Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 4 z 4 1 2 3 4
Dołączył: Sep 2002
Posty: 6,258
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2002
Posty: 6,258
sorki ale nie zrobie na dzisiaj wynikow, moze poznym wiecozrem dzisiaj sie wyrobie; wingroza mi zswirowala w kazdym wymiarze, musialem robic reinstalke <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" />
hehe totalnie mi sie pokielbasilo bylem przekonany, ze dzis to jutro :rolleyes:

Dołączył: Aug 2001
Posty: 20,044
I see dead people
I see dead people
Dołączył: Aug 2001
Posty: 20,044
Up up up up .... up up up up .... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Dołączył: Oct 2002
Posty: 4,680
pokakulka
pokakulka
Dołączył: Oct 2002
Posty: 4,680
młody, czemu nie ma mnie w wynikach? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Dołączył: Sep 2002
Posty: 6,258
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2002
Posty: 6,258
bo ci sie leniu patentowany nie chce wysylac typow wlasnorecnzie, tylko Terrora wykorzystujesz, no to masz teraz za kare zero punktow a Terror 8 :zobacz: Gadaj z Terrorem moze ci troche odpali z swojego dorobku punktowego <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Dołączył: Oct 2002
Posty: 4,680
pokakulka
pokakulka
Dołączył: Oct 2002
Posty: 4,680
Quote
Oryginalnie wysłał twist:
[qb]bo ci sie leniu patentowany nie chce wysylac typow wlasnorecnzie, tylko Terrora wykorzystujesz, no to masz teraz za kare zero punktow a Terror 8 :zobacz: Gadaj z Terrorem moze ci troche odpali z swojego dorobku punktowego <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> [/qb]
nie denerwuj mnie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" /> mowilem ci juz kto tu jest mistrzem pokemon <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />

Dołączył: Sep 2002
Posty: 6,258
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2002
Posty: 6,258
nowy adres strony betace.host44.pl [betace.host44.pl] nowy seson, to kilka nowosci.
pierwsza podstawowa sprawa dot parsowania typow z forum. Niekonczace sie bledy livescore/rankingu wynikaly z rozbieznosci w formacie typow, komentarzy przy typach lbu w oddzielnych postach wywracajacych program, niezauwazeniu sytuacji "typwy wyslane za" ew spoznialskich lub naniesionych poprawek plagiatow i gro pomniejszych rzeczy na ktore musialem zwracac uwage.
Dlatego wprowadzilem mozliwosc wysylania typow na stronei, ktore wszystkie tego typu problemy rozwiazuje. Nie pozwala wyslac po czasie, nie pozwala wyslac plagiatu lub za kogos itd, nie ma potrzeby szukania z kim gramy - jest to widoczne w formularzu wlacznie z typami przeciwnika, jesli je wczesniej od nas wyslal na stronie. Dodatkowo live i ranking na biezaco juz mam nadzieje bez bledow. Wada. trzeba niestety na strone wejsc, wczesniej zarejestrowac sie przez forum wysylajac mi na prywatna wiadomosc haslo ktore ma obowiazywac na stronie klikajac ten link wyslij prywatna wiadomosc . Nastepnie do czasu zakonczenia sie ostatniego typowanego spotkania wyslac typy.
nie wiem moze nie potrafie pisac ale jak sam to czytam brzmi strasznie ale tak ni jest

Last edited by twist; 23/11/2004 19:57.
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
C
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
C Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
Twist, kawał dobrej roboty odstawiłeś <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

Dołączył: Sep 2002
Posty: 6,258
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2002
Posty: 6,258
dzieki <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> skoro mam troche czasu antenowego, to dodam, ze bez wzgledu na to czy typy beda wysylane tez na stronie czy nie, na forum i tak zawsze beda musialy byc wysylane.

Dołączył: Aug 2003
Posty: 1,639
G
Pooh-Bah
Pooh-Bah
G Offline
Dołączył: Aug 2003
Posty: 1,639
twist chciałem się dowiedzieć co będzie z Ligą Mistrzów czy też na tej stronie będzie można znaleźć wyniki na żywo z tych rozgrywek ??

Dołączył: Sep 2002
Posty: 6,258
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2002
Posty: 6,258
tak raczej beda

Dołączył: Aug 2004
Posty: 18
E
stranger
stranger
E Offline
Dołączył: Aug 2004
Posty: 18
Czy juz mozna rejestrowac sie na tej stronie betace.sik.pl?? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />al:

Dołączył: Sep 2002
Posty: 6,258
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2002
Posty: 6,258
rejestracja moze odbyc sie tylko na forum poprzez wyslanei mi prywatnej wiadomosci z haslem, ktore zamierzasz miec na stronie betace z prostej przyczyny. Musze miec pewnosc ze el_kwas
to el_kwas <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Dołączył: Sep 2002
Posty: 6,258
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2002
Posty: 6,258
nowy adres [betace.strefa.pl] narazie na stronie dziala tylko aplet

Last edited by twist; 01/12/2004 15:35.
Strona 4 z 4 1 2 3 4

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
7 zarejestrowanych użytkowników (burbon, JelineK, 11kera11, forty, rafal08, Sensei, bukma), 814 gości, oraz 5 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,289
Posty5,835,638
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1