|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 5,057
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 5,057 |
Oryginalnie wysłał gump: Bialorus-Polska - 1-1
za chwilę podam resztę Bialorus-Polska - 1-1 Lotwa-Turcja - 0-1 Niemcy - Francja - 1-1 Portugalia - Grecja - 1-0 Anglia - Dania - 2-0 Polska - Serbia+Cz - 2-1 oj coś czuje rewanż <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2002
Posty: 8,948
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2002
Posty: 8,948 |
Lotwa-Turcja - 1-1 Niemcy - Francja - 1-2 Portugalia - Grecja - 1-0 Anglia - Dania - 2-1 Polska - Serbia+Cz - 1-1
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 4,680
pokakulka
|
|
pokakulka
Dołączył: Oct 2002
Posty: 4,680 |
gump - Bartek 6-5
teraz tylko dania moze mnie uratowac ~~
pozdrawiam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
edit:
Gratuluje gump zwycieztwa, teraz tylko cud moze mnie uratowac <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 4,680
pokakulka
|
|
pokakulka
Dołączył: Oct 2002
Posty: 4,680 |
16:00 Bialorus - Polska (U21) 1-1 19:15 Lotwa - Turcja 1-0 20:45 Niemcy - Francja 0-3 22:15 Portugalia - Grecja 1-1 17:00 Anglia - Dania 2-3 17:15 Polska - Serbia Czarnogora 4-3
gump - Ða Bartek 10-9 WayeThe - markus 3-4 Vonseb - cigar 5-11 pill - Terror 6-8 gonsol - twist 7-6 DANI1927 - Samoś 2-9 Sł@wek - Wesul 9-10 Woj68 - Verbatimek 7-1 Vodzior - Stiv 10-10 A.S. Romek - florens 3-6
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 4,680
pokakulka
|
|
pokakulka
Dołączył: Oct 2002
Posty: 4,680 |
Tabela:
1. gump 22 90-44 [+46] 2. markus 17 63-50 [+13] 3. Ða Bartek 15 83-71 [+12] 4. cigar 15 79-66 [+13] 5. WayeThe 15 75-52 [+23] 6. Terror 15 67-49 [+18] 7. gonsol 14 72-69 [+3]* 8. Vonseb 12 85-66 [+19] 9. Samoś 12 79-56 [+13] 10. pill 12 74-75 [-1] 11. Wesul 12 65-70 [-5] 12. Woj68 12 60-49 [+11] 13. twist 10 61-66 [-5] 14. DANI1927 10 52-61 [-9] 15. Sł@wek 9 75-76 [-1] 16. Vodzior 9 74-70 [+4] 17. florens 9 60-83 [-23] 18. Verbatimek 9 50-69 [-19] 19. Stiv 7 73-77 [-4] 20. A.S. Romek 6 63-74 [-11]
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 4,680
pokakulka
|
|
pokakulka
Dołączył: Oct 2002
Posty: 4,680 |
gump - markus Ða Bartek - cigar WayeThe - Terror gonsol - Vonseb Samoś - pill Wesul - Woj68 twist - DANI1927 Sł@wek - Vodzior florens - Verbatimek Stiv - A.S. Romek
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 724
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Aug 2002
Posty: 724 |
Patrząc na tabelę to chyba powinienem być na 10 miejscu i wtedy będę grał z Samosiem !!!
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 5,057
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 5,057 |
Oryginalnie wysłał woj68: Patrząc na tabelę to chyba powinienem być na 10 miejscu i wtedy będę grał z Samosiem !!! najpierw liczy się liczba zdobytych bramek, a dopiero potem różnica zdobyte/stracone
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 724
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Aug 2002
Posty: 724 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 4,680
pokakulka
|
|
pokakulka
Dołączył: Oct 2002
Posty: 4,680 |
nie spamowac mi tu ~~ <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />
No i ten... Chcialem powitac w squadzie nowego organizatora: Grzeska (_grzesiek2), za co dostapil go ten zaszczyt, to sie wkrotce okaze <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
BTW XIX kolejka
Sobota: 15:30 Dortmund - Leverkusen 16:00 Newcastle - Manchester City 16:00 Olympiakos - Panathinaikos 18:00 Plock - Odra 19:30 Betis - La Coruna niedziela: 17:30 Kaiserslautern - Hertha
Format:
Dortmund - Leverkus - 11-11 Newcastle-Manch.C. - 11 -11 Ol.Pireus-Panath. - 11 - 11 Plock - Odra - 11-11 Betis-La Coruna - 11-11 K'laut.-Hertha - 11-11
pozdrawiam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 20,044
I see dead people
|
|
I see dead people
Dołączył: Aug 2001
Posty: 20,044 |
Witaj WayeThe ... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Dortmund - Leverkus - 1-1 Newcastle-Manch.C. - 1-1 Ol.Pireus-Panath. - 2-1 Plock - Odra - 2-1 Betis-La Coruna - 1-1 K'laut.-Hertha - 2-1
Pozdrawiam.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 4,626
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2002
Posty: 4,626 |
Dortmund - Leverkus - 2-1 Newcastle-Manch.C. - 2-1 Ol.Pireus-Panath. - 1-1 Plock - Odra - 2-1 Betis-La Coruna - 2-1 K'laut.-Hertha - 1-1
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2002
Posty: 3,767
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2002
Posty: 3,767 |
Dortmund - Leverkus - 2-3 Newcastle-Manch.C. - 2-1 Ol.Pireus-Panath. - 3-0 Plock - Odra - 1-1 Betis-La Coruna - 3-1 K'laut.-Hertha - 4-1
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2003
Posty: 213
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Jan 2003
Posty: 213 |
gump - markus
Dortmund - Leverkus - 1-3 Newcastle-Manch.C. - 1-0 Ol.Pireus-Panath. - 3-1 Plock - Odra - 1-1 Betis-La Coruna - 2-1 K'laut.-Hertha - 1-1
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2002
Posty: 156
member
|
|
member
Dołączył: Sep 2002
Posty: 156 |
Dortmund - Leverkus - 2-3 Newcastle-Manch.C. - 2-0 Ol.Pireus-Panath. - 3-1 Plock - Odra - 1-2 Betis-La Coruna - 3-1 K'laut.-Hertha - 2-1
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,639
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,639 |
Dortmund - Leverkus - 2-1 Newcastle-Manch.C. - 2-1 Ol.Pireus-Panath. - 2-1 Plock - Odra - 2-1 Betis-La Coruna - 2-1 K'laut.-Hertha - 2-1
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2001
Posty: 2,155
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2001
Posty: 2,155 |
Dortmund - Leverkus - 1-2 Newcastle-Manch.C. - 3-1 Ol.Pireus-Panath. - 2-1 Plock - Odra - 1-1 Betis-La Coruna - 2-1 K'laut.-Hertha - 1-2
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 724
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Aug 2002
Posty: 724 |
Dortmund - Leverkus - 2-2 Newcastle-Manch.C. - 2-0 Ol.Pireus-Panath. - 3-1 Plock - Odra - 2-1 Betis-La Coruna - 1-1 K'laut.-Hertha - 2-2
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2002
Posty: 1,787
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Nov 2002
Posty: 1,787 |
Dortmund - Leverkus - 2-0 Newcastle-Manch.C. - 3-1 Ol.Pireus-Panath. - 2-1 Plock - Odra - 1-0 Betis-La Coruna - 2-1 K'laut.-Hertha - 2-1
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2001
Posty: 9,213
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2001
Posty: 9,213 |
Stiv - A.S.Romek
Dortmund - Leverkus - 2-2 Newcastle-Manch.C. - 2-0 Ol.Pireus-Panath. - 2-1 Plock - Odra - 1-1 Betis-La Coruna - 2-1 K'laut.-Hertha - 2-1
Powodzenia i pozdrowienia <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
|
|
|
Link skopiowany do schowka