|
|
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,043
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,043 |
W związku z małym zainteresowaniem tego konkursu postanawiam przedłużyć zapisy do następnej niedzieli , a żeby było więcej chętnych to sponsoruje symboliczną nagrode ,którą jest:
za 1 miejsce: informator o drużynie piłkarskiej Liverpool oraz autografy ,takich piłkarzy jak:Michael Owen czy Sami Hyppia
za 2 miejse: informator o drużynie piłkarskiej Celtic Glasgow oraz autografy jego piłkarzy takich jak: Alan Thompson,Henrik Larsson i wielu innych
za 3 miejsce:ministrój klubowy Ruchu Radzionków
Wszystkie nagrody wysyłane będą pocztą ,
Oto lista osób które zgłosiły sie do tej pory: 1.mariusz2424 2.Terror 3.apofis 4.nefer 5.hysio 6.DANI1927 7.Akratitos 8.Andrei 9.A.S.Romek 10.STIV 11.tugoK 12.twist 13.gopi 14.DJ_IGOR 15.De Bartek 16.viva 17.jati 18._Siemers 19.Matti 01 20.benczas 21.vonseb 22.wasyl_suker 23.hgh 24.Vira 25.McTyp 26.Krysti24 27.Slawek007 28.volsung
Zapraszam jeszcze do końca tygodnia
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2003
Posty: 311
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Feb 2003
Posty: 311 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 3,360
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 3,360 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2002
Posty: 113
member
|
|
member
Dołączył: Jul 2002
Posty: 113 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 174
member
|
|
member
Dołączył: Mar 2003
Posty: 174 |
Czy jezeli nie bralem udzialu w PLK moge zglosic sie do tego turnieju?
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2002
Posty: 8,948
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2002
Posty: 8,948 |
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
hym... można pyknąc <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> Oczywiscie ze sie zglaszam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 1,304
veteran
|
|
veteran
Dołączył: May 2003
Posty: 1,304 |
Wiem, ze lekko po czasie, ale moze jeszcze sie uda zglosic... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> Wkoncu temat nadal otwarty...
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 1,362
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jun 2003
Posty: 1,362 |
No troche zapozno ale , wyrazam chec uczestnictwa i licze na wspanialomyslnosc organizatora i sprawe zalatwi pozytywnie.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,064
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,064 |
No ja tez w to wejde <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />al:
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2002
Posty: 2,802
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2002
Posty: 2,802 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2002
Posty: 170
member
|
|
member
Dołączył: Sep 2002
Posty: 170 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,043
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,043 |
W ziązku z tym że od pewnego czasu nie ma chętnych , zrobiłem losowanie grup pierwszej rundy tego turnieju,i tak oto:
GRUPA A 1.wasyl_suker 2.tugoK 3.STIV 4.nefer
GRUPA B 1.hysio 2.Matti 01 3.Akratitos 4.DANI1927
GRUPA C 1.Slawek007 2.Vira 3.De Bartek 4.benczas
GRUPA D 1.twist 2.hgh 3._Siemers 4.Terror
GRUPA E 1.jati 2.apofis 3.A.S.Romek 4.mariusz2424
GRUPA F 1.DJ IGOR 2.Andrei 3.gopi 4.McTyp
GRUPA G 1.vonseb 2.viva 3.Krysti24 4.volsung
-------------------------------------------------------------------------------------------------- DO II RUNDY AWANSUJĄ OSOBY ,KTÓRE W SWOICH GRUPACH ZAJMĄ MIEJSCA OD 1-2 ,oraz 2 lucky-louserów którzy będą na trzecich miejscach z jak najlepszym dorobkiem punktowym.
W II RUNDZIE będą 4 grupy po 4 osoby ,i awans uzyskają w każdej grupie miejsca 1-2. W ten sposób dotrzemy do ćwierćfinałów w których rozstawienie wygląda następująco:
1A-2C-------|____________ 1B-2D-------|
2A-1C-------|____________ 2B-1D-------|
KONKURS TRWA 11 TYGODNI . ZACZYNAMY W TEN WEEKEND CZYLI 15.06 I KOŃCZYMY 24.08
I RUNDA TRWA 3 TYGODNIE (I faza grupowa) II RUNDA TRWA 3 TYGODNIE (II faza grupowa) ĆWIERĆFINAŁY TRWAJĄ 2 TYGODNIE PÓŁFINAŁY TRWAJĄ 2 TYGODNIE FINAŁ TRWA TYDZIEŃ
W SUMIE 11 tygodni.
-------------------------------------------------------------------------------------------------- OTO PARY NA I KOLEJKE:
grupa A wasyl_suker-tugoK STIV-nefer
grupa B hysio-Matti 01 Akratitos-DANI1927
grupa C Slawek007-Vira De Bartek-benczas
grupa D twist-hgh _Siemers-Terror
grupa E jati-apofis A.S.Romek-mariusz2424
grupa F DJ IGOR-Andrei gopi-McTyp
grupa G vonseb-viva Krysti24-volsung
NO TO ZACZYNAMY <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,043
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,043 |
OTO MECZE NA I KOLEJKĘ:
Slovan-Zilina 14/17.30 Tenerife-Murcia 14/18.30 Hameenlin.-Jokerit 14/16.00 Porto-Leiria 15/18.15 VigoC.-S.Sebastian 15/21.00 Valencia-Barcelona 15/21.00
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2002
Posty: 2,802
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2002
Posty: 2,802 |
Cze Vira Slovan-Zilina 2-1 Tenerife-Murcia 0-2 Hameenlin.-Jokerit 3-2 Porto-Leiria 2-0 VigoC.-S.Sebastian 1-1 Valencia-Barcelona 2-1
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,043
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,043 |
A.S.Romek-mariusz2424
Slovan-Zilina 2-1 Tenerife-Murcia 0-2 Hameenlin.-Jokerit 2-1 Porto-Leiria 3-0 VigoC.-S.Sebastian 1-1 Valencia-Barcelona 2-1
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2001
Posty: 831
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Dec 2001
Posty: 831 |
hysio-Matti 01
Slovan-Zilina 1:1 Tenerife-Murcia 2:3 Hameenlin.-Jokerit 1:1 Porto-Leiria 2:0 VigoC.-S.Sebastian 1:0 Valencia-Barcelona 1:1
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 2,737
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2001
Posty: 2,737 |
Turniej
I kolejka
jati - apofis ==================================== Slovan - Żilina 0:1 Tenerife - Murcia 0:2 Hameenlina - Jokerit 1:1 Porto - Leira 2:1 Celta V - S Sebastian 0:2 Valencia - Barcelona 1:2 ==================================== <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2002
Posty: 1,787
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Nov 2002
Posty: 1,787 |
Witam!!!
Slovan-Zilina 2:0 Tenerife-Murcia 2:1 Hameenlin.-Jokerit 3:1 Porto-Leiria 2:1 VigoC.-S.Sebastian 1:0 Valencia-Barcelona 1:0 Pozdrawiam!!! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
|
|
|
Link skopiowany do schowka