|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,775 Likes: 12
Zbanowany
|
|
Zbanowany
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,775 Likes: 12 |
To sobie podyskutuj,ale nie ze mną. Jak za dużo wypileś to połóż sie faktycznie spać dobrze Ci to zrobi Dobranoc 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2002
Posty: 2,961
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2002
Posty: 2,961 |
uciekasz od rozmowy, bo dobrze wiesz, że nie masz argumentów. To, że masz zielony kolor nie znaczy, że jesteś tutaj kozakiem za jakiego się uważasz. Powodzenia w życiu
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 20,425
Ana <3
|
|
Ana <3
Dołączył: Jun 2005
Posty: 20,425 |
argumenty są w perfidnie skonstruowanym regulaminie. i koniec.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2002
Posty: 2,961
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2002
Posty: 2,961 |
Wychylasz się z regulaminem? A znasz go dokładnie Panie Llama? REGULAMIN V. Zabrania się obrażania, kogokolwiek, używania wulgaryzmów, wykropkowywania słów, które w domyśle są takimi wulgaryzmami. Tekst rafaela do mnie: "Taki tępy jestes ,że trzeba ci jeszcze coś wyjaśniać " https://www.mecz.pl/forum/ubbthread...52616&page=0&fpart=5#Post2052608 Dalej masz te argumenty w regulaminie Llama? Zacząłeś dyskusje, to czekam na kontynuacje.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 20,425
Ana <3
|
|
Ana <3
Dołączył: Jun 2005
Posty: 20,425 |
jasne, sam pisałem ten regulamin.
6. W przypadku łamania zasad forum i w/w zapisów, moderatorzy i administrator zastrzegają sobie prawo do: upomnienia, ostrzeżenia oraz banowania.
zastrzegają sobie prawo. zwrot klucz.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2002
Posty: 2,961
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2002
Posty: 2,961 |
lol, nie mamy o czym dyskutowac Panie wyższy. Teraz pokazałeś, że ten kto jest zielony nigdy nie dostanie ostrzeżenia. Tak dalej a z tego forum nic nie zostanie.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 20,425
Ana <3
|
|
Ana <3
Dołączył: Jun 2005
Posty: 20,425 |
zieloni mają ostrzeżenia. zobacz na listę. regulamin jest obroną przed zalewem prymitywizmu. ot, choćby Twój post w nowym temacie, co on miał pokazać? zamknąłem poprzedni temat, bo chłopaki zaczęli dorzucać do pieca, często tak robiłem, gdy atmosfera się podgrzewała, ale nie, zjawiłeś się i pokazałeś różki, po co? ja bym Ci ostrzeżenia nie dał, to byłaby głupia manifestacja siły. rafał08 miał prawo do tego aby Ci dać ostrzeżenie.
ludzie przychodzą i odchodzą, nawet nie wiesz ilu zbanowanych wraca.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
a.k.a. "Experto" King Of The Hill
|
|
a.k.a. "Experto" King Of The Hill
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174 |
Teoretycznie BAN powinien zniechecic kogos do forum, niestety jest odwrotnie, forum staje sie coraz bardziej popularne kasujac jakakolwiek konkurencje.
PS. Jesli ktos nie wie to uswiadamiam, ze na swiecie nie ma sprawiedliwosci i rownouprawnienia.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,842
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,842 |
Teoretycznie BAN powinien zniechecic kogos do forum, niestety jest odwrotnie, forum staje sie coraz bardziej popularne kasujac jakakolwiek konkurencje.
PS. Jesli ktos nie wie to uswiadamiam, ze na swiecie nie ma sprawiedliwosci i rownouprawnienia. Experto ciebie lubie i szanuje za normalnosc i Rafala tez, dlaczego kazdy moderator nie moze taki byc ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172 |
bo rafał08 i Experto mają fajne beybe w avatarach 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2002
Posty: 15,195
$
|
|
$
Dołączył: Dec 2002
Posty: 15,195 |
Chelsea_fan prosi o odblokowanie konta, dostał bana 7 miesięcy temu i miał obiecane ze zostanie odblokowany na gwiazdke, oczywiscie na tą co była 
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2006
Posty: 1,913
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Feb 2006
Posty: 1,913 |
Jesli mozna wiedziec za co mam ostrzeznie ?:) dzieki z gory hehe:) akurat sobi czytalem tak i zoabczylem:P
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 905
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Aug 2006
Posty: 905 |
Jesli mozna wiedziec za co mam ostrzeznie ?:) dzieki z gory hehe:) akurat sobi czytalem tak i zoabczylem:P oni nie mają tak dokładnie potwierdzonych notarialnie materiałów kto, kiedy i za co dostał ostrzeżenie 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 9,194
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2005
Posty: 9,194 |
Witam. Mam pytanie: Czemu user o nicku Milianeczek został zbanowany ? Piszę tutaj gdyż zwrócił się do mnie z prośbą o pomoc. Użytkownika tego nie było przez pewien okres czasu na forum , nic nie pisał , a jego konto zostało zbanowane. Prosze o w miare możliwości szybką odpowiedź 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2007
Posty: 877
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Mar 2007
Posty: 877 |
Witam. Mam pytanie: Czemu user o nicku Milianeczek został zbanowany ? Piszę tutaj gdyż zwrócił się do mnie z prośbą o pomoc. Użytkownika tego nie było przez pewien okres czasu na forum , nic nie pisał , a jego konto zostało zbanowane. Prosze o w miare możliwości szybką odpowiedź  Podbijam może ktoś powiedzieć za co kolega został zabnowany?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182 |
Podbijam może ktoś powiedzieć za co kolega został zabnowany? Pytaniem na pytanie  Ile kont mozna mieć na tym forum ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2007
Posty: 877
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Mar 2007
Posty: 877 |
czyli dostał bana za to,że ma więcej niż 1 konto tak? Nie wiem czy to coś złego jeśli nic złego nie zrobił na tych kontach 0 przekrętów nic jest szanowanym użytkownikiem więc proszę o odbanowanie go  jeśli jest taka szansa
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2006
Posty: 2,871
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2006
Posty: 2,871 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 9,194
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2005
Posty: 9,194 |
a może Tobie również ?:> Za to że źle życzysz innym użytkownikom ? Nie masz nic ciekawego i wartościowego do dodania więc siedź cicho. Również jestem zdania że jeżeli nic nie zrobił to wysuwam prośbę o odbanowanie tego użytkownika. Zostawienia jednego konta i usunięcia pozostałych. Pozdrawiam.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182 |
Również jestem zdania że jeżeli nic nie zrobił to wysuwam prośbę o odbanowanie tego użytkownika. Zostawienia jednego konta i usunięcia pozostałych.  Czytałeś kiedykolwik regulamin tego forum ? Pewnie nie miałes czasu przez 2 lata ,ale jak znajdziesz chwilke to zapoznaj się z nim ,a potem ...przeczytaj jeszcze raz ,co napisałeś.
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|