|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
Witam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: Slovan-Zilina 1:0 Tenerife-Murcia 0:1 Hameenlin.-Jokerit 2:1 Porto-Leiria 2:0 VigoC.-S.Sebastian 1:1 Valencia-Barcelona 1:0 Pozdro! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 1,304
veteran
|
|
veteran
Dołączył: May 2003
Posty: 1,304 |
ELO! HWDP!!! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" /> Slovan-Zilina 1:1 Tenerife-Murcia 1:3 Hameenlin.-Jokerit 0:0 Porto-Leiria 3:0 VigoC.-S.Sebastian 1:1 Valencia-Barcelona 2:1 Czy wszystko jest OK? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 174
member
|
|
member
Dołączył: Mar 2003
Posty: 174 |
Slovan-Zilina 2:0 Tenerife-Murcia 0:1 Hameenlin.-Jokerit 0:0 Porto-Leiria 2:0 VigoC.-S.Sebastian 0:2 Valencia-Barcelona 1:1
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 4,680
pokakulka
|
|
pokakulka
Dołączył: Oct 2002
Posty: 4,680 |
Slovan-Zilina 2:1 Tenerife-Murcia 1:2 Hameenlin.-Jokerit 1:2 Porto-Leiria 2:1 VigoC.-S.Sebastian 2:2 Valencia-Barcelona 2:1
gr. C (chyba)
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2003
Posty: 9,900
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2003
Posty: 9,900 |
Witam:
Slovan-Zilina 1:1 Tenerife-Murcia 1:1 Hameenlin.-Jokerit 0:0 Porto-Leiria 2:0 VigoC.-S.Sebastian 1:0 Valencia-Barcelona 1:3
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2001
Posty: 9,213
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2001
Posty: 9,213 |
GRUPA E A.S.Romek - mariusz2424
Slovan-Zilina 14/17.30 2:1 Tenerife-Murcia 14/18.30 1:1 Hameenlin.-Jokerit 14/16.00 2:1 Porto-Leiria 15/18.15 3:1 VigoC.-S.Sebastian 15/21.00 2:1 Valencia-Barcelona 15/21.00 1:1
Powodzenia <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2002
Posty: 156
member
|
|
member
Dołączył: Sep 2002
Posty: 156 |
Slovan-Zilina 2:1 Tenerife-Murcia 2:2 Hameenlin.-Jokerit 1:2 Porto-Leiria 2:1 VigoC.-S.Sebastian 2:1 Valencia-Barcelona 2:3 A tak swoją drogą całkei mciekawe mecze... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2002
Posty: 8,948
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2002
Posty: 8,948 |
Grupa G: oponent: viva
Slovan-Zilina 2-1 Tenerife-Murcia 1-1 Hameenlin.-Jokerit 1-0 Porto-Leiria 3-0 VigoC.-S.Sebastian 1-1 Valencia-Barcelona 1-1
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 20,044
I see dead people
|
|
I see dead people
Dołączył: Aug 2001
Posty: 20,044 |
Witaj _Siemers
Slovan-Zilina 2:0 Tenerife-Murcia 1:1 Hameenlin.-Jokerit 1:1 Porto-Leiria 2:0 VigoC.-S.Sebastian 1:1 Valencia-Barcelona 2:2
Pozdrawiam.
Anty(Terror)ysta.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 5,709
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2003
Posty: 5,709 |
grupa F
Slovan-Zilina 2:1 Tenerife-Murcia 1:1 Hameenlin.-Jokerit 2:1 Porto-Leiria 2:0 VigoC.-S.Sebastian 1:2 Valencia-Barcelona 2:1
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2003
Posty: 1,382
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Apr 2003
Posty: 1,382 |
Slovan-Zilina 2:1 Tenerife-Murcia 1:0 Hameenlin.-Jokerit 1:1 Porto-Leiria 2:0 VigoC.-S.Sebastian 1:0 Valencia-Barcelona 3:1
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2002
Posty: 6,258
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2002
Posty: 6,258 |
twist-hgh Slovan-Zilina 1:0 Tenerife-Murcia 0:2 Hameenlin.-Jokerit 2:0 Porto-Leiria 3:0 VigoC.-S.Sebastian 1:2 Valencia-Barcelona 2:1 Pozdrawiam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2002
Posty: 1,615
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jul 2002
Posty: 1,615 |
Slovan - Zilina 1:1 Tenerife - Murcia 2:1 Hameenlin. - Jokerit 2:1 Porto - Leiria 3:0 Vigo C. -S. Sebastian 1:2 Valencia - Barcelona 1:1
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2003
Posty: 311
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Feb 2003
Posty: 311 |
Slovan-Zilina 1:0 Tenerife-Murcia 0:1 Hameenlin.-Jokerit 2:1 Porto-Leiria 2:0 VigoC.-S.Sebastian 1:2 Valencia-Barcelona 1:2
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 3,360
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 3,360 |
...o ****a?????????, chyba troche sie spoznilem, ale moj rywal (Terror) zdobyl na razie tylko 2pkt. a wiec jeszcze jest szansa <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
Slovan-Zilina zonk Tenerife-Murcia zonk Hameenlin.-Jokerit zonk Porto-Leiria 3:0 VigoC.-S.Sebastian 0:0 Valencia-Barcelona 2:1
Pozdr <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,043
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,043 |
Slovan-Zilina 1-2 Tenerife-Murcia 2-1 Hameenlin.-Jokerit 2-1 Porto-Leiria 1-0 VigoC.-S.Sebastian 3-2 Valencia-Barcelona 1-3
WYNIKI POJEDYNKÓW:
grupa A wasyl_suker-tugoK 0*-0* STIV-nefer 15-16
grupa B hysio-Matti 01 10-0* Akratitos-DANI1927 0*-15
grupa C Slawek007-Vira 6-4 De Bartek-benczas 4-6
grupa D twist-hgh 8-13 _Siemers-Terror 6-5
grupa E jati-apofis 14-11 A.S.Romek-mariusz2424 9-8
grupa F DJ IGOR-Andrei 0*-10 gopi-McTyp 10-0*
grupa G vonseb-viva 8-13 Krysti24-volsung 0*0*
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,043
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,043 |
GRAUPA A 1.nefer 3 16-15 [+1] 2.wasyl_suker 1 0-0 [0]* 2.tugoK 1 0-0 [0]* 4.STIV 0 15-16 [-1]
GRUPA B 1.DANI1927 3 15-0 [+15] 2.hysio 3 10-0 [+10] 3.Matti 01 0 0-10 [-10]* 4.Akratiotos 0 0-15 [-15]*
GRUPA C 1.Slawek007 3 6-4 [+2] 2.benczas 3 6-4 [+2] 3.Vira 0 4-6 [-2] 3.De Bartek 0 4-6 [-2]
GRUPA D 1.hgh 3 13-8 [+5] 2._Siemers 3 6-5 [+1] 3.Terror 0 5-6 [-1] 4.twist 0 8-13 [-5]
GRUPA E 1.jati 3 14-11 [+3] 2.A.S.Romek 3 9-8 [+1] 3.mariusz2424 0 8-9 [-1] 4.apofis 0 11-14 [-3]
GRUPA F 1.gopi 3 10-0 [+10] 1.Andrei 3 10-0 [+10] 3.McTyp 0 0-10 [-10]* 3.DJ IGOR 0 0-10 [-10]*
GRUPA G 1.viva 3 13-8 [+5] 2.Krysti24 1 0-0 [0]* 2.volsung 1 0-0 [0]* 4.vonseb 0 8-13 [-5]
Mam nadzieje że się nigdzie nie pomyliłem . UWAGA:Jeżeli zdaży się taka sytuacja że ktoś z 3 walkowerami miałby sznse awansu do 3 rundy zostaje wykluczony i na jego miejsce szuka się następnej osoby z jak najlepszym, wynikiem
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 4,680
pokakulka
|
|
pokakulka
Dołączył: Oct 2002
Posty: 4,680 |
mariusz, zdobylem 4 punkty <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 1,304
veteran
|
|
veteran
Dołączył: May 2003
Posty: 1,304 |
Nie wiem, ale jednak mi sie wydaje ze w moim pojedynku to jednak Slawek wygral <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> (nie jestem liderem grupy :|) Moze sie gdzies pomylilem, ale mnie sie wydaje ze jest 6:4 dla Slawek_007. Prosze o ponowne podliczenie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,043
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,043 |
Już poprawione ,sorki za zamieszanie ,spowodowane było one małym błędem w wordzie ,jeszcze raz sorki
|
|
|
Link skopiowany do schowka