Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 1 z 4 1 2 3 4
Dołączył: Sep 2002
Posty: 6,258
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2002
Posty: 6,258
na stronie http://betace.sik.pl/ , wnioski, uwagi mile widziane pochwały zwłaszcza, zjebki niekoniecznie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
CS to na czesc fajnej gry Counter-Strike - liczba fragów czyli ustrzelonych Correct Score

Dołączył: Oct 2002
Posty: 4,680
pokakulka
pokakulka
Dołączył: Oct 2002
Posty: 4,680
ladnie, ladnie, wreszcie zrealizowales swoj pomysl <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,639
D
Pooh-Bah
Pooh-Bah
D Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,639
Kawal dobrej roboty <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

<img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

Dołączył: May 2003
Posty: 1,835
D
Pooh-Bah
Pooh-Bah
D Offline
Dołączył: May 2003
Posty: 1,835
DOBTY POMYSŁ - DOBRA RZECZ !! GRATUJACJE !! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: DUŻO WKŁADU - DUZO PRACY !!

Dołączył: Sep 2002
Posty: 6,258
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2002
Posty: 6,258
dzieki, chwile potrwalo oraz pare wulgaryzmow polecialo zanim program zaczal poprawnie chodzi <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> Ale juz jest blizej niz dalej
pozdrawiam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

Dołączył: Aug 2001
Posty: 20,044
I see dead people
I see dead people
Dołączył: Aug 2001
Posty: 20,044
Witam, twist takie małe zagajenie tematu.
Chciałbym po raz drugi już, wystartować z Pucharem PLK, czy jest szansa wprowadzenia Pucharu PLK do Twego programu "live"? Jeśli tak to odpisz ... chciałbym ruszyć już teraz, mecze na wtorek/środa przełom miesięcy ... czas nagli ... inaczej na piechotę trzebaby liczyć ...

Pozdrawiam.

Dołączył: Sep 2002
Posty: 6,258
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2002
Posty: 6,258
nie ma sprawy Terror tylko po pierwsze
gdy wyniki na zywo przejda pomyslnie dzisiaj probe lokalnie u mnie na kompie i jutro (pojutrze) juz na stronie oficjalnie
a po drugie jesli ktos mi ewentualnie bedzie pomagal w sprawdzaniu formatu danych wysylanych typow bo przy tym jest troche roboty
Szczegoly jesszcze sie ustali

pozdrawiam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

Dołączył: Aug 2001
Posty: 20,044
I see dead people
I see dead people
Dołączył: Aug 2001
Posty: 20,044
Quote
Oryginalnie wysłał twist:
[qb]nie ma sprawy Terror tylko po pierwsze
gdy wyniki na zywo przejda pomyslnie dzisiaj probe lokalnie u mnie na kompie i jutro (pojutrze) juz na stronie oficjalnie
a po drugie jesli ktos mi ewentualnie bedzie pomagal w sprawdzaniu formatu danych wysylanych typow bo przy tym jest troche roboty
Szczegoly jesszcze sie ustali

pozdrawiam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: [/qb]
Okiej twist, dziś generalna próba, miejmy nadzieję że wszystko uda się na 100% <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Napisz konkretnie w czym pomóc .... tyle ile będę mógł pomogę <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Pozdrawiam.

Dołączył: Oct 2002
Posty: 4,680
pokakulka
pokakulka
Dołączył: Oct 2002
Posty: 4,680
Twist, nie daloby sie zrobic wynikow z nizszych lig? bo jak na razie byly tylko z 1-ej

Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,997
S
Pooh-Bah
Pooh-Bah
S Offline
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,997
Bartek cos ci sie pomylilo, byly wyniki ze wszystkich lig <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Dołączył: Aug 2003
Posty: 1,127
B
old hand
old hand
B Offline
Dołączył: Aug 2003
Posty: 1,127
Czemu u mnie ta strona nie działa?? Pojawia się jakaś zielona stronka z żółtym menu u góry a w centralnej czesci jest duzy biały prostokąt a w środku jaki text..... java.lang.reflect.InvocationTargetException.null........... co mam zrobić żeby mi to działało??

Dołączył: Sep 2002
Posty: 6,258
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2002
Posty: 6,258
Sorki ze nie odpowiadalem ostatnio, ale mialem zdziebko zwariowany tydzien. NO wiec cos ci sie zle wydawalo Da Bartek jak juz zauwazyl SheTee <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Natomiast jesli chodzi o twoj problem Blancorn, szczerze powiem pierwszy raz cos takiego widze. byc moze twoja wirtualna maszyna nie jest poprawnie zainstalowana. Moze napisz jeszcze jaka wersja VM/jre jaki system etc choc nie gwarantuje, ze cos madrego wymysle. W sumie jestes jedyna osoba ktora ma cos takiego, a juz kilka osob weszlo na stronke

Dołączył: Aug 2003
Posty: 1,127
B
old hand
old hand
B Offline
Dołączył: Aug 2003
Posty: 1,127
Chyba masz rację, coś nie tak może być z moim kompem!!! Nie wiem o co to jest to VM/jre, ale moge Ci tylko dac wskazuwke ze mam windowsa 98 !!!
Z góry dzięki za pomoc!! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

Dołączył: Sep 2002
Posty: 6,258
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2002
Posty: 6,258
VM to Virtual Machine, taki wirtualny PC w twoim PC'cie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> niestety info o tym, ze masz win98 mi nie wystarczy, musisz jeszcze mi podac dokladna wersje VM ewentualnie Java Runtime Enviroment (JRE) lub wlaczyc logowanie javy pod IE (Opcje internetowe pod internet expolerem -> zakładka Zaawansowane -> Włącz logowanie java) , odpalic aplet i potem poszukac pliku javalog.txt na twardzielu, po czym wyslac mi go na mail'a
powodzenia, Ofkorse niczego nie obiecuje ze problem rozwiaze, w koncu darmowy support <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />

Dołączył: Sep 2002
Posty: 6,258
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2002
Posty: 6,258

Dołączył: Aug 2003
Posty: 1,127
B
old hand
old hand
B Offline
Dołączył: Aug 2003
Posty: 1,127
Wielkie dzieki Twist, juz wszystko dziala:)

Dołączył: Sep 2002
Posty: 6,258
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2002
Posty: 6,258
nie ma sprawy, fajnie ze instalacja najnowszego JRE pomogla <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Dołączył: Aug 2003
Posty: 1,639
G
Pooh-Bah
Pooh-Bah
G Offline
Dołączył: Aug 2003
Posty: 1,639
Cze Twist mam do ciebie małą prośbę nie dało by się wkręcić do twoich wyników live mojej Ligi Mistrzów. Bardzo prosze zależy mi na tym. Jeśli potrzebna ci będzie pomoc jestem do usług.

Dołączył: Sep 2002
Posty: 6,258
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2002
Posty: 6,258
nie widze przeciwskazan, natomiast pomoc sie przyda, bo konkursow juz cztery a rak ciagle dwie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />al: jesli mozesz przepisz pary na cos takiego pary.put("dawka25", "Andrei"); itp
Istotne jest to aby nick'i byly dokladnie takie jakie sa na forum (istotna jest wielkosc liter!)
z gory dzieki
nie wiem czy na ta rundę zdaze, ale na nastepna na pewno

Dołączył: Aug 2003
Posty: 1,639
G
Pooh-Bah
Pooh-Bah
G Offline
Dołączył: Aug 2003
Posty: 1,639
Twist sory że ci zawracam głowe ale wytłumacz mi jak to zrobić bo nie wiem o co ci chodzi

Strona 1 z 4 1 2 3 4

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
7 zarejestrowanych użytkowników (rymoholik, latajaca_holenderka, Sensei, rafal08, forty, burbon, $-man), 1,955 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,289
Posty5,835,364
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1