|
|
Dołączył: May 2002
Posty: 98
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: May 2002
Posty: 98 |
Witam
Alliansi - MyPa 1:1 FC Porto - Leiria 2:1 Celta - San Sebastian 2:0 Valencia - Barcelona 2:1 Malaga - FC Sewilla 2:1 Atletico - Real Madryt 1:2
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2002
Posty: 1,262
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jul 2002
Posty: 1,262 |
Oryginalnie wysłał SheTee: [qb]XIX kolejka PLK
17:30 Alliansi - MyPa 18:15 FC Porto - Leiria 21:00 Celta - San Sebastian 21:00 Valencia - Barcelona 21:00 Malaga - FC Sewilla 21:00 Atletico - Real Madryt
Wszystkie mecze odbywają się w niedziele.[/qb] Witam Terror. Oto moje typy: Allianssi- MyPa 2-0 Porto- Uniao Leiria 2-1 Celta Vigo- Real Sociedad 2-2 Valencia- Barcelona 3-1 Malaga- Sevilla 1-0 Atletico Madrid- Real Madrid 0-2
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2001
Posty: 1,041
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Dec 2001
Posty: 1,041 |
Ahhhh co to był za pojedynek
Vodzior - Raho 11:10 (tak wynika z moich obliczeń)
Walka do ostatnich minut Maladze zachiało się walczyc i grając w 10 zdołali z wyniku 1:2 wyciągnąc na 3:2 i to strzelając gola w 88 min z rzutu karnego <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> więc emocje się przedłużają na następny tydzień <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> )))
Vodzior gratuluje za tydzień poznamy mistrza
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2002
Posty: 3,767
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2002
Posty: 3,767 |
witam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
z moich obliczen wynika ze
Vodzior - Raho 11:11
bede pierwszy ktory pogratuluje mistrzowi <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> pozdrawiam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2001
Posty: 1,041
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Dec 2001
Posty: 1,041 |
oł jeeeee za mecz realu liczyłem sobie 2 pkt a miałem 3 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> )))))
Dzieki za pojedynek <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> )))) <piwo> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> ))))
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2002
Posty: 6,258
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2002
Posty: 6,258 |
Dzwoniłem do "Dziada", i wlasnie moi znajomi z Wołomina jada po ciebie Raho, po gumpa zreszta tez. No, inaczej nie da sie z wami wygrywac na tym forum. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> A tak na serio kongratulajszon <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 4,680
pokakulka
|
|
pokakulka
Dołączył: Oct 2002
Posty: 4,680 |
17:30 Alliansi - MyPa 1-4 18:15 FC Porto - Leiria 1-0 21:00 Celta - San Sebastian 3-2 21:00 Valencia - Barcelona 1-3 21:00 Malaga - FC Sewilla 3-2 21:00 Atletico - Real Madryt 0-4
Raho - Vodzior 11 - 11 Verbatimek - pill 11 - 14 tw30 - Sł@wek 0* - 6 Terror - FanJagi 7 - 10 Wesul - Abohr 11 - 9 Vonseb - Ða Bartek 10 - 10 Dj_Igor - WayeThe 0-10 i 10-0 Nefer - mariusz2424 9 - 10 Slawek 007 - owee20 12 - 9 Lepper2003 - Datalife 11 - 11
bledy mozliwe, aczkolwiek neizamierzone <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 4,680
pokakulka
|
|
pokakulka
Dołączył: Oct 2002
Posty: 4,680 |
Tabelka:
1. Raho 41 189-160 [+29] 2. pill 36 200-166 [+34]* 3. Vodzior 35 214-187 [+27] 4. Sł@wek 35 187-180 [+7] 5. Verbatimek 34 206-176 [+30] 6. FanJagi 34 194:170 [+14] 7. tw30 33 173-156 [+17]* 8. Wesul 32 194-185 [+9] 9. Terror 31 200:185 [+15] 10. Vonseb 29 200:183 [+17] 11. Ða Bartek 29 198:165 [+33] 12. Abohr 29 187-157 [+30] 13. mariusz2424 28 195:164 [+31] 14. Slawek 007 28 180:154 [+26]* 15. Dj_Igor 28 156:172 [-16]** 16. Nefer 27 175:177 [-2] ---------------------------------- 17. WayeThe 27 167:182 [-15]* 18. Lepper2003 25 153:184 [-31]* 19. owee20 24 180:162 [+18] 20. Datalife 20 164:182 [-19]*
PARY NA KOLEJKE XX (ostatnia)
Raho - pill Vodzior - Sł@wek Verbatimek - FanJagi tw30 - Wesul Terror - Vonseb Ða Bartek - Abohr mariusz2424 - Slawek 007 Dj_Igor - Nefer WayeThe - Lepper2003 owee20 - Datalife
Gratuluje zwyciezcy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 4,680
pokakulka
|
|
pokakulka
Dołączył: Oct 2002
Posty: 4,680 |
XX kolejka
sobota: 17:00 Lubin - Leczna 19:00 Turcja - Kamerun 20:00 Odra - Shamrock niedziela: 17:00 Jaworzno - Nowy Dwor 21:00 San Sebastian - Atl.Madryt 21:00 Barcelona - Celta
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2001
Posty: 1,041
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Dec 2001
Posty: 1,041 |
17:00 Lubin - Leczna 7:5 (zagłebie utrzyma 1 lige) 19:00 Turcja - Kamerun 22:1 (Turcja i Chorwacja są The Best) 20:00 Odra - Shamrock 15:0 (Odra to ...... ale niestety dziś wygra) niedziela: 17:00 Jaworzno - Nowy Dwor 111:109(świt nie chca grac w extraklasie) 21:00 San Sebastian - Atl.Madryt 3:2 (San S. wygra ale i tak bedzie 2 za REALEM) 21:00 Barcelona - Celta 2:0 (odwróć wynik a zobaczysz ile czerwonych kartek dostanie który zespół)
Pozdrawiam moze kogoś zawiodłem tym ze wyniki moze troszke smieszne i zwieksza to szanse pill'a na 2 miejsce ale zobaczymy jak sie zakoncza mecze i wkoncu jestem coś winny pillowi <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> ))) Bez podtekstów (zawsze tak koncze sezon)
Dzięki wszystkim za Gratulacje
i Sorka za edycje posta
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2002
Posty: 3,767
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2002
Posty: 3,767 |
witam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
sobota: 17:00 Lubin - Leczna 2-0 19:00 Turcja - Kamerun 1-1 20:00 Odra - Shamrock 4-0 niedziela: 17:00 Jaworzno - Nowy Dwor 1-1 21:00 San Sebastian - Atl.Madryt 3-1 21:00 Barcelona - Celta 3-1
pozdrawiam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2001
Posty: 2,155
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2001
Posty: 2,155 |
Czy w meczach Zaglebie Lubin - Gornik Leczna i Szczakowianka Jaworzno - Swit Nowy Dwor Maz. typujemy wynik koncowy czy po 90 min.??
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,043
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,043 |
Lubin - Leczna 2-0 Turcja - Kamerun 2-1 Odra - Shamrock 2-1 Jaworzno - Nowy Dwor 3-1 San Sebastian - Atl.Madryt 3-1 Barcelona - Celta 3-1
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2001
Posty: 1,041
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Dec 2001
Posty: 1,041 |
Oryginalnie wysłał wesul: [qb]Czy w meczach Zaglebie Lubin - Gornik Leczna i Szczakowianka Jaworzno - Swit Nowy Dwor Maz. typujemy wynik koncowy czy po 90 min.??[/qb] Typujemy wynik po 90 minutach + doliczony czas gry łacznie około 93 minut gry <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> )))
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2001
Posty: 2,155
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2001
Posty: 2,155 |
Oryginalnie wysłał Raho: [qb] Oryginalnie wysłał wesul: [qb]Czy w meczach Zaglebie Lubin - Gornik Leczna i Szczakowianka Jaworzno - Swit Nowy Dwor Maz. typujemy wynik koncowy czy po 90 min.??[/qb] Typujemy wynik po 90 minutach + doliczony czas gry łacznie około 93 minut gry <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> )))[/qb] Jestes bardzo zabawny, ale caly czas czekam na odpowiedz. I mam nadzieje, ze wobec Raho zostanie zastosowany punkt II.5 regulaminu.
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 4,680
pokakulka
|
|
pokakulka
Dołączył: Oct 2002
Posty: 4,680 |
Oryginalnie wysłał wesul: [qb] Oryginalnie wysłał Raho: [qb] Oryginalnie wysłał wesul: [qb]Czy w meczach Zaglebie Lubin - Gornik Leczna i Szczakowianka Jaworzno - Swit Nowy Dwor Maz. typujemy wynik koncowy czy po 90 min.??[/qb] Typujemy wynik po 90 minutach + doliczony czas gry łacznie około 93 minut gry <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> )))[/qb] Jestes bardzo zabawny, ale caly czas czekam na odpowiedz. I mam nadzieje, ze wobec Raho zostanie zastosowany punkt II.5 regulaminu.[/qb] jesli jego przeciwnik pill wniesie ,,reklamacje" to zostanie zastosowany. Liczy sie koncowy wynik z doliczonym czasem, jak w kazdych innych meczach... Sorki, nie zlapalem do konca o co chodzi. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Liczy sie 90 minut regulaminowego czasu!!
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2001
Posty: 1,041
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Dec 2001
Posty: 1,041 |
wesul a co w mojej wypowiedzi widziałes zabawnego???? napsiałem 90 min + doliczony czas gry mogłes to odczytac jako łacznie z dogrywką dlatego dopisałem ze ok 93 min !!!!!
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 4,680
pokakulka
|
|
pokakulka
Dołączył: Oct 2002
Posty: 4,680 |
Witam, i tak nie zdobede juz mistrza, ani nie spadne, zabawie sie wiec w dziwne typy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
sobota: 17:00 Lubin - Leczna 89659483758393853479453-0 19:00 Turcja - Kamerun 19-1 20:00 Odra - Shamrock 20-00 niedziela: 17:00 Jaworzno - Nowy Dwor 17-17 21:00 San Sebastian - Atl.Madryt 0-0 (nie lubie obu druzyn, zapewne wszyscy beda chorzy na malarie i nikt nie strzeli gola) 21:00 Barcelona - Celta 8989898989-0 (barca do UEFA a valencia do LM <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> )
Jeszcze raz gratuluje zwyciezcy, zycze dalszych sukcesow. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2001
Posty: 2,155
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2001
Posty: 2,155 |
Dla tych ktorzy nie rozumieja o co chodzi: W meczach Zaglebie - Gornik i Szczakowianka - Swit mozliwe sa dogrywki (jezeli mecze skoncza sie wynikiem 1:0) i chodzilo mi o to czy typujemy wynik po regulaminowym czasie gry (90 min) czy po dogrywce. Oryginalnie wysłał Ða Bartek: [qb]jesli jego przeciwnik pill wniesie ,,reklamacje" to zostanie zastosowany. [/qb] Myslalem, ze przestrzegania regulaminu to ma pilnowac organizator, ale widac mylilem sie. Reklamacje to mozna wnosic w sprawach nie objetych regulaminem.
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 4,680
pokakulka
|
|
pokakulka
Dołączył: Oct 2002
Posty: 4,680 |
Oryginalnie wysłał wesul: [qb]Myslalem, ze przestrzegania regulaminu to ma pilnowac organizator, ale widac mylilem sie. [/qb] no trudno, kazdy ma prawo do pomylki <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" /> . Juz nie raz przymykalismy oczy na takie sprawy, dlaczegoby nie zrobic tego teraz? kiedy przeciwnik nie ma zadnych zastrzezen? pozdrawiam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|