|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
a.k.a. "Experto" King Of The Hill
|
|
a.k.a. "Experto" King Of The Hill
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174 |
Oryginalnie wysłał twist: [qb]punktacja jest ok, gdyz oblicza sie u mnie lokalnie na kompie, nie mam pojecia dlaczego typy sie "przesuwaja" ale tylko na lycosie, burza mozgow trwa ofkorse kolo odpowiedzialny za to wlasnie sobie szuka nowej pracy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> [/qb] 4 liga, mecz Sirlukas-Experto, moj rywal ma az 13 punktow przewagi, a powinien w tym momencie przegrywac 1 ptk.
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 4,680
pokakulka
|
|
pokakulka
Dołączył: Oct 2002
Posty: 4,680 |
Oryginalnie wysłał Experto: [qb] Oryginalnie wysłał twist: [qb]punktacja jest ok, gdyz oblicza sie u mnie lokalnie na kompie, nie mam pojecia dlaczego typy sie "przesuwaja" ale tylko na lycosie, burza mozgow trwa ofkorse kolo odpowiedzialny za to wlasnie sobie szuka nowej pracy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> [/qb] 4 liga, mecz Sirlukas-Experto, moj rywal ma az 13 punktow przewagi, a powinien w tym momencie przegrywac 1 ptk.[/qb] spowodowane jest to tym, ze wyslal on typy 2 razy, pierwsze niewazne, lecz inteligentny <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> komputer twista liczy je do wyniku.
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 2,849
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 2,849 |
a i jeszcze jedno...zauważyłem w poprzednich kolejkach ,że ten "inteligentny" komputer (jak to powiedziales) również nie zwraca uwagi na to ,że ktos podał takie same typy...dopiero później musi to być weryfikowane przez prowadzących konkurs.
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2002
Posty: 6,258
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2002
Posty: 6,258 |
przykro mi stary, ale za takie pieniadze jkaie tutaj dostaje (wierzcie lub nie, ale ciezki z nich na cokolwiek odlozyc <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> ) zwykle az tak mi sie nie chce <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 2,849
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 2,849 |
Oryginalnie wysłał twist: [qb]przykro mi stary, ale za takie pieniadze jkaie tutaj dostaje (wierzcie lub nie, ale ciezki z nich na cokolwiek odlozyc <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> ) zwykle az tak mi sie nie chce <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" /> [/qb] Dostajesz coś?? :eek: <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 20,044
I see dead people
|
|
I see dead people
Dołączył: Aug 2001
Posty: 20,044 |
Góra dostaje trochę, nie są to wielkie pieniądze, ale ... ! Darowanemu ... itd <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2003
Posty: 3,061
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2003
Posty: 3,061 |
Wydaje mi się iż w pojedynku TAKIZWYKŁY - PAWEŁ jest wynik 10:11 a nie 9:9
Takizwykły :
Wisła - Polkowice - 4-0 2pkt. Sochaux - Lyon - 1-1 1pkt. Empoli - Lecce - 1-0 1pkt. PSV - Feyenoord - 2-1 1pkt. Chalkidona - Iraklis - 2-1 3pkt. Mallorca - Deportivo - 1-1 0pkt. Bochum - Borussia M. - 2-0 2pkt. Juventus - Milan - 2-1 ?pkt.
=10pkt.
Paweł :
Wisła - Polkowice - 3-0 2pkt. Sochaux - Lyon - 2-1 0pkt. Empoli - Lecce - 1-1 3pkt. PSV - Feyenoord - 3-1 1pkt. Chalkidona - Iraklis - 2-0 2pkt. Mallorca - Deportivo - 0-1 0pkt. Bochum - Borussia M. - 2-1 3pkt. Juventus - Milan - 1-2 ?pkt.
=11pkt.
Proszę o poprawienie tego ! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />al:
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2003
Posty: 3,061
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2003
Posty: 3,061 |
Mógłby ktoś to poprawić ? :rolleyes:
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 4,680
pokakulka
|
|
pokakulka
Dołączył: Oct 2002
Posty: 4,680 |
Bochum - Borussia M. - 2-0 2pkt. za to 3 pkty, proponuje najpierw przeczytac regulamin a pozniej sie czepiac co do wynikow. Pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2003
Posty: 3,061
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2003
Posty: 3,061 |
Już jest oki - dziex <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2002
Posty: 6,258
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2002
Posty: 6,258 |
No to i tak nie jest ani 9:9 ani 11:11 tylko 11:12 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 4,680
pokakulka
|
|
pokakulka
Dołączył: Oct 2002
Posty: 4,680 |
Nie spamowac mi tu ~~ <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2002
Posty: 6,258
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2002
Posty: 6,258 |
to moj ogrodek i moge w nim szczac kiedy chce i gdzie chce <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />al:
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 5,057
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 5,057 |
Oryginalnie wysłał twist: to moj ogrodek i moge w nim szczac kiedy chce i gdzie chce <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />al: żebyś się nie ździwił <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />al:
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2003
Posty: 1,127
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Aug 2003
Posty: 1,127 |
Sory ze znowu sie czepiam, ale mi ta stronak z wynikami znów mi nie dziala....pisze mni komunikat zeby zainstalowac jakas wirtualna maszyne java.....co zrobic zeby dzialalo? skad wziac ta wirtualna maszyne??
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
a.k.a. "Experto" King Of The Hill
|
|
a.k.a. "Experto" King Of The Hill
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174 |
Oryginalnie wysłał Blancorn: [qb]Sory ze znowu sie czepiam, ale mi ta stronak z wynikami znów mi nie dziala....pisze mni komunikat zeby zainstalowac jakas wirtualna maszyne java.....co zrobic zeby dzialalo? skad wziac ta wirtualna maszyne??[/qb] I tak sa tam stare mecze podane, z poprzedniego weekendu, wiec nawet, jak zainstalujesz to nic Ci nie da.
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2002
Posty: 6,258
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2002
Posty: 6,258 |
mowi mama twista: twist nie bedzie robil livescore'u, bo ma szlaban na forum, internet bukmacherke, xxx i inne tego typu moralnie watpliwe "rozrywki" az do odwolania <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> a tak na serio uprzedzalem juz, ze w tygodniu mam zajeb, ale na weekend zrobie. Jesli chodzi o wirtualna maszyne ssac stad: http://www.javasoft.pl/download/j2re-1_4_2_01-windows-i586.exe edit: powiekszylem IQ mojego kompa, tak ze bestia bedzie wstanie wyczaic fagasa dopuszczajacego sie plagiatow <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />al: , w ten weekend wyjdzie w praniu jak jest naprawde i czy nie ma bledow.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2002
Posty: 1,686
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2002
Posty: 1,686 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2003
Posty: 1,127
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Aug 2003
Posty: 1,127 |
No ok, ściągnołem ta wirtualna maszyne zainstalowalem i dalej nie dziala:(
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2002
Posty: 6,258
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2002
Posty: 6,258 |
nie bardzo wiem jak pomoc, za malo szczegolow napisales podsatawowa sprawa, sprawdz w opcjach IE czy masz wlaczona wirtualna maszyne javy Narzedzia -> Opcje internetowe ->Zaawansowane -> Java (Sun) => zafajkowane "Use Java 1.4.... for applet
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|