Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 3 z 4 1 2 3 4
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
C
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
C Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
Quote
Oryginalnie wysłał twist:
[qb]punktacja jest ok, gdyz oblicza sie u mnie lokalnie na kompie, nie mam pojecia dlaczego typy sie "przesuwaja" ale tylko na lycosie, burza mozgow trwa
ofkorse kolo odpowiedzialny za to wlasnie sobie szuka nowej pracy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> [/qb]
4 liga, mecz Sirlukas-Experto, moj rywal ma az 13 punktow przewagi, a powinien w tym momencie przegrywac 1 ptk.

Dołączył: Oct 2002
Posty: 4,680
pokakulka
pokakulka
Dołączył: Oct 2002
Posty: 4,680
Quote
Oryginalnie wysłał Experto:
[qb]
Quote
Oryginalnie wysłał twist:
[qb]punktacja jest ok, gdyz oblicza sie u mnie lokalnie na kompie, nie mam pojecia dlaczego typy sie "przesuwaja" ale tylko na lycosie, burza mozgow trwa
ofkorse kolo odpowiedzialny za to wlasnie sobie szuka nowej pracy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> [/qb]
4 liga, mecz Sirlukas-Experto, moj rywal ma az 13 punktow przewagi, a powinien w tym momencie przegrywac 1 ptk.[/qb]
spowodowane jest to tym, ze wyslal on typy 2 razy, pierwsze niewazne, lecz inteligentny <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> komputer twista liczy je do wyniku.

Dołączył: Oct 2003
Posty: 2,849
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 2,849
a i jeszcze jedno...zauważyłem w poprzednich kolejkach ,że ten "inteligentny" komputer (jak to powiedziales) również nie zwraca uwagi na to ,że ktos podał takie same typy...dopiero później musi to być weryfikowane przez prowadzących konkurs.

Dołączył: Sep 2002
Posty: 6,258
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2002
Posty: 6,258
przykro mi stary, ale za takie pieniadze jkaie tutaj dostaje (wierzcie lub nie, ale ciezki z nich na cokolwiek odlozyc <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> ) zwykle az tak mi sie nie chce <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />

Dołączył: Oct 2003
Posty: 2,849
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 2,849
Quote
Oryginalnie wysłał twist:
[qb]przykro mi stary, ale za takie pieniadze jkaie tutaj dostaje (wierzcie lub nie, ale ciezki z nich na cokolwiek odlozyc <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> ) zwykle az tak mi sie nie chce <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" /> [/qb]
Dostajesz coś?? :eek: <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Dołączył: Aug 2001
Posty: 20,044
I see dead people
I see dead people
Dołączył: Aug 2001
Posty: 20,044
Góra dostaje trochę, nie są to wielkie pieniądze, ale ... ! Darowanemu ... itd <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Dołączył: Jul 2003
Posty: 3,061
P
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
P Offline
Dołączył: Jul 2003
Posty: 3,061
Wydaje mi się iż w pojedynku TAKIZWYKŁY - PAWEŁ jest wynik 10:11 a nie 9:9

Takizwykły :

Wisła - Polkowice - 4-0 2pkt.
Sochaux - Lyon - 1-1 1pkt.
Empoli - Lecce - 1-0 1pkt.
PSV - Feyenoord - 2-1 1pkt.
Chalkidona - Iraklis - 2-1 3pkt.
Mallorca - Deportivo - 1-1 0pkt.
Bochum - Borussia M. - 2-0 2pkt.
Juventus - Milan - 2-1 ?pkt.

=10pkt.

Paweł :

Wisła - Polkowice - 3-0 2pkt.
Sochaux - Lyon - 2-1 0pkt.
Empoli - Lecce - 1-1 3pkt.
PSV - Feyenoord - 3-1 1pkt.
Chalkidona - Iraklis - 2-0 2pkt.
Mallorca - Deportivo - 0-1 0pkt.
Bochum - Borussia M. - 2-1 3pkt.
Juventus - Milan - 1-2 ?pkt.

=11pkt.

Proszę o poprawienie tego ! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />al:

Dołączył: Jul 2003
Posty: 3,061
P
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
P Offline
Dołączył: Jul 2003
Posty: 3,061
Mógłby ktoś to poprawić ? :rolleyes:

Dołączył: Oct 2002
Posty: 4,680
pokakulka
pokakulka
Dołączył: Oct 2002
Posty: 4,680
Quote
Bochum - Borussia M. - 2-0 2pkt.
za to 3 pkty, proponuje najpierw przeczytac regulamin a pozniej sie czepiac co do wynikow.

Pozdrawiam

Dołączył: Jul 2003
Posty: 3,061
P
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
P Offline
Dołączył: Jul 2003
Posty: 3,061
Już jest oki - dziex <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Dołączył: Sep 2002
Posty: 6,258
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2002
Posty: 6,258
No to i tak nie jest ani 9:9 ani 11:11 tylko 11:12 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />

Dołączył: Oct 2002
Posty: 4,680
pokakulka
pokakulka
Dołączył: Oct 2002
Posty: 4,680
Nie spamowac mi tu ~~ <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />

Dołączył: Sep 2002
Posty: 6,258
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2002
Posty: 6,258
to moj ogrodek i moge w nim szczac kiedy chce i gdzie chce <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />al:

Dołączył: Aug 2002
Posty: 5,057
[
[ Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 5,057
Quote
Oryginalnie wysłał twist:
to moj ogrodek i moge w nim szczac kiedy chce i gdzie chce <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />al:
żebyś się nie ździwił <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />al:

Dołączył: Aug 2003
Posty: 1,127
B
old hand
old hand
B Offline
Dołączył: Aug 2003
Posty: 1,127
Sory ze znowu sie czepiam, ale mi ta stronak z wynikami znów mi nie dziala....pisze mni komunikat zeby zainstalowac jakas wirtualna maszyne java.....co zrobic zeby dzialalo? skad wziac ta wirtualna maszyne??

Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
C
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
C Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
Quote
Oryginalnie wysłał Blancorn:
[qb]Sory ze znowu sie czepiam, ale mi ta stronak z wynikami znów mi nie dziala....pisze mni komunikat zeby zainstalowac jakas wirtualna maszyne java.....co zrobic zeby dzialalo? skad wziac ta wirtualna maszyne??[/qb]
I tak sa tam stare mecze podane, z poprzedniego weekendu, wiec nawet, jak zainstalujesz to nic Ci nie da.

Dołączył: Sep 2002
Posty: 6,258
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2002
Posty: 6,258
mowi mama twista:
twist nie bedzie robil livescore'u, bo ma szlaban na forum, internet bukmacherke, xxx i inne tego typu moralnie watpliwe "rozrywki" az do odwolania <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
a tak na serio uprzedzalem juz, ze w tygodniu mam zajeb, ale na weekend zrobie.
Jesli chodzi o wirtualna maszyne ssac stad: http://www.javasoft.pl/download/j2re-1_4_2_01-windows-i586.exe

edit:
powiekszylem IQ mojego kompa, tak ze bestia bedzie wstanie wyczaic fagasa dopuszczajacego sie plagiatow <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />al: , w ten weekend wyjdzie w praniu jak jest naprawde i czy nie ma bledow.

Dołączył: Jan 2002
Posty: 1,686
P
Pooh-Bah
Pooh-Bah
P Offline
Dołączył: Jan 2002
Posty: 1,686
wyciagniecie tematu

Dołączył: Aug 2003
Posty: 1,127
B
old hand
old hand
B Offline
Dołączył: Aug 2003
Posty: 1,127
No ok, ściągnołem ta wirtualna maszyne zainstalowalem i dalej nie dziala:(

Dołączył: Sep 2002
Posty: 6,258
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2002
Posty: 6,258
nie bardzo wiem jak pomoc, za malo szczegolow napisales
podsatawowa sprawa, sprawdz w opcjach IE czy masz wlaczona wirtualna maszyne javy
Narzedzia -> Opcje internetowe ->Zaawansowane -> Java (Sun) => zafajkowane "Use Java 1.4.... for applet

Strona 3 z 4 1 2 3 4

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
4 zarejestrowanych użytkowników (rymoholik, rafal08, forty, kamel), 1,936 gości, oraz 11 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,289
Posty5,835,546
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1