|
|
Dołączył: Dec 2001
Posty: 1,041
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Dec 2001
Posty: 1,041 |
wesul a jak pisze ze ok 93 min gry to chyba jasne ze bez dogrywki tylko 90 min + doliczony czas przez arbitra ale zebys zrozumiał odpowiadam: typujemy wynik po regulaminowym czasie gry (90 min)
a co do regulaminu proponuje by zebrała sie komisja PLK (oczywiscie bezemnie) + Pill i oni uznali czy moje typy zaliczyc czy nie
Mogłem usunac posta, albo napisac pod spodem 2 ale chciałem tylko podziekwoac tym co gratulowali mi wygranej i dlatego post edytowałem, swoja drogą uwazam ze jesli edycja posta nastąpi dośc szybko ( tutaj 9 minut) a w tym czasie zaden z innych grajacych nie poda typów tyo ta edycja nie wpływa w zaden sposób na przebieg rywalizacji
Pozdrawiam niekumatych
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2002
Posty: 2,000
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2002
Posty: 2,000 |
I po co się kłucicie, przecież wiadomo że zawsze typowaliśmy wyniki meczów bez dogrywki, więc czemu teraz miało by się to nagle zmienić, nie rozumie was <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> , zatypujcie wynik i zobaczcie jaki bedzie wynik w weekend <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> .
Pozdrawiam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />al:
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2002
Posty: 1,262
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jul 2002
Posty: 1,262 |
Mi też wydawało się oczywiste, że typujemy bez dogrywki. Dlaczego nikt nie miał wątpliwości, gdy w poprzedniej kolejce typowaliśmy finał Pucharu Portugalii ? A edytowanie postów powinno byc dozwolone do momentu rozpoczęcia pierwszego spotkania objętego typowaniem. Po co te kłótnie na sam koniec ? Pozdrawiam.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2002
Posty: 1,615
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jul 2002
Posty: 1,615 |
1. Lubin - Łęczna 1:1 2. Turcja - Kamerun 1:2 3. Odra - Shamrock 2:0 4. Jaworzno - Nowy Dwór 1:1 5. San Sebastian - Atl.Madryt 2:0 6. Barcelona - Celta 1:2
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2002
Posty: 1,262
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jul 2002
Posty: 1,262 |
Witam Verbatimek!
Moje typy:
Zagłębie Lubin- Górnik Łęczna 2-0 Turcja- Kamerun 2-1 Odra Wodzisław- Shamrock Rovers 1-2 Szczakowianka Jaworzno- Świt Nowy Dwór 1-1 Real Sociedad- Atletico Madrid 2-0 Barcelona- Celta Vigo 3-1
Dzięki za wspólną zabawę. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2002
Posty: 71
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Dec 2002
Posty: 71 |
Zagłębie-Łęczna 1-0 Turcja-Kamerun 1-0 Odra-Shamrock 3-0 Szczakowianka- Świt Nowy Dwór 2-1 Real Sociedad- Atletico Madrid 3-0 Barcelona- Celta Vigo 4-1
respect <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />al:
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2002
Posty: 2,000
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2002
Posty: 2,000 |
Hej Vodzior!!!
sobota: Lubin - Leczna 2:1 Turcja - Kamerun 2:1 Odra - Shamrock 4:1 niedziela: Jaworzno - Nowy Dwor 2:1 San Sebastian - Atl.Madryt 2:1 Barcelona - Celta 2:1
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />al:
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2002
Posty: 8,948
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2002
Posty: 8,948 |
sobota: 17:00 Lubin - Leczna 2-0 19:00 Turcja - Kamerun 2-1 20:00 Odra - Shamrock 1-0 niedziela: 17:00 Jaworzno - Nowy Dwor 1-0 21:00 San Sebastian - Atl.Madryt 2-0 21:00 Barcelona - Celta 2-1
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 194
member
|
|
member
Dołączył: Oct 2002
Posty: 194 |
Jeżeli dobrze liczę to spadek mi nie grozi, ale przyłożę się bo jeszcze meczu w pierwszej lidze nie wygrałem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> sobota: 17:00 Lubin - Leczna 1:1 19:00 Turcja - Kamerun 0:0 20:00 Odra - Shamrock 6:0 niedziela: 17:00 Jaworzno - Nowy Dwor 2:1 21:00 San Sebastian - Atl.Madryt 2:1 21:00 Barcelona - Celta 2:1
Pozdrawiam wszystkich uczestników zabawy, życzę smacznego <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: , dużej porcji szczęścia, udanych wakacji z potwornym kacem i kolorowych jajek <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />Ps. Mam nadzieję że 3 sezon odbędzię się.
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 4,680
pokakulka
|
|
pokakulka
Dołączył: Oct 2002
Posty: 4,680 |
Oczywiscie, ze sie odbedzie......od pazdziernika <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
pozdrawiam!!!
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2002
Posty: 1,686
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2002
Posty: 1,686 |
Lubin - Leczna 2:0 Turcja - Kamerun 1:0 Odra - Shamrock 4:0 Jaworzno - Nowy Dwor 1:0 San Sebastian - Atl.Madryt 2:1 Barcelona - Celta 3:0
pozdrawiam wszystkich <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> ))))))))
ps. zadnych zastrzezen do edycji posta raho nie mam, choc widzialem ze poprawil wynik meczu Jaworzno - Swit ze 110: 108 na 111: 109 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 20,044
I see dead people
|
|
I see dead people
Dołączył: Aug 2001
Posty: 20,044 |
Witaj vonseb
sobota: 17:00 Lubin - Leczna 3-0 19:00 Turcja - Kamerun 1-1 20:00 Odra - Shamrock 3-0 niedziela: 17:00 Jaworzno - Nowy Dwor 1-1 21:00 San Sebastian - Atl.Madryt 2-1 21:00 Barcelona - Celta 2-1
Pozdrawiam.
Anty(Terror)ysta.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2002
Posty: 565
addict
|
|
addict
Dołączył: May 2002
Posty: 565 |
Zagłębie-Łęczna 2-0 Turcja-Kamerun 0-1 Odra-Shamrock 3-0 Szczakowianka- Świt Nowy Dwór 2-1 Real Sociedad- Atletico Madrid 2-0 Barcelona- Celta Vigo 3-1
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 632
addict
|
|
addict
Dołączył: Aug 2002
Posty: 632 |
Lubin - Leczna 2:1 Turcja - Kamerun 2:1 Odra - Shamrock 2:0 Jaworzno - Nowy Dwor 1:1 San Sebastian - Atl.Madryt 2:1 Barcelona - Celta 2:1
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,047
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,047 |
Zagłębie Lubin- Górnik Łęczna 1-0 Turcja- Kamerun 2-0 Odra Wodzisław- Shamrock Rovers 1-3 Szczakowianka Jaworzno- Świt Nowy Dwór 2-0 Real Sociedad- Atletico Madrid 2-0 Barcelona- Celta Vigo 2-0
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2001
Posty: 2,155
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2001
Posty: 2,155 |
sobota: 17:00 Lubin - Leczna 3-1 19:00 Turcja - Kamerun 1-1 20:00 Odra - Shamrock 3-0 niedziela: 17:00 Jaworzno - Nowy Dwor 1-1 21:00 San Sebastian - Atl.Madryt 2-1 21:00 Barcelona - Celta 2-1
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2002
Posty: 2,802
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2002
Posty: 2,802 |
Lubin - Leczna 3-0 Turcja - Kamerun 1-1 Odra - Shamrock 2-0 Jaworzno - Nowy Dwor 1-1 San Sebastian - Atl.Madryt 3-1 Barcelona - Celta 2-1
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2002
Posty: 2,273
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2002
Posty: 2,273 |
sobota: 19:00 Turcja - Kamerun 1-2 20:00 Odra - Shamrock 0-0 niedziela: 17:00 Jaworzno - Nowy Dwor 2-1 21:00 San Sebastian - Atl.Madryt 3-2 21:00 Barcelona - Celta 3-1
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,997
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,997 |
Oryginalnie wysłał FanJagi: A edytowanie postów powinno byc dozwolone do momentu rozpoczęcia pierwszego spotkania objętego typowaniem. Moim zdaniem jednak nie, bo mozna wyczekac na typy przeciwnika i zmienic 5min przed meczem. Proponuje od nowego sezonu taka poprawke ze mozna edytowac powiedzmy 30min od wyslania posta oraz przed rozpoczeciem meczy.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2001
Posty: 1,041
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Dec 2001
Posty: 1,041 |
Ja uwazam ze jesli edycja posta nastąpi zanim inny z graaczy nie poda typów to ta edycja nie wpływa w zaden sposób na przebieg rywalizacji i takie posty powinny być OK więc wg. mnie:
Można edytować post do powiedzmy 5 minut, albo do czasu aż jakiś z graczy nie poda po nas swoich typów.
Pozdrawiam
|
|
|
Link skopiowany do schowka