Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 7 z 12 1 2 5 6 7 8 9 11 12
Dołączył: Dec 2002
Posty: 15,195
H
$
$
H Offline
Dołączył: Dec 2002
Posty: 15,195
Chris wklej jego nick z pokera to sprawdze ile rozdan juz gral w necie itd. grin

Bonus: Unibet
Dołączył: Jan 2008
Posty: 89
journeyman
journeyman
Dołączył: Jan 2008
Posty: 89
gralem przed chwila hedsupa pierwsze rozdanie ja KK poszly alliny i gosc pokazuje AA... rozumiem ze moze sie cos takie zdarzyc ale zeby w 1 rozdaniu laugh

Dołączył: Apr 2006
Posty: 3,565
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 3,565
Nie pamietam jego nicka, mam przy nim tylko notke musial bym akurat z nim grac.

Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,208
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,208
No k...a nie mogę już - na dziesięć ostatnich razy z AA przegrałem 8 - z takimi mistrzami co wchodzą w rereraisy preflop z Q10, 22 , K10 AJ, KQ. Jak nie set to straight albo flush. Niemam juz zdrowia.

Dołączył: May 2005
Posty: 4,417
hbr Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 4,417
widocznie za mało podbijałeś.

Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,208
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,208
Taa jasne - ci mistrzowie wchodzą w każde podbicie - 5 -6 bb rereise allin - nic ich nie wypłoszy.

Dołączył: Apr 2006
Posty: 3,565
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 3,565
Nie graj na Nl5

Dołączył: Apr 2006
Posty: 3,565
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 3,565
Z cyklu szczęśliwe asy, aż żem się wkur....ł

Gram sobie 2 SnG 180 osobowe z wpisowym 4+0.4$, w pierwszym zostało jakieś 28 osób, ja miałem 4 miejsce i 10000 około. Limpuje z AA z wczesnej pozycji i oczywiście zaraz ktoś podbił. [zlimpowalem bo byl to agresywny stół]. Daje allin gość call [też miał coś z 100000] i oczywiście Q na flopie.

Myślę sobie i chu... jeszcze jestem w drugim turku smile

Doszedłem do jakiś 7000, około 50 osób zostało, grałem strasznie agresywnie, więc z AA podbiłem mocno i gość mnie sprawdza.
Flop 4 8 Q, ja allin gość call - pokazuje 10Q
turn: 9
river: Q

i papa

Dobra już mi lepiej smile

Dołączył: Jul 2007
Posty: 3,046
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2007
Posty: 3,046
Seat 1: ultra1978 (376385.00)
Seat 3: patryk888 (139330.00)
Seat 4: Poker49 (378464.00)
Seat 5: shrek977 (396909.00)
Seat 9: bagira23 (799912.00)
patryk888 post SB 15000.00
Poker49 post BB 30000.00
** Deal **
ultra1978 [Ad, As]
patryk888 [N/A, N/A]
Poker49 [N/A, N/A]
shrek977 [N/A, N/A]
bagira23 [N/A, N/A]
*** Bet Round 1 ***
shrek977 Call 30000.00
bagira23 Fold
ultra1978 Raise to 150000.00
patryk888 Fold
Poker49 Fold
shrek977 Call 150000.00
*** Flop(Board): *** : [9h, 5s, 5h]
*** Bet Round 2 ***
shrek977 All-in 246909.00
ultra1978 All-in 226385.00
*** Turn(Board): *** : [9h, 5s, 5h, Kh]
*** River(Board): *** : [9h, 5s, 5h, Kh, 8c]
*** Showdown *** : Rake: 0.00 Total Pot: 812770.00
ultra1978 [Ad, As] Two pair aces and fives Win: 0.00
patryk888 Fold Win: 0.00
Poker49 Fold Win: 0.00
shrek977 [Qh, Ah] Ace high flush Win: 812770.00
bagira23 Fold Win: 0.00

Z cyklu znowu wpierdol z AA wczorajszy ft na Mermaid smile Nie wygrałem z tą kartą już 16 razy w turniejach pod rząd czy to all-ina na preflop czy po ujrzeniu flopa smile Ale bez szczęścia się w tej grze nic nie wygra smile

Dołączył: Jul 2007
Posty: 3,046
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2007
Posty: 3,046
Seat 1: longlolly (5734.00)
Seat 2: girl2 (30446.00)
Seat 3: medve007 (28128.00)
Seat 4: Nsanyi (63938.00)
Seat 5: ultra1978 (18675.00)
Seat 6: mkos2 (68864.00)
Seat 7: Laziali123 (15459.00)
Seat 8: tulbuzgo (41860.00)
Seat 9: CBRider (36260.00)
Seat 10: schumann (9425.00)
schumann post SB 500.00
longlolly post BB 1000.00
** Deal **
longlolly [N/A, N/A]
girl2 [N/A, N/A]
medve007 [N/A, N/A]
Nsanyi [N/A, N/A]
ultra1978 [As, Ad]
mkos2 [N/A, N/A]
Laziali123 [N/A, N/A]
tulbuzgo [N/A, N/A]
CBRider [N/A, N/A]
schumann [N/A, N/A]
*** Bet Round 1 ***
girl2 Fold
medve007 Fold
Nsanyi Fold
ultra1978 Raise to 4500.00
mkos2 Fold
Laziali123 Fold
tulbuzgo Fold
CBRider Fold
schumann Fold
longlolly Call 4500.00
*** Flop(Board): *** : [7d, Kh, 7s]
*** Bet Round 2 ***
longlolly All-in 1234.00
ultra1978 Call 1234.00
*** Turn(Board): *** : [7d, Kh, 7s, 5h]
*** River(Board): *** : [7d, Kh, 7s, 5h, 8h]
*** Showdown *** : Rake: 0.00 Total Pot: 12968.00
longlolly [Qc, 7c] Three of a kind, sevens Win: 12968.00
girl2 Fold Win: 0.00
medve007 Fold Win: 0.00
Nsanyi Fold Win: 0.00
ultra1978 [As, Ad] Two pair aces and sevens Win: 0.00
mkos2 Fold Win: 0.00
Laziali123 Fold Win: 0.00
tulbuzgo Fold Win: 0.00
CBRider Fold Win: 0.00
schumann Fold Win: 0.00

eat 1: ultra1978 (231145.00)
Seat 2: nordpark13 (184592.00)
Seat 3: patryk888 (89716.00)
Seat 4: Poker49 (396032.00)
Seat 5: mr.adler (182620.00)
Seat 9: bagira23 (419342.00)
Poker49 post SB 4000.00
mr.adler post BB 8000.00
** Deal **
ultra1978 [Ad, Kh]
nordpark13 [N/A, N/A]
patryk888 [N/A, N/A]
Poker49 [N/A, N/A]
mr.adler [N/A, N/A]
bagira23 [N/A, N/A]
*** Bet Round 1 ***
bagira23 Fold
ultra1978 Raise to 48000.00
nordpark13 Fold
patryk888 All-in 89716.00
Poker49 Fold
mr.adler Fold
ultra1978 Call 89716.00
*** Flop(Board): *** : [As, 8h, 8d]
*** Turn(Board): *** : [As, 8h, 8d, 6h]
*** River(Board): *** : [As, 8h, 8d, 6h, 10c]
*** Showdown *** : Rake: 0.00 Total Pot: 196232.00
ultra1978 [Ad, Kh] Two pair aces and eights Win: 0.00
nordpark13 Fold Win: 0.00
patryk888 [10d, 10h] Full house Win: 196232.00
Poker49 Fold Win: 0.00
mr.adler Fold Win: 0.00
bagira23 Fold Win: 0.00

Ak też nie daje rady szczęściu smile

Dołączył: Dec 2002
Posty: 15,195
H
$
$
H Offline
Dołączył: Dec 2002
Posty: 15,195
Originally Posted by chris
Nie pamietam jego nicka, mam przy nim tylko notke musial bym akurat z nim grac.

to jak zagrasz to daj cenny cynk wink grin

Dołączył: Jul 2007
Posty: 3,046
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2007
Posty: 3,046
[Linked Image] [img399.imageshack.us]
[img=http://img399.imageshack.us/img399/2219/tiltss8.th.jpg] [img399.imageshack.us]
Z serii jak przegrać najszybciej BI na Microgaming wystarczy dostać w pierwszym rozdaniu str na flopie vs set 66 vs 54 i oczywiście po all-inach na flopie debil z dwoma parami jebnął wszystkich kolorem a szanse na wygranie tego mial praktycznie żadne bo każda jego para łapiąc fulla była bita przez 666 na dodatek draw do kolor mial idealny szkoda że ciemny ale oczywiście niezawodny soft zawsze postara się wylosować wygranego który przyfiszuje ot promocja głupoty na Microgaming przyciągająca ciągle nowych graczy smile Nie dziwie się że grać się nie da na tym gównie a kolega od challenge 50$ w 1000$ zbankrutował :)Tylko się człowiek wkurwia po pracy wink

Dołączył: Jul 2007
Posty: 3,046
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2007
Posty: 3,046
Debil po all-inach na flopie machnął z 54 strita i seta 6 a szanse miał praktycznie żadne na wygranie tego rozdania bo każda jego gówniana para byla bita przez seta 6 nie wspominając o str ale że Microgamnig promuje głupotę (swoją drogą ciekawy marketing przyciągający nowych graczy) tak wygrał to kolorem na river smile Cóż brak szczęścia w losowaniach kosztuje brak BI a calkowity brak szczęścia w loswaniach kosztuje bankructwo o czym przekonał się kolega od challange na microgaming 50ojro w 1000 ojro wink myślę że na microgaming na stolikach łatwiej jest zrobić 1000 ojro w 50 ojro smile

Dołączył: Oct 2006
Posty: 1,849
A
Pooh-Bah
Pooh-Bah
A Offline
Dołączył: Oct 2006
Posty: 1,849
wczoraj gralem turniej live w miescie, siedzial jakis debil w czapce - ciagle cos gadal. Dostalem JJ, przebilem na pre floopie jakos 4 x bb, koles all in - jakos 3000 zetonow. Mialem ok 10 000 - call, koles pokazuje 5 7. floop K57, mi nic nie spadlo. No i koles do mnie, ze mial nosa laugh laugh laugh

gramy dalej, zostalo mi ok 7 000, dostalem KK, mocne przebicie - znowu ten typek all in, ja call. A ten mi AA pokazuje. No i wtopa.

Wszystko bylo by fajnie, gdyby nie to, ze gosc potem np. z 2 9 w piku, wchodzil na turnie z dwoma pikami w podbite ok 5000 ( nie majac zadnej pary, blindy 50, 100) mowiac, ze ma w dupie procenty, bo mu spadnie do koloru - i spadalo.

Co poradzic na fuksiarza? laugh laugh laugh

aha, i jeszcze mi po wtopie z KK powiedzial, zebym sobie lepiej w wojne pogral laugh laugh laugh

Dołączył: Jul 2007
Posty: 3,046
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2007
Posty: 3,046
Originally Posted by Adammm
wczoraj gralem turniej live w miescie, siedzial jakis debil w czapce - ciagle cos gadal. Dostalem JJ, przebilem na pre floopie jakos 4 x bb, koles all in - jakos 3000 zetonow. Mialem ok 10 000 - call, koles pokazuje 5 7. floop K57, mi nic nie spadlo. No i koles do mnie, ze mial nosa laugh laugh laugh

gramy dalej, zostalo mi ok 7 000, dostalem KK, mocne przebicie - znowu ten typek all in, ja call. A ten mi AA pokazuje. No i wtopa.

Wszystko bylo by fajnie, gdyby nie to, ze gosc potem np. z 2 9 w piku, wchodzil na turnie z dwoma pikami w podbite ok 5000 ( nie majac zadnej pary, blindy 50, 100) mowiac, ze ma w dupie procenty, bo mu spadnie do koloru - i spadalo.

Co poradzic na fuksiarza? laugh laugh laugh

aha, i jeszcze mi po wtopie z KK powiedzial, zebym sobie lepiej w wojne pogral laugh laugh laugh
Powiedz jeszcze że w Warszawie to było to wtedy już wszystko jasne będzie :)"Debil w czapce - ciągle coś gadał" laugh laugh laugh

Dołączył: Jan 2005
Posty: 6,776
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 6,776
Originally Posted by Adammm
wczoraj gralem turniej live w miescie, siedzial jakis debil w czapce - ciagle cos gadal. Dostalem JJ, przebilem na pre floopie jakos 4 x bb, koles all in - jakos 3000 zetonow. Mialem ok 10 000 - call, koles pokazuje 5 7. floop K57, mi nic nie spadlo. No i koles do mnie, ze mial nosa laugh laugh laugh

gramy dalej, zostalo mi ok 7 000, dostalem KK, mocne przebicie - znowu ten typek all in, ja call. A ten mi AA pokazuje. No i wtopa.

Wszystko bylo by fajnie, gdyby nie to, ze gosc potem np. z 2 9 w piku, wchodzil na turnie z dwoma pikami w podbite ok 5000 ( nie majac zadnej pary, blindy 50, 100) mowiac, ze ma w dupie procenty, bo mu spadnie do koloru - i spadalo.

Co poradzic na fuksiarza? laugh laugh laugh

aha, i jeszcze mi po wtopie z KK powiedzial, zebym sobie lepiej w wojne pogral laugh laugh laugh

może jego imie to grzegorz i gra w lidze pokerowej w toruniu??

Dołączył: May 2005
Posty: 23,351
Olimpijczyk
Olimpijczyk
Dołączył: May 2005
Posty: 23,351
Heads Up za 30$

Gram gram, doszla karta, wale Al-inn , wygrywam, typowi zostaje garstka zetonow, to ja juz happy, ze zgarne sumke i uwaga....

WYŁĄCZYLI PRĄD w domu na 15 minut. Chyba dalej pisac nie musze.

Dołączył: Mar 2005
Posty: 129,089
Likes: 12
R
Zbanowany
Zbanowany
R Online: Karty
Dołączył: Mar 2005
Posty: 129,089
Likes: 12
Originally Posted by termii
Heads Up za 30$

Gram gram, doszla karta, wale Al-inn , wygrywam, typowi zostaje garstka zetonow, to ja juz happy, ze zgarne sumke i uwaga....

WYŁĄCZYLI PRĄD w domu na 15 minut. Chyba dalej pisac nie musze.

Przy pokerze własny generator prądu to podstawa laugh laugh laugh

Dołączył: Aug 2005
Posty: 14,266
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 14,266
gralem na Titanie, holdem NL $0.05/0.1, wszedlem z 2$ z JJ na rece na flopie mi przyszedl J i mialem JJJ, wszedlem za wszystko, i dwoch innnych gosci mnie sprawdzilo, w puli bylo 6,45$ ale tamtych dwoch dalej sie licytowalo az do rivera, i przed samym podzialem puli cos mnie wywalilo ze stolu choc platforma byla aktywna i dzialala.

pisalem do nich maila, odpisali mi zebym przeslal im numer rozdania i cos jeszcze, ale gdy wchodze w historie rozdan i klikam na dany stol wykakuje mi takie cos

[Linked Image]

jak mam sprawdzic numer rozdan, co mamz tym fantem zrobic? mial ktos podobna sytuacje?


Dołączył: Aug 2005
Posty: 14,266
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 14,266
co zdjecie nie weszlo

tutaj link do zdjecia

http://img19.imageshack.us/my.php?image=35098024.jpg

Strona 7 z 12 1 2 5 6 7 8 9 11 12

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
10 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, rafal08, Sensei, Akhu, bukma, aker, alfa, burbon, JelineK, betowiec), 1,131 gości, oraz 16 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,289
Posty5,835,811
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1