Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 12 z 14 1 2 10 11 12 13 14
#213224 14/06/2003 19:24
Dołączył: May 2002
Posty: 98
D
journeyman
journeyman
D Offline
Dołączył: May 2002
Posty: 98
Witam

Alliansi - MyPa 1:1
FC Porto - Leiria 2:1
Celta - San Sebastian 2:0
Valencia - Barcelona 2:1
Malaga - FC Sewilla 2:1
Atletico - Real Madryt 1:2

#213225 15/06/2003 16:25
Dołączył: Jul 2002
Posty: 1,262
veteran
veteran
Dołączył: Jul 2002
Posty: 1,262
Quote
Oryginalnie wysłał SheTee:
[qb]XIX kolejka PLK

17:30 Alliansi - MyPa
18:15 FC Porto - Leiria
21:00 Celta - San Sebastian
21:00 Valencia - Barcelona
21:00 Malaga - FC Sewilla
21:00 Atletico - Real Madryt

Wszystkie mecze odbywają się w niedziele.[/qb]
Witam Terror.
Oto moje typy:
Allianssi- MyPa 2-0
Porto- Uniao Leiria 2-1
Celta Vigo- Real Sociedad 2-2
Valencia- Barcelona 3-1
Malaga- Sevilla 1-0
Atletico Madrid- Real Madrid 0-2

#213226 16/06/2003 02:54
Dołączył: Dec 2001
Posty: 1,041
R
old hand
old hand
R Offline
Dołączył: Dec 2001
Posty: 1,041
Ahhhh co to był za pojedynek

Vodzior - Raho 11:10 (tak wynika z moich obliczeń)

Walka do ostatnich minut Maladze zachiało się walczyc i grając w 10 zdołali z wyniku 1:2 wyciągnąc na 3:2 i to strzelając gola w 88 min z rzutu karnego <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> więc emocje się przedłużają na następny tydzień <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> )))

Vodzior gratuluje za tydzień poznamy mistrza

#213227 16/06/2003 03:01
Dołączył: May 2002
Posty: 3,767
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2002
Posty: 3,767
witam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

z moich obliczen wynika ze

Vodzior - Raho 11:11

bede pierwszy ktory pogratuluje mistrzowi <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
pozdrawiam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

#213228 16/06/2003 03:13
Dołączył: Dec 2001
Posty: 1,041
R
old hand
old hand
R Offline
Dołączył: Dec 2001
Posty: 1,041
oł jeeeee za mecz realu liczyłem sobie 2 pkt a miałem 3 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> )))))

Dzieki za pojedynek <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> )))) <piwo> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> ))))

#213229 16/06/2003 03:35
Dołączył: Sep 2002
Posty: 6,258
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2002
Posty: 6,258
Dzwoniłem do "Dziada", i wlasnie moi znajomi z Wołomina jada po ciebie Raho, po gumpa zreszta tez. No, inaczej nie da sie z wami wygrywac na tym forum. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> A tak na serio kongratulajszon <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

#213230 16/06/2003 12:42
Dołączył: Oct 2002
Posty: 4,680
pokakulka
pokakulka
Dołączył: Oct 2002
Posty: 4,680
17:30 Alliansi - MyPa 1-4
18:15 FC Porto - Leiria 1-0
21:00 Celta - San Sebastian 3-2
21:00 Valencia - Barcelona 1-3
21:00 Malaga - FC Sewilla 3-2
21:00 Atletico - Real Madryt 0-4

Raho - Vodzior 11 - 11
Verbatimek - pill 11 - 14
tw30 - Sł@wek 0* - 6
Terror - FanJagi 7 - 10
Wesul - Abohr 11 - 9
Vonseb - Ða Bartek 10 - 10
Dj_Igor - WayeThe 0-10 i 10-0
Nefer - mariusz2424 9 - 10
Slawek 007 - owee20 12 - 9
Lepper2003 - Datalife 11 - 11

bledy mozliwe, aczkolwiek neizamierzone <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#213231 16/06/2003 19:03
Dołączył: Oct 2002
Posty: 4,680
pokakulka
pokakulka
Dołączył: Oct 2002
Posty: 4,680
Tabelka:

1. Raho 41 189-160 [+29]
2. pill 36 200-166 [+34]*
3. Vodzior 35 214-187 [+27]
4. Sł@wek 35 187-180 [+7]
5. Verbatimek 34 206-176 [+30]
6. FanJagi 34 194:170 [+14]
7. tw30 33 173-156 [+17]*
8. Wesul 32 194-185 [+9]
9. Terror 31 200:185 [+15]
10. Vonseb 29 200:183 [+17]
11. Ða Bartek 29 198:165 [+33]
12. Abohr 29 187-157 [+30]
13. mariusz2424 28 195:164 [+31]
14. Slawek 007 28 180:154 [+26]*
15. Dj_Igor 28 156:172 [-16]**
16. Nefer 27 175:177 [-2]
----------------------------------
17. WayeThe 27 167:182 [-15]*
18. Lepper2003 25 153:184 [-31]*
19. owee20 24 180:162 [+18]
20. Datalife 20 164:182 [-19]*

PARY NA KOLEJKE XX (ostatnia)

Raho - pill
Vodzior - Sł@wek
Verbatimek - FanJagi
tw30 - Wesul
Terror - Vonseb
Ða Bartek - Abohr
mariusz2424 - Slawek 007
Dj_Igor - Nefer
WayeThe - Lepper2003
owee20 - Datalife

Gratuluje zwyciezcy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#213232 16/06/2003 20:16
Dołączył: Oct 2002
Posty: 4,680
pokakulka
pokakulka
Dołączył: Oct 2002
Posty: 4,680
XX kolejka

sobota:
17:00 Lubin - Leczna
19:00 Turcja - Kamerun
20:00 Odra - Shamrock
niedziela:
17:00 Jaworzno - Nowy Dwor
21:00 San Sebastian - Atl.Madryt
21:00 Barcelona - Celta

#213233 16/06/2003 21:56
Dołączył: Dec 2001
Posty: 1,041
R
old hand
old hand
R Offline
Dołączył: Dec 2001
Posty: 1,041
17:00 Lubin - Leczna 7:5 (zagłebie utrzyma 1 lige)
19:00 Turcja - Kamerun 22:1 (Turcja i Chorwacja są The Best)
20:00 Odra - Shamrock 15:0 (Odra to ...... ale niestety dziś wygra)
niedziela:
17:00 Jaworzno - Nowy Dwor 111:109(świt nie chca grac w extraklasie)
21:00 San Sebastian - Atl.Madryt 3:2 (San S. wygra ale i tak bedzie 2 za REALEM)
21:00 Barcelona - Celta 2:0 (odwróć wynik a zobaczysz ile czerwonych kartek dostanie który zespół)

Pozdrawiam moze kogoś zawiodłem tym ze wyniki moze troszke smieszne i zwieksza to szanse pill'a na 2 miejsce ale zobaczymy jak sie zakoncza mecze i wkoncu jestem coś winny pillowi <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> ))) Bez podtekstów (zawsze tak koncze sezon)

Dzięki wszystkim za Gratulacje

i Sorka za edycje posta

#213234 17/06/2003 02:02
Dołączył: May 2002
Posty: 3,767
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2002
Posty: 3,767
witam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

sobota:
17:00 Lubin - Leczna 2-0
19:00 Turcja - Kamerun 1-1
20:00 Odra - Shamrock 4-0
niedziela:
17:00 Jaworzno - Nowy Dwor 1-1
21:00 San Sebastian - Atl.Madryt 3-1
21:00 Barcelona - Celta 3-1

pozdrawiam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

#213235 17/06/2003 16:03
Dołączył: Oct 2001
Posty: 2,155
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2001
Posty: 2,155
Czy w meczach Zaglebie Lubin - Gornik Leczna i Szczakowianka Jaworzno - Swit Nowy Dwor Maz. typujemy wynik koncowy czy po 90 min.??

#213236 17/06/2003 16:22
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,043
M
old hand
old hand
M Offline
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,043
Lubin - Leczna 2-0
Turcja - Kamerun 2-1
Odra - Shamrock 2-1
Jaworzno - Nowy Dwor 3-1
San Sebastian - Atl.Madryt 3-1
Barcelona - Celta 3-1

#213237 17/06/2003 18:39
Dołączył: Dec 2001
Posty: 1,041
R
old hand
old hand
R Offline
Dołączył: Dec 2001
Posty: 1,041
Quote
Oryginalnie wysłał wesul:
[qb]Czy w meczach Zaglebie Lubin - Gornik Leczna i Szczakowianka Jaworzno - Swit Nowy Dwor Maz. typujemy wynik koncowy czy po 90 min.??[/qb]
Typujemy wynik po 90 minutach + doliczony czas gry łacznie około 93 minut gry <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> )))

#213238 17/06/2003 19:17
Dołączył: Oct 2001
Posty: 2,155
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2001
Posty: 2,155
Quote
Oryginalnie wysłał Raho:
[qb]
Quote
Oryginalnie wysłał wesul:
[qb]Czy w meczach Zaglebie Lubin - Gornik Leczna i Szczakowianka Jaworzno - Swit Nowy Dwor Maz. typujemy wynik koncowy czy po 90 min.??[/qb]
Typujemy wynik po 90 minutach + doliczony czas gry łacznie około 93 minut gry <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> )))[/qb]
Jestes bardzo zabawny, ale caly czas czekam na odpowiedz.

I mam nadzieje, ze wobec Raho zostanie zastosowany punkt II.5 regulaminu.

#213239 17/06/2003 19:59
Dołączył: Oct 2002
Posty: 4,680
pokakulka
pokakulka
Dołączył: Oct 2002
Posty: 4,680
Quote
Oryginalnie wysłał wesul:
[qb]
Quote
Oryginalnie wysłał Raho:
[qb]
Quote
Oryginalnie wysłał wesul:
[qb]Czy w meczach Zaglebie Lubin - Gornik Leczna i Szczakowianka Jaworzno - Swit Nowy Dwor Maz. typujemy wynik koncowy czy po 90 min.??[/qb]
Typujemy wynik po 90 minutach + doliczony czas gry łacznie około 93 minut gry <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> )))[/qb]
Jestes bardzo zabawny, ale caly czas czekam na odpowiedz.

I mam nadzieje, ze wobec Raho zostanie zastosowany punkt II.5 regulaminu.[/qb]
jesli jego przeciwnik pill wniesie ,,reklamacje" to zostanie zastosowany. Liczy sie koncowy wynik z doliczonym czasem, jak w kazdych innych meczach...

Sorki, nie zlapalem do konca o co chodzi. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Liczy sie 90 minut regulaminowego czasu!!

#213240 17/06/2003 20:34
Dołączył: Dec 2001
Posty: 1,041
R
old hand
old hand
R Offline
Dołączył: Dec 2001
Posty: 1,041
wesul a co w mojej wypowiedzi widziałes zabawnego???? napsiałem 90 min + doliczony czas gry mogłes to odczytac jako łacznie z dogrywką dlatego dopisałem ze ok 93 min !!!!!

#213241 17/06/2003 20:45
Dołączył: Oct 2002
Posty: 4,680
pokakulka
pokakulka
Dołączył: Oct 2002
Posty: 4,680
Witam, i tak nie zdobede juz mistrza, ani nie spadne, zabawie sie wiec w dziwne typy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

sobota:
17:00 Lubin - Leczna 89659483758393853479453-0
19:00 Turcja - Kamerun 19-1
20:00 Odra - Shamrock 20-00
niedziela:
17:00 Jaworzno - Nowy Dwor 17-17
21:00 San Sebastian - Atl.Madryt 0-0 (nie lubie obu druzyn, zapewne wszyscy beda chorzy na malarie i nikt nie strzeli gola)
21:00 Barcelona - Celta 8989898989-0 (barca do UEFA a valencia do LM <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> )

Jeszcze raz gratuluje zwyciezcy, zycze dalszych sukcesow. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

#213242 17/06/2003 21:18
Dołączył: Oct 2001
Posty: 2,155
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2001
Posty: 2,155
Dla tych ktorzy nie rozumieja o co chodzi:

W meczach Zaglebie - Gornik i Szczakowianka - Swit mozliwe sa dogrywki (jezeli mecze skoncza sie wynikiem 1:0) i chodzilo mi o to czy typujemy wynik po regulaminowym czasie gry (90 min) czy po dogrywce.

Quote
Oryginalnie wysłał Ða Bartek:
[qb]jesli jego przeciwnik pill wniesie ,,reklamacje" to zostanie zastosowany.
[/qb]
Myslalem, ze przestrzegania regulaminu to ma pilnowac organizator, ale widac mylilem sie.

Reklamacje to mozna wnosic w sprawach nie objetych regulaminem.

#213243 17/06/2003 21:24
Dołączył: Oct 2002
Posty: 4,680
pokakulka
pokakulka
Dołączył: Oct 2002
Posty: 4,680
Quote
Oryginalnie wysłał wesul:
[qb]Myslalem, ze przestrzegania regulaminu to ma pilnowac organizator, ale widac mylilem sie.
[/qb]
no trudno, kazdy ma prawo do pomylki <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" /> . Juz nie raz przymykalismy oczy na takie sprawy, dlaczegoby nie zrobic tego teraz? kiedy przeciwnik nie ma zadnych zastrzezen?

pozdrawiam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Strona 12 z 14 1 2 10 11 12 13 14

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
9 zarejestrowanych użytkowników (Lukasz111, latajaca_holenderka, rafal08, Sensei, betowiec, kamel, burbon, wHiTe_StAr, forty), 2,814 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,459
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1