Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 2 z 12 1 2 3 4 11 12
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,043
M
old hand
old hand
M Offline
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,043
W związku z małym zainteresowaniem tego konkursu postanawiam przedłużyć zapisy do następnej niedzieli , a żeby było więcej chętnych to sponsoruje symboliczną nagrode ,którą jest:

za 1 miejsce: informator o drużynie piłkarskiej Liverpool oraz autografy ,takich piłkarzy jak:Michael Owen czy Sami Hyppia

za 2 miejse: informator o drużynie piłkarskiej Celtic Glasgow oraz autografy jego piłkarzy takich jak: Alan Thompson,Henrik Larsson i wielu innych

za 3 miejsce:ministrój klubowy Ruchu Radzionków

Wszystkie nagrody wysyłane będą pocztą ,

Oto lista osób które zgłosiły sie do tej pory:
1.mariusz2424
2.Terror
3.apofis
4.nefer
5.hysio
6.DANI1927
7.Akratitos
8.Andrei
9.A.S.Romek
10.STIV
11.tugoK
12.twist
13.gopi
14.DJ_IGOR
15.De Bartek
16.viva
17.jati
18._Siemers
19.Matti 01
20.benczas
21.vonseb
22.wasyl_suker
23.hgh
24.Vira
25.McTyp
26.Krysti24
27.Slawek007
28.volsung

Zapraszam jeszcze do końca tygodnia

Dołączył: Feb 2003
Posty: 311
J
enthusiast
enthusiast
J Offline
Dołączył: Feb 2003
Posty: 311
zglaszam sie

Dołączył: Oct 2002
Posty: 3,360
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 3,360
zglaszam sie

Dołączył: Jul 2002
Posty: 113
M
member
member
M Offline
Dołączył: Jul 2002
Posty: 113
A zagram.Zgłaszam się

Dołączył: Mar 2003
Posty: 174
B
member
member
B Offline
Dołączył: Mar 2003
Posty: 174
Czy jezeli nie bralem udzialu w PLK moge zglosic sie do tego turnieju?

Dołączył: Apr 2002
Posty: 8,948
V
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
V Offline
Dołączył: Apr 2002
Posty: 8,948
zglaszam sie

A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
tesz sie zglaszam

A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
hym... można pyknąc <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> Oczywiscie ze sie zglaszam
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

Dołączył: May 2003
Posty: 1,304
V
veteran
veteran
V Offline
Dołączył: May 2003
Posty: 1,304
Wiem, ze lekko po czasie, ale moze jeszcze sie uda zglosic... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> Wkoncu temat nadal otwarty...

Dołączył: Jun 2003
Posty: 1,362
M
veteran
veteran
M Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 1,362
No troche zapozno ale , wyrazam chec uczestnictwa i licze na wspanialomyslnosc organizatora i sprawe zalatwi pozytywnie.

Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,064
old hand
old hand
Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,064
No ja tez w to wejde <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />al:

Dołączył: Feb 2002
Posty: 2,802
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Feb 2002
Posty: 2,802
Zglaszam sie !

Dołączył: Sep 2002
Posty: 170
V
member
member
V Offline
Dołączył: Sep 2002
Posty: 170
jestem

Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,043
M
old hand
old hand
M Offline
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,043
W ziązku z tym że od pewnego czasu nie ma chętnych , zrobiłem losowanie grup pierwszej rundy tego turnieju,i tak oto:

GRUPA A
1.wasyl_suker
2.tugoK
3.STIV
4.nefer

GRUPA B
1.hysio
2.Matti 01
3.Akratitos
4.DANI1927

GRUPA C
1.Slawek007
2.Vira
3.De Bartek
4.benczas

GRUPA D
1.twist
2.hgh
3._Siemers
4.Terror

GRUPA E
1.jati
2.apofis
3.A.S.Romek
4.mariusz2424

GRUPA F
1.DJ IGOR
2.Andrei
3.gopi
4.McTyp

GRUPA G
1.vonseb
2.viva
3.Krysti24
4.volsung

--------------------------------------------------------------------------------------------------
DO II RUNDY AWANSUJĄ OSOBY ,KTÓRE W SWOICH GRUPACH ZAJMĄ MIEJSCA OD 1-2 ,oraz 2 lucky-louserów którzy będą na trzecich miejscach z jak najlepszym dorobkiem punktowym.

W II RUNDZIE będą 4 grupy po 4 osoby ,i awans uzyskają w każdej grupie miejsca 1-2.
W ten sposób dotrzemy do ćwierćfinałów w których rozstawienie wygląda następująco:

1A-2C-------&#0124;____________
1B-2D-------&#0124;

2A-1C-------&#0124;____________
2B-1D-------&#0124;

KONKURS TRWA 11 TYGODNI .
ZACZYNAMY W TEN WEEKEND CZYLI 15.06 I KOŃCZYMY 24.08

I RUNDA TRWA 3 TYGODNIE (I faza grupowa)
II RUNDA TRWA 3 TYGODNIE (II faza grupowa)
ĆWIERĆFINAŁY TRWAJĄ 2 TYGODNIE
PÓŁFINAŁY TRWAJĄ 2 TYGODNIE
FINAŁ TRWA TYDZIEŃ

W SUMIE 11 tygodni.

--------------------------------------------------------------------------------------------------
OTO PARY NA I KOLEJKE:

grupa A
wasyl_suker-tugoK
STIV-nefer

grupa B
hysio-Matti 01
Akratitos-DANI1927

grupa C
Slawek007-Vira
De Bartek-benczas

grupa D
twist-hgh
_Siemers-Terror

grupa E
jati-apofis
A.S.Romek-mariusz2424

grupa F
DJ IGOR-Andrei
gopi-McTyp

grupa G
vonseb-viva
Krysti24-volsung

NO TO ZACZYNAMY <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,043
M
old hand
old hand
M Offline
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,043
OTO MECZE NA I KOLEJKĘ:

Slovan-Zilina 14/17.30
Tenerife-Murcia 14/18.30
Hameenlin.-Jokerit 14/16.00
Porto-Leiria 15/18.15
VigoC.-S.Sebastian 15/21.00
Valencia-Barcelona 15/21.00

Dołączył: Feb 2002
Posty: 2,802
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Feb 2002
Posty: 2,802
Cze Vira
Slovan-Zilina 2-1
Tenerife-Murcia 0-2
Hameenlin.-Jokerit 3-2
Porto-Leiria 2-0
VigoC.-S.Sebastian 1-1
Valencia-Barcelona 2-1

Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,043
M
old hand
old hand
M Offline
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,043
A.S.Romek-mariusz2424

Slovan-Zilina 2-1
Tenerife-Murcia 0-2
Hameenlin.-Jokerit 2-1
Porto-Leiria 3-0
VigoC.-S.Sebastian 1-1
Valencia-Barcelona 2-1

Dołączył: Dec 2001
Posty: 831
H
old hand
old hand
H Offline
Dołączył: Dec 2001
Posty: 831
hysio-Matti 01

Slovan-Zilina 1:1
Tenerife-Murcia 2:3
Hameenlin.-Jokerit 1:1
Porto-Leiria 2:0
VigoC.-S.Sebastian 1:0
Valencia-Barcelona 1:1

Dołączył: Nov 2001
Posty: 2,737
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2001
Posty: 2,737
Turniej

I kolejka

jati - apofis
====================================
Slovan - Żilina 0:1
Tenerife - Murcia 0:2
Hameenlina - Jokerit 1:1
Porto - Leira 2:1
Celta V - S Sebastian 0:2
Valencia - Barcelona 1:2
====================================
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

Dołączył: Nov 2002
Posty: 1,787
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Nov 2002
Posty: 1,787
Witam!!!

Slovan-Zilina 2:0
Tenerife-Murcia 2:1
Hameenlin.-Jokerit 3:1
Porto-Leiria 2:1
VigoC.-S.Sebastian 1:0
Valencia-Barcelona 1:0
Pozdrawiam!!! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

Strona 2 z 12 1 2 3 4 11 12

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
6 zarejestrowanych użytkowników (forty, ANZELMO, Lukasz111, latajaca_holenderka, betowiec, JelineK), 1,707 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,289
Posty5,835,333
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1