|
|
Dołączył: Dec 2001
Posty: 483
addict
|
|
addict
Dołączył: Dec 2001
Posty: 483 |
Ile czekaliscie na pierwsza wyplate z unibetu do mbanku?? ja wyplacilem w niedziele przed 23 a dzis dalej nie mam kasy na koncie  Dostalem wlasnie wiadomosc ze przed wyplata potrzebny jest skan dowodu i rachunku na ktorym sa ukazane moje dane ! :| fff i znow czekanie ehhh
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2001
Posty: 483
addict
|
|
addict
Dołączył: Dec 2001
Posty: 483 |
Ile czekaliscie na pierwsza wyplate z unibetu do mbanku?? ja wyplacilem w niedziele przed 23 a dzis dalej nie mam kasy na koncie  Dostalem wlasnie wiadomosc ze przed wyplata potrzebny jest skan dowodu i rachunku na ktorym sa ukazane moje dane ! :| fff i znow czekanie ehhh Weryfikacja dokumentów będzie dokonana przez wydział finansowy Unibetu w przciągu kilku następnych dni. Tak dlugo???????????????? U was tez tak bylo!?
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2007
Posty: 1,573
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Dec 2007
Posty: 1,573 |
przy pierwszej wplacie jakies 3 lata temu jak byl bonus wyslalem odrazu dokumenty i juz wygralem kase to juz bezproblemu wyplacalem
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2007
Posty: 1,573
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Dec 2007
Posty: 1,573 |
emilok jeszcze cos, na drugi raz jak chcesz byc pewien czy wyszla wyplata itp to nie meile tylko fonik krotka rozmowa i wiesz wszystko
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 14,507
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 14,507 |
Dostalem niesamowity bonus comeback 20%. przy wplacie 500 dostane 100. Obrot jedynie siedem razy po kursie 1.4
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2008
Posty: 3,444
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2008
Posty: 3,444 |
Dostalem niesamowity bonus comeback 20%. przy wplacie 500 dostane 100. Obrot jedynie siedem razy po kursie 1.4 Logan, wyjasnij mi dlaczego ty ciagle u kazdego buka dostajesz jakies bonusy? 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 14,507
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 14,507 |
Pewnie dlatego ze ciagle wtapiam  chetnie dostalbym w bet365, wszyscy dostaja a ja nie 
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2008
Posty: 3,444
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2008
Posty: 3,444 |
Pewnie dlatego ze ciagle wtapiam  chetnie dostalbym w bet365, wszyscy dostaja a ja nie  a ja jedyne co otrzymalem w ostatnim czasie od bukmacherow to limity w bwinie 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 4,626
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2003
Posty: 4,626 |
Unibet podpierdolił mi kilka stówek, zrobiłem depozyt przez moneybookers, kasa sciagnieta z konta mb - a na koncie unibetu ni widu ni słychu tych pieniedzy... Bylo to juz ladny czas temu, na maile nie odpowiadaja :/
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2006
Posty: 723
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jul 2006
Posty: 723 |
Unibet podpierdolił mi kilka stówek, zrobiłem depozyt przez moneybookers, kasa sciagnieta z konta mb - a na koncie unibetu ni widu ni słychu tych pieniedzy... Bylo to juz ladny czas temu, na maile nie odpowiadaja :/ Zadzwoń do nich i po sprawie.Na ten nr.0800 702 073 .
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 763
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Oct 2002
Posty: 763 |
ile czasu idzie przelew z przelewy24 do Unibetu, nie powinna kasa być po paru minutach góra? czekam już ponad 6h
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2006
Posty: 2,871
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2006
Posty: 2,871 |
ile czasu idzie przelew z przelewy24 do Unibetu, nie powinna kasa być po paru minutach góra? czekam już ponad 6h U mnie nigdy nie szła dłużej niż kilkanaście minut.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165
Na pełnejjj kurrr...
|
|
Na pełnejjj kurrr...
Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165 |
u mnie kasa zawsze jest do max. 5 min ! Najlepiej wyslij maila do przelewy24.pl podajac haslo i numer transakcji, a takze maila do unibet`u. Najlepszy bylby telefon, ale wydaje mi sie ze juz nieczynne maja - ale warto sprobowac.
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 763
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Oct 2002
Posty: 763 |
widzę, że muppet też kasy nie dostał, może coś im nawala dziś
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 763
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Oct 2002
Posty: 763 |
dostałem odpowiedź od Unibetu, mają problemy z przelewami24 z wpłatami itd. bedzie zrealizowana później, nie spotkałem się jeszcze, aby przelewy 24 nie działały, żenada eh..
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2007
Posty: 604
addict
|
|
addict
Dołączył: Aug 2007
Posty: 604 |
ja robilem przelew tydzien temu przez przelewy24 i mialem od razu na koncie kase
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 28,405
Bohater na zawsze nieśmiertelny. Mały Żołnierz nie odszedł. On wyruszył w drogę na mecz wyjazdowy...
|
|
Bohater na zawsze nieśmiertelny. Mały Żołnierz nie odszedł. On wyruszył w drogę na mecz wyjazdowy...
Dołączył: Nov 2003
Posty: 28,405 |
(061) 847 52 64 Numer do firmy Dialcom, przelewy24 to ich usluga, mozna zadzwonic i przez telefon dowiedziec co sie dzieje. Kilka razy mialem problem, telefon rozwiazywal sprawe, a przynajmniej wyjasnial co sie dzieje
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2001
Posty: 1,828
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2001
Posty: 1,828 |
Do tego co napisal Biszop dodalbym jeszcze adres mailowy: [email protected] Wczoraj rowniez mialem problem z przelewem, napisalem do Unibetu, a oni polecili mi skonatkowac sie z przelewy24. No wiec dzis wyslalem do nich maila i dostalem odpowiedz po...2 min (szok!): Wplata zostala przekazana do Unibetu dnia 2008-03-13 09:35. Skontaktujemy sie z Unibetem i poprosimy o wyjasnienie sprawy. I to mi sie podoba, teraz niech sobie wyjasniaja i sie poprawia na przyszlosc:) Pozdrawiam.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2001
Posty: 1,828
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2001
Posty: 1,828 |
A po 30 min srodki zaksiegowane w Unibecie. No jestem bardzo mile zaskoczony zarowno obsluga przelewy24 jak i mimo wszystko Unibetu. Swoja droga ich nowy layout, livebetting podobaja mi sie, jeszcze niech marze obniza i bedzie total cool:)
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 1,384
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Apr 2005
Posty: 1,384 |
Czy Unibet ma zwyczaj wystawiać kursy na kwalifikacje w f1?
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|