Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 1 z 2 1 2
Dołączył: Dec 2000
Posty: 932
S
old hand
old hand
S Offline
Dołączył: Dec 2000
Posty: 932
Po pierwszej wizycie - podoba mi się . Więcej po obejrzeniu szczegółów .

Aha, bez rejestracji praktycznie nic nie można obejrzeć ... trochę to odpychające . Co innego gdy chcę wysyłać artykuły lub posty ale do czytania obowiązek rejestracji ??? To na razie taki mały minusik psujący dobre pierwsze wrażenie .

Bonus: Unibet
Dołączył: Mar 2001
Posty: 766
old hand
old hand
Dołączył: Mar 2001
Posty: 766
Quote
Oryginalnie wysłał Set Fisher:
[qb]

Aha, bez rejestracji praktycznie nic nie można obejrzeć ... trochę to odpychające . Co innego gdy chcę wysyłać artykuły lub posty ale do czytania obowiązek rejestracji ??? To na razie taki mały minusik psujący dobre pierwsze wrażenie .[/qb]
Z tą rejestracją to jest tak, że osoba niezarejestrowana nie może obejrzeć tylko dwóch bloków "Typy" i "TOP 5 Typerów", które są ze sobą powiązane. Cała reszta jest dla wszystkich.
Osoba zarejestrowana w serwisie ma możliwość zmniany wyglądu serwisu, zmiany grafiki według własnych upodobań, zmianę ustawień innych parametrów wyświetlanych na stronie. Poza tym osoby zarejestrowane w serwisie powiadamiane są email o nowych analizach i typach.

Pozdrawiam

Dołączył: Jun 2001
Posty: 3,546
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Jun 2001
Posty: 3,546
Wszystkie stronki w Nuke`u wygladaja tak samo <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> tylko roznia sie kolorami <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

A z drugiej strony to stronki o bukmacherstwie popadaja w rutynę. Na kazdej to samo tylko w innym opakowaniu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> A serwis mi sie podoba pod wzgeldem graficznym (jak kazdy zrobiony za pomoca PHP Nukea) a tresciowo nic szczegolnego co by kazalo mi pozostac na stronie dluzej... POczekam i zobacze w jaka strone pojdzie rozwoj.

Dołączył: Mar 2001
Posty: 766
old hand
old hand
Dołączył: Mar 2001
Posty: 766
Quote
Oryginalnie wysłał Szakal:
[qb]A serwis mi sie podoba pod wzgeldem graficznym (jak kazdy zrobiony za pomoca PHP Nukea)[/qb]
Tak dokładnie to serwis oparty jest o PostNuka.

Quote
Oryginalnie wysłał Szakal:
[qb]a tresciowo nic szczegolnego co by kazalo mi pozostac na stronie dluzej... POczekam i zobacze w jaka strone pojdzie rozwoj[/qb]
Dzięki Szakal za słowa otuchy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Dołączył: Feb 2002
Posty: 1,096
K
old hand
old hand
K Offline
Dołączył: Feb 2002
Posty: 1,096
Livescore: Chyba najlepsza strona ze świerzymi wynikami (02 Sie, 2002; odsłon:12)

Odpychajace, straszne, tragiczne... profesjonalizm? A gdzie slownik ortograficzny?

Dołączył: Mar 2001
Posty: 766
old hand
old hand
Dołączył: Mar 2001
Posty: 766
Quote
Oryginalnie wysłał Kejsper:
[qb] Livescore: Chyba najlepsza strona ze świerzymi wynikami (02 Sie, 2002; odsłon:12)

Odpychajace, straszne, tragiczne... profesjonalizm? A gdzie slownik ortograficzny?[/qb]
Kajsper zdaje się że jest takie powiedzenie:

TEN SIĘ NIE MYLI, KTO NIC NIE ROBI <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

a tak na poważnie już zostało to poprawione, Możesz w to wierzyć lub nie ale akurat ja nie potrzebuje słownika ortograficznego, ten link wraz z opisem został przesłany przez użytkownika serwisu, moim błędem było to iż go niesprawdziłem.
Tych co popadli w przygnębienie i mieli myśli samobójcze <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> z powodu tego błędu serdecznie PRZEPRASZAM.

Lexm <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Dołączył: Feb 2001
Posty: 776
J
old hand
old hand
J Offline
Dołączył: Feb 2001
Posty: 776
Fajnie ze zrobileś taki serwis.
Właśnie sie zarejestrowałem.
Mnie najbardziej interesuje dział związany z typowaniem - bardzo dobrze że typy bedą podliczane bedzie wiadomo kto jaki ma bilans.

Zauwazyłem że mocno koncentrujesz się na Norwegii czyżby ta liga była Ci bliska? znasz ją dobrze?

Na koniec chciałem Cię zapytać o metodę typowania
tzn. jakim kryterium sie kierujesz decydując się na ten mecz a nie inny.

No i trzymam kciuki za rozwoj stronki będę uważnie sledził dział dotyczący typowania.

Dołączył: Mar 2001
Posty: 766
old hand
old hand
Dołączył: Mar 2001
Posty: 766
Quote
Oryginalnie wysłał jahu:
[qb]

Zauwazyłem że mocno koncentrujesz się na Norwegii czyżby ta liga była Ci bliska? znasz ją dobrze?
[/qb]
Bliska to za dużo powiedziane, ostatnio tylko to było do grania a więc koncentrowałem się na tej lidze.

Quote
Oryginalnie wysłał jahu:
[qb]
Na koniec chciałem Cię zapytać o metodę typowania
tzn. jakim kryterium sie kierujesz decydując się na ten mecz a nie inny.[/qb]
Najważniejsze kryterium to zdrowy rozsądek oraz informacje, które można zdobyć w sieci.

Pozdrawiam

Dołączył: Jun 2001
Posty: 1,231
Q
veteran
veteran
Q Offline
Dołączył: Jun 2001
Posty: 1,231
Sobota, 3. sierpnia, godzina 13.33:

"Warning: Can't connect to MySQL server on 'mysql5.serwery.pl' (113) in /usr/local/apache/www/htdocs/gambler.nu/pnadodb/drivers/adodb-mysql.inc.php on line 108

Warning: MySQL Connection Failed: Can't connect to MySQL server on 'mysql5.serwery.pl' (113) in /usr/local/apache/www/htdocs/gambler.nu/pnadodb/drivers/adodb-mysql.inc.php on line 108
mysql://admin501:@mysql5.serwery.pl/baza501 failed to connectCan't connect to MySQL server on 'mysql5.serwery.pl' (113)"

Dołączył: Mar 2001
Posty: 766
old hand
old hand
Dołączył: Mar 2001
Posty: 766
Quote
Oryginalnie wysłał qwerty:
[QB]Sobota, 3. sierpnia, godzina 13.33:

"Warning: Can't connect to MySQL server on 'mysql5.serwery.pl' (113) in /usr/local/apache/www/htdocs/gambler.nu/pnadodb/drivers/adodb-mysql.inc.php on line 108.....

QB]
Ciekekawy tekst <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> , ale serwis działa w sposób prawidłowy.

Dołączył: Jun 2001
Posty: 2,786
xeo Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2001
Posty: 2,786
Chciałem sobie zobaczyć w całości twój serwis i się zarejestrowałe wczoraj w nocy - do teraz nie dostałem hasła . <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />

Dołączył: Mar 2001
Posty: 766
old hand
old hand
Dołączył: Mar 2001
Posty: 766
Quote
Oryginalnie wysłał xeo:
[qb]Chciałem sobie zobaczyć w całości twój serwis i się zarejestrowałe wczoraj w nocy - do teraz nie dostałem hasła . <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /> [/qb]
Wyślij mi na admin@gambler.nu nick jakim zarejestrowałeś się w serwisie. Sprawdze i dam znać na priva.

Lexm

Dołączył: Aug 2001
Posty: 560
G
addict
addict
G Offline
Dołączył: Aug 2001
Posty: 560
Quote
Oryginalnie wysłał xeo:
[qb]Chciałem sobie zobaczyć w całości twój serwis i się zarejestrowałe wczoraj w nocy - do teraz nie dostałem hasła . <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /> [/qb]
może pomyliłeś coś w adresie, miałem ten sam problem w mecz.pl

Dołączył: Jun 2001
Posty: 2,786
xeo Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2001
Posty: 2,786
Raczej nie , adres wpisuje mie się automatycznie po wprowadzeni 1 literki . Jeszcze raz sie zarejestruje .

Dołączył: Jun 2001
Posty: 2,786
xeo Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2001
Posty: 2,786
Teraz nie moge się zarejestrować .
Warning: Can't connect to MySQL server on 'mysql5.serwery.pl' (113) . Chyb dam sobie spokój .

Dołączył: Jun 2001
Posty: 2,786
xeo Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2001
Posty: 2,786
Juz wiem czemu nie otrzymałem hasła , nie zgodziłem się na polityke jakąs i coś jeszcze <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> .

Teraz wszystko gra .

Dołączył: Jun 2001
Posty: 2,786
xeo Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2001
Posty: 2,786
Mam pytanie , jak ty wyliczasz procent zysku .

typów 15
trfionych 10
wygrane 120.40
inwestycje 81
zysk +39.40
procent zysku 149%

To co wyliczyłeś nie jest procentem zysku .
Twój zysk w stosunk do zainwestowanej kwoty wynosi 49% (nieźle) .

Zysk jest różnicą pomiędzy zainwestowanym kapitałem , a zwrotem z tej inwestycji .

Dołączył: Mar 2001
Posty: 766
old hand
old hand
Dołączył: Mar 2001
Posty: 766
Quote
Oryginalnie wysłał xeo:
[qb]Mam pytanie , jak ty wyliczasz procent zysku .

typów 15
trfionych 10
wygrane 120.40
inwestycje 81
zysk +39.40
procent zysku 149%

To co wyliczyłeś nie jest procentem zysku .
Twój zysk w stosunk do zainwestowanej kwoty wynosi 49% (nieźle) .

Zysk jest różnicą pomiędzy zainwestowanym kapitałem , a zwrotem z tej inwestycji .[/qb]
149% to tylko sposób przedstawienia moich "dokonań".
100% jako kapitał do grania (gdy zaczynam), jeżeli jestem na plusie (49% w tej chwili)to daje owe 149%. Jeżeli, oby niezapeszyć <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> będe na minusie (np.20%) wtedy w tabeli będzie podana wartość 80%. Tak to sobie zrobiłem.
Jeżeli masz jakieś sugestie w jaki sposób przedstawiać dane o zysku w sposób bardziej czytelny to napisz.

Lexm

Dołączył: Jun 2001
Posty: 2,786
xeo Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2001
Posty: 2,786
Jak zobaczyłem , że masz te 149% zysku na 15 typach to pomyślałem facet jest genialny , ale potem sobie przeliczyłem i wyszło mi 49% (to też super wynik) .

Twój sposób prezentacji zysku jest troche wprowadzający w błąd .

Wg. mnie najczytelniejszym sposobem rozliczania zysku/strat jest sposób miesięczny tzn. ststy zerują się po miesiącu (oczywiście gdzieś masz historie poprzednich miesięcy).

A zysk wyliczasz kwota zysku na czysto/kwota inwestycji % . To w powyższym wypadku daje 48,64% .

W każdym razie ten sposób jeki ty peferujesz jest troche mylący , ale to twój serwis . <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

Dołączył: Mar 2001
Posty: 766
old hand
old hand
Dołączył: Mar 2001
Posty: 766
Quote
Oryginalnie wysłał xeo:
[QB]

Wg. mnie najczytelniejszym sposobem rozliczania zysku/strat jest sposób miesięczny tzn. ststy zerują się po miesiącu (oczywiście gdzieś masz historie poprzednich miesięcy).

A zysk wyliczasz kwota zysku na czysto/kwota inwestycji % . To w powyższym wypadku daje 48,64% .

QB]
Dzięki za podpowiedź. Przemyśle sprawę, ale na pewno zrobie miesięczne podlicznie.

Strona 1 z 2 1 2

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
10 zarejestrowanych użytkowników (rymoholik, aker, latajaca_holenderka, rafal08, alfa, ANZELMO, Sensei, betowiec, $-man, forty), 1,829 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,289
Posty5,835,374
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1