|
|
Dołączył: Oct 2005
Posty: 1,876
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2005
Posty: 1,876 |
Drogi Biszopie szczęście to uczucie spotykane wszędzie, nie tylko wśród Biszopów. Można je spotkać w Afryce, Australii, Europie i na każdym innym kontynencie. Tylko, że dla każdego szczęcie oznacza co innego. Ty np. możesz być szczęśliwy, że napisałeś ironiczny post pod moim adresem. Nie mam Ci tego za złe. Istota szczęścia jest bowiem inna dla każdego, i nie mogę Cię winić za to, że akurat to daje Ci szczęście. Jestem natomiast rad, że jestem składnikiem Twojego szczęścia. pozdrawiam Mistrzu
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,990
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,990 |
hyhy, czy zartem czy z ironia napisany post wyzej.. ale zgodzic sie trzeba 
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489 |
wklejacie świat, a nie życie. życie, to głód, bieda i ubóstwo milionów na całym świecie. Wklejamy świat, który dał życie i jest z nim nierozerwalnie związany.  Mówię oczywiście o swoim stanie emocjonalnym. Natomiast gdybym miał zaprzątać głowę wszystkimi tragediami świata, to całego życia by nie starczyło. Jestem szczęśliwy, staram się żeby ludzie wokół mnie byli szczęśliwi. W sytuacjach, w których niejeden by się załamał szukam pozytywów. Życie jest zbyt krótkie żeby się zamartwiać. Dlatego wykorzystajmy ten najcenniejszy dar najlepiej jak umiemy i żyjmy pełnią życia 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 20,425
Ana <3
|
|
Ana <3
Dołączył: Jun 2005
Posty: 20,425 |
ja tylko zgłosiłem wniosek formalny, aby zastanowić się nad odfałszowaniem rzeczywistości, jaką tu się prezentuje. wszak, temat brzmi życie jest piękne, a nie świat jest piękny. i nawet sfotoszopiała biedrona Terrora tutaj nie pomoże 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 3,612
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 3,612 |
jasne, ze szczęście niejedno ma imię. jeden jest szcześliwy patrząc w niebo, drugi czuje się szcześliwy wsłuchując się w szelest drzew targanych wiatrem, następnego uszczęsliwia zwycięstwo ukochanej druzyny, inny poczuje szczęście ,gdyz kupił sobie nową "komórke" (pozorne, płytkie i krótkotrwałe "szczęscie" , ale jednak jest to jakas forma szczęscia), jeszcze innego uszczęsliwi weekendowe grillowanie na działce z przyjaciółmi, a sa i tacy, których uszczęśliwia przekonywanie ogółu, jakimi to sa zajebistymi podrywaczami, i że żadna laska im się nie oprze. nie neguje tych różnych form zaspokajania poczucia szczęścia. rózni ludzie - różne potrzeby. natomiast pisanie takich bzdur, ze ludzie umierający z głodu mogą być również szczęsliwi jest co najmniej poku.rwione. masz pełną lodówke, i mówisz, ze Afrykańska rodzina, której na rękach umiera z głodu dziecko może odczuwać szczęscie? zero empatii. nieźle masz nasrane we łbie. Jak to juz kiedys napisał bodajże Stoin "ta psychologia juz chyba dach ci zerwała". nic dodac - nic ująć. mam tylko nadzieje, ze po tych studiach bedziesz się zajmował jedynie uczeniem małolatów jak zaruchac pijaną i naćpaną laska na dyskotece. bo gdy poprosi cię o pomoc człowiek w potrzebie, to na bank mu nie pomozesz. dlaczego? bo nie jesteś w stanie zrozumiec ludzkiego cierpienia. tak jak pisałem - empatia zerowa. kurde wymiękam. rodzice trzymaja na rękach umierające z głodu dziecko, któremu nie mogą pomóc, a taki osioł napisze, ze oni moga odczuwać szczęscie. debil jestes i tyle. na kobietach tez znasz sie tak jak ja na byciu ministrantem. po przejrzeniu "śmieszne" ide dalej sie pośmiac do "jak zagadac..." czytając twoje posty. nie ripostuje , gdyż zwyczajnie nie mam ochoty zniżać sie do twojego poziomu. ale choćby twoje ostatnie "złote rady" dawane userowi katalonya. dałem kilku fajnym dziewcznom do przeczytania tą twoją "rade". buahahahaha smiech na sali  wszystkie bez chwili wahania stwierdziły, że gdyby ich chłopak wywiózł je na pustkowie i skończyło im się paliwo, to by sie wkurzyly, i uznały że ich facet to skończony debil, skoro nie zatankował samochodu jadąc na jakies zadupie. o przytulaniu się nie byloby mowy. no ale ty z pewnościa znasz lepiej psychike kobiet niz one same  żenada!! głupsi od ciebie sa już chyba tylko ci którzy słuchaja tych kretyńskich porad pseudo-casanovy idź lepiej na spacer i powiedz kilku dziewczynom, jak to podoba ci się ich łono  a po powrocie do domu wbij do Excela i uaktualnij swoje statystyki poderwanych lasek  stanadrdowy tekst by pierniczek: "jestem pewnym siebie facetem, znam swoją wartość, i nie musze nikomu niczego udowadniac, ale chciałbym powiedzieć, ze zaliczyłem 148 dziewczyn, 247 błagało mnie , aby ich nie zostawiał, a 445 złamałem serce. dodam, że żadna nigdy mi nie odmówila. ale wcale nie pisze tego, aby leczyć swoje kompleksy"  jestes malutkim zakompleksionym ciulem, ale oszukuj siebie dalej, że wcale tak nie jest 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 20,044
I see dead people
|
|
I see dead people
Dołączył: Aug 2001
Posty: 20,044 |
Dupa, nie znacie się ... Czy się to komuś podoba czy nie, życie piękne jest ! 
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2003
Posty: 9,371
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2003
Posty: 9,371 |
Pierniczek, na psychologii nie uczą już o hierarchii potrzeb? Miałem nie komentować Twoich postów ale jak najbardziej chcę poprzeć to co napisał rockeman. A co do tematu, to Adaś powiedz lepiej skąd Ci się wzięły takie głupie myśli? Każdy przecież wie, że życie to nie bajka 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 20,044
I see dead people
|
|
I see dead people
Dołączył: Aug 2001
Posty: 20,044 |
Oj Grzesiek Jakie głupie, jakie? Z Pierniczkiem czy bez życie piękne jest ! Lallalallllaaaaa  Jasne, że nie bajka, ale czy trzeba zaraz dramatyzować, narzekać, pierniczyć ... ? Ja widzę 90% pozytywów, max 10% negatywów. A co  Nawet te negatywy to ... takie małe pikusie, małe miki się wydają  No stres, koko jumbo i do przodu  Cieszę się z małych rzeczy, świętuję sukcesy, porażki wkalkulowane są w to wszystko, ale to tylko przecinki. 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 20,044
I see dead people
|
|
I see dead people
Dołączył: Aug 2001
Posty: 20,044 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2003
Posty: 9,371
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2003
Posty: 9,371 |
W takim razie koniecznie musimy się spotkać na jakąś wódeczkę, może w wakacje będzie okazja. Też bym chciał mieć takie radosne podejście 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 20,044
I see dead people
|
|
I see dead people
Dołączył: Aug 2001
Posty: 20,044 |
W takim razie koniecznie musimy się spotkać na jakąś wódeczkę, może w wakacje będzie okazja. Też bym chciał mieć takie radosne podejście  Chętnie  I Domingueza trzeba koniecznie wyciągnąć Bo się gdzieś zawieruszył na forum 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 20,425
Ana <3
|
|
Ana <3
Dołączył: Jun 2005
Posty: 20,425 |
[T]-error już widzi światełko w tunelu... no to wszystko jasne 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 20,044
I see dead people
|
|
I see dead people
Dołączył: Aug 2001
Posty: 20,044 |
[T]-error już widzi światełko w tunelu... no to wszystko jasne  TO DLA WAS !!! 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 20,425
Ana <3
|
|
Ana <3
Dołączył: Jun 2005
Posty: 20,425 |
Szefie wszystkich szefów  nie chce mi się szukać zdjęć na obalenie Twojej teorii  życie cudem jest, ale nie jest piękne... leszczu 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 14,507
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 14,507 |
rockeman  napisales dokladnie to czego mi sie niechciało klepac
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 8,998
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2005
Posty: 8,998 |
Ciekawe co powie Errorro jak mu za 20 lat nie będzie stawał 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
antimadrista
|
|
antimadrista
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258 |
Hehe 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 20,044
I see dead people
|
|
I see dead people
Dołączył: Aug 2001
Posty: 20,044 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041
Knockin' On Heaven's Door
|
|
Knockin' On Heaven's Door
Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041 |
rockeman  napisales dokladnie to czego mi sie niechciało klepac Pierniczkowi już tak niejeden pisał łącznie ze Mną  ps. oczywiście full  for rockeman i respect za taaaaki dłuuuuuugi wywodzik o lovelasie 
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|