Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 2 z 4 1 2 3 4
Dołączył: Sep 2002
Posty: 6,258
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2002
Posty: 6,258
chodzilo mi o to, aby nick'i uzytkownikow w zestawieniu par dla I rundy ligi mistrzow w temacie https://www.mecz.pl/cgi-local/ultimatebb.cgi?ubb=get_topic;f=22;t=000048 byly dokladnie takie same jak na forum kazdy ma po lewej stronie posta. np napisales w temacie:
Wesul - RAMBO33
a powinno byc
wesul- RAMBO33 itd tzn aby wielkosc literek i reszta sie zgadzala

Dołączył: Aug 2003
Posty: 1,639
G
Pooh-Bah
Pooh-Bah
G Offline
Dołączył: Aug 2003
Posty: 1,639
twist zrobione sprawdziłem każdy nick pokolei

Dołączył: Sep 2002
Posty: 6,258
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2002
Posty: 6,258
ok wyniki dla LM sa juz dostepne <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />al: (aktualizacja uwagi - punktacja oparta tylko na rozegranych spotkaniach)

PS: Samoś nie obraź sie ale chyba przemianuje cie na Samos bo mam z toba same problemy, a dokładniej z twoim ś <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Dołączył: Sep 2002
Posty: 6,258
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2002
Posty: 6,258
wg mnie fajnie byloby zobaczyc, ile komus spotkan typowancyh w konkursach pod szyldem PLK "siada" nie ze wzgledu na dokładny wynik, ale rezultat i chyba zrobie cos takiego na livescore :rolleyes:

Dołączył: Dec 2002
Posty: 2,522
Z
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Z Offline
Dołączył: Dec 2002
Posty: 2,522
nie wiem,ale na live jest uwzględniony wynik wolves. z birmingham 0-0 a w rzeczywistości było 1-1 ???

Dołączył: Sep 2002
Posty: 6,258
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2002
Posty: 6,258
nie bede wstanie na ten weeekend zrobic wynikow sorki

Dołączył: Aug 2003
Posty: 1,639
G
Pooh-Bah
Pooh-Bah
G Offline
Dołączył: Aug 2003
Posty: 1,639
Wyciągam na wierzch temacik

Dołączył: Nov 2002
Posty: 1,209
D
veteran
veteran
D Offline
Dołączył: Nov 2002
Posty: 1,209
chyba wyniki padly <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />

Dołączył: Sep 2002
Posty: 6,258
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2002
Posty: 6,258
zaraz beda, ostatnio modyfikowalem algorytm i jak zwykle o czyms zapomnialem no i mi sie soft wykrzacza.
tym razem zapomnialem o tym, ze czasami jedno lub wiecej spotkanie w PLK bedzie tez rozgrywane rownolegle w TB <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Dołączył: Sep 2003
Posty: 119
K
member
member
K Offline
Dołączył: Sep 2003
Posty: 119
chyba cos nie tak z wynikami, Malaga - Valencia byl wczoraj i bylo 1-6 a na wynikach ma byc dopiero w poniedzialek:(

Dołączył: Sep 2002
Posty: 6,258
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2002
Posty: 6,258
upps sorki, nie zauwazylem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/blush.gif" alt="" /> sciagam ekipe techniczna z kosciola <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> zaraz sie tym zajma

Dołączył: Sep 2003
Posty: 119
K
member
member
K Offline
Dołączył: Sep 2003
Posty: 119
hehe, grupa szybkiego reagowania z koleczka rozancowego <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> brawo, juz jest dobrze <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

Dołączył: Aug 2003
Posty: 1,639
G
Pooh-Bah
Pooh-Bah
G Offline
Dołączył: Aug 2003
Posty: 1,639
Twist mam do ciebie prośbe mógłbyś dalej robić wyniki LM bo teraz już decydująca faza z góry thx

Dołączył: Sep 2002
Posty: 6,258
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2002
Posty: 6,258
w tym tygodniu nie bylem wstanie, male urwanie glowy mialem sorry, teraz dopiero mam troche czasu ale juz sie nie oplaca <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />

Dołączył: Jul 2003
Posty: 3,061
P
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
P Offline
Dołączył: Jul 2003
Posty: 3,061
Czy będą wyniki na żywo z bieżącej kolejki ?

Dołączył: Sep 2002
Posty: 6,258
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2002
Posty: 6,258
baca, najstarszy znajomy mi goral-meteorolog twierdzi ze zdarze i beda dzisiaj <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Dołączył: Sep 2003
Posty: 119
K
member
member
K Offline
Dołączył: Sep 2003
Posty: 119
cos chyba nie tak z wynikami, jak klikne na swoje typy to jakies bzdury tam sa, tzn moje typy przesunely sie o jeden mecz w dol i tak np zamiast 4-0 dla wisly jak chcialem tam pisze ze lyon mial przegrac 4-0. ktos tez tak ma?? i kiedy bedzie ok jesli wogole bedzie??

Dołączył: Oct 2003
Posty: 2,849
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 2,849
Kazdy tak ma...ale chyba wyniki są prawidlowe...tzn mozna to wyjasnic?

Dołączył: Oct 2002
Posty: 4,680
pokakulka
pokakulka
Dołączył: Oct 2002
Posty: 4,680
Po prostu jeden z pracownikow twista przyszedl do pracy "wczorajszy" i pozamienial Typy uczestnikow... Wyniki sa dobre wiec nie widze problemu, jak twist znajdzie chwile to to naprawi i oczywiscie rpacownik zostanie zwolniony <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Dołączył: Sep 2002
Posty: 6,258
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2002
Posty: 6,258
punktacja jest ok, gdyz oblicza sie u mnie lokalnie na kompie, nie mam pojecia dlaczego typy sie "przesuwaja" ale tylko na lycosie, burza mozgow trwa
ofkorse kolo odpowiedzialny za to wlasnie sobie szuka nowej pracy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Strona 2 z 4 1 2 3 4

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
7 zarejestrowanych użytkowników (forty, burbon, rafal08, Sensei, rymoholik, Lukasz111, alfa), 1,716 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,289
Posty5,835,304
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1