei, kamel, betowiec, forty), 2,620 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,333
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1