iwo: Slovan-Zilina 1:0 Tenerife-Murcia 0:1 Hameenlin.-Jokerit 2:1 Porto-Leiria 2:0 V..."> iwo: Slovan-Zilina 1:0 Tenerife-Murcia 0:1 Hameenlin.-Jokerit 2:1 Porto-Leiria 2:0 V...">
Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 3 z 12 1 2 3 4 5 11 12
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
Witam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
Slovan-Zilina 1:0
Tenerife-Murcia 0:1
Hameenlin.-Jokerit 2:1
Porto-Leiria 2:0
VigoC.-S.Sebastian 1:1
Valencia-Barcelona 1:0
Pozdro! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Dołączył: May 2003
Posty: 1,304
V
veteran
veteran
V Offline
Dołączył: May 2003
Posty: 1,304
ELO! HWDP!!! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />
Slovan-Zilina 1:1
Tenerife-Murcia 1:3
Hameenlin.-Jokerit 0:0
Porto-Leiria 3:0
VigoC.-S.Sebastian 1:1
Valencia-Barcelona 2:1
Czy wszystko jest OK? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Dołączył: Mar 2003
Posty: 174
B
member
member
B Offline
Dołączył: Mar 2003
Posty: 174
Slovan-Zilina 2:0
Tenerife-Murcia 0:1
Hameenlin.-Jokerit 0:0
Porto-Leiria 2:0
VigoC.-S.Sebastian 0:2
Valencia-Barcelona 1:1

Dołączył: Oct 2002
Posty: 4,680
pokakulka
pokakulka
Dołączył: Oct 2002
Posty: 4,680
Slovan-Zilina 2:1
Tenerife-Murcia 1:2
Hameenlin.-Jokerit 1:2
Porto-Leiria 2:1
VigoC.-S.Sebastian 2:2
Valencia-Barcelona 2:1

gr. C (chyba)

Dołączył: Apr 2003
Posty: 9,900
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2003
Posty: 9,900
Witam:

Slovan-Zilina 1:1
Tenerife-Murcia 1:1
Hameenlin.-Jokerit 0:0
Porto-Leiria 2:0
VigoC.-S.Sebastian 1:0
Valencia-Barcelona 1:3

Dołączył: Oct 2001
Posty: 9,213
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Oct 2001
Posty: 9,213
GRUPA E
A.S.Romek - mariusz2424

Slovan-Zilina 14/17.30 2:1
Tenerife-Murcia 14/18.30 1:1
Hameenlin.-Jokerit 14/16.00 2:1
Porto-Leiria 15/18.15 3:1
VigoC.-S.Sebastian 15/21.00 2:1
Valencia-Barcelona 15/21.00 1:1

Powodzenia <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

Dołączył: Sep 2002
Posty: 156
S
member
member
S Offline
Dołączył: Sep 2002
Posty: 156
Slovan-Zilina 2:1
Tenerife-Murcia 2:2
Hameenlin.-Jokerit 1:2
Porto-Leiria 2:1
VigoC.-S.Sebastian 2:1
Valencia-Barcelona 2:3
A tak swoją drogą całkei mciekawe mecze... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Dołączył: Apr 2002
Posty: 8,948
V
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
V Offline
Dołączył: Apr 2002
Posty: 8,948
Grupa G:
oponent: viva

Slovan-Zilina 2-1
Tenerife-Murcia 1-1
Hameenlin.-Jokerit 1-0
Porto-Leiria 3-0
VigoC.-S.Sebastian 1-1
Valencia-Barcelona 1-1

Dołączył: Aug 2001
Posty: 20,044
I see dead people
I see dead people
Dołączył: Aug 2001
Posty: 20,044
Witaj _Siemers

Slovan-Zilina 2:0
Tenerife-Murcia 1:1
Hameenlin.-Jokerit 1:1
Porto-Leiria 2:0
VigoC.-S.Sebastian 1:1
Valencia-Barcelona 2:2

Pozdrawiam.

Anty(Terror)ysta.

Dołączył: Mar 2003
Posty: 5,709
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2003
Posty: 5,709
grupa F

Slovan-Zilina 2:1
Tenerife-Murcia 1:1
Hameenlin.-Jokerit 2:1
Porto-Leiria 2:0
VigoC.-S.Sebastian 1:2
Valencia-Barcelona 2:1

Dołączył: Apr 2003
Posty: 1,382
G
veteran
veteran
G Offline
Dołączył: Apr 2003
Posty: 1,382
Slovan-Zilina 2:1
Tenerife-Murcia 1:0
Hameenlin.-Jokerit 1:1
Porto-Leiria 2:0
VigoC.-S.Sebastian 1:0
Valencia-Barcelona 3:1

Dołączył: Sep 2002
Posty: 6,258
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2002
Posty: 6,258
twist-hgh
Slovan-Zilina 1:0
Tenerife-Murcia 0:2
Hameenlin.-Jokerit 2:0
Porto-Leiria 3:0
VigoC.-S.Sebastian 1:2
Valencia-Barcelona 2:1
Pozdrawiam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

Dołączył: Jul 2002
Posty: 1,615
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Jul 2002
Posty: 1,615
Slovan - Zilina 1:1
Tenerife - Murcia 2:1
Hameenlin. - Jokerit 2:1
Porto - Leiria 3:0
Vigo C. -S. Sebastian 1:2
Valencia - Barcelona 1:1

Dołączył: Feb 2003
Posty: 311
J
enthusiast
enthusiast
J Offline
Dołączył: Feb 2003
Posty: 311
Slovan-Zilina 1:0
Tenerife-Murcia 0:1
Hameenlin.-Jokerit 2:1
Porto-Leiria 2:0
VigoC.-S.Sebastian 1:2
Valencia-Barcelona 1:2

Dołączył: Oct 2002
Posty: 3,360
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 3,360
...o ****a?????????, chyba troche sie spoznilem, ale moj rywal (Terror) zdobyl na razie tylko 2pkt. a wiec jeszcze jest szansa <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Slovan-Zilina zonk
Tenerife-Murcia zonk
Hameenlin.-Jokerit zonk
Porto-Leiria 3:0
VigoC.-S.Sebastian 0:0
Valencia-Barcelona 2:1

Pozdr <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,043
M
old hand
old hand
M Offline
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,043
Slovan-Zilina 1-2
Tenerife-Murcia 2-1
Hameenlin.-Jokerit 2-1
Porto-Leiria 1-0
VigoC.-S.Sebastian 3-2
Valencia-Barcelona 1-3

WYNIKI POJEDYNKÓW:

grupa A
wasyl_suker-tugoK 0*-0*
STIV-nefer 15-16

grupa B
hysio-Matti 01 10-0*
Akratitos-DANI1927 0*-15

grupa C
Slawek007-Vira 6-4
De Bartek-benczas 4-6

grupa D
twist-hgh 8-13
_Siemers-Terror 6-5

grupa E
jati-apofis 14-11
A.S.Romek-mariusz2424 9-8

grupa F
DJ IGOR-Andrei 0*-10
gopi-McTyp 10-0*

grupa G
vonseb-viva 8-13
Krysti24-volsung 0*0*

Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,043
M
old hand
old hand
M Offline
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,043
GRAUPA A
1.nefer 3 16-15 [+1]
2.wasyl_suker 1 0-0 [0]*
2.tugoK 1 0-0 [0]*
4.STIV 0 15-16 [-1]

GRUPA B
1.DANI1927 3 15-0 [+15]
2.hysio 3 10-0 [+10]
3.Matti 01 0 0-10 [-10]*
4.Akratiotos 0 0-15 [-15]*

GRUPA C
1.Slawek007 3 6-4 [+2]
2.benczas 3 6-4 [+2]
3.Vira 0 4-6 [-2]
3.De Bartek 0 4-6 [-2]

GRUPA D
1.hgh 3 13-8 [+5]
2._Siemers 3 6-5 [+1]
3.Terror 0 5-6 [-1]
4.twist 0 8-13 [-5]

GRUPA E
1.jati 3 14-11 [+3]
2.A.S.Romek 3 9-8 [+1]
3.mariusz2424 0 8-9 [-1]
4.apofis 0 11-14 [-3]

GRUPA F
1.gopi 3 10-0 [+10]
1.Andrei 3 10-0 [+10]
3.McTyp 0 0-10 [-10]*
3.DJ IGOR 0 0-10 [-10]*

GRUPA G
1.viva 3 13-8 [+5]
2.Krysti24 1 0-0 [0]*
2.volsung 1 0-0 [0]*
4.vonseb 0 8-13 [-5]

Mam nadzieje że się nigdzie nie pomyliłem .
UWAGA:Jeżeli zdaży się taka sytuacja że ktoś z 3 walkowerami miałby sznse awansu do 3 rundy zostaje wykluczony i na jego miejsce szuka się następnej osoby z jak najlepszym, wynikiem

Dołączył: Oct 2002
Posty: 4,680
pokakulka
pokakulka
Dołączył: Oct 2002
Posty: 4,680
mariusz, zdobylem 4 punkty <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Dołączył: May 2003
Posty: 1,304
V
veteran
veteran
V Offline
Dołączył: May 2003
Posty: 1,304
Nie wiem, ale jednak mi sie wydaje ze w moim pojedynku to jednak Slawek wygral <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> (nie jestem liderem grupy :&#0124;) Moze sie gdzies pomylilem, ale mnie sie wydaje ze jest 6:4 dla Slawek_007. Prosze o ponowne podliczenie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,043
M
old hand
old hand
M Offline
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,043
Już poprawione ,sorki za zamieszanie ,spowodowane było one małym błędem w wordzie ,jeszcze raz sorki

Strona 3 z 12 1 2 3 4 5 11 12

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
6 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, Akhu, burbon, forty, Sensei, rymoholik), 1,803 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,289
Posty5,835,312
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1