|
|
Dołączył: Jan 2002
Posty: 2,273
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2002
Posty: 2,273 |
Empoli - Parma 1-2 Schalke - Bayern 2-2 Grazer AK - Salzburg 1-2 Wisła Płock - Wisła Kraków 0-3 GKS Katowice - Odra Wodzisław 2-2 Mallorca - Sevilla 2-1
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2002
Posty: 8,948
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2002
Posty: 8,948 |
Empoli - Parma 1-2 Schalke - Bayern 2-1 Grazer AK - Salzburg 2-1 Wisła Płock - Wisła Kraków 0-2 GKS Katowice - Odra Wodzisław 1-1 Mallorca - Sevilla 2-1
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2001
Posty: 1,041
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Dec 2001
Posty: 1,041 |
Vodzior - Raho ---------> czesc 4 ostatnia
Empoli - Parma 0-1 (Parma będzie w UEFA) Schalke - Bayern 2-1 (Mecz w zasadzie o nic wiec wygra gospodarz) Grazer AK - Salzburg 2-1 (GAK do LM nie jakis tam Salzburg) Wisła Płock - Wisła Kraków 0-2 (Wisła Mistrzem Polski) GKS Katowice - Odra Wodzisław 5-1 (Odra to Odra <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> ) Mallorca - Sevilla 3-1 (Mallorca powalczy o UEFA)
Pozdrawiam i coś czuje ze spadne w dół w lidze po tej kolejce. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2001
Posty: 2,155
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2001
Posty: 2,155 |
Empoli - Parma 0:2 Schalke - Bayern 1:1 Grazer AK - Salzburg 1:2 Wisła Płock - Wisła Kraków 0:1 GKS Katowice - Odra Wodzisław 2:1 Mallorca - Sevilla 2:1
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 4,680
pokakulka
|
|
pokakulka
Dołączył: Oct 2002
Posty: 4,680 |
Witam, moj mega parowoz jest gotowy do drogi, wiec startujemy. Moje typy dostalem w tajemnicy od niejakiego kaznoblazna, mieszkajacego na wysokiej nizinie.
Empoli - Parma 1-2 Schalke - Bayern 2-1 Grazer AK - Salzburg 2-1 Wisła Płock - Wisła Kraków 1-2 GKS Katowice - Odra Wodzisław 2-1 Mallorca - Sevilla 2-1
niech moc masla orzechowego z lekka nutka dekadencji bedzie z wami!
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2002
Posty: 2,802
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2002
Posty: 2,802 |
Empoli - Parma 2-2 Schalke - Bayern 3-1 Grazer AK - Salzburg 1-1 Wisła Płock - Wisła Kraków 0-1 GKS Katowice - Odra Wodzisław 1-0 Mallorca - Sevilla 3-2
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,047
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,047 |
Witam Empoli - Parma 1:2 Schalke - Bayern 2:1 Grazer AK - Salzburg 2:0 Wisła Płock - Wisła Kraków 0:2 GKS Katowice - Odra Wodzisław 2:0 Malorca - Sevila 2:1
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 329
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Aug 2002
Posty: 329 |
Tym razem Da Bartek moja kolej na zwyciestwo! ;-) Empoli Parma 1:2 Schalke Bayern 0:1 Grazek AK Salzburg 2:1 Wisła Płock Wisła Kraków 1:3 Katowice Odra Wodzisław 1:0 Mallorca Sevilla 2:0
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 4,680
pokakulka
|
|
pokakulka
Dołączył: Oct 2002
Posty: 4,680 |
Oryginalnie wysłał DJ_IGOR: [qb]Tym razem Da Bartek moja kolej na zwyciestwo! ;-) [/qb] jesli dobrze pamietam, to ostatnio ty wygrales <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2002
Posty: 98
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: May 2002
Posty: 98 |
Witam !!!
Empoli - Parma 1-2 Schalke - Bayern 1-2 Grazer AK - Salzburg 3-1 Wisła Płock - Wisła Kraków 1-2 GKS Katowice - Odra Wodzisław 1-1 Mallorca - Sevilla 2-0
Pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 632
addict
|
|
addict
Dołączył: Aug 2002
Posty: 632 |
Wisła Płock - Wisła Kraków 0-3 GKS Katowice - Odra Wodzisław 2-0 Mallorca - Sevilla 1-1 tylko jakiś cud mi moze pomóc <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2002
Posty: 1,262
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jul 2002
Posty: 1,262 |
Ja też mogę wygrać tylko cudem....
Wisła Płock- Wisła Kraków 1-3 GKS Katowice- Ora Wodzisław 2-0 Real Mallorca- Sevilla FC 2-0
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 4,680
pokakulka
|
|
pokakulka
Dołączył: Oct 2002
Posty: 4,680 |
XVI kolejka
Poprawne wyniki:
Empoli - Parma 0-2 Schalke - Bayern 1-0 Grazer AK - Salzburg 3-3 Wisła Płock - Wisła Kraków 0-3 GKS Katowice - Odra Wodzisław 2-1 Mallorca - Sevilla 1-3
Wyniki:
Vodzior - Raho 11 - 12 pill - Wesul 16 - 14 Abohr - Verbatimek 12 - 12 FanJagi - tw30 6 - 9 Terror - Sł@wek 9 - 15 Dj_Igor - Ða Bartek 9 - 13 Vonseb - Slawek 007 10 - 12 WayeThe - mariusz2424 12 - 12 Nefer - Lepper2003 15 - 5 owee20 - Datalife 9 - 8
Tabelka pozniej <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 4,680
pokakulka
|
|
pokakulka
Dołączył: Oct 2002
Posty: 4,680 |
Tabela:
1. Raho 34 149-141 [+8] 2. pill 33 178-125 [+53] 3. Vodzior 31 182-149 [+33] 4. tw30 30 146-129 [+17] 5. Abohr 29 161-118 [+43] 6. Verbatimek 28 170-148 [+22] 7. Wesul 28 167-156 [+11] 8. Sł@wek 28 158-161 [-3] 9. Ða Bartek 27 166:125 [+41] 10. FanJagi 27 161-153 [+8] 11. Terror 25 165-156 [+9] 12. Slawek 007 25 154-128 [+26]* 13. Dj_Igor 25 137-143 [-6]* 14. Nefer 24 147-147 [0] 15. owee20 23 152-129 [+23] 16. WayeThe 23 145-156 [-11] ---------------------------------- 17. Vonseb 22 167-157 [+10] 18. mariusz2424 22 156-141 [+15] 19. Lepper2003 21 127-153 [-26]* 20. Datalife 19 145-143 [+2]
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 4,680
pokakulka
|
|
pokakulka
Dołączył: Oct 2002
Posty: 4,680 |
XVII kolejka
Raho - pill Vodzior - tw30 Abohr - Verbatimek Wesul - Sł@wek Ða Bartek - FanJagi Terror - Slawek 007 Dj_Igor - Nefer owee20 - WayeThe Vonseb - mariusz2424 Lepper2003 - Datalife
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 4,680
pokakulka
|
|
pokakulka
Dołączył: Oct 2002
Posty: 4,680 |
XVII Kolejka
Kazan-Spart.Moskwa // 31-05-2003 // 14:00 Y.B.Bern-Grasshop // 31.05.2003 // 20:15 Paris S.G. - Auxerre // 31-05-2003 // 20:45 Real M. - Celta // 31-05-2003 // 21:30 FC Porto - Sporting // 01-06-2003 // 17:00 San Sebastian - Valencia // 01-06-2003 // 21:00
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 329
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Aug 2002
Posty: 329 |
quote: -------------------------------------------------------------------------------- Oryginalnie wysłał DJ_IGOR: Tym razem Da Bartek moja kolej na zwyciestwo! ;-) --------------------------------------------------------------------------------
jesli dobrze pamietam, to ostatnio ty wygrales W takim razie nie miałem wyjścia i musiałem Ci dać wygrać! ;-) Gratuluje 3 punktów!
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2002
Posty: 3,767
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2002
Posty: 3,767 |
witam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Kazan-Spart.Moskwa 1-2 Y.B.Bern-Grasshop 1-3 Paris S.G. - Auxerre 2-1 Real M. - Celta 3-1 FC Porto - Sporting 2-1 San Sebastian - Valencia 0-1
pozdrawiam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 20,044
I see dead people
|
|
I see dead people
Dołączył: Aug 2001
Posty: 20,044 |
Witaj Slawek 007
Kazan-Spart.Moskwa 1-2 Y.B.Bern-Grasshop 1-2 Paris S.G. - Auxerre 2-0 Real M. - Celta 3-1 FC Porto - Sporting 2-1 San Sebastian - Valencia 2-1
Pozdrawiam.
Anty(Terror)ysta.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2002
Posty: 1,262
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jul 2002
Posty: 1,262 |
Derby Białegostoku <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
Moje typy: Rubin Kazan- Spartak Moscow 1-1 Young Boys- Grasshoppers 0-2 Paris SG- Auxerre 0-2 Real Madrid- Celta Vigo 3-1 Porto- Sporting Lisbon 2-2 Real Sociedad- Valencia 2-1
|
|
|
Link skopiowany do schowka