|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
Schalke - Bayern - 2 - 4 Middles. - Wolverhampton - 0 - 2 Bordeaux - Marseille - 0 - 2 Milan - Juventus - 1 - 0 K'lautern - Leverk. - 1 - 2 S.Sebas. - Barcelona - 1 - 2
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 724
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Aug 2002
Posty: 724 |
Schalke - Bayern - 2 - 2 Middles. - Wolverhampton - 1 - 2 Bordeaux - Marseille - 0 - 2 Milan - Juventus - 1 - 1 K'lautern - Leverk. - 1 - 2 S.Sebas. - Barcelona - 2 - 2
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 506
addict
|
|
addict
Dołączył: Mar 2003
Posty: 506 |
Schalke - Bayern - 0-3 Middles. - Wolverhampton - 4-0 Bordeaux - Marseille - 0-2 Milan - Juventus - 2-2 K'lautern - Leverk. - 1-3 S.Sebas. - Barcelona - 1-2
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2002
Posty: 1,787
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Nov 2002
Posty: 1,787 |
Schalke - Bayern - 2-1 Middles. - Wolverhampton - 3-1 Bordeaux - Marseille - 1-1 Milan - Juventus - 2-2 K'lautern - Leverk. - 2-1 S.Sebas. - Barcelona - 1-2
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 4,680
pokakulka
|
|
pokakulka
Dołączył: Oct 2002
Posty: 4,680 |
Witaj gump, walka na szczycie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Schalke - Bayern - 1-2 Middles. - Wolverhampton - 2-1 Bordeaux - Marseille - 2-1 Milan - Juventus - 1-2 K'lautern - Leverk. - 1-2 S.Sebas. - Barcelona - 1-2
pozdrawiam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2002
Posty: 2,000
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2002
Posty: 2,000 |
Schalke - Bayern - 1-2 Middles. - Wolverhampton - 1-1 Bordeaux - Marseille - 3-2 Milan - Juventus - 1-2 K'lautern - Leverk. - 2-3 S.Sebas. - Barcelona - 1-3
pozdrawiam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />al:
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2002
Posty: 8,948
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2002
Posty: 8,948 |
Schalke - Bayern - 1-2 Middles. - Wolverhampton - 2-0 Bordeaux - Marseille - 1-1 Milan - Juventus - 1-1 K'lautern - Leverk. - 1-2 S.Sebas. - Barcelona - 1-1
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2002
Posty: 6,258
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2002
Posty: 6,258 |
Schalke - Bayern - 1-2 Middles. - Wolverhampton - 2-1 Bordeaux - Marseille - 1-0 Milan - Juventus - 1-1 K'lautern - Leverk. - 1-1 S.Sebas. - Barcelona - 1-2
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 5,057
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 5,057 |
Schalke - Bayern - 0-1 Middles. - Wolverhampton - 1-0 Bordeaux - Marseille - 1-1 Milan - Juventus - 1-1 K'lautern - Leverk. - 1-1 S.Sebas. - Barcelona - 1-1
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2001
Posty: 2,155
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2001
Posty: 2,155 |
Schalke - Bayern - 2-1 Middles. - Wolverhampton - 1-1 Bordeaux - Marseille - 1-1 Milan - Juventus - 2-1 K'lautern - Leverk. - 1-1 S.Sebas. - Barcelona - 1-2
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,047
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,047 |
Witam
Bordeaux - Marseille - 1-1 Milan - Juventus - 1-1 K'lautern - Leverk. - 1-2 S.Sebas. - Barcelona - 1-2
POzdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 4,680
pokakulka
|
|
pokakulka
Dołączył: Oct 2002
Posty: 4,680 |
sobota
15:30 Schalke - Bayern 2-0 16:00 M'Borough - Wolverhampton 2-0 20:00 Bordeaux - Marsylia 1-0 20:30 Milan - Juventus 1-1
niedziela
17:30 K'Lautern - Leverkusen 0-0 19:00 San Sebastian - Barcelona 3-3
Wyniki:
gump - Ða Bartek 15 - 7 (nokaut <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> ) gonsol - markus 2 - 5 Vonseb - pill 14 - 2 WayeThe - FanJagi 10 - 0* Wesul - Woj68 8 - 8 twist - DANI1927 16 - 10 Stiv - cigar 4 - 10 Sł@wek - Verbatimek 5 - 6 florens - Terror 6 - 17 Samoś - Vodzior 7 - 7
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 4,680
pokakulka
|
|
pokakulka
Dołączył: Oct 2002
Posty: 4,680 |
W wyniku bledu do 1 ligi awansowal A.S. Romek, w miejsce FanaJagi, ktory jak wiadomo, nie podaje typow.
1. gump 16 66-27 [+39] 2. markus 14 51-33 [+18] 3. Vonseb 12 68-42 [+20] 4. Ða Bartek 12 61-49 [+12] 5. WayeThe 12 60-48 [+12] 6. gonsol 11 65-51 [+14] 7. twist 10 50-44 [+6] 8. cigar 9 53-56 [-3] 9. pill 9 52-61 [-9] 10. Wesul 9 49-45 [+4] 11. Terror 9 47-35 [+12] 12. Woj68 9 45-36 [+9] 13. Verbatimek 9 45-54 [-9] 14. DANI1927 7 42-48 [-6] 15. Samoś 6 57-46 [+11] 16. A.S. Romek 6 52-55 [-3] 17. Stiv 6 51-48 [+3] 18. Sł@wek 6 47-54 [-7] 19. florens 6 45-69 [-24] 20. Vodzior 5 53-51 [+2]
Wykluczeni:
FanJagi 9 37-49 [-12]** [rezygnacja]
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 4,680
pokakulka
|
|
pokakulka
Dołączył: Oct 2002
Posty: 4,680 |
7 kolejka
gump - markus Vonseb - Ða Bartek WayeThe - gonsol twist - cigar pill - Wesul Terror - Woj68 Verbatimek - DANI1927 Samoś - A.S. Romek Stiv - Sł@wek florens - Vodzior
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 4,680
pokakulka
|
|
pokakulka
Dołączył: Oct 2002
Posty: 4,680 |
VII kolejka PLK
Sobota: 13:30 Wolverhampton - Birmingham 15:30 Rostock - K'lautern 18:15 Odra - Amica Niedziela: 14:45 Liverpool - Manchester Utd. 17:30 Bayern - Borussia dortm. 17:30 Leverkusen - Schalke
Oto format:
Wolverhampton - Birmingham -22-22 Rostock - K'lautern -22-22 Odra - Amica -22-22 Liverpool - Manchester Utd. -22-22 Bayern - Dortmund -22-22 Leverkus - Schalke -22-22
pozdrawiam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 20,044
I see dead people
|
|
I see dead people
Dołączył: Aug 2001
Posty: 20,044 |
Wiam ...
Wolverhampton - Birmingham -1-1 Rostock - K'lautern -1-2 Odra - Amica -2-1 Liverpool - Manchester Utd. -1-1 Bayern - Dortmund -2-0 Leverkus - Schalke -2-1
Pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 4,680
pokakulka
|
|
pokakulka
Dołączył: Oct 2002
Posty: 4,680 |
heloł Vonseb <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Wolverhampton - Birmingham -2-1 Rostock - K'lautern -1-2 Odra - Amica -1-2 Liverpool - Manchester Utd. -1-2 Bayern - Dortmund -2-1 Leverkus - Schalke -2-1
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2002
Posty: 1,262
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jul 2002
Posty: 1,262 |
Nie chcę się wtrącać, ale się wtrącę... To znowu zmiana w regulaminie, bo powinienem być raczej wykluczony dopiero po trzecim walkowerze...? :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes:
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 4,680
pokakulka
|
|
pokakulka
Dołączył: Oct 2002
Posty: 4,680 |
Oryginalnie wysłał FanJagi: [qb]Nie chcę się wtrącać, ale się wtrącę... To znowu zmiana w regulaminie, bo powinienem być raczej wykluczony dopiero po trzecim walkowerze...? :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes: [/qb] moze byc i 30 zmian a co cie to obchodzi? przeciez juz nie grasz? czyzbys chcial znowu typowac? zlozyles rezygnacje, czyli odszedles. a zadnych zmian nie bylo. Pozdrawiam :rolleyes:
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2002
Posty: 156
member
|
|
member
Dołączył: Sep 2002
Posty: 156 |
Wolverhampton - Birmingham -1-2 Rostock - K'lautern -1-2 Odra - Amica -1-2 Liverpool - Manchester Utd. -1-2 Bayern - Dortmund -2-0 Leverkus - Schalke -2-1
|
|
|
Link skopiowany do schowka