|
|
Dołączył: Sep 2002
Posty: 6,258
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2002
Posty: 6,258 |
chodzilo mi o to, aby nick'i uzytkownikow w zestawieniu par dla I rundy ligi mistrzow w temacie https://www.mecz.pl/cgi-local/ultimatebb.cgi?ubb=get_topic;f=22;t=000048 byly dokladnie takie same jak na forum kazdy ma po lewej stronie posta. np napisales w temacie: Wesul - RAMBO33 a powinno byc wesul- RAMBO33 itd tzn aby wielkosc literek i reszta sie zgadzala
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2003
Posty: 1,639
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2003
Posty: 1,639 |
twist zrobione sprawdziłem każdy nick pokolei
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2002
Posty: 6,258
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2002
Posty: 6,258 |
ok wyniki dla LM sa juz dostepne <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />al: (aktualizacja uwagi - punktacja oparta tylko na rozegranych spotkaniach)
PS: Samoś nie obraź sie ale chyba przemianuje cie na Samos bo mam z toba same problemy, a dokładniej z twoim ś <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2002
Posty: 6,258
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2002
Posty: 6,258 |
wg mnie fajnie byloby zobaczyc, ile komus spotkan typowancyh w konkursach pod szyldem PLK "siada" nie ze wzgledu na dokładny wynik, ale rezultat i chyba zrobie cos takiego na livescore :rolleyes:
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2002
Posty: 2,522
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2002
Posty: 2,522 |
nie wiem,ale na live jest uwzględniony wynik wolves. z birmingham 0-0 a w rzeczywistości było 1-1 ???
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2002
Posty: 6,258
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2002
Posty: 6,258 |
nie bede wstanie na ten weeekend zrobic wynikow sorki
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2003
Posty: 1,639
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2003
Posty: 1,639 |
Wyciągam na wierzch temacik
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2002
Posty: 1,209
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Nov 2002
Posty: 1,209 |
chyba wyniki padly <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2002
Posty: 6,258
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2002
Posty: 6,258 |
zaraz beda, ostatnio modyfikowalem algorytm i jak zwykle o czyms zapomnialem no i mi sie soft wykrzacza. tym razem zapomnialem o tym, ze czasami jedno lub wiecej spotkanie w PLK bedzie tez rozgrywane rownolegle w TB <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 119
member
|
|
member
Dołączył: Sep 2003
Posty: 119 |
chyba cos nie tak z wynikami, Malaga - Valencia byl wczoraj i bylo 1-6 a na wynikach ma byc dopiero w poniedzialek:(
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2002
Posty: 6,258
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2002
Posty: 6,258 |
upps sorki, nie zauwazylem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/blush.gif" alt="" /> sciagam ekipe techniczna z kosciola <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> zaraz sie tym zajma
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 119
member
|
|
member
Dołączył: Sep 2003
Posty: 119 |
hehe, grupa szybkiego reagowania z koleczka rozancowego <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> brawo, juz jest dobrze <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2003
Posty: 1,639
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2003
Posty: 1,639 |
Twist mam do ciebie prośbe mógłbyś dalej robić wyniki LM bo teraz już decydująca faza z góry thx
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2002
Posty: 6,258
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2002
Posty: 6,258 |
w tym tygodniu nie bylem wstanie, male urwanie glowy mialem sorry, teraz dopiero mam troche czasu ale juz sie nie oplaca <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2003
Posty: 3,061
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2003
Posty: 3,061 |
Czy będą wyniki na żywo z bieżącej kolejki ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2002
Posty: 6,258
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2002
Posty: 6,258 |
baca, najstarszy znajomy mi goral-meteorolog twierdzi ze zdarze i beda dzisiaj <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 119
member
|
|
member
Dołączył: Sep 2003
Posty: 119 |
cos chyba nie tak z wynikami, jak klikne na swoje typy to jakies bzdury tam sa, tzn moje typy przesunely sie o jeden mecz w dol i tak np zamiast 4-0 dla wisly jak chcialem tam pisze ze lyon mial przegrac 4-0. ktos tez tak ma?? i kiedy bedzie ok jesli wogole bedzie??
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 2,849
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 2,849 |
Kazdy tak ma...ale chyba wyniki są prawidlowe...tzn mozna to wyjasnic?
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 4,680
pokakulka
|
|
pokakulka
Dołączył: Oct 2002
Posty: 4,680 |
Po prostu jeden z pracownikow twista przyszedl do pracy "wczorajszy" i pozamienial Typy uczestnikow... Wyniki sa dobre wiec nie widze problemu, jak twist znajdzie chwile to to naprawi i oczywiscie rpacownik zostanie zwolniony <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2002
Posty: 6,258
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2002
Posty: 6,258 |
punktacja jest ok, gdyz oblicza sie u mnie lokalnie na kompie, nie mam pojecia dlaczego typy sie "przesuwaja" ale tylko na lycosie, burza mozgow trwa ofkorse kolo odpowiedzialny za to wlasnie sobie szuka nowej pracy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|