|
|
Dołączył: Mar 2001
Posty: 5,220
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2001
Posty: 5,220 |
Ilu buków już w sumie korzysta z przelewy24 ?! Ma ktoś może listę tych Firm? Z góry DZIĘKUJĘ 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2007
Posty: 6,297
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2007
Posty: 6,297 |
kurde a ja nie wiem o co chodzi wpacalem pieniazki kolo 19 przelewem 24h i do tej pory kaski nie ma raz tez czekalem ale teraz to juz prawie 3 h zaczynam sie niecierpliwic a AO coraz blizej wie ktos o co chodzi wplacal ktos dzis pieniadze (pieniazki z konta bankowego odjelo) To zależy gdzie wpłacałeś. np sportingbet księguje kase od 9.30 do 20.30 w dni robocze, więc to zależy od bukmachera
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
|
|
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081 |
Aha, czyli nie jest to automatyczne, 24h na dobę tak jak np. karty płatnicze?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 8,920
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2006
Posty: 8,920 |
Wszystko zależy od banku i buka. Są banki, które przelewy realizują 24 godziny na dobę, a są takie, które np. raz-dwa razy dziennie. W momencie wyjścia przelewu z banku momentalnie kasa jest na koncie docelowym.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165
Na pełnejjj kurrr...
|
|
Na pełnejjj kurrr...
Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165 |
Unibet, Jetbull - to kolejne buki ktore akceptuja. Pierszy byl Betsson, pamietam doskonale bo tylko tam moglem szybko wplacic i miec kase na koncie od razu [pon-pia 8-18, sob 8-12].
Ciekawe czy firme ta zalozyl jakis niedoszly 'gracz' czy poprostu ktos wpadl na genialny pomysl. Mi sie wydaje to pierwsze a Wam ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
|
|
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081 |
Dzięki za info. Ja i tak używam w 99,9% przypadkach Neteller/Moneybookers, nie chce się bawić w granie u buków poprzez polskie konto bankowe bo takiego nawet nie posiadam (i nie korzystam z konta mamy  ), a nawet gdyby to i tak jestem przyzwyczajony do Net/MB jako najlepsze metody do szybkich wpłat jak i wypłat.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2001
Posty: 5,220
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2001
Posty: 5,220 |
Betsson Unibet Bet-at-home Sportingbet Betway Jetbull - pominąłem kogoś? 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2007
Posty: 5,696
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2007
Posty: 5,696 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2007
Posty: 7
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Apr 2007
Posty: 7 |
a czy napewno bet at home obsługuje przelewy 24 bo jakoś nie mogę znaleźć. to putanie do dj sosny
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
|
|
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081 |
Od jutra w Gamebookers mają być dostępne wpłaty za pomocą Przelewy24. Koszt każdej wpłaty (bez względu na kwotę) to równowartość 0,5 Euro.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 10,831
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2005
Posty: 10,831 |
Od jutra w Gamebookers mają być dostępne wpłaty za pomocą Przelewy24. Koszt każdej wpłaty (bez względu na kwotę) to równowartość 0,5 Euro. buahaha zdziercy ! betsson jakos ma za free ale GB gdziezby trzeba zarobic jeszcze. owszem nie sa to duze pieniadze,ale chodzi o zasade!
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 10,831
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2005
Posty: 10,831 |
a czy napewno bet at home obsługuje przelewy 24 bo jakoś nie mogę znaleźć. to putanie do dj sosny bah nie obsluguje przelewow 24
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
|
|
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081 |
Mnie też dziwi opłata 0,5 Euro, tym bardziej że wpłaty przez P24 są dla buka tańsze pod względem prowizji od wpłat przez Moneybookers/Neteller.
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2003
Posty: 21,438
Tenis Trader
|
|
Tenis Trader
Dołączył: Feb 2003
Posty: 21,438 |
Mi się wydaje, że chcą zapobiec sytuacji, że ktoś wypłaca z jednego buka na Moneybookers, potem wpłaca na konto w Gamebookers i stąd wypłaca sobie za darmo przez przelewy24 na konto w banku.
Kiedyś się właśnie spotkałem z takim sposobem darmowej wysyłki kasy z Moneybookers na konto bankowe. Najpierw wysyłamy za darmo z Moneybookers na konto u buka, który ma za darmo przelewy do polskich banków, a potem od buka wysyłamy na konto bankowe.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
|
|
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081 |
O ile się nie mylę to P24 służy tylko do wpłat i prowizja, którą płaci buk jest lepsza od tej co chcą Moneybookers/Neteller. Stąd dziwi mnie opłata od P24.
Co do wypłat to tak jak napisałeś jest wiele możliwości kombinowania w różnych firmach, kiedyś Gamebookers był rajem dla tych co chcieli wpłacić przez Neteller a wypłacić (po jakimś minimalnym ale rozsądnym obrocie) na Moneybookers.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2007
Posty: 3,200
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2007
Posty: 3,200 |
Od jutra w Gamebookers mają być dostępne wpłaty za pomocą Przelewy24. Koszt każdej wpłaty (bez względu na kwotę) to równowartość 0,5 Euro. Właśnie sprawdziłem w gb ale jeszcze nie ma tej opcji wpłaty.Conrad może wiesz cos wiecej kiedy bedzie dostępna?
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
|
|
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081 |
Miała już być dostępna kilka dni temu, spytam się co jest grane.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2007
Posty: 3,200
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2007
Posty: 3,200 |
Miała już być dostępna kilka dni temu, spytam się co jest grane. I jak tam dodali juz ta opcje?
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2006
Posty: 1,404
veteran
|
|
veteran
Dołączył: May 2006
Posty: 1,404 |
AKtualnie wszyscy bukmacherzy, kasyna, pokerroomy obsługiwane przez WebDollar (BOSSMedia) mają możliwość depozytu przez przelewy24 
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 2,455
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2002
Posty: 2,455 |
czy jest pobierana jakas prowizja przy wplacie ta metoda do UNIBETU? support nie potrafi odpowiedziec na to pytanie...
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|