Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 14 z 14 1 2 12 13 14
#213264 22/06/2003 15:01
Dołączył: Jul 2002
Posty: 1,262
veteran
veteran
Dołączył: Jul 2002
Posty: 1,262
Quote
Oryginalnie wysłał Raho:
[qb]Ja uwazam ze jesli edycja posta nastąpi zanim inny z graaczy nie poda typów to ta edycja nie wpływa w zaden sposób na przebieg rywalizacji
i takie posty powinny być OK więc wg. mnie:

Można edytować post do powiedzmy 5 minut, albo do czasu aż jakiś z graczy nie poda po nas swoich typów.

Pozdrawiam[/qb]
To chyba najmądrzejsze rozwiązanie.

#213265 23/06/2003 11:12
Dołączył: Oct 2002
Posty: 4,680
pokakulka
pokakulka
Dołączył: Oct 2002
Posty: 4,680
Wyniki:

sobota:
17:00 Lubin - Leczna 1-2
19:00 Turcja - Kamerun 0-1
20:00 Odra - Shamrock 1-2
niedziela:
17:00 Jaworzno - Nowy Dwor 3-0
21:00 San Sebastian - Atl.Madryt 3-0
21:00 Barcelona - Celta 2-0

Raho - pill 11 - 8
Vodzior - Sł@wek 7 - 8
Verbatimek - FanJagi 15 - 12
tw30 - Wesul 11 - 6
Terror - Vonseb 6 - 11
Ða Bartek - Abohr 5 - 9
mariusz2424 - Slawek 007 10 - 7
Dj_Igor - Nefer 0* - 7
WayeThe - Lepper2003 13 - 10
owee20 - Datalife 6 - 0*

#213266 23/06/2003 11:24
Dołączył: Oct 2002
Posty: 4,680
pokakulka
pokakulka
Dołączył: Oct 2002
Posty: 4,680
Tabela:

1. Raho 44 200-168 [+32]
2. Sł@wek 38 195-187 [+8]
3. Verbatimek 37 221-188 [+33]
4. pill 36 208-177 [+31]*
5. tw30 36 184-162 [+22]*
6. Vodzior 35 221-195 [+26]
7. FanJagi 34 196:185 [+11]
8. Vonseb 32 211:189 [+22]
9. Wesul 32 200-196 [+4]
10. Abohr 32 196-162 [+34]
11. Terror 31 206:196 [+10]
12. mariusz2424 31 205:171 [+34]
13. Nefer 30 182:177 [+5]
14. WayeThe 30 180:192 [-12]*
15. Ða Bartek 29 203:174 [+29]
16. Slawek 007 28 187:164 [+23]*
------------------------------------
17. owee20 27 186:162 [+24]
18. Lepper2003 25 163:196 [-33]*
19. Datalife 20 164:188 [-25]*

Wykluczeni:
Dj_Igor 28 156:179 [-23]***

#213267 23/06/2003 14:34
Dołączył: Oct 2002
Posty: 4,680
pokakulka
pokakulka
Dołączył: Oct 2002
Posty: 4,680
Ostateczna tabela po 2 sezonie Pilkarskiej Ligi Kibica

1. Raho 44 200-168 [+32]
2. Sł@wek 38 195-187 [+8]
3. Verbatimek 37 221-188 [+33]
4. pill 36 208-177 [+31]*
5. tw30 36 184-162 [+22]*
6. Vodzior 35 221-195 [+26]
7. FanJagi 34 196:185 [+11]
8. gump 33 186-172 [+14]
9. Vonseb 32 211:189 [+22]
10. Wesul 32 200-196 [+4]
11. Abohr 32 196-162 [+34]
12. Terror 31 206:196 [+10]
13. mariusz2424 31 205:171 [+34]
14. Nefer 30 182:177 [+5]
15. WayeThe 30 180:192 [-12]*
16. pajelo 30 172-158 [+14]
17. Ða Bartek 29 203:174 [+29]
18. markus 29 177-141 [+36]
19. twist 28 204-181 [+23]
20. Slawek 007 28 187:164 [+23]*

#213268 23/06/2003 17:40
Dołączył: Dec 2001
Posty: 1,041
R
old hand
old hand
R Offline
Dołączył: Dec 2001
Posty: 1,041
Dzięki wszytskim za udział w PLK <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Ja odchodze po tym sezonie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> 2 wygrane z rzędu wystarczą <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> i Cieszę się że mam godnego następce w PLK w postaci Sł@wka (tez gracz z J-bia)
PS. SŁawek Gratuluje 2 miejsca na pudle <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Dzięki SheTowi Bartkowi i innym którzy się udzielali w PLK, tym którzy mają wpływ w rozwój PLK ( Turnieje , Puchary itp.) oraz Tym którzy udzielają się w tworzeniu regulamin oraz grają w PLK <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Pozdrawiam

#213269 23/06/2003 18:34
Dołączył: Oct 2002
Posty: 4,680
pokakulka
pokakulka
Dołączył: Oct 2002
Posty: 4,680
hlip hlip raszko, zawsze sluszyles mi pomocna dlonia, zawsze mozna bylo sie ciebie poradzic. Lezka sie w oku kreci, jednak tak musialo byc I W KONCU WYGRA COS KTOS INNY NIZ TY <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> . hehe to powodzenia w dalszych typowaniach oraz w prowadzeniu mojej druzyny w mz <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> .

Ze swojej strony rowniez chcialem podziekowac wszystkim uczestnikom, Rahowi i Shetiemu za przyjecie mnie do ,,skladu PLK" (Co sie leni <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> ), takze uczestnikom mistrzostw, za to ze przyjeli konkurs, wszystkim ktorzy pomagali przy robieniu tabel. Chcialem podziekowac takze mojej mamie, ktora zawsze mnei wspierala <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> , i tacie, ktory zawsze mnie opieprzal w stylu ,,jak mogles postawic na xx!!!!!!!". Dziekuje rowniez Conradowi za zrobienie nam dzialu na forum, oraz a to ze te forum w ogole istnieje. Dziekuje moim dziadkom za pieniadze na placenie neta <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> . Dobra tam starczy to tyle i zapraszam do wziecia udzialu w 3 edycji w pazdzierniku.

Niech moc kiszonych ogurkow i splesnialej maslanki bedzie z wami bialasy !!! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

#213270 23/06/2003 19:00
Dołączył: Aug 2001
Posty: 20,044
I see dead people
I see dead people
Dołączył: Aug 2001
Posty: 20,044
Gratulacje, podziękowania ... i wogóle <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Pozdrawiam.

Anty(Teerror)ysta.

#213271 23/06/2003 19:17
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,997
S
Pooh-Bah
Pooh-Bah
S Offline
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,997
No i 2 sezon PLK dobiegł końca. Raho gratuluje 2 wygranej pod rząd, udowodniles wszystkim że jesteś najlepszy w te klocki, szkoda ze odchodzisz ale chociaż wreszcie wygra ktoś inny <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> . Dzięki Bartek za te wszystkie tabelki co robiles, ciezko by bylo bez ciebie, a tak zawsze wszystko bylo na czas. Dzięki Conrad że zgodziłeś się żebyśmy mieli osobny dział na forum. Podziękowania dla Rosoła, od którego przecież to wszystko się zaczęło.
Jest koniec sezonu więc jest okazja do wprowadzenia pewnych zmian w regulaminie, proszę zgłaszać swoje propozycje w dziale PLK - Regulamin.
Obecnie mysle nad sposobem wyeliminowania zawodników mających 2 drużyny PLK <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> , jak coś wykombinuje to dokonamy małej czystki szczegolnie w 4 lidze <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> .
Do zobaczenia w 3 sezonie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

#213272 23/06/2003 19:50
Dołączył: May 2002
Posty: 3,767
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2002
Posty: 3,767
witam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

W koncu sezon dobiegl konca <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" /> , gratulacje dla zwyciescy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: oraz reszty zawodnikow oraz calego zarzadu PLK, szkoda ze tak nisko spadlem w tabeli a przez dluzszy czas bylem liderem, ale coz forma spadla, czekam na kolejny sezon PLK z niecierpliwoscia.

pozdrawiam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

#213273 23/06/2003 20:54
Dołączył: Sep 2002
Posty: 2,000
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2002
Posty: 2,000
Hej wszystkim <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

Ja też gratuluje raho, ładnie to rozegrałeś, gratuluje pierwszego miejsca, szkoda tylko że ja za późno zaczołem swój szturm o czołówke, i szkoda że już nie będe mógł się z tobą zmierzyć, ale teraz w 3 edycji wreszcie wygra ktoś inny:). Dziękuje wszystkim organizatorom, za zrobienie tego konkursu, i że pozwolili mi kilka razy zrobić tabele pierwszej ligii:). Do zobaczenie w 3 edycji <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: . Bawcie sie dobrze na wakacjach....

<img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />al:

#213274 23/06/2003 20:58
Dołączył: Jan 2003
Posty: 213
M
enthusiast
enthusiast
M Offline
Dołączył: Jan 2003
Posty: 213
cześć DaBartek
tu Markus dolicz mi za zwycięstwo w XX kolejce II ligi nad apofisem 3 pkt będę ich miał 32 i miejsce w środku tabeli bodajże 11 lub 12, nie żebym się czepiał ale czasem można się pomylić.

ps.

patrz tabela II ligi po XX kolejce (przed spadkami i awansami )

pozdry <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

błedy niezamierzone <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

#213275 23/06/2003 22:20
Dołączył: Oct 2002
Posty: 4,680
pokakulka
pokakulka
Dołączył: Oct 2002
Posty: 4,680
Markus punkty masz doliczone, miales 29, wygrales i masz 32. Prawdopodobnie zmylilo cie to, ze po awansach odejmowane sa 3 punkty. Chyba jest ok, tak mi sie wydaje, sprawdz jeszcze raz, ja nie widze bledu.

#213276 23/06/2003 22:33
Dołączył: Jan 2003
Posty: 213
M
enthusiast
enthusiast
M Offline
Dołączył: Jan 2003
Posty: 213
ta joj zapomniałech że po awansie się odejmać

zwracam honorki

pozdry <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

#213277 24/06/2003 01:11
Dołączył: Oct 2002
Posty: 4,680
pokakulka
pokakulka
Dołączył: Oct 2002
Posty: 4,680
Quote
Oryginalnie wysłał markus:
[qb]

zwracam honorki

[/qb]
wreszcie wrocily moje kochane <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Strona 14 z 14 1 2 12 13 14

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
4 zarejestrowanych użytkowników (alfa, rafal08, latajaca_holenderka, ElNinho[mmdea]), 2,939 gości, oraz 9 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,847
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1