Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 9 z 12 1 2 7 8 9 10 11 12
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,775
Likes: 12
R
Zbanowany
Zbanowany
R Online: Karty
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,775
Likes: 12
To sobie podyskutuj,ale nie ze mną.

Jak za dużo wypileś to połóż sie faktycznie spać dobrze Ci to zrobi

Dobranoc papa

Dołączył: May 2002
Posty: 2,961
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: May 2002
Posty: 2,961
uciekasz od rozmowy, bo dobrze wiesz, że nie masz argumentów. To, że masz zielony kolor nie znaczy, że jesteś tutaj kozakiem za jakiego się uważasz. Powodzenia w życiu

Dołączył: Jun 2005
Posty: 20,425
Ana <3
Ana <3
Dołączył: Jun 2005
Posty: 20,425
argumenty są w perfidnie skonstruowanym regulaminie. i koniec.

Dołączył: May 2002
Posty: 2,961
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: May 2002
Posty: 2,961
Wychylasz się z regulaminem? A znasz go dokładnie Panie Llama?

REGULAMIN
V. Zabrania się obrażania, kogokolwiek, używania wulgaryzmów, wykropkowywania słów, które w domyśle są takimi wulgaryzmami.


Tekst rafaela do mnie:
"Taki tępy jestes ,że trzeba ci jeszcze coś wyjaśniać "
https://www.mecz.pl/forum/ubbthread...52616&page=0&fpart=5#Post2052608

Dalej masz te argumenty w regulaminie Llama?
Zacząłeś dyskusje, to czekam na kontynuacje.

Dołączył: Jun 2005
Posty: 20,425
Ana <3
Ana <3
Dołączył: Jun 2005
Posty: 20,425
jasne, sam pisałem ten regulamin.

6. W przypadku łamania zasad forum i w/w zapisów, moderatorzy i administrator zastrzegają sobie prawo do: upomnienia, ostrzeżenia oraz banowania.

zastrzegają sobie prawo. zwrot klucz.

Dołączył: May 2002
Posty: 2,961
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: May 2002
Posty: 2,961
lol, nie mamy o czym dyskutowac Panie wyższy. Teraz pokazałeś, że ten kto jest zielony nigdy nie dostanie ostrzeżenia. Tak dalej a z tego forum nic nie zostanie.

Dołączył: Jun 2005
Posty: 20,425
Ana <3
Ana <3
Dołączył: Jun 2005
Posty: 20,425
zieloni mają ostrzeżenia. zobacz na listę. regulamin jest obroną przed zalewem prymitywizmu. ot, choćby Twój post w nowym temacie, co on miał pokazać? zamknąłem poprzedni temat, bo chłopaki zaczęli dorzucać do pieca, często tak robiłem, gdy atmosfera się podgrzewała, ale nie, zjawiłeś się i pokazałeś różki, po co?
ja bym Ci ostrzeżenia nie dał, to byłaby głupia manifestacja siły. rafał08 miał prawo do tego aby Ci dać ostrzeżenie.

ludzie przychodzą i odchodzą, nawet nie wiesz ilu zbanowanych wraca.

Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
C
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
C Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
Teoretycznie BAN powinien zniechecic kogos do forum, niestety jest odwrotnie, forum staje sie coraz bardziej popularne kasujac jakakolwiek konkurencje.

PS. Jesli ktos nie wie to uswiadamiam, ze na swiecie nie ma sprawiedliwosci i rownouprawnienia.

Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,842
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,842
Originally Posted by Experto
Teoretycznie BAN powinien zniechecic kogos do forum, niestety jest odwrotnie, forum staje sie coraz bardziej popularne kasujac jakakolwiek konkurencje.

PS. Jesli ktos nie wie to uswiadamiam, ze na swiecie nie ma sprawiedliwosci i rownouprawnienia.

Experto ciebie lubie i szanuje za normalnosc i Rafala tez,
dlaczego kazdy moderator nie moze taki byc ?

Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172
bo rafał08 i Experto mają fajne beybe w avatarach tongue

Dołączył: Dec 2002
Posty: 15,195
H
$
$
H Offline
Dołączył: Dec 2002
Posty: 15,195
Chelsea_fan prosi o odblokowanie konta, dostał bana 7 miesięcy temu i miał obiecane ze zostanie odblokowany na gwiazdke, oczywiscie na tą co była smile tongue

Dołączył: Feb 2006
Posty: 1,913
W
Pooh-Bah
Pooh-Bah
W Offline
Dołączył: Feb 2006
Posty: 1,913
Jesli mozna wiedziec za co mam ostrzeznie ?:) dzieki z gory hehe:) akurat sobi czytalem tak i zoabczylem:P

Dołączył: Aug 2006
Posty: 905
old hand
old hand
Dołączył: Aug 2006
Posty: 905
Originally Posted by wiechu
Jesli mozna wiedziec za co mam ostrzeznie ?:) dzieki z gory hehe:) akurat sobi czytalem tak i zoabczylem:P
oni nie mają tak dokładnie potwierdzonych notarialnie materiałów kto, kiedy i za co dostał ostrzeżenie laugh

Dołączył: Dec 2005
Posty: 9,194
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2005
Posty: 9,194
Witam.
Mam pytanie:
Czemu user o nicku Milianeczek został zbanowany ?
Piszę tutaj gdyż zwrócił się do mnie z prośbą o pomoc.
Użytkownika tego nie było przez pewien okres czasu na forum , nic nie pisał , a jego konto zostało zbanowane.

Prosze o w miare możliwości szybką odpowiedź piwo

Dołączył: Mar 2007
Posty: 877
old hand
old hand
Dołączył: Mar 2007
Posty: 877
Originally Posted by Mr.Eco
Witam.
Mam pytanie:
Czemu user o nicku Milianeczek został zbanowany ?
Piszę tutaj gdyż zwrócił się do mnie z prośbą o pomoc.
Użytkownika tego nie było przez pewien okres czasu na forum , nic nie pisał , a jego konto zostało zbanowane.

Prosze o w miare możliwości szybką odpowiedź piwo

Podbijam może ktoś powiedzieć za co kolega został zabnowany?

Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Originally Posted by damianmularczyk
Podbijam może ktoś powiedzieć za co kolega został zabnowany?

Pytaniem na pytanie smile
Ile kont mozna mieć na tym forum ?

Dołączył: Mar 2007
Posty: 877
old hand
old hand
Dołączył: Mar 2007
Posty: 877
czyli dostał bana za to,że ma więcej niż 1 konto tak?

Nie wiem czy to coś złego jeśli nic złego nie zrobił na tych kontach 0 przekrętów nic jest szanowanym użytkownikiem więc proszę o odbanowanie go smile jeśli jest taka szansa

Dołączył: Feb 2006
Posty: 2,871
(J) Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2006
Posty: 2,871
laugh laugh laugh

to po co mu te 4 konta? rozdwojenie jaźni? laugh laugh laugh

ban i tyle w temacie

Dołączył: Dec 2005
Posty: 9,194
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2005
Posty: 9,194
Originally Posted by (J)
ban i tyle w temacie


a może Tobie również ?:> Za to że źle życzysz innym użytkownikom ?

Nie masz nic ciekawego i wartościowego do dodania więc siedź cicho.

Również jestem zdania że jeżeli nic nie zrobił to wysuwam prośbę o odbanowanie tego użytkownika. Zostawienia jednego konta i usunięcia pozostałych.

Pozdrawiam.



Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Originally Posted by Mr.Eco
Również jestem zdania że jeżeli nic nie zrobił to wysuwam prośbę o odbanowanie tego użytkownika. Zostawienia jednego konta i usunięcia pozostałych.

laugh

Czytałeś kiedykolwik regulamin tego forum ?

Pewnie nie miałes czasu przez 2 lata ,ale jak znajdziesz chwilke to zapoznaj się z nim ,a potem ...przeczytaj jeszcze raz ,co napisałeś.

Strona 9 z 12 1 2 7 8 9 10 11 12

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
6 zarejestrowanych użytkowników (burbon, rafal08, cigar, 11kera11, Lukasz111, aker), 1,524 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,285
Posty5,834,858
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1